Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

nebud rosol

Máte zkušenosti, pomohl Vám tento přípravek? Mě teda ne, měla jsem ještě větší chutě na jídlo a cvičila jsem hodinu denně buďto běh+pilates nebo aerobik....nezhubla jsem, tělo se mi nezformovalo, ale možná je to tím, že jsem to po 2 týdnech vysadila a nepokračovala...co Vy ostatí? Já jsem pořát rosol :)

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
xoulinka

Nic si z toho nedělej protože já jsem taky pořád rosol. Brala jsem ty tablety měsíc. Sice jsem zhubla asi 3 kila ale bylo to tim, že jsem jedla opravdu zdravě a málo, protože mi bylo líto těch peněz. Takže už jsem zase ponaučená a žádný tablety na hubnutí už si nikdy nekoupim!!!

sona

dobry vecer prosim nekoho kdo ma stimto pripravkem zkusenosti dobre i jine rada bych uvitalam rady. snazim se hubnout uz peknych par let cvicenim dobrou ztravou pravidelnou ale porad se mi kila vbraceji vadi mi me vetsi brisko ma to jak pneumatiky vyjdu 30 schodu a popadam dech sice mam 80 kilo a 168cm tak mi to vadi chci stim neco udelat a nevim jak::: pomuzou mi tyhle prasky???

sona

PROSIM O VASE NAZORY NA muj majl [email protected] dekuji

Milada

Ahoj, musím říct, že jsem úplně nepochopila o jakém přípravku se bavíte?! Snad se ty tablety opravdu nejmenují "Nebuď rosol", nebo ano? :-))) Já beru 2 měsíce přípravek Bioaktivní CLA Booster, který má také odbourat "rosol" :-) Je na zpevnění postavy - napomáhá vytváření svalové hmoty a spalování tuků... Zatím jsem moc spokojená, zhubla jsem sice jen 5kg, ale postava se mi opravdu zpevnila a největší úbytek mám na centimetry - v pase a přes boky. Což bylo přesně to, čeho jsem chtěla docílit.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce