Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Neurologické vyšetření

Neurologické vyšetření je soubor úkonů, které lékař provádí za účelem zjištění Vašeho konkrétního neurologického onemocnění nebo podezření na něj. Aby lékař mohl Vaši diagnózu správně určit a dále Vás i optimálně léčit, musí se nejprve seznámit s Vaším osobním, rodinným a sociálním zázemím. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
marešová Irena
31x

muj přítel si vyžadal neurologicke vysetreni/specialne eeg mozku/ale pani doktorka rozhodla ze neni nutne.Nyní byl na vyšetřeni před zakrokem v nemocnici,kde doktor doporučil vyseteni mozku CT.Jaky je ve vysetrenich rozdil?

lenka šulikova
19x

dobry den ja mam us 2 den pocit mravenceni pod krkem a pod klicni kosti jen par sekund a nic a pak zas lecim se mela jsem 2 krivou pusu v roku 1997 a pak 2003 prosim muzete mi poradit co to muzu byt dekuji lenka je mi 35 let

Mari

Užívám Sumatriptan Actavis - je to lék na migrénu. Může ho předepsat i praktický lékař. Osobně jsem léčena u neurologa - ale když potřebuji lék na migrénu, zajdu k praktickému lékaři. Sumatriptány velmi dobře fungují a člověk může být plně funkční a bez bolesti.

Chci Vyléčení
14x

Navštívila jsem za život již čtvrtého neurologa, jednoho z důvodu stěhování a dva z nespokojenosti, protože mě s těžkou migrénou poslali zpět k obvoďákovi, ať mi napíše Brufen. To dokážu i sama bez čekání a obtěžování obvoďáka. Ani jeden z nich mi žádná tato vyšetření neudělal, kde je chyba? Mám to někde hlásit?

Míra

Zkuste Medico Neurologie Praha 1 :-)

Alice
2x

Dobry den, od svych 15let trpim epilepsii typu grand mal, beru leky Keppra 1000mg 1-0-1, je mi 29let a jsem uz 8let bez zachvatu, myslite si, ze je mozne uplne vyleceni? dekuji za odpoved

Andrea
5x

Dobrý den,pane doktore.Mám k Vám velkou prosbu.Můj 21 měsíční syn několikrát denně bezúčelně zvedne ruku v rameni jako by ji krčí.Porod byl v pořádku.Apgarskore 10-10-9.Kefalhematom-snad už v pořádku.Genetika také v pořádku.Vážnější úraz hlavy nebyl.Občas sleduji,že se oklepe jako,když Vám přejede mráz a někdy se jako by zahledí.Jinak nepozoruju žádné abnormality.Krásně spinkáme a jsme pořád veselí.Fyzicky je napřed a psychicky odpovída věku.Podle dětské lékařky normální chlapeček.Moc bych chtěla poradit jest-li mám začít se synem běhat po doktorech a nebo je to součást vývoje a mám vyčkat.Přeci jen je ještě maličký na trauma z lekřských vyšetření.Velice Vám děkuji Andrea

Jitka

Dobry den. Muj otec ma parkinsona. Uz 13 let. Chtela bych se zeptat, zda mi muze neurolog udelat testy, jestli jsem tuhle nemoc nahodou nezdedila a v pozdejsim veku by se mohla projevit. I kdyz by to zatim nehrozilo, je mi 18 let. Kde mi tyto testy udelaji? Dekuji predem za odpovedd

Petra.H.

Zdravím, chci se zeptat zda se najde človíček co má jakoukoliv zkušenost s klinikou Axon? Dozvěděla jsem se o terapii Kosmík která se zde praktikuje tak přemýšlím zda sem syna na terapii vzít a sháním veškeré informace.

Maruška

Ahojky, já jsem kliniku navštěvovala pár měsíců zpět. Za mě super, jsou tam příjemní fyzioterapeuté, snaží se aby se tam každý cítil co nejlépe a je to vidět. Myslím že to stojí za to si tam zajít a vyzkoušet to:)

Petra.H.

A přihlášku stačí zaslat jak píší i jen na email který uvádí na stránkách?

Maruška

Stačí poslat přihlášku na email, oni se potom z té kliniky sami ozvou a domluvíte se na termínu konzultace :)

Petra.H.

Tak to jsem ráda že to takhle stačí. Každopádně jsem se dívala na více stránek a ta klinika má hodně kladných ohlasů tak jsem se rozhodla že do toho půjdeme.

Kateřina

Dobrý den. Odhalí 100% dětskou mozkovou obrnu, i třeba lehkou formu, vyšetření EEG? Děkuji za odpověď

Mirka
1x

Rada bych vedela jak probiha neurologicke vysetreni.jsem tam objednana s dvouletym synem tak at vim co ho ceka.

petra

dobrý den mám strasny bolesti hlavy a zvrate a spatne videni co to muze bejt prosivas

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce