Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

neurol

nechci žadnou pomoc jenom mě zajima jestli když se neurolem předavkuju ,tak umřu protože chci mit jistotu že už mě nikdo nezachrani ,že už se mi to konečně povede takže prosim nechci aby mi někdo řikal at to nedělam protože mi v tom stejně nikdo nezabrani chci jen vědět jestli z 30tablet naraz budu mrtva nebo jestli mi bude jen špatně pls jen odpověd!!!

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
anonym nebo ne melisa

dostaneš se z toho, jako první si najdi psychiatra, ktery ti udělá diagnózu a pak určitě psychoterapeuta a dej tom čas ! Jeslti je to fakt vážný, slibuju ze oni ti pomuzou, ale musíš najít psychoterapeuta co ti sedne a to trvá docela dlouho. Jestli mas nějakou naději a motivaci a chceš z toho pryč, udělej tohle ! Doufám ze budeš v pořádku a když tohle vše uděláš, tak slibuju ze budeš ! pomohlo to i mne. Jen je to dlouhý proces se k tomu dokopat a vnímat svoje tělo l, naučit se pracovat se svými pocity

Aljucha
1x

Dobrý den přítel bere neurol za den si dá 7 8 prášku je to normální podle mne je zneho narkoman po tom kdiz už nemá jde hrát automat a prohraje hodně velké peníze nevím si rady

Effy
1x

30 neurolů, ať 0,25 nebo 0,5 anebo 1,00 Tě nezabije na 100%

Kateřina

Muže se něco stát tetě když si vezme 2 možná 3 neuroly 0,25 Bojím se o ní

anonym
1x

Neboj se, beru ho roky, ale čím míň , tím líp.

Gloria
3x

Ahoj snad se mi to povede ale chci si být jistá že se už neprobudim v nemocnici . Chci si vzít 100 hypnogenu a 100 neurolu a zapít to alkoholem pak se prostě natáhnu zařídím ať je mně nikdo tři dny nepřijde to už přece musí vyjít??

anonym
1x

Neblázni, mysliš to vážně ? život je krásnej .

X

Absolutně nechápu, proč všichni všem odpovídají, st si neberou život, že život je krásný atd. Vy jste zila život té osoby, co tohle napsala? Jak víte, že její život je krásný? Já chápu, že asi tyhle řeči každý myslí dobře, ale ne, nepomáhá to. Opravdu bych ráda pochopila, proč Vás ostatní baví žít a co je dle vás na životě hezkého? Js totiž opravdu NOC hezkého na MÉM životě nevidím. A to, že budete všem vypisovat, že uklizime ostatním? Ano, i mne to mrzí, nechci nikomu ubližovat. Ale že já se trápím KAŽDÝ JEDEN den? To není sobecky od okolí? Že nás nechce nechat jít? Prosím o normální a slušnou odpověď, k čemu tohle má být. A proč je podle Vás špatný si vzít život? Chci to pochopit.

Anny

Přesně tak nechapu to taky já mam ted taky každý den úplně prázdný nevim proč bych tu měla dal byt....jediný strach v sobe aby to vyšlo proste hned a konec

David

Naprosto Vás chápu,sám jsem kvůli neustálým bolestem po nádorovém onemocnění již 12 let na neurolu, mirtazapinu a k tomu ještě tritico, do toho při bolestech oxycontin. Také už dále nemohu a to chodím roky k psychiatrovi.... prostě už kvůli bolesti nemůžu dál. Jenom najít odvahu to ukončit....

Petr
1x

Divím se většině komentářů ale naprosto je chápu. Kdo nezažil skutečně silné deprese a vyčerpal všechny možnosti léčby ( A.D jsou účinné cca pro 40 % lidi a ještě se musí najít ta správná. Měl jsem radu let zpět mou potencionální tchýni. Měla tři děti cca 30 , 21, 11 holka . Léčila se a poctivě chodila k psychiatrovi. Pak když jsem s ní naposledy mluvil - říká péťo stále mi není dost dobře. A pan doktor říkal že zkusil co se dalo a že musí vydžet . A držela myslím déle než by naprostá většina. Ale bylo patrné jak je zničená. Pak střízlivá skočila pod jedoucí vlak . Kdo je trochu soudný uvědomí si že k tomu aby tohle udělala musela neskutečné trpět. Zkušenost co vám je mozek schopen vygenerovat tedy jaké šílené stavy je pro člověka který nic nepoznal mimo uváděnou “trapnou” depku- tedy špatnou náladu. Jak píšu a vím kdo nepoznal nepochopí. Kdybych sám nepoznal byl bych kritikem jako většina ostatních tady a odsuzoval jak muže být tak sobecká. Věc je ale proste jiná. Stačí se jen zamyslet proč asi je tolik “ celebrit” kteří mají miliony na top léčbu a stejně si život vezmou. Napr. Karel Svoboda, Iveta Bartošová - tam ji “pomohl” rychtář , herec komik z filmu táta v sukni a velká řada dalších. buďte prosím rozumní, empatičtí a pokorní KDYŽ JSTE NEPROŽILI TO CO PROŽÍVAJÍ A PROŽILI NĚKTEŘÍ NEŠŤASTNÍCI. Zkušenost je totiž nesdělitelná. Přeji vše dobré.

Růženka

Tak to tady pročítám a nevím co dělat. Chci odejít, ale nechci aby mně našli brzo, nebo abych si vzala malou dávku, protože víc nemám a pak abych musela žít se zdravotními následky. Myslíte, že prášky na spaní jsou jistější?

Martina
6x

Bůh tě moc miluje. Taková jaká jsi máš být a jsi moc krásný člověk. Všichni tě máme moc rádi. A celý svět tě potřebujeme. Buď smutná, to je v pořádku, máš na to právo. Ale taky můžeš zkusit být veselá. Zkusit přijmout zodpovědnost za svůj život. Už teď jsi svobodná. Můžeš plakat, můžeš se smát. Můžeš si třeba jentak odpočinout. Nemusíš si nic dokazovat. Život a každý tě miluje takovou jaká jsi. Třeba zítra zrovna někomu pomůžeš, tím, že jen jsi. Viděla jsem hodně osudů, a život je o velké statečnosti, prožívání, ale take i o slabosti a přiznání si, že i já mohu nebýt silná. Ale věřím, že i v tom co se děje se dějí i dobré věci. A že za tím vším co se děje je vyšší důvod. Proto se neboj. A zkus dát do svého života sama sebe. Vyber si cestu, malým krokem za krokem. Cestu kde si zvolíš sama sebe, a to, že když už jsi sem na tuto Zemi přišla, že to tu dáš. Ty si se jako hrdinka narodila. My všichni, kdo jsme se sem narodili jsme hrdinové. Není to tu lehké, a proto si máme navzájem pomáhat a milovat se. A někdy taky musíme pomoct sami sobě a sami sebe milovat. Tak to prosimtě zkus. Cesta je i dobro. Cesta je i zkusit být šťastný, tak jak jsme. Tato Země je tu pro tebe, každá kvetina, strom, les, každý déšť, slunce, zimní vločka. To vše je tvé. A ty jsi uvnitř svobodná a skvělá žena a máš tu ostatním co dát, uz tím že jsi. Tak dej i sobě. Stojíš za to. Se srdečným pozdravem.

Tom

Tohle jsou mimochodem řeči, které opravdu nikomu s psychickými problémy nepomůžou. Omlouvám se, ale je to tak. Také dlouho bojuji s psych. problémy a myšlenky na sebedestrukci mám každý den, ale nikdy se nestalo že bych si přečetl nějaký takový pozitivní příspěvek, a moje mysl se najednou vzpamatovala a bylo vše ok. K tomu všemu chodím k psychiatrovi a prášky také beru nějakou dobu, ale změnu stále nepoznávám.

Daniel

Beru ráno 0.50 mg a večer 1 mg a zatím ok

Lofas

Přítelkyně si vzala 19x 0,25 neuroulu a 2 ibalginy.. Prosím může se jít něco stát? Jen se motá a nechce zachranku

Lucie

Dobrý den beru neurol a stále jsem spava a točí se mi po tom hlava..Jak poznám závislost??

anonym

Po neurolu se ti netočí hlava, je to jiná příčina, záleží kolik ho bereš.

Cassie

Po 30 ani 1mg člověk nezemře.

Monika

Přesně tak...jedině by se na to musel člověk vožrat....na neurolu je silná závislost, ničí játra, ve velkých dávkách člověk zapomíná, ale nemyslím si, že by to člověka zabilo...možná jedince, který na to není vůbec zvyklý...

Monika

Jak poznáš závislost? To poznáš, věř mi ;-) závislost je totiž psychická i fyzicka..ale pokud to zobes pár týdnů, 3x denně 0,25mg, tak to závislost určitě není..

Nikdo

A když už tu nemám proč být? Syn mě zradil...byl jediné, proč jsem tady...

Nikdo

Asi to radši naprat ve velké rychlosti v autě do betonového sloupu, ne? To je jistější

Nikdo

V mém papírovém autě asi easy...jen mít "koule" na to stočit ten volant

František
2x

Prožívám šílený stavy a už nevím jak dál . Léčba boreliózy a k tomu covid. V nemocnici předepsali neurol, ale nezabiral. Teď těžké panicke ataky a deprese. Mám sebevražedné myšlenky. Doufám, že seženu dobrého psychiatra. Volal jsem pár doktorům, ale všude mají plno. Manželka už je taky zoufalá. Poraďte jak postupovat.dekuji František

František
1x

Mýlí Františku,vím že je to dost složitá situace ale jste silný a vydržíte i věci které řešit nejdou mají řešení

Rado

Muj zivot taky byval pekny. A pak se mi zacalo nicit zdravi, pak sem dostal vyhazov a zrazu je muz zivot nesnesitelny. A to mam jen 36. Deti nemam. Na psychiatrii sem byl, ale tam nemuzou vyresit moje problemy se zdravim a praci. Akurat me nadopujou, nic vic. A stejne sem z deprese tak slaby, ze si nedokazu predstavit pracovat. Pritelkini mam, ale jen ji zdrzuji. A skousel sem sebevrazdu, respektive chcel sem, ale vzdy kdyz sem sel napriklad skocit, tak me strach, nebo pud sebezachovy zastavil. Nevim to udelat. Asi zkusim prasky. (sem Slovak, proto tak mizerny jazyk)

anonym

Všechny zdravotní potíže se vyskytují po napadení viry a bakteriemi a nejhorší bude covid, mnoho jsem toho prodělal a užíval jsem spoustu léků na utlumení nervů, je potřeba vybít parazity a užívat bylinky na nervy , např. pupalkový olej, B12 a další byliny, jsem jeden z vás a čekám na smrt (77).

Ela
2x

Od 28 let, nevím co je to žít bez bolestí. Vypadla jsem z okna a pořád mám následky. Jsem po 14 operacích. A další mám před sebou . Teď je mi 64 a už toho mám dost. Ráda bych odešla,ale nevím jak . Od 28 do mě ladovali prášky na spaní a teď najednou nová doktorka že mi je nebude psát. Nespím jsem nespavec od malá,když si můžu vzit 2hypogeny tak se vyspím aspoň 6 hodin. To je pro mě důležité.Aco teď....

anonym

Zkus bylinky, kozlík, divizna tinktura a pod .

Marek Zabak

Za 6 dni musim nastupit do väzenia za niečo čo ssom nespachal tak ako je mi to davame za vinnu dali mi 4 roky ...prosim vas kolko neurolov 0,5 mam zjest a kolko alkoholu nato vipiť aby som sa uz nezobudil ....chcem zomret

Jarka

Dal by se Neurol koupit třeba v Polsku bez receptu?

Eliška
1x

Takže dámy a pánové, jak tak.vidím co u píšete, tak opravdu nevím, jestli se smát nebo brečet. Tolik pravopisných chyb ve větách jsem dlouho neviděla teda:) Každopádně, je mi 16 let a už dlouho trpím depresema, poruchy příjmu potravy a tak(znáte to), ale teda na to, že jsem brala neurol také, a to většinou ze "zábavy" vůbec nepobírám vaše názory, doslova proč by se někdo vůbec bavil o tom, že bere 30 tablet čehokoliv. Pokud potřebujete pomoct, což jo jak vidím, zajděte si k psychiatrovi, někomu se svěřte(toto mi opravdu pomohlo) a ne se předávkovávat antidepresivama a tak. Je to těžký, ja vím, ale pamatujte, že všechno zlé je pro něco dobré, snažte se na tom všem najít pozitiva a věřte nebo ne jednou to vše bude dobré. Proud of u lidi<3

Jan

Beru neurol 6 let s východě

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce