Inzerce https://www.lekarna.cz/pece-o-zuby/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=pece-o-zuby

Dětí z umělého oplodnění se rodí stále víc

Párů, které musejí podstoupit umělé oplození, je stále víc. Víc je i těch dvojic, které k umělému oplození potřebují darovaná vajíčka. Základním předpokladem při procesu umělého oplození pomocí darovaného vajíčka je vhodná dárkyně. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
petra
1x

Ráda by jsem slyšela váš názor nemohu otěhotnět a tak jsme se s manželem rozhodli o umělé oplodnění darovaným vajčkem .myslíte si že to miminko které se narodí z darovaného vajička nebude mít pszchický problém z toho že nebude vědět kdo je jeho pravá matka co když bude smutné a bude něco cítit nebude flustrované

Dagmar
3x

Pani Petro,to ze budete mit v sobe vajicko jine zeny neni prakazou pro vase dite,myslim ze neni zapotrebi mu rikat ze prislo na svettakto a uz nosite ho vi pod srdicekem ne jina matka s timto bych jsi nedelala hlavu,jen aby jste z toho nebyla vi sama psychicky jinak..

Petra

Dobrý den, 2x jsem neúspěšně podstoupila umělé oplodnění za přenosu 2 embryí z darovaných vajíček. Je mI 35 let a kromě nefunkčnosti vaječníků, kdy se mi netvoří vajíčka, jsem zdravý člověk. Jaká může být příčina nepřijetí embryí? Odpočinku a klidu jsem měla dostatečně, léčbu dodržovala přesně. Napadla mne imunologie, nemohu být alergická na dárkyně gen. materiál?

Tereza

Máme díky IVF krásnou zdravou holčičku. Celý zákrok jsem podstoupila na klinice ve Zlíně a chtěla bych tímhle všem moc poděkovat.

Pája

Čeká nás umělé oplodnění v květnu. Trochu mám strach z těch hormonů, ale doufám, že to zvládnu v pohodě. Miminko si moc přejeme.

Tereza

Ty hormony zvládneš, taky sem se bála těch injekcí, a nakonec to bylo v pohodě.

Martina

Byl tu někdo darovat? Zajímaly by mě osobní zkušenosti.Díky

Mia

Stalo se že někdo daroval vajíčka po 40-citce???

Hanula

No, to nevím... to si myslím, že je mimo podmínky... ale třeba nemusí být... Já jsem byla na IVF klinice Zlín a tam je věkové omezení. Ale zkus se jim ozvat a domluv se s nimi :)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/pece-o-zuby/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=pece-o-zuby

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 545 lidí

Mohlo by vás zajímat

Jak dlouho má být u lékaře uložena zdravotnická dokumentace pacienta?

Doby povinného uchovávání a způsob zacházení se zdravotnickou dokumentací stanovuje vyhláška ministerstva zdravotnictví. Lhůty nejsou jednotné a liší se podle toho, kdo zdravotní péči poskytuje.

Kolagen pro zdraví vs. kolagen pro krásu

Kolagen je hojně zastoupenou a důležitou částí lidského organismu. Jedná se o bílkovinu, jejíž úlohou je zajišťovat stabilitu a pružnost tkání. Nicméně úkol kolagenu je důležitější, než zabezpečit „věčné mládí“. Je totiž také nezbytný pro zdraví kloubů.

Zdravotní pojištění v zahraničí

Začali jarní prázdniny a mnoho z nás se vydává lyžovat do zahraničí? S jakým rozsahem zdravotní péče hrazené na základě předložení průkazu pojištěnce zde můžeme počítat?

Kombinace čoček

Dobrý den. Snažím se přejít z brýlí na čočky, každé oko mám jiné dioptrie i cylindr. Zakoupil jsem si již 30 kusů jednodenních na levé oko, ale poté jsem zjistil, že by mi vyhovovali spíše čočky měsíční. Mohl bych tedy přes den nosit v levém oku jednodenní čočku a v pravém měsíční? Nebo mám spíše objednat jednodenní na pravé a na měsíční přejít až je spotřebuji? Je potřeba konzultovat změnu z jednodenních na měsíční s lékařem? Předem moc děkuji za odpověď.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce