Inzerce
aplikace_alergie.png
Jak bojovat s alergií?
S aplikací AlergoStop můžete na alergii zapomenout
Připomíná léčbu a varuje před aktuálními alergeny. Více informací zde.
karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Netloustněte z hladu, zhubněte jídlem

Mnozí lidé tloustnou z hladu. Ačkoli jedí hodně, je jejich tělo dlouhodobě podvyživené. Na vině je špatně poskládaný jídelníček, který možná je bohatý na tuky a cukry, ale ostatních živin je tak málo, že tělo strádá a neustále ukládá energii do tukových polštářů. V takovém případě je samozřejmě chyba snažit se zhubnout dietou. Správná cesta je začít jíst pravidelně, a hlavně lépe. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Eliška Navrátilová
1x

Já měřím 176, 7 a vařím 60 Já mám nadváhu jak se mám zavit nadávhy ?

Lenka

Konečně jeden z článků, se kterými mohu souhlasit a který neslibuje nemožnou ztrátu kil výměnou za hladovění. Všimla jsem si, že v dnešní době je in vydržet co nejdéle bez jídla nebo alespoň vydržet co nejdéle v tom šíleném odříkání, jíst všechno to, co člověku nechutná, protože jen tak se pozná to odhodlání do hubnutí, které se prostě MUSÍ nějak projevit. Všechno je to blbost! Člověk, který už někdy držel dietu, ví moc dobře, že základem hubnutí je jídlo. Správně postavený jídelníček vás nenechá hladovět, ale zároveň vám nedovolí se přejídat. A pokud by teď chtěl někdo odporovat, že nemá finance na to, aby si někde nechával sestavovat jídelníček na míru, tak je to zas jen výmluva, protože se mu do hubnutí nechce. Dneska už se dá najít všechno na netu, včetně těch jídeláků. Stačí se mrknout třeba na stránky fitnesstv.cz, tam je jídeláků, z nichž si člověk může vzít příklad, spousta.

Veronika

Kamarád zhubnul kombinací cvičení + koukání si nutriční hodnoty a dodržování pitného režimu + menší porce ale častěji a teď má o cca 23 kilo míň. To už je co říct. Já jsem se zas dala motivovat online cvičením. Pustím si různé cviky přes fitnesstv.cz a cvičím si. Samozřejmě do toho skvělá hudba :) Už mám instalovanou i aplikaci, která mě upozorňuje na pravidelný přísun tekutin. Od tehdy co jsem začala cvičit se cítím 2x lépe a také příbuzní již začali po mně pokukovat, že jsem zhubla: D

Markéta

Eliška ty určitě nadváhu nemáš! Mám 170 cm a vážím 59 a to mi ještě řekla doktorka, že bych mohla v pohodě přibrat. Zhubla jsem sice kvůli stresu, ale teď se snažím to udržet na této váze pomocí cvičení, správného stravování a hlavně žádnou dietou. To je to nejhorší, protože si začneš upírat všechny věci a pak když z dietou skončíš, tak to dopadne hrozně a vím, že některé dívky přibraly až dvojnásobek toho co zhubli. Můžeš se dát inspirovat jako já a dívky např. fitnesstv.cz nebo jinou stránkou, která nabízí různá cvičení :) Nebo zkus zumbu pokud tě baví tanec, v létě doporučuji kolo a brusle. Více se přesouvej chůzí a uvidíš, kila půjdou samy dolů a hlavně, i kdyby nešli, tak ten pocit, že pro své zdraví něco děláš je super :)

Přidat nový komentář

Inzerce
Inzerce http://alergostop.cz/?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=promo2021&utm_content=duben

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Anketní otázka

Co je pro vás největší motivací k zanechání kouření?

Zatím hlasovalo 46 lidí

Mohlo by vás zajímat

Kdy je třeba pomyslet na CHOPN

Chronická obstrukční plicní nemoc (CHOPN) je závažné onemocnění, jehož hlavním rysem je omezený průtok vzduchu v průduškách. Klíčové pro oslabení projevů CHOPN je její včasné odhalení. Podstoupit spirometrické vyšetření by proto měl každý, u koho se ve dvou po sobě jdoucích letech objeví kašel přetrvávající alespoň tři měsíce.

Na kožní preventivní prohlídky poskytují zdravotní pojišťovny svým klientů příspěvky

Kdy se objednat na preventivní vyšetření ke kožnímu lékaři? A potřebujete doporučení praktického lékaře či jiného specialisty? Odpovědi naleznete v následujícím článku.

Ječné zrno: Jak se mu vyvarovat a jak ho případně léčit

Patří k nejrozšířenějším onemocněním oka, a přestože jeho léčba není v naprosté většině případů nijak náročná či riziková, dokáže ječné zrno pěkně potrápit. Kde se tahle nepříjemnost, odborně zvaná hordeolum, vůbec bere a jak si s ní poradit?

Bolí vás rameno? Může jít o syndrom zmrzlého ramene

Syndrom zmrzlého ramene je onemocnění, které se projevuje především výraznou bolestivostí a omezením pohyblivosti ramene. Bolest bývá velmi intenzivní, jak v klidu, tak především při pohybu, často znemožňuje klidný spánek a limituje v běžných denních činnostech. Jak se s touto bolestí vypořádat?

 

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.