Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Lehký únik moči: problém, který trápí hlavně ženy

Stává se to při sportu, záchvatu smíchu, kýchnutí či zakašlání, nebo v těhotenství. Samovolný únik moči - v uvedených případech se většinou jedná o tzv. lehkou inkontinenci. I ta však může hodně potrápit a znepříjemnit vám den. Jak se s ní vypořádat? více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Laura
3x

Celý život jsem pracovala docela těžce fyzicky a podepsalo se to na tom, že mám uvolněné svaly pánevního dna, takže zasmát se od srdce, nebo kýchat a kašlat u mě byl problém..musela jsem se pořád hlídat. Koupila jsem si na to přípravek Ive, musím uznat, že je to perfektní pomoc, hodně jsem začala cvičit na posílení pánevního dna, byl tam v krabičce takový návod a taky ho každý den beru. Hodně se to zlepšuje postupně a začínám být úplně v pořádku.

Elilška
1x

paní Lauro, já jsem se o Ive dozvěděla díky reklamě co jsem viděla před oblíbeným seriálem , koupila jsem si ho v lékárně a musím s vámi souhlasit, Ive mi pomohl s únikem moči k tomu cviky podle brožurky co byla v balení , prostě se můžu na Ive spolehnout!

Adriana

Dámy podařilo se Vám vyřešit problémy s únikem moči? nosíte vložky nebo se to řešilo nějak operativně?

Martina

Já jsem dlouho chodila s vložkou, normálně se mi to stávalo naprosto nečekaně, nebo se stačilo někde trochu víc zasmát, a už to bylo.... pak jsem ale na internetu narazila na pomůcku, která se zavádí dovnitř přes den, a od té doby jsem naprosto v pohodě.

Adriana

Narazila jste na pomůcku? kde jste na ni narazila? a to při návštěvě toalety musíte tu pomůcku nějak vytáhnout?

Martina

Ptala jsem se v lékárně u maxe, kde mi lékárnice poradila, abych vyzkoušela inkontinenční pomůcku Diveen, moc jsem tomu ze začátku nevěřila, ale konečně mohu zase mezi lidi, bez nepříjemného pocitu, že by se mi něco takového mohlo stát. Když jdete na záchod, tak ji vytahovat nemusíte, to se nemusíte bát.

Dana

Jaké inkontinenční pomůcky používáte?

Alena P.

My kupujeme od značky Seni, staráme se o babičku a tahle značka se nám osvědčila, mají vše, co pro babičku potřebujeme a velmi kvalitní.

Dana

Děkuju za tip, kupujete online nebo přímo v lékárně?

Pája

Taky se mi osvědčily věci od Seni, mají ty pomůcky kvalitní a široký výběr.

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce