Inzerce

Špatná imunita

Zdravim vsechny, znam jeden pripravek na spatnou imunitu, pokud vas trapi stale chripky nachlazeni a nemuzete se toho zbavit myslim ze bych pro vas mela radu. Napiste ma na mail Amira. Cro@seznam.cz Moc rada Vam poradim a pomuzu Vam s timto problemem. Uplne idelani je to take pro ty co maji deti je to bez jakychkoli chemickych prisad a vyrabi se to zde v cechach v brne tak mi pisntete.

Inzerce
Odpovědi
Pavlína

Dobrý den pokud máte špatnou imunitu a chcete ji posílit a vyčistit tělo od toxinů a škodlivin ,tak vám poradím.Bylinný sirup obsahuje 26 bylin a mě moc pomohl pokd ho chcete vyzkoušet nebo budete mít zájem pište na email fickertova@seznam.cz ráda vám pomohu.

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. dubna 2009, 15:01:57

Jakub Kožíšek

Wobenzym je také velmi dobrý. Mám s ním dobré zkušenosti a i od známých slýchávám spokojenost.

16. prosince 2009, 20:18:06

Jitka Skalická

A myslíte, že je Wobenzym dobrý i pro děti?

19. prosince 2013, 10:50:32

Jakub Kožíšek

Wobenzym je také velmi dobrý. Mám s ním dobré zkušenosti a i od známých slýchávám spokojenost.

16. prosince 2009, 20:18:40

hana tomášová

Já vyzkoušela curenzym a jsem spokojena, i když cena je poměrně vysoká.

9. května 2010, 22:53:24

Lucie Šťastná

Posiluji si imunitu Wobenzymem už několik let a chřipkové období poměrně dobře zvládám.

22. srpna 2010, 11:40:42

Olina

taky jsem měla špatnou imunitu, začala jsem na to užívat hlívu ústřičnou 800mg, ta mi hodně pomohla. Imunita se mi zlepšila, už mě netrápí časté nachlazení a jen tak nechytnu nějaký ten bacil jako dřív. Obsahuje i rakytníkový olej, ten je super

6. září 2012, 20:18:38

Naďa Kováčková

Hlívu ústřičnou 800 jsem taky zkusila a taky vám ji moc doporučuji. Měla jsme po operaci sníženou imunitu a tahle hlíva je nejsilnější na trhu a velice rychle jsme se zotavita a imunitu mám ted hodně posílenou. Nejsem vůbec nemocná ani nachlazená.

11. září 2012, 10:16:38

David Tchelidze

já teda doporučuju čerstvej zázvor a horký drinky z lékárny

14. února 2013, 17:14:26

Pavlína

Také mohu doporučit Hlívu 800mg s rakytníkem a echinaceou, sami ji s manželem užíváme a koupili jsme ji i manželovým rodičům, kteří každou chvíli trpěli nějakou virózou, sami ocenili, že hlíva funguje, poznali to na vlastní kůži, že se jich teď žádné nemoci nechytají, dobré je, že hlíva dobře působí na cévy a srdíčko, což ve starším věku také potřebují

1. října 2013, 15:20:45

Marie

Mám rovněž pozitivní zkušenost s hlívou 800mg, vybrala jsem si ji mezi ostatníma, protože je nejsilnější na trhu, tak jsem jí věřila a nezklamala mě, bereme ji s manželem oba na posílení imunity a manželovi dokonce pomohla snížit cholesterol, což potřeboval, že mu k tomu pomohla naše hlíva mu potvrdil i lékař, ke kterému chodí

1. prosince 2013, 23:08:05

Sylva

Vidím, že Hlívu 800-ovku užívání víc lidí, taky patřím mezi ty, kterým hodně pomohla s posílením imunity, taky mě přestaly trápit afty a opary, na které jsem trpěla, jsem ráda, že to jde i přírodní cestou

7. března 2014, 14:58:32

Wendy

Já ji beru taky, hlavně proto, že to je vlastně jenom sušená hlíva a žádná chemie a Hlívu 800 jsem si vybrala, že je nejsilnější na trhu a ještě má i echinaceu a rakytník, bylinky má ráda i moje bábi, tak si myslím, že pro ni budu mít pěkný dárek k narozkám :-)

23. března 2014, 22:15:17

Bára

Nám vyhovují Echinaceové kapky od Imunitu, mají extrakt přímo z kořene echinacey a na posílení imunity jsou fakt dobré, dávám je preventivně i svým dvěma školákům v troše vody s ovocnou šťávou, aby jim to víc chutnalo a hlavně díky tomu prožíváme zimu i jaro úplně v pohodě

11. dubna 2014, 16:06:27

Pavlína

Já mám podobnou zkušenost s echinaceovýma kapkama, díky nim jsou pryč moje problémy s oslabenou imunitou, vyzkoušela jsem víc druhů, ale nejvíc se mi osvědčily taky ty od Imunity, dost jsem se o to zajímala a ten výtažek přímo z kořene má daleko větší sílu

26. dubna 2014, 23:44:37

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 61 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lucie (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 5. prosince 2016, 11:23:57

Linod,děkuji.Soudím,že váš tatínek je velký bojovník,pokud zvládá tak dlouhé… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 22:11:47

Ahoj Nika: dík za optání, starý člověk už nemá moc šancí, imunita je v háji, píšu to… Diskutovat

• Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 1. prosince 2016, 18:56:02

ta jo ok. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.