Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Extrakce zubu moudrosti

Čtyři dny po extrakci osmičky vlevo dole, po té, co mi lékař zašil ránu dvěma stehy, mi z rány začal vytékat asi hnis . Vyplachoval jsem si na doporučení lékaře ústa heřmánkem, přesto je rána bolestivá. Nemůže se jednat o druhotnou infekci? Jak si mám ulovit při bolestech? Petr. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Frajer Kobliha
2x

Dobrý den je mi 16 let a byl jsem u stomatologa už před měsícem měl jsem dole vpravo záňet , kanálky mi vyčistila , vyndala i nerv a teď nemůžu otevřít hodně pusu , myslím si , že je to zub moudrosti. Mohl byste mi poradit??

Radka
5x

Dobrý den, mám od 15let prořezány bez problémů zuby moudrosti, dnes ve 34letech mám jeden ex, v únoru jsem žádala paní zubařku o odstranění druhého v pravo nahoře, nevyhověla mi, mám pocit nafouknutého balonku, kdy mi zbytní i ucho, na orl ok, neurologie ok, zub mám několikrát "zalátán", na 99% tam mám opět kaz, měla jsem i zánět ve slinné žláze, poté antibiotika, nyní se zánět opět utvořil, mám obavy z cysty, velice ráda bych chtěla onen zub odstranit, ale stále bez úspěchů u paní doktorky. Tak fakt nevím jak to dál řešit.poradíte mi prosím?Děkuji

Anita
2x

Dobry de, po chirurgickem vytrhnuti dolni retinovane osmicky a vyndani stehu se mi to co bylo zasity od sebe rozdelilo a muzu si videt kost. Nic nekrvaci, neboli, jen takvy neprijemny pocit a zasekava mi se tam jidlo.... Je to normalni?? Dekuji predem za odpoved! Anita

Nikola P

Dobrý den, před 3,5 týdny mi trhali 8, všechny čtyři. V levo to bylo nejobtížnější, protože musel do kosti. Ale teď k problému, po 3,5 týdnech mi to začalo znovu natýkat, ale nebolí to, neškubá jen štípe. Je to normální??

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce