Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Infarkt myokardu

Velmi typicky se akutní infarkt myokardu projevuje krutou svíravou nebo pálivou bolestí za prsní kostí (stenokardie), která může vyzařovat do levé paže, krku, čelisti, zad, ale i do břicha. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Miroslav
12x

Dobrý den matka mé ženy leží v zahraničí v nemocnici údajně po infarktu a nemůžou jí snížit tlak! Momentálně je v umělém spánku nevíte co může být příčinou? děkuji

Lenka
18x

Dobrý den, můj tchán je po dvou infarktech. V brzké době by měl jít na budíka. Vždy večer začne heozně kašlat, až nemůže popadnout dech. Tlak má nízký, veškérá vyšetření související s jeho stavem jsou v pořádku. Jen ten hrozný kašel. (Přes den nekašle a není nastydlí). Děkuji Lenka

Jan
34x

Dobryý den nel bych otazku?? behem vcerejsiho vecera sem nejspis prodelal lechký infarkt nejvice pozoruhodne na tom je ze mi je 17 let ale priznaky jasne ukazuji na infarkt .Nenavstivil sem zadneho lekare muze mi to zpusobit nejake trvale nasledky dekuji.cekam co nejrychlejsi odpoved

zdena
7x

ja jsem ho prodelal pred 3 mesici zhruba a od te doby nemuzu nic delat naplno citim se porad hur v nemocnici mi nic nenasly mesic po te nevim co budu delat :-( mam strach neni to nic prijemneho :-( a jeste jsme zapomnel dodat ze je mi taktez 17....

Zdendis

Jaké konkrétně jsi pociťoval příznaky nebo potíže?

hanka
1x

MaxiCor od farmaxu pomáhá při infarktu myokardu, onemocnění srdce aj. Můžete se ptát na konkrétní problémy na Centru zdraví farmax.cz

Zuzana
2x

Dobrý den mám dotaz před měsícem mi zemřel muž(36let)dnes mi žekly že měl akutní infarkt.Vbřeznu mu dělaly ultrazvuk na srdce a že je naprosto v požádku,ale dva roky si stěžoval že se zadejchává tak ho právě v tom březnu hospytalizovaly na plicním a udělaly mu i to vyšetření srdce a že je zdráv,daly mu dejchačku a to mu opčas pomohlo když se zadýchal.tři roky byl doma do práce nechodil dvakrát operovaná plotýnka,žádnou zátěž neměl jen chodil na procházky a pomalu po každých 80 metrech musel odpočívat protože se zadýchal.tak vás prosím o nějaké srozumytelné vysvětlení proč když byl údajně zdráv.Děkuji za spětnou odpověd

Dušan

Jaký je názor lékařů na používání přístroje " BIOQUANT " po IM a po rekoronarografii ?

Leonka

Zdravím, slyšela jsem o tom, že by k infarktu jako prevence předcházení mu mohl pomáhat doplněk stravy nějaký Sinzakol nebo tak nějak. Nevíte někdo o tom, pro koho přesně je určet?

Marie
2x

Dobrý den,je mi 51 let,pracuji na vrátnici.Dnes po 1 hod.v noci za klidu jsem v práci pocítila silné pícháni do levého prsu.Ani jsem se nehnula.Píchaní se střídalo silnější a slabší asi půl hod.Pak mi bylo chvíli zima a lehce jsem se roztřásla.Jsem abstinentka,taky nekouřím ani nikdy jsem nekouřila.Mám dvě dospívající děti takže víc se stresuji a málo spím.V noci 5 hod a přes den po noční max.3-5 hod.Už několik let mám problémy s dýcháním,které se mi zhoršují.Kdysi jsem byla na plicním vyšetření vše bylo v pořádku.Bojím se chodit k lékaři protože pokaždé mi řeknou že jsem v pořádku.Když si sáhnu na levou klíční kost zabolí mne.Už několik let mne bolí levé žebro.Bolest se mi zhoršuje nejhorší jeto při obouvání když se musím předklonit.Pokaždé mne chytne prudká bolest která trvá min.5.Lékařka mi kdysi řekla že to nic není.Do práce i z práce chodím pěšky cesta mi trvá hodinu.Kavu si dám pouze v práci max.2 za směnu. Děkuji za odpověď.

JanninKimi

Může se Infarkt myokardu opakovat, matka ho před 3.lety prodělala měla prasklou srdeční stěnu prodělala tamponádu a je samozřejmě i po operaci, užívá předepsané léky. Ale miluje sladké a párkrát do týdne si dá sušenky nebo zákusky.

Lukáš

Dobrý den, prosím můžete mi poradit, jak kromě zdravého životního stylu podporovat správnou srdeční činnost?

Michal

Já jsem tohle řešil s naším doktorem, mám občas slabost u srdce, ten mi poradil, že velice dobré pro podporu správné činnosti srdce je užívat Orthomol Cardio, který je tvořený přímo pro správnou srdeční činnost.

Lukáš

Kde ho kupujete? mají to normálně v lékárně?

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce