Inzerce

Abeceda krevního tlaku

Onemocnění srdce a krevního oběhu jsou metlou průmyslových národů. Nikdy dříve nebylo v průmyslových zemích tolik postižených jako dnes, ještě nikdy neumíralo na onemocnění srdce, krevního oběhu, nebo na jejich následky tolik lidí. Důležitým faktorem ovlivňujícím naše zdraví je krevní tlak. Problematický je nejen vysoký tlak (hypertenze), ale i nízký tlak (hypotenze). [ více ]

Inzerce
Odpovědi
jaroslav Hanak35 poděkování

Dobrý denj. Mužete mi vysvětlit proč při měřeni tlaku krve na prave paži nměřim až o 30 vyšši než na leve (vrchni tlak) A který se počitá jako spravný. Děkují Jaroslav

Reagovatpoděkovatnahlásit

14. ledna 2010, 18:39:08

Isa M.9 poděkování

Dobrý den, chci se informovat ohledně svého krevního tlaku, nechci však kvůli tomu do ordinace k lékaři, proto zkouším hledat odpovědi touto cestou. Od mala žiji s tlakem v rozmezí cca 124-128/113-117. Včera (2.9.) mi byl naměřen tlak 118/107 a tep 70. Můžete mi prosím Vás napsat na tento mail - Morgaines@seznam.cz -, co to přesně znamená a eventuelně, jaké zdravotní potíže mohou mé tělo díky tomu potkat? Děkuji mnohokrát za odpověď. S pozdravem, Isa

3. září 2012, 18:04:51

Tomas trnka1 poděkování

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

13. března 2013, 21:08:50

jana y.

Dobry den chtela bych se zeptat posledni dva mesice mam pomernerne nizky tlak.Pohybuje se kolem 106/55 ale take mi pada az na 92/50. Jake nasledky by to mohlo eventualne mit? Dekuji jana

25. listopadu 2013, 13:33:21

lenka1 poděkování

Dobrý den! Prosím co značí tlak 156/54? Děkuji odepišete mi na email 003aknel@ seznam.cz.

27. února 2015, 20:49:45

lenka1 poděkování

Dobrý den.naměřila sem si tlak 125/111 Můžete mi sdělit,co to znamená,jestli mi hrozí nějaké nebezpečí na e mail karkula-mamina@seznam.cz Děkuji

11. května 2016, 11:54:06

Richard Barnet

Dobrý den ,mám dotaz : měřič tlaku SENCOR SBP 690 mi ukazuje tlak v kPa dnes v 17:45 17.1 / 9.9 tep 85 , jsem ročník 1967 a všude se píšou jiné parametry hodnoty tlaku . Můj případný email na odpověď :RichardBarnet@Seznam.cz

14. března 2019, 17:58:31

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Co děláte, když vás začnou bolet záda?
Zatím hlasovalo 224 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Mili (Kvalitní kontaktní čočky) 18. října 2019, 09:07:11

Tak to není tak moc. To vidíš vcelku i bez nich. Kamarádka má 5.5 a to už jsou popelníky.… Diskutovat

• Maky (Co skrývá pojem hyperaktivní močový měchýř?) 18. října 2019, 10:22:06

Prikladam naprosto podrobny megaclanek o pricinach, lecbe a prevenci mocoveho mechyre.. Nejdrive je… Diskutovat

• Maky (Hyperaktivní měchýř ) 18. října 2019, 10:23:29

Podrobny clanek o lecbe, priznacich a projevech hyperaktivity mechyre ctete zde… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.