Inzerce

Nemytá mrkev vás může dohnat k sebevraždě nebo zvýšit riziko dopravní nehody

Třetina lidí má v sobě parazita, který dovede změnit váš přístup k lidem, ovlivnit rychlost vašich reakcí, ale také se podílet na sebevraždě nebo dopravní nehodě. Můžete se jím infikovat po požití nemyté zeleniny nebo syrového masa. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Helena
1x

Ještě nikdy mne nenapadlo jíst nemytou mrkev, jsem tedy udivena, že může existovat někdo, kdo nemytou mrkev a zeleninu vůbec jí. Spíš bych ráda věděla, která zelenina nebo ovoce má dostatek vitamínů B.

Olča

Přiznám se, že zeleninu ze zahrádky - rajčata, jahody - konzumuju hned ze záhonu.... Máme kočky, co jsem na světě, tataráky miluju a přiznám se, že veškeré narychlo upravené maso. Tak to mám asi víc štěstí, než rozumu :)) Jinak Heleno, vitamínů B je hodně, záleží na tom, který pro sebe považujete za potřebný. Obecne ale mají "béčko" červená řepa, mrkev, ředkvička, cibule, řeřicha, hlávkové zelí, artyčoky, špenát a kapusta.

Daniel
4x

Stále dokola se lidem budou říkat polopravdy a lži. Pokud by zmíněný doktor by specialistou na parazity, tak ví že je má opravdu každý. A hlavně jsou parazité startovní metou pro 60% onemocnění. To že lékařství záměrně opomíjí tento fakt /farmaeutické společnosti nepotřebují zdravé lidi/ se prostě zásadní problém který tvoří parazité potichu přechází. Zajímejte se a zjistíte, že parazité nepojidájí jen naši potravu ale tkáně a orgány. Zdravotnictví z výše uvedeného důvody "nebylo schopno" vytvořit efektivní diagnostiku a přístroje na redukci parazitů. Ovšem to neplatí mimo zdravotnictví. Existuje účinná diagnostika, existuje účinná léčba /plasma generátor, a záměrně zanedbatelné množství léků/ přesnou diagnostiku parizitů vašeho těla vám zajistí F Scan Touch. Jediného čeho budete litovat je, že jste parazity už neřešili dávno, protože stojí za velkým počtem potíží, které by jste si s nimi prvotně nespojili Spousta lidí po léčbě parazitů jako zázrakem odstranila i další potíže které nebyly předmětem léčby. Pokud se máte alespoň trochu rádi nebuďte lhostejní k takto zásadnímu problému vašeho těla

Pavel

Kdo že umí tu diagnostiku parazitů? Nějaký link?

Olda

Díky za upřímnost, ale nemůžeš být konkrétní a poradit knihu nebo wenové stránky kde se člověk podrobněji dozví to co popisuješ, díky za upřesnění adres, přejem život bez parazitů.

Tamara

Musím se přiznat, že si ne vždy omyju pečlivě zeleninu. Babička nás učila, že hlína není špína a tak to tak beru. Článek o toxoplazmóze mě ale trochu vyděsil - a dokonce si myslím, že už jí asi mám. Není možné, abych měla takové štěstí.

Dana

Tchýně dokonce říkávala, že existuje "čistá špína" . Braly mě mrákoty. Posledních pár let si pěstuji na zahrádce hlavně rajčata, letos se dařilo i paprikám. Manžel ze všeho nejvíc miluje, když si jen tak rajče utrhne a tvrdí, jak si pochutnává. I já to takto někdy udělám, není nad vlastní rajčátko, ta chuť se prostě k tomu koupenému opravdu nedá přirovnat. Ale teď je s tím konec! Alespoň u mě.

katka
1x

Moje dcerka ve 4 letech dostala toxoplasmosu ve školce ,byla přeléčena trojkombinací léků,následkem je astma,ekzém,spomalené reakce,přílišná otevřenost,cysty,oslabená imunita.Je jí 29 let ,zdravotní stav nic moc.

Přidat nový komentář

Inzerce

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce

Anketní otázka

Jak snášíte vysoké teploty?

Zatím hlasovalo 320 lidí
Inzerce

Mohlo by vás zajímat

Opar na rtu vyrazí většinou při oslabení nervového systému a imunity

Opary jsou projevem infekce vyvolané virem herpes simplex (HSV-1), jehož nositelem je až 80 % populace, u 20 % se projev nákazy dokonce pravidelně opakuje. Viru, který opary způsobuje, se totiž nikdy nezbavíme. Přečkává v našem těle a čeká na vhodnou příležitost, kdy se opět projevit. Vyvolat jej může stres, únava nebo snížená imunita.

5 důvodů, proč řešit šedý zákal v létě

Šedý zákal je porucha průhlednosti čočky, která nejčastěji souvisí s věkem. Zakalení si nejprve nemusíme vůbec všimnout, postupně ale dochází ke zhoršování zraku. Lidé s šedým zákalem vidí rozmazaně a neostře, dochází i ke zkreslenému vnímání barev a obrazu jako takového.

Diabetická noha, bolest kloubů, zvýšená lomivost kostí aneb jak může cukrovka ovlivnit vaše končetiny?

Takřka 900 tisíc Čechů trpí diabetem, mnozí z nich však nenavštěvují lékaře. Neléčená nebo špatně léčená cukrovka přitom může způsobovat celou řadu komplikací, včetně problémů s pohybovým aparátem nebo takzvané diabetické nohy. Jaké problémy s končetinami může trvale vysoká hladina cukru v krvi způsobovat?

Snímače tělesné teploty zvýší úspěšnost léčby pacientů nejen v pandemiích

My máme chuť udělat dobrý skutek, nápad jak pomoci českým pacientům i základ (Thermeeno), a vy nám s ním můžete pomoci!

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.