Inzerce

neurol

nechci žadnou pomoc jenom mě zajima jestli když se neurolem předavkuju ,tak umřu protože chci mit jistotu že už mě nikdo nezachrani ,že už se mi to konečně povede takže prosim nechci aby mi někdo řikal at to nedělam protože mi v tom stejně nikdo nezabrani chci jen vědět jestli z 30tablet naraz budu mrtva nebo jestli mi bude jen špatně pls jen odpověd!!!

Inzerce
Odpovědi
Ladinka5 poděkování

Jestli ještě žiješ, tak bych ti jen chtěla říct, že netuším, co se stane, když sníš tolik neurolu najednou. Možná to přežiješ, možná ne, možná ano s trvalými následky. Každopádně to bude jednou provždy a ublížíš tím navěky sobě a na hodně, hodně dlouho i těm kolem sebe. Tvoje duše je nesmrtelná, a to, co tě čeká potom, bude ještě horší, než to, co prožíváš teď. Věř mi, že se ti neuleví, opak si jen myslíš. Měla jsem taky myšlenky na ukončení svého trápení, to napadne asi hodně lidí, když jsou na dně, ale tak jako ty jsem to do hloubky tedy neplánovala. Jak se zdá, neplánuješ to poprvé. Jestli tedy ještě žiješ, ozvi se sem.

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. března 2007, 10:44:23

Janča

Ahojky.Odpovím ti tak, jak si to přeješ. Po 30 tabletách neurolu (nevím jakou máš koncentraci), ale po 0,25 budeš tak 3 dni spát a nic ti nebude.

27. dubna 2007, 23:13:05

KokarPičkan

30x 0,25 snídám ráno s kávou, to ji(jeho) určitě nezabije :D Sou to utlumováky ale ne tak silné, musel(a) bys toho do sebe nacpat krapet víc

3. února 2014, 07:17:20

petr

čau přežiješ...a žij ..já vím někdy a často je to těžké

16. května 2007, 21:45:31

Y.Matis4 poděkování

Neni dobry si brat 30..ja mam 1mg na ded, protoze mi umira matka na rakovinu. Budes po nich spat jak mimino tak dva dny, budes pocurana a pokakana. Az te najdou, budes fakt vy padat dobre. Zavolej na linku duvery a rekni jim, ze trpis sebevrazednou depresi a PROSIM, nech si pomoci.

16. května 2008, 14:17:35

Jirka1 poděkování

Kdo poradí jak se zbavit závislosti na neurol.

26. června 2008, 20:41:55

Karolína

Beru už 14 let nevím jak z toho ven

22. srpna 2016, 01:13:52

Jean2 poděkování

málo inf. bude to trvat dlouho :-)

23. srpna 2016, 10:34:43

Lucka1 poděkování

No, neurolem už jsem se taky trávila a řeknu ti, že nic moc, chvilka v komatu, pak nemocnice a blázinec....na druhou stranu v blázinci zjistili, že jsem se léčila se špatnou diagnozou, změnili mi medikaci , poznala jsem tam super lidi a teď je mi fajn:)

2. ledna 2009, 11:46:14

Irena2 poděkování

Chci se zeptat co to s tebou dela když ti sundaj davku neurolu mě to sundali a je to šileny připadam si jak magor stve my že jsem se do toho dostal jestli to někdo prožil poradte mam docela strach jestli se to srovna poradte diky moc Irena

9. října 2009, 14:13:52

irena gomezova 1 poděkování

muze se mi po neurolu motat hlava zniceho nic mam slabost v celem tele musim se hned neceho nitit abyh nespadla beruho asi rok a tihle potize mam asi 3 mesice jemi 40 a neurol 2 rano a vecer 3 05 dekuji za odpoved

22. prosince 2009, 20:19:48

Zanet

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

13. března 2012, 23:31:45

Dáša

Souhlasím se Zanet - s tím, že odvaha není umřít, ale odvaha je žít. Je mi 45 let, přišla jsem o práci, dcera začala fetovat, a přítel se kterým jsem 5 let a strašně ho miluju, mi právě umírá na rakovinu. Měla jsem tyhle hnusné myšlenky taky, ale s pomocí psychiatra a antidepresiv jsem si uvědomila, že bych svým odchodem ublížila moc lidem, kteří mě majá rádi. A teď sice vůbec nevím, jak se něco takového jako odchod milovaného člověka dá přežít, ale vím, že to prostě musím nějak zvládnout

2. srpna 2012, 17:20:38

Klaudie

Myslím, že klid a kvalitní spánek je více než tyhle léky. Bylinky a kvalitní bylinné přípravky.To je správné

15. února 2019, 08:53:11

David

Chápu ty pocity. Ted v době mám neurol a asi 3 velké loky tvrdého a stále dno. Sice mírně otupělé, ale dno. Sebevražda je hrdinství. Já volbách to nejraději zabalil, ale toho asi nejsem schopen, kvůli svým dětem, ženě, rodičům, babičce. Jsem totiž zbabělec. Jsem teď sám, nemám se komu svěřit a vlastně nevím, co mám dělat. Volám.

28. února 2019, 09:19:56

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Roman (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 18. března 2019, 14:18:24

Ahojte, tak tu jsem po 14 dnech zas:( bylo mi už dobře, vše bylo ok, už jsem měl jít dokonce… Diskutovat

• Monika (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 18. března 2019, 16:43:00

Ahoj Jani,jak jsi to v práci zvládla? Toho hubnutí se neboj,až zaberou léky,tak se Ti kila… Diskutovat

• Dáša (Prsa) 18. března 2019, 20:34:49

Děkuji moc, a za jakou dobu se vám ozvali od odeslání? Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.