Inzerce

Konec padání vlasů

Ahoj.... jsem mamča na MD a měla jsem padáním vlasů obrovské problémy nejen v těhotenství, našla jsem ovšem super přípravek (zcela přírodní), který mi tenhle problém úplně odboural po měsíci a půl užívání.... ráda poradím na emailu: bidunka@seznam.cz Evča

Inzerce
Odpovědi
Zuzana1 poděkování

Ahojky, taky jsem měla problémy s padáním vlasů.. nakonec mě pomohly tobolky Reneval Neo a jsem konečně spokojenější!! Doma nikdo už nenadává, že jsou všude moje vlasy a cítím se lépe.

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. srpna 2014, 08:12:58

Milan

A něco co by pomohlo muži by se našlo?

2. května 2016, 00:15:23

Milka

Ahoj, mám dotaz... Byl někdo z vás na trichlogckém vyšetření v Clinicalhair? Jak to vyšetření probíhá a jak jste byli pak spokojeni s jeho výsledky?

31. prosince 2018, 13:59:18

Klarka

Dobrý den, je důležité nepoužívat chemické přípravky, ale spíše přírodní.

22. srpna 2019, 13:51:42

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 250 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • ABC (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 16. září 2019, 18:40:31

Byla jsem na emg opakovaně (elektrody i jehly), jednalo se o emg ruky (1 x) a krku (celkem asi 10… Diskutovat

• Jana (Úzkost, deprese) 16. září 2019, 20:02:12

Dito, je prosím Persen na lékařský předpis, nebo koupím jen tak v lékárně? A za jak dlouho… Diskutovat

• Katarínka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 17. září 2019, 14:05:24

Tak to je super, presne nemozme to zakriknut :-) Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.