Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Rakovina plic

Ještě na počátku minulého století byla rakovina plic poměrně vzácným onemocněním. Do středu veřejného zájmu se nemoc dostala díky širokému užívaní cigaret. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Anonym
2x

Je mi 14 kourim uz 3 roky je mozne ze bych mohl mit v tomto veku rakovinu plic??

colleta
8x

prosím poradte.Moje sestra má rakovinu plic,nikdy nekouřila a je jí 33 let.má za sebou roční léčbu-ozařování a chemo.Ted měla kontrolu a zjistili že nádor dál roste a je ještě odolnější-jsem zdrcená,můžu nějak pomoci nebo někdo z vás poradit?

jarda
1x

http://konopijelek.cz/index.php?stranka=samolecba-konopim

colleta

myslela jsem darovat krev nebo kostní dřen ale to prý už není možné,a prý je nějaká novinka na trhu???zkusíme cokoli,jen mi to prosím brzy napište.díky lucka

lena
1x

od kolika prokouřených cigaret může člověk dostat rakovinu?

fer

píše se od 20000 vykouřených cigaret.. A co tablety Inocell? Nepomohou?

Fernando
1x

chcete prestat, je to jenom roshodnuti, nebo jak se to pise. ja jsem prestal po 30 let kourenich. Dicha se mne lepe a hodne lepe. Verim ze jde o tom co kazsy muze delat proti tomu. prestst kourit dokavat neni vlizko rakovina plic je to lehka nemoc. Pokavat je to v rodine boli a neni zpateckou cestou. Jen prestante kourit, pomahate jenom sebe. Necejejte at tu nemoc se projevi, muzete prestat drive, potom je pozdej. ted je cas, potom, pozdej. Y kdyz vim ze mislime ze pokud to jde jsme zdravi, pozor , to s tim konci. Hodne stesti nebo hodny cesty. Good luck for every body. I love you. Fer and Family

zlatice sandorova
6x

sem kuracka 30 let nedavno mi zjistili ze mam rakovinu plic mam flek na plici a vikaslavam hleni s krvi okamzite sem prestala kourit us vam ten strach nedovoli si zapalit a nevim jestli se vilecim a nebo ne jedine se muzu spolehnout na miho boha a jezisi pro to ze tet sem v jeho rukou gdo vi muze se stat zazrak ze se me dotkne jezis a uzdravi me je to teske a teske se virovnat stim dekuji ze si tohle muze negdo precist sandorova

Miloslav Jozefčák

Měl jsem karcinom na pravé plíci a ta mi byla vyoperovaná v září 1991 .Nejdůležitější je se tomu nepoddávat a věřit v uzdravení .Taky jsem radikálně změnil stravovací návyky. Hned po operaci jsem taky využíval 1.balení pěti složkového Herbaleife a držel jsem přísnou dietu a to hovězí maso, vepřové, uzeninu, máslo, jedl jsem hlavně drůbež, sýry, rostlinné máslo, zeleninu a ovoce, ryby.Přeji Vám brzké uzdravení. [email protected]

Katarína

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Nevíte někdo o tom, že by při rakovině mohl pomáhat přípravek s názvem Senzycol? Četla jsem nějakou studii, kde bylo zmíněno, že díky některým výtažkům z kurkumy a ještě něčeho, pomáhá proti tvorbě rakovinotvorných buněk.

Filip

Katarino, taky jsem slysel, ze Senzycol obsahuje vhodne latky, ktere jsou super na prevenci proti rakovine. Taky hledam neco, co by bylo na podobne bazi a ucinne. V rodine mame geneticky zatizeni rakoviny a ja bych rad pro sebe neco udelal, takze me zajima kazdy nazor a poznatek.

Anonymk
2x

Dobrý den, na konci ledna jsme zjistili že má náš tatínek malobuněčný karcinom plic. Příznaky jako silný kašel měl už v listopadu minulého roku, ale mysleli jsme si, že se jedná pouze o chřipku. Dnes dostal od lékaře zprávu: Objem. tumor infiltrace 8x7, 5x10 cm, utlačen žilní systém, obklopena aorta, postiž. LU mediastina, invaze do mediastina, SCLC v extenzivním stadiu onemocnění, metastatické postižení skeletu páteře - lev. pediklu Th10, L4 T4N2M1 st. IV, Karnovski 100%. Má za sebou druhou dávku kombinované chemoterapie. Jedná se tedy o metastáze? Jak moc je vážné IV stádium a jaká je délka přežití? Mockrát děkuji za odpověď.

Jarmila
1x

Jakoukoliv rakovinu porazi prave recke oregano.Nezamenovat s oreganem co mate na zahradce- Jde o produkt profesionalni- Lecba 3 mesice. Bohuzel nejde o lacinou lecbu. NA druhou stranu nema dlouhodobe vedlejsi ucinky. Jedine co vas potka je behem lecby casta ridka stolice. Bohuzel alternativni lecba neni zrovna v trendu a tak je plno desinformaci kde je zamerne potirana a zesmesnovana. Ale je jen na vas jak se kdo rozhodne.

Alena

Dobrý den, má pitva přesná pravidla, jak se píše do zdravotní dokumentace? Nebo jen orgány které jsou "nemocné" Např. střeva pokud jsou v pořádku pitevní protokol s nemusí o nich zmiňovat? Nebo každý orgán je popisován. Jsou daná přesná pravidla, která jsou pro pitvu určená? Děkuji

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce