Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Problémy s erekcí má polovina mužů! Může za to životní styl

Je právě sex jediným "sportem", který svému tělu dopřejete - a najednou to nějak "nejde"? Odborníci tvrdí, že když začnete zdravě jíst a dostatečně se pohybovat, pak se vše zlepší. Problémy s erekcí totiž lze ovlivnit životním stylem! více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Vlastimil

Poruchu erekce jsem vyřešil Clavinem.. delší dobu se mi stávalo, že jsem měl nekvalitní erekci, skoro vůbec jsem nevydržel a nebo se mi dokonce nechtěl ani postavit. Když jsem před sexem začal brát Clavin, tak se vše změnilo. Erekci mám teď pevnou a dlouho vydržím :)

Honza
1x

clavin taky občas beru, vždycky když jednou děti k babičce (takže tak 1x za měsíc), to vždycky promilujeme noc:) je fajn, že díky Clavinu dýl vydržím, přes týden nemáme moc času na milování, a už vůbec né, když jsou děti doma, tkže to doháníme o víkendech, když jsou děti pryč. a fakt to stojí za to :)

Oťas

Živtoní styl má vliv na vše. Ale já nekouřím a ani nevyhledávám alkohol, jednou za čas příležitostně, ale že bych chodil pravidelně do hospody to fakt nee. A stejně musím občas šáhnout po tabletce. Třeba když jsem přes týden služebně pryč a pak chci mít jistotu, že budu doma fungovat :-) nevím co všechno se dá používat, já zkusil maxxes a je to tak, jak to má u chlapa být :-)

Lenka

problém s erekcí jsme měli doma také,ale k doktorovi se manžel stydí zajít.Je to dost choulostivé téma.Nedávno si objednal clerex 475mg a milování bylo skvělé.Přestal kouřit a stará se o sebe i o mě.:-)

Marcela

Ahoj Lenko,četla jsem příspěvek o účinku clerex a tak jsem ho s manželem otestovali.Na přítele účinkuje opravdu dobře a teď jsem si koupila clerex pro ženy.Tak budu referovat.Sice nemám problém s orgasmem,ale proč nemít ten mokrý,který jsem ještě nikdy neměla..

DanielP

Já jsem zkusil brát Arginmax v době, kdy jsem toho měl v práci moc a byl ve stresu. A nestalo se mi, že bych v posteli selhal.

Aneta S.

Dobrý den,přípravek clerex 475mg doporučuji všem ženám,které mají málo energie pro postelové radovánky.Jsem hodně pracovně vytížená a do toho děti.Prostě energie na nule natož ještě z přítelem sexovat.V lékárně mi doporučili právě tento přípravek,který má vliv jak na sexuální zdraví tak na nedostatek energie a potlačení stresu.

Milan D.

Clerex mohu doporučit.Už si nemohu stěžovat na erekci.Mám ji pevnou a dlouho vydržím souložit

Ondřej

Clerex jsem začal užívat nedávno.Nejdříve jsem si říkal,že mi to asi nepomůže,ale opak pravdou.Když se chci vytáhnout před novou přítelkyní vím po čem sáhnout.

anonym

platí tady :Chlamydia pneumoniae Jedna z nejcastejších a zároven nejnebezpecnejších infekcí. Je to onemocnení napadající respiracní (tedy dýchací) cesty a CNS.

Pavlína

A i na mě Clerex působí dobře.Sexuální život se mi daleko zlepšil.

Antonín
1x

V lékárně mi doporučili clerex a teď jsem i jinak aktivní a mám chuť se milovat i po 20letech manželství.Erekce drží docela dlouho.Jsem spokojený.

Adam

Je to bomba! Sex si užívám kdykoli si vzpomenu a s erekcí nemám žádný problém.Clerex doporučuji

Radek

S clerexem jsem velmi spokojen.

Kamil

Hoši máte některý zkušenosti s doplňky stravy na zlepšení erekce?

Michal

Já jsem našel prášky Viamax, které opravdu fungují na zlepšení erekce, respektive vydržím pak celou noc, a manželka je zase spokojená.

Kamil

A kde jste je prosím koupil? takže nejsou na předpis?

Michal

Ne ne nejsou na předpis, kupuji je z eshopu supererekce.com, stojí opravdu pár korun, a za to co dovedou, tak to doopravdy stojí.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Anketní otázka

Byli byste ochotni darovat stolici?

71%
29%
Zatím hlasovalo 237 lidí

Mohlo by vás zajímat

Potíže s plynatostí

Mám potíže s plynatostí. Co na to?

Nesouhlasím s navrhovanou léčbou. Můžu jí odmítnout?

Stejně, jako má pacient právo na léčbu, má právo ji odmítnout. A to i v případě, že mu jde o život. Lékař by měl rozhodnutí pacienta respektovat, ale seznámit ho s možnými následky.

Diabetik a alergie

Jsem diabetik a trápí mě jarní alergie. Vloni to nebylo tak hrozné, letos jsem mnohem citlivější. Obvyklé příznaky: častější kýchání, slzení a svědění očí a svědivá kůže. Plánuji návštěvu u alergologa, ale objednací lhůta je dlouhá. Můžete mi prozatím navrhnout antihistaminika vhodná pro diabetika? Děkuji. Preferuji tablety.

Máte znaménko? Nechte si je vyšetřit!

Někteří z nás se stále domnívají, že rizikové pigmentové znaménko je až takové, které začne svědit, krvácet nebo se kolem něj utvoří zánět. Toto jsou však pozdní příznaky rozvoje většinou již maligního melanomu. Proto je velmi důležité nechat si každou podezřelou změnu na kůži odborně vyšetřit kožním lékařem a veškeré pigmentové změny sledovat.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce