Inzerce https://www.lekarna.cz/drogerie-a-uklid/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=drogerie-a-uklid

Zažívací potíže nejen o Vánocích - 3. část - žaludeční vředy

"Já z toho snad budu mít vředy…," říkáme poměrně často. Může nás to potkat? Nebo je to jedno z řady nadužívaných nepravděpodobných tvrzení typu: "Já se z toho picnu." či "Já se z tebe zblázním."? více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
ANNABELA MAJLOVA

JA BY SOM RADA KAZDEMU PORADILA .BILINI VINKO CONDURANGO.JE MOC LAHODNE A LECIVE.MNELA SEM HROZNE POTIZE ZE ZALUDKEM ,A TRAVENIM NO PO RADE V LEKARNI SOM ODSKUSALA BILINE VINKO -CONDURANGO. HERBADENT PRODUKTY KTORE SOM OBJAV,SOM SI UZ PO KUSE ZAKUPILA A UZIVAM LEN TUTO ZNACKU.ZADNE BARV,A JINE CHEM,LATKY .JETO CISTY EXTRAT .A MOC UCINNY PRECISTI VAM ZA KRATKU DOBU CELE TELO A CITITE SA SUPROVO.SKUSTE HO!

kamil bordan

ojoj ja sem take skusil ten -herbadent je vazne suprov.prez 1 rok sem ,mal paleni zahy a bolo to hrozne no teraz som ok. condurango bilini vinko je vazne suprove.

kamilka dubnova

TAK MOJ PRISPEVOK JE VAZNE SKUTOCNY .MIREK AKO CITAM TAK SEMTAM SA OBJAV,AJ NIECO NOVE JA SOM TIES ODSKUSALA BILINI VINKO ,ALE Z DODATKEM ZELEZA V TEHOTENSTVY .UCINEK BOL UZASTNY AJ MOJE LEKARKA BOLA PREKVAPENA .BEZ LEKU A JINYCH APLIKACI SEM SI POMOHLA Z BILINIM VINKEM -MALTOFERROCHIN +HERBADENT PRODUKTY KTORE POUZIVAM AJ TERAZ SU PREMNA NAJLEPSIE .SKUSTE TO A BUDETE ZASNUT.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/drogerie-a-uklid/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=drogerie-a-uklid

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 98 lidí

Mohlo by vás zajímat

Vrácení přeplatku na doplatcích za léky

Kupujete léky na předpis, na které musíte doplácet? Pokud utratíte více, než určuje zákonný limit, zdravotní pojišťovny vám peníze pošlou zpátky. Přeplatky za léky vrací zdravotní pojišťovny čtyřikrát do roka. Výplatu si klienti hlídat nemusí, pojišťovny to dělají automaticky. Přesto by si lidé měli zkontrolovat, jestli má pojišťovna k dispozici aktuální údaje, včetně adresy a bankovního účtu.

Lékový záznam: seznam všech léků, které vám lékaři předepisují

Přehledem všech vystavených eReceptů a vydaných léčivých přípravků konkrétnímu pacientovi je tzv. lékový záznam pacienta. Lékový záznam funguje na principu opt – out, tzn. automatického sdílení s lékaři a lékárníky, s cílem chránit zdraví pacienta před poškozením špatnou kombinací léků.

Kojenecká kolika dokáže potrápit. Jak můžete děťátku ulevit?

Projevy dětské koliky přicházejí náhle, z plného zdraví. Miminko je spokojené a klidné a najednou se spustí křik a neutišitelný pláč. Napíná se, přitahuje nožičky k bříšku, zrudne v obličeji. Kojenecké koliky se objevují typicky kolem 2. – 3. měsíce života, některé děti ale kolika potrápí i dříve.

Alzheimerova nemoc začíná pozvolna

Alzheimerova choroba je onemocnění, při kterém postupně dochází k poruše vnímání, uvažování a paměti. Jeho finální fází je pak Alzheimerova demence. Nemoc se vyznačuje tím, že se rozvíjí plíživě a její první příznaky často unikají pozornosti. Jak poznat prvotní signály?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce