Inzerce
aplikace_alergie.png
Jak bojovat s alergií?
S aplikací AlergoStop můžete na alergii zapomenout
Připomíná léčbu a varuje před aktuálními alergeny. Více informací zde.
karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Hubnutí on-line: jsme o 11 kg lehčí!

Tři měsíce se pět účastnic projektu Hubnutí on-line "mordovalo". Snažily se různými metodami přijít o nedbytečné kilogramy. Základ byl ale společný - vyhýbat se sladkostem, upravit jídelníček, hodně pít a pravidelně cvičit. Nakonec se jim podařilo zhubnout 11 kilo - tedy všem dohromady. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Nika

Moc všem gratluluji! Jsem ráda, že někdo také řekl, že nejsou směrodatné jen kila, ale hlavně pravidelnost a zdravý životní styl... Byvalo by třeba zábavné sečíst celkový úbytek centimetrů nebo konfekčních velikostí... Jen tak dál..

Lucie

Dobrý den, prosím pěkně nevíte, zda se dá zhudnout i při braní Velaxinu? Díky depresi jsem přibrala z 55kg, na nynějších 80kg. Děkuji.

Hora
1x

Dámy, má někdo nějakou zkušenost s Petra Clinic? Koukala jsem, že skoro jako jediný mají ten Vanguish na břicho, mají tedka nějakou vánoční akci, tak bych to ráda vyzkoušela. Děkuji za rady. Horová

Katarina

Cauky, ja mam za sebou tři ošetření Vanquishem, chodila jsem asi po 14 dnech, někdy po měsíci, když nejsem z Prahy a na mě to zabralo senzačně, tak si kup v té jejich vánoční akci jedno ošetření a uvidíš, já viděla výsledky již po prvním ošetření, udělala jsem si k tomu ještě takvou kúru z Ostropestřce mariánského, tak to bys taky k tomu mohla zkusit. Dokonce ho tam prodávají :) Kata

Barča

Mohu se vás zeptat, zda máte někdo zkušenost s PlatanClinique? Já jsem tam volala x krát, ale nikdo to nezvedá, nereagují na mejly, nic, tak je to asi nějaký podfuk, štěstí, že jsem nenaletěla...

Můžu doporučit

hodně mi pomohl Slimax na hubnutí, mužu říct, že po něm mi bylo opravdu nejlépe

Přidat nový komentář

Inzerce
Inzerce http://alergostop.cz/?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=promo2021&utm_content=duben

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Anketní otázka

Chodíte pravidelně na dentální hygienu?

43%
57%
Zatím hlasovalo 149 lidí

Mohlo by vás zajímat

Urologické nádory bývají velice nenápadné

Urologické nádory bývají velice nenápadné, a právě proto jsou tak nebezpečné. Většinu jednoduše sami neodhalíte, příznaky navíc mohou zpočátku vypadat jako prostý zánět močových cest doprovázený bolestí nebo výskytem krve v moči. Proto je důležité chodit na preventivní prohlídky k lékaři a zmínit se mu o jakýchkoliv problémech, které vás trápí, byť vám připadají banální.

Černý kašel si snadno spletete s virózou

Pertuse neboli černý či dávivý kašel byl dlouhá léta považován za téměř vymýcenou chorobu. V posledních letech však hlásí návrat. Počty nakažených se rok od roku zvyšují především vlivem nižší proočkovanosti dospělé populace. Dospělí, pro které bývá průběh nemoci identický s virózou, fungují jako roznašeči. Ve smrtelném nebezpečí se ocitají především děti během prvních šesti měsíců od narození. Účinnou ochranou je očkování.

Revma může napadnout i plíce

Bolesti kloubů a špatný pohyb – takto si drtivá většina lidí i samotných pacientů představuje nemoc zvanou revmatoidní artritida. Málokdo však ví, že tato choroba proniká hluboko do orgánů a může postihnout i plíce. Pokud se plíce zavčas neléčí, může to pro pacienty dopadnout tragicky.

Dentální hygiena je podstatná součást péče o zdraví zubů

Jen necelá třetina lidí absolvovala v posledních 12 měsících alespoň jednou zubní hygienu. Tento preventivní zákrok je přitom ideální podstoupit dvakrát ročně. Zájem o ošetření u dentálního hygienika stoupá s dosaženým vzděláním a klesá s věkem. Problémem může být dostupnost lékařské péče, které je nedostatek především na malých městech. Respondenti z měst nad 100 tisíc obyvatel na zubní hygienu dochází více než lidé z menších obcí, kde bývá problém i se zajištěním akutních zákroků. Ukázal to průzkum, který pro pražskou kliniku Schill Dental Clinic připravila agentura STEM/MARK.

 

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.