Inzerce

Léčba akné

Léčba akné závisí na typu akné, stupni postižení a rozsahu změn. V zásadě lze léčbu rozdělit na místní a celkovou. K místním lékům patří komedolytika, léky antibakteriální a ostatní. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
chrystyan3 poděkování

Musim dodat ze Anenormin je nejuzasnejsi boj a lek proti Akne uzivam ho a vim to

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. srpna 2007, 17:14:14

anicka1 poděkování

Slysela jsem ze je moc dobry doplnek stravy Dermax - na pokozku, vlasy a nehty... Nema nekdo zkusenost?

14. července 2010, 16:27:55

Blaze

You keep it up now, udnetrasnd? Really good to know.

16. července 2011, 17:02:43

xsafulys

kPE6ba , [url=http://lldwrqfvfcub.com/]lldwrqfvfcub[/url], [link=http://fiwsmzpvriuu.com/]fiwsmzpvriuu[/link], http://ixvlnsavcstn.com/

17. července 2011, 18:47:49

aogtcjixrre

lOhizo yfzqbgcynize

18. července 2011, 19:21:45

Petulaa

Nevíte prosím zda a jak se dají kombinovat ovocné kyseliny (krém s AHA a BHA) případně kys. glykolová (Glyco-A) případně benzoylperoxid (Eclaran 5) s krémem Differine používaným na noc? Předem děkuji.

24. listopadu 2011, 11:31:54

Martin1 poděkování

Měli by jste dopsat že ty prášky jako je Roaccutan, Ekenormin a Curacne se používají i na mírné formy akné které se neustále vracejí a také, že odstraňují to co akné zhoršuje. Také je důležité upozornit na to že prášky se v určitých případech berou opakovaně proto aby se akné nerozlezlo po celém obličejí, aby vše nezačalo vadit a aby člověk nečekal třeba rok na zahojení. V 60% procentech případů stačí jeden jediný léčebný cyklus. Mě osobně vadilo na akné horko, dusno, v zimě pobyt na venku, slunko, pot-neschopen práce a sportu, cigarety, alkohol, zakouřené prostředí, velké množství jídla, nošení klšiltovky, čepky, mýdlo, chlór, pití senza, coca-cola. Ty věci jsem snášel 6 let. Díky špatné léčbě mám celoživotně poškozen psychický stav, nedospěl jsem, chybí mi celé životní období, zkolaboval jsem. Ty produkty volné prodejné nebo i na předpis je jen na to aby vydělaly společnosti. Léčba prášky je krátká a zadarmo. Trvá jen 6 měsíců. Vedlejších účinků se nebojte, odvíjejí se dle velikosti denní dávky prášku, hrozné se objevují ve vyšších dávkách a to u 1 osoby z 10 000. Lékaří to v ČR neumějí léčit. Na to čekání, omezování, mazání, poškozování psychického stavu, pití různých čajů a kupování mastiček se vykašlete. Zbytečné jizvy a poškození psychického stavu. Prášky beru jako lentilky

15. května 2013, 09:00:24

Nikiii1 poděkování

Dobry den, Prosim poradite mi nekdo ohledne Aknenorminu? Ted to byly 2 mesice, co ho beru. Z pocatku jsem mela 40 mg, dalsi mesic 30 a ted zacinam brat uz jen 20 mg. Mam 51 kg a akne spise lehci formy, neni davka 20 mg malo? A co se pleti tyce, zlepsila se mi, ale ted se mi udelaly dalsi 2 bolacky. Je to normalni? Mela jsem za to, ze po dvou mesicich by plet mela byt jiz bez pupinku... Predem dekuji za odpovedi

16. října 2013, 10:24:45

Akné

Na akné mi hodně pomohlo koloidní stříbro :)

24. března 2016, 18:08:46

Jean

proč né, příčimou jsou mikroparaziti :-)

27. března 2016, 07:19:28

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 254 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • ABC (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 16. září 2019, 18:40:31

Byla jsem na emg opakovaně (elektrody i jehly), jednalo se o emg ruky (1 x) a krku (celkem asi 10… Diskutovat

• Jana (Úzkost, deprese) 16. září 2019, 20:02:12

Dito, je prosím Persen na lékařský předpis, nebo koupím jen tak v lékárně? A za jak dlouho… Diskutovat

• Katarínka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 17. září 2019, 14:05:24

Tak to je super, presne nemozme to zakriknut :-) Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.