Nemytá mrkev vás může dohnat k sebevraždě nebo zvýšit riziko dopravní nehody

Třetina lidí má v sobě parazita, který dovede změnit váš přístup k lidem, ovlivnit rychlost vašich reakcí, ale také se podílet na sebevraždě nebo dopravní nehodě. Můžete se jím infikovat po požití nemyté zeleniny nebo syrového masa. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Helena
1x

Ještě nikdy mne nenapadlo jíst nemytou mrkev, jsem tedy udivena, že může existovat někdo, kdo nemytou mrkev a zeleninu vůbec jí. Spíš bych ráda věděla, která zelenina nebo ovoce má dostatek vitamínů B.

Olča

Přiznám se, že zeleninu ze zahrádky - rajčata, jahody - konzumuju hned ze záhonu.... Máme kočky, co jsem na světě, tataráky miluju a přiznám se, že veškeré narychlo upravené maso. Tak to mám asi víc štěstí, než rozumu :)) Jinak Heleno, vitamínů B je hodně, záleží na tom, který pro sebe považujete za potřebný. Obecne ale mají "béčko" červená řepa, mrkev, ředkvička, cibule, řeřicha, hlávkové zelí, artyčoky, špenát a kapusta.

Daniel
4x

Stále dokola se lidem budou říkat polopravdy a lži. Pokud by zmíněný doktor by specialistou na parazity, tak ví že je má opravdu každý. A hlavně jsou parazité startovní metou pro 60% onemocnění. To že lékařství záměrně opomíjí tento fakt /farmaeutické společnosti nepotřebují zdravé lidi/ se prostě zásadní problém který tvoří parazité potichu přechází. Zajímejte se a zjistíte, že parazité nepojidájí jen naši potravu ale tkáně a orgány. Zdravotnictví z výše uvedeného důvody "nebylo schopno" vytvořit efektivní diagnostiku a přístroje na redukci parazitů. Ovšem to neplatí mimo zdravotnictví. Existuje účinná diagnostika, existuje účinná léčba /plasma generátor, a záměrně zanedbatelné množství léků/ přesnou diagnostiku parizitů vašeho těla vám zajistí F Scan Touch. Jediného čeho budete litovat je, že jste parazity už neřešili dávno, protože stojí za velkým počtem potíží, které by jste si s nimi prvotně nespojili Spousta lidí po léčbě parazitů jako zázrakem odstranila i další potíže které nebyly předmětem léčby. Pokud se máte alespoň trochu rádi nebuďte lhostejní k takto zásadnímu problému vašeho těla

Pavel

Kdo že umí tu diagnostiku parazitů? Nějaký link?

Olda

Díky za upřímnost, ale nemůžeš být konkrétní a poradit knihu nebo wenové stránky kde se člověk podrobněji dozví to co popisuješ, díky za upřesnění adres, přejem život bez parazitů.

Tamara

Musím se přiznat, že si ne vždy omyju pečlivě zeleninu. Babička nás učila, že hlína není špína a tak to tak beru. Článek o toxoplazmóze mě ale trochu vyděsil - a dokonce si myslím, že už jí asi mám. Není možné, abych měla takové štěstí.

Dana

Tchýně dokonce říkávala, že existuje "čistá špína" . Braly mě mrákoty. Posledních pár let si pěstuji na zahrádce hlavně rajčata, letos se dařilo i paprikám. Manžel ze všeho nejvíc miluje, když si jen tak rajče utrhne a tvrdí, jak si pochutnává. I já to takto někdy udělám, není nad vlastní rajčátko, ta chuť se prostě k tomu koupenému opravdu nedá přirovnat. Ale teď je s tím konec! Alespoň u mě.

katka
1x

Moje dcerka ve 4 letech dostala toxoplasmosu ve školce ,byla přeléčena trojkombinací léků,následkem je astma,ekzém,spomalené reakce,přílišná otevřenost,cysty,oslabená imunita.Je jí 29 let ,zdravotní stav nic moc.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.oscillococcinum.cz/?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=oscillo-2019-podzim&utm_content=300x300_kreativa_zima_ocsillo

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 317 lidí
Inzerce
Inzerce

Mohlo by vás zajímat

Mohou nedioptrické kontaktní čočky poškodit zrak?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli mi nedioptrické kontaktní čočky můžou nějak podráždit či poškodit mé oči. Jen se chci ujistit že je to bezpečné. Díky

Jakým způsobem se dají vyjmout kořeny z dásně?

Dobrý den, na pravé straně mám ulomené tři zuby, jeden dole a dva nahoře. Mám je ulomeny celé, pouze v dásni zůstaly "zbytky" zubů a kořeny. Jakým způsobem se kořeny z dásně dají vyjmout? Klasickou extrakcí to není možné, zbytky zubů jsou tak malé, že je kleštěmi nelze chytit a vytáhnout. Jaké je prosím možné řešení a je to hrazeno pojišťovnou? Děkuji

Cigarety a uzeniny jsou smrtelná kombinace – varují plicní lékaři

Kouříte a pravidelně si dopřáváte šunkové chlebíčky, klobásky a další uzeniny? V tom případě si podle pneumologů násobíte šanci na vznik chronické obstrukční plicní nemoci (CHOPN), rakoviny plic a dalších plicních nemocí.

Chemoterapie již nemusí být utrpením: nevolnosti a zvracení se dá předejít moderní léčbou

Chemoterapie je základem léčby mnoha druhů zhoubných nádorů. Její účinek však bývá vykoupen nežádoucími účinky, především nevolností a úporným zvracením, které působí pacientům utrpení a děsí je často ještě před zahájením léčby. Lékaři však mají k dispozici moderní léky, které tyto nežádoucí účinky nejen mírní, ale umějí jim i předejít.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.