Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

neurol

nechci žadnou pomoc jenom mě zajima jestli když se neurolem předavkuju ,tak umřu protože chci mit jistotu že už mě nikdo nezachrani ,že už se mi to konečně povede takže prosim nechci aby mi někdo řikal at to nedělam protože mi v tom stejně nikdo nezabrani chci jen vědět jestli z 30tablet naraz budu mrtva nebo jestli mi bude jen špatně pls jen odpověd!!!

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Ladinka
16x

Jestli ještě žiješ, tak bych ti jen chtěla říct, že netuším, co se stane, když sníš tolik neurolu najednou. Možná to přežiješ, možná ne, možná ano s trvalými následky. Každopádně to bude jednou provždy a ublížíš tím navěky sobě a na hodně, hodně dlouho i těm kolem sebe. Tvoje duše je nesmrtelná, a to, co tě čeká potom, bude ještě horší, než to, co prožíváš teď. Věř mi, že se ti neuleví, opak si jen myslíš. Měla jsem taky myšlenky na ukončení svého trápení, to napadne asi hodně lidí, když jsou na dně, ale tak jako ty jsem to do hloubky tedy neplánovala. Jak se zdá, neplánuješ to poprvé. Jestli tedy ještě žiješ, ozvi se sem.

martin
6x

no ja presne vim co se stane mam velkou zkusenost z neurolem beru ho uz sest let a byla chvile deprese a nenavisti tak jsem pil alkohol a na to jsem si dal sest neurolu 0,5 a pil dal a mezitim sem se pak probudil v noci na jipu na pristrojich hadicku vedenou pres nos nic prijemnyho kdyz druhy den nic nevite a jen slysite co jste provadela provsdel a jen 30% zivota no ty pani co si chce vzit zivot vymlouvat nebudu kazdyho vec a zivot kazdy ma nejakou depresi v sobe ale nijak si nepomuze ta pani jen ublizi lidem kolem ni co ji maj opravdu radi ale jak rikam jeji vec

Jindriska
3x

Nějaký jiný spusob jak umřít aby to nebolelo a já to dokázala?

Monika
3x

Se zhoupni, to tě bolet určitě nebude....bože další člověk, který si neváží života...sebelítost....raději začni žít odznova...tak, jako já

Milise

A muzete mi prosim odovedet do detajlu co presne prozival?

Milise

Jak silny trn neurol bere, pokud 0,25 tak.ma deprese a chce ten stav porazit a nakonec kdyz penize prohraje, zvysila bych davku na z 25petek na 0,5.0no to bude lepsi neumim.ohdadnout jak dlouho lepsi. Jak.dlouho trr neurol bere, myslim od 0,25.. pokud prejde na jednicky tak hodne sil jemu i.vam, nevim jetsli mare deti

Milise
2x

Tak.neumirej, bolest to.muze byt porad. Neumirej, bez si najdi speialistu psychiatra. A kdyz si.predstavim jestli.mas dceru, syna, milujici rodinu, pritele, strasne jim.ublizite

Hana
1x

A co když už je každému jedno jak ten člověk skončí co když nikoho nema

ela

Každá smrt bolí.

Tomáš Neuwirt
5x

Tak asi ti kolem ni ji nemají rádi, když se chce zabít. Já to zkoušel 2 x a v pekle mají plno. Tak do třetice všeho dobrého.

Radek Till
1x

Sám vím jaky to je asi tak před měsícem jsem se předavkoval 3 2g xanaxama a 4 neurolama dohromady probudil jsem se v nemocnici na kapačkach od ty doby co jsem přestal brat tak jsem začal mít psychické poťiže deprese atd nedoporučuji to dělat!! Je to fakt hrozny doktoři mi říkali že jsem malem umřel doporučuju všem ať nic neberou drogy jsou zlo!!!

Lorrein
1x

Já vypila litr vína, vzala 116 léků a pak se vzbudila po chvíli a zvracela. Nic moc mi nebylo, jen mimo, ospalá. Na každého to zabírá jinak. Kdybych se teď chtěla zabít, dřív to bylo zoufalství, určitě bych to řešila tak, aby to bylo na 1000%

Neznáma

Co když nikdo není kdo by Vás měl rad co když nikdo neexistuje kdo by Vás potřeboval co když jsem tu na obtíž jak mi to říká

Michaela

I já o tom přemýšlím. Už jsem to udělala, ale po 10 tabletek 0.5 jsem se bohužel probudila. A stav byl hrozny.

Janča
3x

Ahojky.Odpovím ti tak, jak si to přeješ. Po 30 tabletách neurolu (nevím jakou máš koncentraci), ale po 0,25 budeš tak 3 dni spát a nic ti nebude.

KokarPičkan
2x

30x 0,25 snídám ráno s kávou, to ji(jeho) určitě nezabije :D Sou to utlumováky ale ne tak silné, musel(a) bys toho do sebe nacpat krapet víc

martin
7x

to bych te chtel videt jen keci tu meles tak to musis mit dobrou dr kdyz tedy denne sezeres 30tablet vlastne cely baleni tak to tu doktorku by meli zbavit zdravotnickych prav ale k cemu ti to psat chtrl bych te videt u ty kavy jak rikas a v sobe 30 neurolu nevis co mluvis ja moc dobre vim co neurol dokaze a jaky mnozstvi beru ho uz 6let

Matees

Já po celém balení 0.25 -30tbl byl prý "silně" ožralý a v euforii. Nic si z toho nepamatuji. Druhý den ve stresu z ničeho 👎Fuj👎

Bonnie
1x

30x 0,25 Neurolu je 7,5 Neurolu 1mg. Kdo má vysokou toleranci, nic mu to neudělá. Jen ho to uvolní a má prima náladu.

petr
3x

čau přežiješ...a žij ..já vím někdy a často je to těžké

Y.Matis
10x

Neni dobry si brat 30..ja mam 1mg na ded, protoze mi umira matka na rakovinu. Budes po nich spat jak mimino tak dva dny, budes pocurana a pokakana. Az te najdou, budes fakt vy padat dobre. Zavolej na linku duvery a rekni jim, ze trpis sebevrazednou depresi a PROSIM, nech si pomoci.

Nikča
3x

Linka bezpečí ti nemůže , volala jsem tam tak 6x a vždycky uslysis jen a jen “já teď uvazuju jak se citis “

Jirka
3x

Kdo poradí jak se zbavit závislosti na neurol.

Karolína
2x

Beru už 14 let nevím jak z toho ven

Jean
3x

málo inf. bude to trvat dlouho :-)

Tomáš
3x

Na neurolu jsem byl také závislý, ráno, večer, pres den; snedl jsem najednou i 4mg, nic uz mi to nedělalo. Lékařka mi napsala xanax 1mg, a fakt mi stavi 1 tabletka vecer, rano jsem pak v klidu:) ale užívám i další antidepresiva . Uz vysazují tabletky, kdy to zacina bytkazdy den leši a lepši

Irbis
4x

Neurol a Xanax je totéž ty trumbero.Obojí je alprazolam, jde jen o jiné firemní názvy.

Jaroslav
1x

Lepšie je nevytvárať pohyb v mysli. Serbevražedné myslenie je o súboji dvoch protichodných myšlienkových pochodov. Dvoch myšlienkvových názorov. Svet a jeho realita (a tá tvoja). Je poháňaná kvantitou a ako domestikované zvieratá samo bez sebareflexie kam neviem (tvoja má sebareflexie až priveľa). Radím si to začať tie depresie prežívať ako neosobný pozorovateľ. Skúste literatúru Paul Bruntona, Eduarda Tomáša, Františka Bardona.

Bonnie
1x

Přejít na Mirtazapin. Mě to pomohlo. Psychiatr byl dlouho nemocný, neměl za sebe náhradu a já byla najednou bez Neurolu. A šlo to. Brala jsem Mirtazapin a v pohodě.

Naty

Mirtazapin za mě ok.

martin
2x

ahoj nooo tak to je hodne tezky se zbavit zavislosti na neurolu ale skus misto neho oxazepan je slabsi a tim padem by si mohl postupne se odvyknout od neurolu a pak i oxazepanu ale je to tezky nevzit si neurol po probuzeni tak bych byl uplne v prdeli vim o cem mluvis ja ho beru 6let

Marie

Ahoj ,už jsi se zbavil závislosti na neurolu .? Potřebuji taky poradit

Lucka
7x

No, neurolem už jsem se taky trávila a řeknu ti, že nic moc, chvilka v komatu, pak nemocnice a blázinec....na druhou stranu v blázinci zjistili, že jsem se léčila se špatnou diagnozou, změnili mi medikaci , poznala jsem tam super lidi a teď je mi fajn:)

Irena
2x

Chci se zeptat co to s tebou dela když ti sundaj davku neurolu mě to sundali a je to šileny připadam si jak magor stve my že jsem se do toho dostal jestli to někdo prožil poradte mam docela strach jestli se to srovna poradte diky moc Irena

martin
4x

no je to tezky kdyz si nevezmes neurol znam moc dobre ty stavy slabo motolice rozostreny videni a pak jeden prasek a zachvili telo jak ma bejt no a to je uz zavislost a tezko se neurolu zbavis skus oxazepan misto toho je min navykovej ale pak se muues aspon uplne zbavit zavislosti na nem jen rada vim co pisu beru neurol uz 6let me mit ho tak se ani nehnu rano

Zuzana
1x

Ahoj , brala jsem Neurol sice jen dva roky,ale jde žít bez něj. Snižuj dávky po čtvrtkách z tablety. Nepospíchej vše v klidu. Pak by ti tvůj lékař měl napsat slabé léky ,aby tělo zvládlo , že dávku nemá. Věř mi jde to..

Ďuri 666

Koľko ste brali denne tabletiek?

irena gomezova
2x

muze se mi po neurolu motat hlava zniceho nic mam slabost v celem tele musim se hned neceho nitit abyh nespadla beruho asi rok a tihle potize mam asi 3 mesice jemi 40 a neurol 2 rano a vecer 3 05 dekuji za odpoved

martin

nezlobte se na mne a vy se divite?? staci jen jeden max dva za celej den v co pisu beru ho uz 6let a dva rano a vecer tri jak pisete tak se pak nedivte tech nasledku neurol sam o sobe je hodne navykovej a muzete i skolabovat pokud budete brat takovi mnozstvi denne a hlavne jatra a ledviny to odnasej nejvic jinak vem te si s toho co chcete nebo taky nic co jsem vam ted napsal

Zanet

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Dáša
2x

Souhlasím se Zanet - s tím, že odvaha není umřít, ale odvaha je žít. Je mi 45 let, přišla jsem o práci, dcera začala fetovat, a přítel se kterým jsem 5 let a strašně ho miluju, mi právě umírá na rakovinu. Měla jsem tyhle hnusné myšlenky taky, ale s pomocí psychiatra a antidepresiv jsem si uvědomila, že bych svým odchodem ublížila moc lidem, kteří mě majá rádi. A teď sice vůbec nevím, jak se něco takového jako odchod milovaného člověka dá přežít, ale vím, že to prostě musím nějak zvládnout

Sadgirl
2x

Úplně tě chápu... Ja ještě žiji pouze kvůli tomu, že bych svou smrtí zabila babičku a to nechci. Nechci nikoho vzit sebou. Ale jinak jsem s tebou za jedno. A pro všechny, ja bych se nezabila kvuli bolesti, jak psychické tak fyzické, ale svet mi nemá co nabídnout a ja nemam co nabídnout jemu. Takže tenhle můj život nema smysl...

Tomáš Neuwirt
1x

Po smrti ti může být jedno, jestli někoho vezmeš sebou. Zabit se je těžké. Tělo je prevít. Depresi dovolí, ale ke smrti brání. Ta příroda je divná.

Klaudie
2x

Myslím, že klid a kvalitní spánek je více než tyhle léky. Bylinky a kvalitní bylinné přípravky.To je správné

David

Chápu ty pocity. Ted v době mám neurol a asi 3 velké loky tvrdého a stále dno. Sice mírně otupělé, ale dno. Sebevražda je hrdinství. Já volbách to nejraději zabalil, ale toho asi nejsem schopen, kvůli svým dětem, ženě, rodičům, babičce. Jsem totiž zbabělec. Jsem teď sám, nemám se komu svěřit a vlastně nevím, co mám dělat. Volám.

Karek

Potrebuju radu dítě mi snedlo neurol může se mu něco stát děkuji moc

jana12

Ahoj uz mesic trpim na uzkost toceni hlavy spatne se mi dycha a ma strasnou paniku ze umru jestli to nekdo proziva prosim o pomoc jestli jsou na to nejake leky nebo tak neco dekuji za radu :)

Štěpánka

Mám ty samé stavy, vím o čem mluvíš :-(

Vendula

špatně se mi dýchá mam pocit že umřu trpím ještě na reflux mám občas panicke ataky a beru neurol 0,25 a nevím jestli mi to vše nespusobuje když si ho nedám je mi hrozne a mám pocit ze umřu prosím co mám dělat

Miluska
2x

Jak dlouho brres neurol, 0,25 , jak casto, nebo snad i v noci10

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce