Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Pomoooooooc

Dobrý den, prosím o radu.Od 1.5. beru Meridii denně cvičím minimálně půl hodiny- většinou jízda na rotopedu.Jím 5krát denně malé dávky a snažím se téměř úplně vypustit klasické pečivo a půl hodiny před každým jídlem si dám vlákninu kterou zapíjím hrnkem vody.Jím naposledy v 17 hod což je minimálně 4 hodiny před spánkem a 12 hodin před ranim jídlem.Ze začátku jsem hubla -dostala jsem se z 87 kg na 85,2 kg, ale už přes týden se to aní nehne už jsem se dostala dvakrát pod 85 ale vždy druhý den mám víc .M-žete mi prosím poradit co mám udělat aby byl úbytek stabilní a stálý.Mám obavy jestli to nemůže být mým přísunem tekutin.Vypiju za den 5-6 kitrů tekutiny- většinou čisté vody nebo byl. nobo ovocné čaje.Kvůli bušení srdce pře Meridii jsem úplně vysadila pití černé kavy.Nápoje vůbec nesladím.Uež dříve jsem měla problém že jsem vypila 7 litrů denně ale při vyšetření krve mi bylo řečeno že jsem dehydrovaná.Prosím poraďte kolik bych měla vypít aby to bylo správné a zdraví prospěšné.Moc vám děkuj

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
menza

Dobrý den, beru Meridii 15 měsíc a půl a ze 68 kg jsem se dostala zatím na 62 kg, ráda bych ještě ty dvě kila dala dolu, bušením srdce trpím rovněž, ale počas dne to ustoupí. Co se týče pití, to je přece v pořádku, pokud pijete neochucenou vodu třeba i jemně perlivou, tak to rozhodně není na škodu. I když trochu mě to překvapilo, protože já vypiju i při braní tohoto léku maximálně 3,5 l vody denně. Více než to si myslím, že Váš přírustek na váze spočívá v přeměně tuků na svaly a jak je známo, svaly váží víc. Pokud opravdu dodržujete, to co tady píšete, můžete být sama se sebou spokojená a i když ručička na váze ukazuje něco jiného, tak Vaše tělo se formuje a dostává hezkou formu. Přeji další úspěchy a na váhu se vykašlete.

Šiška

Ahoj já má s Meridií jen ty nejlepší zkušenosti, ale na rozdíl od Vás nemám vedlejší účinky jen sucho v ústech tak víc piju, ale snad skoro všichni co jí berou mluví s přehleden o 4 - 5 l denně. Já jsem za týden shodila 3 kg tak doufám, že to bude pokračovat. Š.

jerej

Určitě řekni svému gynekologovi, protože by ti měl okamžitě nasadit jiné léky. Kdyby to nepomohlo podívej se po přírodní alternativě vitapixla, dost mi pomohla se stejným problémem. Držím palce!

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce