Inzerce

Nemytá mrkev vás může dohnat k sebevraždě nebo zvýšit riziko dopravní nehody

Třetina lidí má v sobě parazita, který dovede změnit váš přístup k lidem, ovlivnit rychlost vašich reakcí, ale také se podílet na sebevraždě nebo dopravní nehodě. Můžete se jím infikovat po požití nemyté zeleniny nebo syrového masa. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
Helena1 poděkování

Ještě nikdy mne nenapadlo jíst nemytou mrkev, jsem tedy udivena, že může existovat někdo, kdo nemytou mrkev a zeleninu vůbec jí. Spíš bych ráda věděla, která zelenina nebo ovoce má dostatek vitamínů B.

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. září 2012, 10:06:35

Olča

Přiznám se, že zeleninu ze zahrádky - rajčata, jahody - konzumuju hned ze záhonu.... Máme kočky, co jsem na světě, tataráky miluju a přiznám se, že veškeré narychlo upravené maso. Tak to mám asi víc štěstí, než rozumu :)) Jinak Heleno, vitamínů B je hodně, záleží na tom, který pro sebe považujete za potřebný. Obecne ale mají "béčko" červená řepa, mrkev, ředkvička, cibule, řeřicha, hlávkové zelí, artyčoky, špenát a kapusta.

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. září 2012, 16:55:04

Daniel4 poděkování

Stále dokola se lidem budou říkat polopravdy a lži. Pokud by zmíněný doktor by specialistou na parazity, tak ví že je má opravdu každý. A hlavně jsou parazité startovní metou pro 60% onemocnění. To že lékařství záměrně opomíjí tento fakt /farmaeutické společnosti nepotřebují zdravé lidi/ se prostě zásadní problém který tvoří parazité potichu přechází. Zajímejte se a zjistíte, že parazité nepojidájí jen naši potravu ale tkáně a orgány. Zdravotnictví z výše uvedeného důvody "nebylo schopno" vytvořit efektivní diagnostiku a přístroje na redukci parazitů. Ovšem to neplatí mimo zdravotnictví. Existuje účinná diagnostika, existuje účinná léčba /plasma generátor, a záměrně zanedbatelné množství léků/ přesnou diagnostiku parizitů vašeho těla vám zajistí F Scan Touch. Jediného čeho budete litovat je, že jste parazity už neřešili dávno, protože stojí za velkým počtem potíží, které by jste si s nimi prvotně nespojili Spousta lidí po léčbě parazitů jako zázrakem odstranila i další potíže které nebyly předmětem léčby. Pokud se máte alespoň trochu rádi nebuďte lhostejní k takto zásadnímu problému vašeho těla

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. září 2012, 10:07:53

Pavel

Kdo že umí tu diagnostiku parazitů? Nějaký link?

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. září 2012, 17:52:27

Olda

Díky za upřímnost, ale nemůžeš být konkrétní a poradit knihu nebo wenové stránky kde se člověk podrobněji dozví to co popisuješ, díky za upřesnění adres, přejem život bez parazitů.

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. října 2012, 08:44:20

Tamara

Musím se přiznat, že si ne vždy omyju pečlivě zeleninu. Babička nás učila, že hlína není špína a tak to tak beru. Článek o toxoplazmóze mě ale trochu vyděsil - a dokonce si myslím, že už jí asi mám. Není možné, abych měla takové štěstí.

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. září 2012, 20:56:43

Dana

Tchýně dokonce říkávala, že existuje "čistá špína" . Braly mě mrákoty. Posledních pár let si pěstuji na zahrádce hlavně rajčata, letos se dařilo i paprikám. Manžel ze všeho nejvíc miluje, když si jen tak rajče utrhne a tvrdí, jak si pochutnává. I já to takto někdy udělám, není nad vlastní rajčátko, ta chuť se prostě k tomu koupenému opravdu nedá přirovnat. Ale teď je s tím konec! Alespoň u mě.

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. listopadu 2012, 20:06:03

katka1 poděkování

Moje dcerka ve 4 letech dostala toxoplasmosu ve školce ,byla přeléčena trojkombinací léků,následkem je astma,ekzém,spomalené reakce,přílišná otevřenost,cysty,oslabená imunita.Je jí 29 let ,zdravotní stav nic moc.

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. listopadu 2012, 00:28:47

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 255 lidí.
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • ABC (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 16. září 2019, 18:40:31

    Byla jsem na emg opakovaně (elektrody i jehly), jednalo se o emg ruky (1 x) a krku (celkem asi 10… Diskutovat

  • Jana (Úzkost, deprese) 16. září 2019, 20:02:12

    Dito, je prosím Persen na lékařský předpis, nebo koupím jen tak v lékárně? A za jak dlouho… Diskutovat

  • Katarínka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 17. září 2019, 14:05:24

    Tak to je super, presne nemozme to zakriknut :-) Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.