Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

bolesti kloubu

Da se nekde u nás jeste sehnat lek PAIN EXPELLER roztok ?Vzdy mi pomohl a najednou z lekaren vymizel.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Karol

My doma také celá rodiny bereme Colafit Junior, i dospěláci :). Takže za sebe doporučuji! I pro tu jahodovou příchuť.

Sabina T.

Myslím, že je potřeba řešit příčinu a ne jenom tlumit bolest mastmi, proto je podle mě nejlepší řešení kloubní výživa.

anonym

bolesti kloubú působí mikroparaziti

Natálie

S tím souhlasim, dřív jsem jenom tlumila bolest ale to nikam nevede. Manžel mi potom koupil ten Gel Activ Proteo-Enzyme Q, že pusobí práve o proti zánětu, vyživuje klouby a pomuže od bolesti a jsem jako vyměněná.

Jana

nezkoušeli jste na to traumeel? Hodně jsem o tom slyšela

Kajda

Traumeel je dobrej, my ho používáme na modřiny a pohmožděniny nebo třeba natažený svaly

Marta

Jj traumeel se používá hodně ve sportovní medicíně

Petan

Traumeel je hlavně nacpanej přírodníma látkama. Je tam heřmánek, echinacea, řebříček a hafo dalšího

anonym

75 mg rulík zlomocný D4 , Aconitum napellus D4 30 mg , 30 mg rtuti řešitelné Hahnemanni D8 D8 30, atd.

Pavel

Je lepší vždy řešit příčinu než se snažit jenom utlumit bolest. Mně známý lékárník doporučil když jsem sháněla kloubní výživu Gel Activ Proteo Enzyme Q, že obsahuje enzymy, které působí proti zánětu i bolesti, užívají ho prý i vrcholoví sportovci a mně teda pomohl!

Kristýna K.

Pavle, jak dlouho si ten Gel Activ bral než ti to nějak pomohlo? A jak je to s užíváním? Co jsem jednou zkoušela nějakou kloubní výživu tak se musely brát spoustu tablet denně a to tedy není nic pro mě...

Pavel

Snad už po třech týdnech, ale je dobré ho dobrat ještě a brát tak 2 měsíce. Berou se právě jenom 2 tablety denně.

Jana

Zkuste Colafit, já dávám dceři tu Junior verzi a přestaly jí po něm bolet nohy (podle doktora šlo pouze o růstové bolesti). Chystám se sama na ten "dospěláckej", když ho všichni tak chválí

Kristýna K.

Tak brzo no tak to je paráda to ho musím zkusit!...děkuju

Sandra

Jak píše Pavel - já teda musím říct, že mě ten gelactiv ulevil už po dvou týdnech...ale je jasný že na každého to působí asi jinak :-)

Michal

Já se chci bolesti kloubů ubránit, takže prevence. Ta je neúčinnější

Jana

Na prevenci doporučuju Dias Forte. To je komplex hned s několika typama těch kolagenů

EP

To mi doporučili v lékárně. Já totiž moc nemusím prášky a tohle je pití. Pro mě ideální

Zuza

Jj, před nedávnem jsem řešila něco podobného a Dias Forte se ukázal jako nejlepší volba

Velinka

Díky za tip. Docela dost chodím a o klouby jsem strach měla. Vyzkouším

Roby

Problém je především v tom, že ikdybyste jedli potraviny s kolagenem museli byste sníst extrémní množství. Ty kolagenový výživy to zvládnou

Zuza

Přesně z toho důvodu jsem s tím začala. Rady typu jezte více toho a toho jsou fakt k ničemu

Kamila Nývová

Má se jíst rosol. Ale musela by to být opravdu hrozná hromada :-)

Kimi
1x

A kyselinu hyaluronovou

Dominik

To nezabírá, lepší máš TripleBlend, to vždy pomáhá

Simona

Já mám dobrou zkušenost na bolest kloubů s Flexiharpanem.

Andy

Dobrý den, prosím o info... Je tu někdo, kdo má zkušenosti s arko kapslemi Flexiharpan? Děkuji moc!

Debora

Jestli máš Andy problémy s klouby, tak je potřeba pořídit něco osvědčeného, co bude fungovat. Ne se sebou takhle experimentovat. Podívej se na víc informací o Alavisu.

Hanka

Tady je to samý doplněk, ale ty vám s ničím nepomůžou. Kdo se v tom trošku orientuje, tak ví, že nejúčinnější, co je u nás k dostání, tak je alavis ač je určený jen pro koně, tak se velice osvědčil i u lidí.

Aneta

Ahoj máte někdo něco ozkoušeného na bolavé klouby?Píchá mě v pravém koleni.

Hedvika

Velice mi pomohl Alavis.

Veronika

Nazdárek,taky jsem měla problémy s klouby a náš známí,který je sportovec mi doporučil,at si koupim alavis triple blend.Dívala jsem se na to na netu a zjistila, že je pro koně :D tak jsem Honzovi volala a ten mě ujistil, že je to takhle v pořádku akorát si mám koupit ten slabší ,poslechla jsem a po měsíci mě nebolí nic.

Nikola

Ano je tu Veru v pořádku :D taky mě to zarazilo, když mi ho doporučil můj lékař, ale jsem ráda, že jsem na něj dala, protože mě netrápí bolesti tak, jako předtím a můžu normálně fungovat, což předtím při těch bolestech moc nešlo

Ondřej

zdravím ... mohl bych se zeptat jak dlouho se musí rozebíraný přípravek alavis brát a na co přesně je vhodný ?

Dominik

Čauvec, užíváš ho 3 měsíce, pak máš 2 měsíce stopku a poté opět pokud se do té doby samozřejmě nevyléčí

Thea

Dostala jsem tip na posílení kloubů a to Alavis. Máte někdo zkušenost?

Dominik

Ano, Alavis je snad jediný přípravek na klouby co mě fungoval a byl za rozumnou cenu

Marika

Momentálně ho beru po tříměsíční pauze a stav se zase o něco zlepšuje takže já jsem s jeho účinky spokojená

Klárka

Zkoušeli ste brát někdo na zdravé kosti Vigantolvit?

Macháčková
1x

Klárko objednala sem ho nedávno sobě i rodině na doporučení kamarádky, podle mě super věc

Klárka

Takže ho můžou brát i děti?

Charlie

Mě alavis pro koně doporučil veterinář, má s ním zkušenosti jak u zvířat, tak u lidí.

Macháčková

No podle příbaláku je to pro děti až od 12 let :)

Bea

Pokud Alavis obsahuje dostatečnou dávku účinné látky, tak by neměl být problém s užíváním i u lidí.

Zlatka

Souhlasím, pokud pomíhá zvířatům, tak určitě pomůžei lidem.

Klárka

Ahaa, tak děkuji za info a můžu se ještě zeptat, nevíte jestli to obsahuje laktozu ?

Petra

Alavis je čistě přírodní přípravek na klouby :)

Sofka

Určitě je prevence nejlepší, to v každém případě. Ale někdy prostě problémy přijdou, to tak je... :( A pak je jaksi pozdě řešit prevenci :(

Novotná

Já teda pro sebe Alavis zatím nezkoušela ale používáme s rodinou tuto výživu pro koně a těm pomáhá velmi!

Bobina

Novotná: já ho dostala na doporučení od doktora , mám artrozu a jsem s nim teda hodně spokojená

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce