Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Nízká váha

Měřím 175cm je mi 20let a už 5let je moje váha pořád 60kg ať dělám co dělám nepřiberu a nepřiberu. Můžete mi prosím někdo poradit jak přibrat? díky moc

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Venda
4x

Měřím 164 je mi 49 a už desetiletí klesám na váze jo jo efek ale dolů v současné době sem kousek pod 44 kg.Jím vše, kamarádka která má opačný problém přibere dvě kyla i po kůrce od chleba mi to závidí že do sebe můži prát co libo a kolik libo, ale dcery říkají ať se sebou něco dělám že sem jak z Dachau. Ale co??? Má kamarádka začla přibírat po porodu vážila při vaší výšce kolem 50 kg teď má 2x tolik a není ráda. Já měla před dětma 58 kg pak sem začla na váze ztrácet. Tak třeba se začnete potom spravovat, aspoň to tak je u jiných co znám i dcera po porodu přibrala víc než ji je milé že chce ještě z těch navíc aspoň 5kg zhodit, je ji 25let. A před porodem byla taky mírně pod váhu, tak tu šance je pokud se cítíte jinak dobře kdybyste ani po porodu nepřibírala a hubla tak to bude chtít něco stím udělat co zatím nevím sama se po tom pídím.

Jitka
1x

Ahoj, snažím se teď přibrat nějaká kila, ale nechci být tlustá. Měla jsem v minulosti i problémy kvůli nízké váze, tak bych to chtěla udělat správně. Neporadí někdo?

Pam

Ahoj, no tak si nech sestavit jídelníček a poraď se s někým, kdo ví jak na to ;)

Jitka

A neporadíš kam zajít prosím? Nechci jen tak naslepo, aby to nedopadlo blbě

El.Z
2x

Já jsem do 45 let při výšce 178cm vážila 58kg, trápila jsem se ,záviděla holkám prsa a zadky,po dětech jsem taky nenabrala,teď je mě 49,mám nemocnou štítnou žlázu a po práškách jsem nabrala 17kg,tak jsem byla nešťastná zase z toho,ale shodila jsem 10kg a byla jsem konečně chvíli spokojená.Jenže jsem přestala kouřit a zase těch 10 nabrala .Teď je moda být hubená a to už nejsem,nikdy nejsme spokojené ! Jelepší být hubená,to se dá zamaskovat,špeky ne.

Pavel
5x

Múžeš zkusit menší kolečko po doktorech, ale hrozí ti to co mě. 191cm 65kg, ale jinak jsem až na lehce zvýšený chelesterol zdravej jak rybička. Závěr všech možných rozborů a vyšetření: buďte rád, víte co by za to jiní lidé dali mít vaše kila. Nepřiberu ani deko. Jako naschvál mám sedavé zaměstnání, sladké a smažené to moje, prostě všechny předpoklady pro nadváhu a ona potvůrka nikde.

WestliR
1x

ahoj. Vím o ověřených způsobech nabrání nějakých kil. Sám sem to ozkoušel a úspěšně,tetko si to nemůžu vynachválit. m2l sem 100kg a tetko mám 70kg.Ani náklady nejsou hrozný,stojí to stejně jako Váš náklad na jedno jídlo. Rád poradí[email protected]

WestliR
2x

pardon,to bylo napsáno špatně,každopádně vím,jak si poradit s podváhou...

Janina
2x

ahoj všem lidičkám,kterým jde váha dolů,tak jako mě...nevím,čím to je,ale co jsem přestala kouřit,jsem nabrala 20 kg...pak mi mudr.zjistila,že mám vodu v těle,napsala mi prášky,do toho se na mě vrhla cukrovka,cholesterol,taky nemoc DNA,takže jsem změnila jídelníček-5x denně jídlo,dětská výživa,černé pečivo,zelenina,hlíva ústřičná(ta mi dělá moc dobře),nesmím nic,žádné maso,řízek,nesolím,jen malinko do dvou prstů...ale moje opětovná neřest,kouření,bohužel již ne cigarety,ale elektronika...hubnu stále víc a víc,už i můj tatínek mi řekl,že se mu ztrácím před očima...co s tím???poradí někdo??doktorka mi řekla,buďte ráda za vaši postavičku,co by ona za to dala,jenže mě už i kolegové říkají,že nejdu vidět,takže mám do toho všeho ještě nervy...díky všem za poradu

adidas23
1x

ahoj četla jsem tvuj článek a zajímalo by mě jak jsi dokázal přibrat na váze. Je my 30let měřím 147cm a vážím 38kg. Jsem matka 8letého syna tak si umíš přestavit jak asi vypadám.budu ráda za tvojí radu předem dík .

...
1x

Já mám také problém měřím 160 a vážím 35 KG je to mozny? mam na brise speky a tlusty stehna myslim si .... ale jim normalne ale kdyz snim jednuz porci neceho malyho uz nemuzu ale driv se mi to nestavalo ted uz jo a to vsechno mam uz od malicka a vahou je to normalni´?

Milada

Dobrý večer, mám kamarádku, která měla mentální anorexii. Po celý 2 měsíce brala doplňky stravy, podle rady doktora. Za 2 měsíce přibrala 15 kg. Pro přibírání na váze je klíčová detoxikace a očista střev, aby se mohly živiny lépe vstřebávat. Dále je nutný dostatečný přísun kvalitních bílkovin, které musí mít správný poměr jednotlivých aminokyselin. A nakonec je důležité zatěžovat svaly, aby došlo k nárůstu svalové hmoty (předpokládám, že nikdo nechce přibírat na tuku. Pokud máte zájem o podrobnější informace, napište mi na e-mail: [email protected]

Didi

Ahoj,když jsem byla v pubertě moc hubená,tak jsem užívala Pangamin.Jedla jsem ho jak lentilky!Měla jsem 163cm a 45kg.Teď je mi o 12 let více a jsem matkou 2 dětí a váhu mám 163cm a 56kg-teď bych raději tak 3kg zhubla,ale už to nejde!Ale Pangamin mi zabral,až moc!Teď toho i lituji!Ale je fakt účiný-zvyšuje chuť k jídlu!!!

Anonymka(raději)

Lidičky, takže chci Vám zase já napsat jak jsem taky chtěla přibrat na váze a přibrala jsem od března 09 do teď 6 kg. Což znamena za 4 měsice. Nu, začnu tak, měla jsem jisté zdravotní problémy - anemie- norma železa 5,9 mi byla zjištěna v březnu. A od té doby beru železo na zvýšení normy. Před měsícem jsem byla na odběru měla jsem 7,1. A nějakým zpusobem pořád přibírám, chute pořád, sice mám pohyb jezdím na kole...ale přibrala jsem dost. Kdysi jsem nadavala že při své výšce 172 vážím jenom 57 kg. a ted 63. :-) Nu ještě mi zjistili hypokalemii.takže už dva měsíce sypu Kalnormin. Měla jsem mírně draslíka pod normu. Štitná žláza v pořádku. Nu a celkově sice jsem přibrala ale cítím se fakticky lépe po zdravotní stránce . Protože prožívala jsem totální peklo!!! Není o tom kolik vážite ale jak se celkově cítite!!! A to je si myslím v životě hlavní. Jestli vážite málo a cítitě se dost bídně, vyhledejte lékařskou pomoc! A jestli vážite málo a cítite se skvěle. Takže já osobně bych to tak nechala. PS: mimochodem neberu žádnou antikoncepci. jenom doplnky železa + kalnormin + zvýšila jsem přisun šlehačky a píva + pangamin... a to říkám kila jdou na horu. Šlehačku už jsem přestala ode dneška. Ale pívko asi nepřestanu, ikdyž je to nealkoholické. chutná mi!!!

Michal

Zdravím a chci se podělit o svůj úspěch.Před měsícem jsem vážil 60kg při výšce 185 cm a nyní vážím 66kilo a nezcvrknul jsem se. Obden sem si k večeři dal cca 300g středně propečeného hovězího steaku.Ideální se mi zdá kližka je mastnější.Je jasné že příjmáte i tuk ale s tím se dá při troše pohybu něco dělat. Ještě po večeři vypyju 3dcl mléka s proteinem. Na doktory sem rezignoval. Je to sice dražší metoda jak přibrat ale co je dneska levné.

Zuzana

Dobrý večer, je mi 15 měřím 164 cm a moje váha? 43 kg. Vypadám jak opuchlá nit. Když jsem se teď dívala na fotky z ježdění na koni tak se na ti moje špilky (nohy) nemůžu ani podívat. :( Jsem na internátě, takže si nějak extra moc z jídla vybírat nemůžu, ale byla bych vděčná za jakoukoli radu. Prosím pište na [email protected] Předem děkuji :)

Roman 850

Zdravím všechny, je mi 24, mám 194 na výšku a na to jenom 70kilo. Co musím, tak jezdím do práce na kole, jinak se nehýbu - aktivně se vyhýbám veškerému sportu. Jedl jsem i pangamín, i cokoli jinýho - a pořád jsem čím dál tím stejnej. U rybníka v plavkách jsem fakt figurka z grotesky. Radu - která pomůže a netrvá dlouho, Díky moc.

*

Ahoj! Mám stejný problém.. Je mi 16 let a měřím 174 cm a vážím 52 kilo.. Jsem z toho nešťastná. Jím hrozně moc, ale nepřiberu ani kilo. Hraji závodně volejbal, může to mít na to vliv?

Nicole

Ahoj. Mám takový problém- měří 162 cm a vážím 42 kg. Jsem spokojená, postava se mi líbí, cítím se skvěle ale máma má strach a chce abych ztloustla... Dá se s touto váhou žít?

marus

ahoj, taky mám opačný problém jako asi většina..nemužu přibrat, nevítě někdo co s tím? a odmítám jíst koblihy a cpát se mekáčem

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce