Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

stitna zlaza

pred tynem mi zjistily stitnou zlazu a pomalu pribiram beru Letrox 100 rano na lacno neznate nekdo nejakou dietu pry existuje nejaka Dieta 15 nevim kde ji mam splasit diky martina TKadlena seznam @.cz

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Civilizační choroby

Vlastní zkušenost: Narodila jsem se v roce 1961 a napíši Vám část svého životního příběhu: Před třemi lety jsem byla tlustá (Do plavek? Fuj!) unavená,nemocná,po třech dětech, začínající osteoporóza -otoky kolenou a bolesti, nízký tlak od 16 let, gynekologické potíže, děsná chuť na sladké, 3-4 kávy denně,jarní pylová alergie s pravidelnými návštěvami u alergologa, ten mi řekl,že to mám na doživotně, vyzkoušela jsem všechny blbosti na hubnutí z lékárny (nebudu jmenovat).Nefungovalo nic - však to na Halině Paw. vidíte! Pak jsem potkala lidi,kteří mi říkali,že změnou stravovacích návyků pomocí programů na přírodní bázi vytvořených lékaři a detoxikací organismu ,mi pomohou. Druhý den zmizel otok kolena! Světe div se! Do 14 dnů jsem přestala pít kávu. Tělo ji nepotřebovalo! Ohromný příliv energie.Po třech měsících 5 kg dole, po 6 měsících 10 kilo dole, krevní tlak 70/120, bez gynepotíží,sladké nemusím (bylo to jen nedostatek živin v těle!)jaro 2008 prověřilo mou alergii,jen kolem mne přešla bez nutnosti navštívit po 13 letech alergologa.Díky bylinkám moje tělo zatím nepoznalo,co je to menopauza, tedy přechod. Postavu mám jako v 17letech..Jupííí! Přeji Vám to samé:)) Krása vždy vychází zevnitř! Jestliže se cítíte zdrávi uvnitř, projeví se to i navenek. Jiskra v oku a pěkná pleť mluví za všechno! Po několika měsících jsem přidala i detoxikační kosmetiku včetně péče o celé tělo. Váhu 62kg na 169cm ve 48 letech si skvěle udržuji! To mě přesvědčilo o tom, že budu lidem pomáhat! dagmarcekanzavinacseznamteckac ezet

Klarka

Dobrý den, snažíme se o dítě a mám i potíže se stítnou žázou, můžete mi poradit nějaké doplnky stavy nebo vitamíny?

Darina

Jak ovlivňuje štítná žláza hubnutí?

Leona

Dobrý den, myslíte, že mohu s poruchou štítné žlázy darovat vajíčka?

Petra

Dobrý večer, díky štítné žlátze strašně nabírám a cítím se tak ošklivá pro partnera, nevíte co by mi pomohlo? Jak prádlo si mám například koupit, chci ho stále vzrušovat?

Jarka

Myslíte, že může štítná žláza za neplodnost? Já se dlouho s partnerem snažím a pořád nic.Poradíte?

Jaroslava

Dobrý večer, stojí porucha štítné žlázy za neplodností a poruchou hormonálního cyklu ženy? Bohužel se nám nedaří, mám PCOS a chceme miminko..co poradíte?

Marcela

Dobrý den , beru Letrox 75 mg na štítnou žlázu ,mám suchou pokožku , přibírám na váze ,lámou se mě nehty i vlasy jsem neustále unavená poradíte co s tím ?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce