Inzerce https://www.lekarna.cz/potraviny-pro-zdravi/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=potraviny-pro-zdravi

Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?

Psala jsem to už tady v jiném fóru. Od února je v ČR k dostání nový lék proti kouření - Champix. Je sice na předpis, ale předepsat ho může i normální doktor. Cena sice vyšší, ale snad se mi to tisíckrát vrátí na nenakoupených krabičkách :). Beru ho zatím tři týdny, chuť na cigaretu mám rozhodně menší než s náplastmi - tak doufám, že se mi konečně podaří s kouřením PŘESTAT!!! Máte někdo další zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Dana

Ach jo a nebude konec a nebude :-(. Aby nám tady ta milá diskuse neskončila jen kvůli jednomu onému tomu :-((((

Dana

Kluci, běžte se prát někam jinam, nás to s vámi nebaví (kromě Karla a těch normálních ).

Apolenka

Zdravím Danuš,tak jakpak se ti vede holka jedna?Koukám že tady zase bodují známé firmy.Karle tak jakpak na to jsi,pořád na tě tady hulákám a bez odezvy...:-((

Dana

Ahojky !! Vede se mi dobře. Víc než na cigáro pomalu začínám přemýšlet co udělám s mou stoupající váhou. Absence cigarety za to nemůže, ale moje rozežraná huba ano. Ach jo. Jestli já se zbavím někdy svých závislostí tak to budu opravdu ráda. Ještě že mi nechutná alkohol, protože to už bych asi opravdu nezvládla.

Anonym

Znechutili jste se vy mě .To nemáte nic jiného na práci než si mě brát do huby ? Nedokážete ani přestat kouřit tak proč bych si Vás měl vážit .U ž mi laskavě nepište a pracujte na sobě .Máte toho hodně co by jste měla spravit.Vyhledáváte samé pí.....místo aby jste obyčejně přestali kouřit. Je mi vás líto .Jak píši nuly

Karel

Nikomu bych neříkal "nula", když nevíte na kterém místě v biliónu stojí. Ti, které zde čtete přestali kouřit. Jsou to VOŇAVÍ NEKUŘÁCI, ale z vás cosi páchne. Nalepte si na výkladní skříň "MAJITEL JE NEKUŘÁK, KTERÝ PŘESTAL SÁM", třeba vás zákazníci ocení. Zde diskutující oceňují, že jsou NEKUŘÁCI a vám může být jedno, jak to dokázali. Oni to DOKÁZALI a proto jsou SUPER !!! Budoucnosti bude jedno jak, důležitý je výsledek !!! Píší zde lidé, kteří přestali kouřit před rokem a nikdo z nich nenazývá nové nekuřáky nulami, protože oni, na rozdíl od vás, vědí co je to Champix a kolik vnitřní vůle je k tomu třeba přidat. Pro mně jsou všichni NEKUŘÁCI SUPER a vůbec mně nezajímá zda nekouřili nikdy, nebo přestali a neptám se jak. Jestli chcete udělat pro všechny nekuřáky něco smysluplného, věnujte se zákazu kouření ve všech společných prostorech, bojujte za zavádění nekuřáckých restaurací, aby naše děti a vnoučata nemusela být pasivními kuřáky. Lobujte u svého poslance, senátora, starosty a radních, tak budete užitečný všem nekuřákům.

Tak kolik bazénů dneska? A champix na cestu,vy hrdinové všednich dnů jste akorát pro smích jak se předháníte v těch pochvalách

Ano někdo mi připomněl moje zamyšlení nad tím vším .Jedna věc jednomu člověku ,ano slíbil jsem ,že nebudu psát a někdo mi zase slíbil ,že napíše .Starost o jeho nemoc mi dovolila porušit slovo nic víc a nic mín ,obyčejná starost o zdraví člověka jak jsem naivní. Ten dotyčný se tam najde . Snad asi více důvěry bylo třeba a taky třeba napsat ,tot vše

Karel

Vaše starost JC o mé zdraví je zbytečná. To nebyl důvod porušit slovo "šlechtice". Psal jsem vám, že nemám čas na psaní. Ono je něco jiného, dát příspěvek do diskuse, který zabere čas přestávky filmu v TV a něco jiného je napsat e-mail ve kterém se člověk z něčeho vyznává a sděluje. K tomu je potřeba i pár hodin, setřídit myšlenky a správně je formulovat, aby nebyly chápány jinak. Vy víte, jaký je můj zdravotní stav a přesto ho zde i jinde překrucujete. Jsem zdráv a nekouřím !!!

Karel

všem krásný, teplý (až moc) a voňavý den. Naděje umírá poslední, nezoufejte. Tato diskuse neskončí, bude zachována pro další, kteří se k nám přidají. Po noci opět vyjde sluníčko a svět rozkvete. Držím vám všem pěsti a jedeme dál na kopec NEKUŘÁK, kde na nás čekají ti slušní, kteří již na kopec vyšli. Šťastnou cestu.

Robert

Karle vše nejlepší k zametání stop ale ten pan Jan měl stejně pravdu o té pevné vůli

Robert

JC buďte tak laskav a nekraďte mi nick. Je to projev naprosté ztráty slušnosti.

hnědooký

O čem to mluvíš ty burane

hnědooký

Ty chudáku pamatuješ jak jsi mi ubral roky s kouřením s tím ,že jako krátkodobý kuřák nemám co poučovat .Tak ještě jsi se mi neomluvil . A je to chyba ,že jste sprostí na druhého. Všichni mluvíte o slušnosti ale nikdo z Vás ji nemá .Jste takový vonavoučký a hloupoučký. A zase to platí na ty co se v tom poznají. Karle děkuji za důvěru .Námořník přes palubu. Ale on umí plavat.i bez kruhu

Apolenka

Ahojky já jsem to tak nemyslela Karle,jen už nějak nevěřím ničemu na všech fórech,někdo vystupuje za někoho a tak dále....:-(( Omlouvám se za svou nedůvěru,moje mamka mě vždy učila,že pokud něco nevím a chci to vědět,tak se mám slušně zeptat.Tak jsem se zeptala,vůbec jsem neměla v úmyslu rozdmýchat oheň sváru.Chyby ses rozhodně nedopustil,jsi slušný člověk a vím,že volíš slova zdvořilá,takže tvé zastání je v pořádku.

Karel

Apolenko, v dnešní době je mezi lidmi hodně nedůvěry a já se nedivím. Taková je dnešní doba. Mně se Tvůj dotaz nikterak nedotknul. Vím, že jsi nechápala co se děje a ani se nedivím. Celý život jsem žil tak, abych na skonku života mohl říci "nikomu jsem neublížil a ke všem jsem se choval slušně a stejně". Nade všechno mám rád spravedlnost a pravdu. I o kamarádství mám svojí představu. Když jsem poznal svojí druhou ženu v lázních a po 20ti dnech jsme se loučili, přál jsem si, abychom zůstali přáteli. Tenkrát mi řekla, že mezi mužem a ženou nemůže být přátelství. Já si to nemyslím, věřím, že mezi mužem a ženou může být krásné přátelství na celý život a nemusí to být o milování. Měl jsem o víkendu nějaký splín, díval jsem se hodně nazpět, prohlížel album s fotogafiemi a vzpomínal na vše krásné i na bolesti, které jsem blízkým udělal. Snad napíši, jak už to na sklonku života bývá, svůj životní román, aby děti pochopily některé mé pohnutky. A dost ! Nekouřím, zvládám to dobře a ty se drž pevně, jedeme. Kdo chce jet s námi ať si naskočí. Jsi dobrá, držíš se, tak vzhůru do toho !!!

Hele ty skrčku anonymní čekáš u počítače a děláš za ně špinavou práci ty nuly jsou rádi nebot cokoliv je proti mě je dobré .tady je vidět ta vaše úroven .

Leoš

co to tady je za diskuzi???Příspěvek byl moderován!!!

Karel

Ahoj Leoši, ničeho se neděs. To tady byl jeden pán, co nemá rád Champix a nikdo o jeho "rady" nestál. Jen si to nechtěl nechat vysvětlit, že si "spletl" diskusi. Administrátor serveru zasáhnul a všechny jeho příspěvky, včetně reakcí na ně smazal. Lepší by bylo odstranit celou zprávu i s nadpisem, ale alespoň tak. Teď snad už bude zase normální diskuse o nekouření a Champixu.

Lenka č.2

Konečně je klid, už jsem myslela, že sem přestanu chodit,dost mě to vadilo a mrzelo, protože vás potřebuju. Včera jsem měla jednu, dnes zatím nic a zítra je ten slavný den,tak jdu du toho, neopouštějte mě! všem krásný den a pohodu.

Karel

Lenko, nepřestávej sem chodit, nás přece jen tak někdo nerozhází. Jsi dobrá, když sis předsevzala 1.7. skončit s cigaretou. Tak už nekuř dnes ani tu jednu a zítra to bude ještě lepší. To datum sis zvolila jen proto, aby se to dobře pamatovalo. Tak si udělej dnes do kalendáře velké červené plus a pak stačí jen v kalendáři zalistovat. Nebo si pamatuj, že to bylo na svátek Šárky a ty ses pustila do Dívčí války s cigaretami. Jsme s Tebou a držíme pěstičky. VYDRŽ !!!

hněedooký

Vydrž a překonej ten začátek ,řekni si ,že nesmíš a drž se

Lenka č.2

To snad neeee!!!!

Lenka č.2

Tak to vidíš Kájo,co se tu z toho stává, je to škoda, moc děkuju za hezká slova podpory a doufám,že administrátor bude mít oči otevřené, dokud to někoho nepřestane bavit.Ahojky

Karel

Lenko, neopouštěj nás. Apolenka zveřejnila svůj e-mail (viz předchozí stránka) a má i můj. Klidně nám napiš než se to tady uklidní.

Robert

Milí Karle ty neumíš přijít k člověku anebo nechceš . Je skutečnost ,že jsem si dělal o Tebe obavy ale jak vidím jak jsi činný tak zbytečně. Kdyby ty štourové do mě nerýpali .Já vím říkáš to samé ,to víš mančaft si nevybereš. Hrozně rád bych Ti pomohl

Alois

Dotaz když se píše o champixu ,že má vedlejší účinky atk jak to ,že se u nás prodává .Děkuji

Robert

Hochu kšeft je kšeft ty neumíš počitat ? Kolik stojí krabička tak počítej krát 300 lidí 3000 lidí krát 6000 kc ? jak jednoduché do školy jste chodili všichni.

Karel

Jestli umíte počítat nevím, ale vím, že neumíte psát česky. Vaše e-maily jsem musel číst několikrát a opravovat, abych alespoň z části pochopil smysl psaného. Používat cizí jméno na netu je velká neslušnost a u vás, obchodníka, mně to velice zaráží. Neskrývejte se za jména Robert, pokročilec, pevná vůle.... a napište svoje. Máte snad strach nebo se stydíte za "šlechtické" jméno?

nováček

Ahoj všichni vidím, že se někdo pokusil zkazit, co jiní dlouho budovali. Nenechte se otrávit, jste fantastická parta, která pomohla i mně, ač nikoho z Vás neznám, ale ta podpora a to všechno, co si člověk vzal z vašich příspěvků, se přece nedá zhodit jenom kvůli jednomu člověku, který neví kudy kam a tak se snaží ubližovat, buďte tady, sposta lidí vás potřebuje.

starší člen

řekl bych ty nováčku ,že spousta lidí se do mě navážela byli sprostí a vy si dovolujete mluvit o zkažení.? Zpětně si přečtěte jak mě někteří titulovali hajzle jenom proto ,že jsem si dovolil říci svůj názor. Máte všichni krátkou pamět. A spousta s u takhle mě komandovali vždy když jsem udělal chybu. Já moc dobře vím kudy kam ,aby jste přestali kouřit a nejlépe bez champixu .

nováček

Nebýt na Vás sprostá mi nedovolí jenom moje dobré vychování, kdo se Vás na co ptal???? Proč jste tam, kde Vás nechtějí, vymýšlýte si stále nová jména a nevíte kudy se mezi ty lidi dostat. Chudáci, kteří nemají přátele a musí je hledat, za každou cenu, když nemůžu pomoct, budu aspoň škodit, vážím si pana Karla, Apolenky, Dany a všech, kteří to aspoň zkusili, ale co vy. Máte mindrák z toho, že jste nedokázal to co ti ostatní???? Nebudu na vás sprostá, ale netípla bych si o Vás ani tu poslední cigaretu, bylo by mi jí líto a vůbec mně neoslovujte, umím číst, takže vidím co zde vytváříte, kdo vás by mohl litovat???????

pokročilec

Ale pane nováček já už nekouřím 25 let a přestal jsem sám bez ničeho .k tomu abych něco dokázal nepotřebuji okolo sebe jiné. Závislost za Vás nikdo neodrodí. A vymýšlíte se píše že , Dobré by bylo kdyby jste se zahleděla na své odvykání. Stačí mě jenom nekomentovat ,Bez znalosti věci děláte závěry .Je to trochu jinak sprostý byli ne mě .Ale proč mě oslovujete ? Nechci mít s vámi nic společného. Konečně už to pochopte ,že Vaše odvykání je úplně něco jiného než opravdové kde je síla ducha a základ je na skutečné pevné vůli a ne na nějakých šidítkách .Nechci vůbec sem psát .Neoslovujte mě máte svého guru ,který za Vás i přestane kouřit. Anebo placeba. Takže Váš mluvčí pan Karel ví co chci .Nechci dělat reklamu champixu s vedlejším účinkem a doufám ,že zmizí s tímto cokoliv spojené .Mě nechte laskavě napokoji

Karel

Nejsem ničí mluvčí, jsem jeden z diskutujících. To si laskavě uvědomte. A už vůbec nevím, co chcete vy, ale vím, co chci já. Abyste dal lidem na tomto fóru pokoj a zmizel. Kdo ví, jak to s tím vaším nekouřením je! Z vašich e-mailů jsem měl dojem, že vy a vaše rodina jste byli perzekuováni a pronásledováni komunistickým režimem, ale dnes jste projevil pravdu. Vaše rodina byla komunistická, tatík ředitelem Státního statku. To je horší než JZD, kde sice zemědělci přišli o svá pole, dobytek a stroje, ale mohli na nich pracovat a o dobytek se starat. Státní statek majetek sebral a měl své zaměstnance, ale lidi z vesnice nechtěl. Kvůli takovým si vzal můj děda život! To vám soudruhu do smrti nezapomenu.

Soudruhu můj děda byl kulak a mám dojem ,že se Váš syn podílí na výrobě svinstva jménem champix -proto jsem psal pokusy na lidech .Všechny zprávy mám od Vás otištěné tak bych s těmi závěry o mě být vámi nedělal já mám svědomí čisté.

Karle

Pane Karle také bych chtěl vymazat mé jméno v souvislosti s kouřením .Pokyn pro seznam aby vymazal i mé jméno . Když si kliknu na jméno Cidrych tak se mi tam objeví ten Váš servr. Nebudu dělat propagaci champixu a podílet se na jeho reklamě .USA píší o vedlejších psychických účincích a nechci mít na svědomí lidi ,kteří ho berou.

Karel

Pane, nevím co máte s jakým seznamem? Pokud máte na mysli web seznam.cz, pak každému člověku se objeví stránka se zprávami z domova a zahrničí, společenské rubriky, horoskopy, televizní program, ale ŽÁDNÉ jméno Cidrych ani jiné, tam není. Pokud vpravo nahoře zadáte své jméno a heslo (můžete ho mít přednastavené) a kliknete na něho, dostanete se do své e-mailové pošty. ŽÁDNÉ přesměrování na tuto diskusi tam není, tak ze mně nedělejte hlupáka. Pokud OPRAVDU chcete něco udělat, napište e-mail se svými potížemi na [email protected], oni vám rádi pomohou. Já nemám oprávnění do jejich serveru zasahovat a cokoliv měnit.

.

Karle, ten blb má na mysli to, že když zadáš jeho jméno do vyhledávače na seznamu, objeví se x odkazů. Tohle jde asi mimo jeho inteligenci (pokud nějaká je)

Karel

Pokud je to tak, pak čím více bude psát, tím více odkazů bude mít a nikdo to z vyhledávače nevymaže. Ach jo :-((

když kliknu na seznamu ne porcelan ale Cidrych tak se tam objeví ten váš servr i s těma ubožákama co nedokáží sami přestat .A pan eKarle schválně jsem si vytiskl to Vaše prosení at nepíši a ty věci o těch tady tak se ted nedělejte .A nepodepisuji se proto abych mohl všem těm kreténům odepsat /těm co se zase bezdůvodně do mě naváží ačkoliv si jich nevšímám. Kdykoliv kliknu na počítač na své jméno objeví se mi tam zase halda blbostí a vzkazů rádoby postřehů. Jste nuly a masírujte sebe aby vám to nekouření vydrželo aspon půl roku

nováček

Už jsem Vám dnes jednou psala. My se možná masírujeme, aby nám to vydrželo aspoň půl roku, kdežto, pochopila jsem, že Vám se to nikdy nepodařilo, ale moc byste chtěl a myslím, že stejné to bylo i s těmi blinkacími prášky, o kterých jste psal, takže můj názor je, ubohý stále se snažící odvykací nekuřák, který nemá na to, aby si mohl koupit champix a možná přeléčený alkoholik,kterému to taky nevyšlo, protože v normálním člověku nemůže být tolik zloby, a Karlovi o němž jsem tady toho četla taky hodně, nesaháte ani po kotníky, když jsme pro Vás takové nuly, co se sem pořád cpete?????

Sráčoviny typu champix s vedlejším ůčinkem nech si posloužíte jenom nuly nedokáží přestat sami o sobě.

Tak vy si huntujete tělo a budete vděčni ,že aspon půl roku vám to vydrží. No teda vy jste čísla ,to není na celý život?

gaba

Ahoj všichni, docela by se mi libilo, kdychom měli tady nebo někde jinde tabulku s uvedenim "nekouřicích" dnů u všech diskutujících, tedy u všech rozhodně NE :-(((

Robin

Pěkné odpoledne přeji všem slušným lidem této planety. Koukám, že když člověk na pár dnů poleví v sledování oblíbené diskuse, tak se po čase nestačí divit, co všechno je dnes možné. Myslím si, že se všichni jak tu jsme shodneme na tom, že kouření je škodlivé. Rovněž jsem přesvědčen o tom, že do této diskuse se zapojovali převážně lidi, kteří si vybrali léčbu Champixem, anebo potřebovali získat informace o tom, jak tato léčba probíhá a podobně. Až do nedávných dnů jsem byl přesvědčen o tom, že tato diskuse nebude zneužita žádným zakomplexovaným člověkem, protože to, že se někdo léčí, přece není možné brát jako důvod k opovržení, nebo snad dokonce nenávisti. Vzpomínám na okamžik, kdy jsem poprvé navštívil tuto diskusi, na základě které jsem se i já rozhodl podstoupit léčbu závislosti na nikotinu pomocí léku Champix. Dnes již 65 den nekouřím, a 10 den neužívám žádný lék. Musím ale ještě jednou zdůraznit, že za mým rozhodnutím jít do toho naplno stojí toto diskusní fórum a úžasní lidé, kteří jsou zde, a kteří umí poradit, podpořit, pochopit a podržet. Ale život není jenom o tom pěkném a spravedlivém. Je i o nástrahách, překážkách a mnohdy i o posměchu a urážkách. Ale my, kteří jsme se rozhodli nekouřit a pomoci si při tom lékem Champix, tak my jsme si navzájem blízcí i když se osobně neznáme. My totiž máme společný cíl, který nás drží při sobě, my jsme jednotní v tom, že chceme zvítězit, my jsme rozhodnuti již více nekouřit. Tak se ještě více semkněme a nedovolme, aby aby nás ničil nepřítel, který má jako jedovatý had jedovatý jazyk. Nechme toho nepřítele trousit jed na všechny strany a buďme silní v našem odhodlání, v odhodlání NEKOUŘIT. Přátelé omlouvám se za dlouhý proslov, ale věřte mi, že jsem musel tato slova ze sebe dostat. Na závěr pouze použiji slova jednoho z účastníků: "Čeká nás dlouhá cesta na kopec Nekuřák, ale my ji zvládneme." Tak ještě jednou všem přeji voňavé chvíle a pamatujte, že JSME DOBŘÍ, PROTOŽE NEKOUŘÍME, JSME HRDINOVÉ, PROTOŽE JSME ZVÍTĚZILI.

Karel

Robine, napsal jsi to dobře, tak to cítím i já. Teď už je to jen a jen na tobě a ty to zvládneš. Já ti věřím a držím pěsti na další cestu na kopec NEKUŘÁK. Ten pohled z kopce do krajiny a pocit, že jsi tu cestu ušel stojí za to odříkání. Nic na světě není zdarma, něco se musí obětovat a zdraví je to hlavní, co potřebujeme. Vydrž!

Robin

Karle děkuji. Jsem vnitřně přesvědčen o tom, že to zvládnu. Nedám se odradit nikým a ničím. Jsem připraven se poprat s každou podlostí, která se mi postaví do cesty. A jestli máte s Apolenkou kousek, no raději kus, protože jsem taky trošku narostl, volného místa, tak se s radostí přidám na tu náročnou cestu na kopec Nekuřák. Tím, že jsme si dali takto náročný cíl, tím jsme všem vyslali signál, že jsme silní, a že uděláme vše pro to, aby jsme tohoto cíle dosáhli. Tak ať se nám práší od noh, jak budeme na ten kopec pelášit čím dál rychleji.

Karel

Robine, jen s chutí do toho a nikým a ničím se nenech odradit. Ten kopec není jen můj a Apolenky, ten je pro všechny, kteří nechtějí smrdět kouřem. Bereme každého, kdo to myslí vážně. O místo nemusí mít nikdo strach. Jak říkala moje babička "Tož vejděte, dobrých ludí sa vejde dosť."

Robin

Moudrá žena ta Tvoje babička. Kéž by na světě takových bylo víc. Musím se přiznat, že byly chvilky, kdy jsem trochu pochyboval o tom, že vydržím. Ale jednou jsem prohlásil, že nekouřím, tak se toho držím. To byste měli vidět, jak v práci někteří kolegové doslova čumí, že JÁ přestal. Dělali si z mého rozhodnutí srandu, že zase nic a do tří týdnů nejpozději a podobně, ale teď jsou naprosto vykolejeni a mají snahu mne na něco nachytat. Ale mají smůlu, protože v časech nejhorších mám Vás tady, a jen letmý pohled na vaše písmenka mi stačí, abych se znovu nadechl a váženým nevěřícím oznámil: já už nekouřím desátý týden, pánové, a co Vy? Tak se držme, podporujme se a půjde to. A něco pro nováčky. Nenechte si do toho moc mluvit nekuřáky, nikdy vás nepochopí. Jen vydržte a věřte, že za pár týdnů tady budete VY jako opora pro další začínající, protože už budete na cestě ze základního tábora na kopec Nekuřák.

Apolenka

Robine to je jasné,že se vejdeš dobří lidé se vejdou všude..:-))Lubico tak určitě poběž s námi,ať tě nemusí škádlit závist...:-))Karle nemáš za co děkovat,jsem člověk momunikativní a když je povídání příjemné tak obzvláště.Danuš jakpak se držíš...šup podej hlášení...:-))

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce

Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

2024_Magniflex_OrdinaceCZ_voucher_300x300_sleva.jpg

Mohlo by vás zajímat

Vtáčení špiček a šmajdání. Kdy a jak ho řešit?

Co znamená, když děti při chůzi vtáčejí špičky dovnitř? Obvykle jde o špatné nastavení držení těla, které může vést až ke vzniku skoliózy nebo špatnému tvaru kyčelních kloubů. V dětském věku lze tuto „vadu“ pohybem a správným cvičením odstranit. Později už hrozí velké riziko celoživotních zdravotních problémů.

Alergie na jarní pyly

Je tu jaro. Sluníčko svítí, ptáci zpívají, stromy a keře kvetou. Pro ty, kteří trpí alergií na jarní pyly pak jaro znamená rýmu, oteklé oči, kýchání a pocity svědění a pálení v nose i v krku.

Suchý kašel a rýma v těhotenství

Dobrý den. Přítelkyni trápí suchý kašel a rýma, s tím bychom si poradili. Ale je v 6 měsíci těhotenství a nevíme, co můžeme použít a čemu se určitě vyhnout. Zatím jsme to řešili pouze čaji a mořskou vodou do nosu.

Zalepené oči po ránu

Dobrý den. Když ráno vstávám tak si musím otevřít oči ručně jak je mám zalepené, často pořád slzím. Děkuji za odpověď

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce