Inzerce

bolesti kloubu

Da se nekde u nás jeste sehnat lek PAIN EXPELLER roztok ?Vzdy mi pomohl a najednou z lekaren vymizel.

Inzerce
Odpovědi
EP

To mi doporučili v lékárně. Já totiž moc nemusím prášky a tohle je pití. Pro mě ideální

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. listopadu 2016, 22:12:40

Zuza

Jj, před nedávnem jsem řešila něco podobného a Dias Forte se ukázal jako nejlepší volba

3. listopadu 2016, 21:52:14

Velinka

Díky za tip. Docela dost chodím a o klouby jsem strach měla. Vyzkouším

8. listopadu 2016, 20:01:21

Roby

Problém je především v tom, že ikdybyste jedli potraviny s kolagenem museli byste sníst extrémní množství. Ty kolagenový výživy to zvládnou

10. listopadu 2016, 19:52:16

Zuza

Přesně z toho důvodu jsem s tím začala. Rady typu jezte více toho a toho jsou fakt k ničemu

11. listopadu 2016, 13:23:49

Kamila Nývová

Má se jíst rosol. Ale musela by to být opravdu hrozná hromada :-)

14. listopadu 2016, 19:52:34

Kimi1 poděkování

A kyselinu hyaluronovou

7. listopadu 2016, 21:45:30

Simona

Já mám dobrou zkušenost na bolest kloubů s Flexiharpanem.

21. listopadu 2017, 12:50:18

Andy

Dobrý den, prosím o info... Je tu někdo, kdo má zkušenosti s arko kapslemi Flexiharpan? Děkuji moc!

22. ledna 2018, 18:58:02

Debora

Jestli máš Andy problémy s klouby, tak je potřeba pořídit něco osvědčeného, co bude fungovat. Ne se sebou takhle experimentovat. Podívej se na víc informací o Alavisu.

13. května 2018, 12:53:29

Hanka

Tady je to samý doplněk, ale ty vám s ničím nepomůžou. Kdo se v tom trošku orientuje, tak ví, že nejúčinnější, co je u nás k dostání, tak je alavis ač je určený jen pro koně, tak se velice osvědčil i u lidí.

19. května 2018, 16:07:21

1234
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Trpíte na prasklé koutky úst? Po čem se Vám zaručeně udělají?
Zatím hlasovalo 70 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Zald (tonsilektomie) 15. května 2018, 02:21:25

Ahoj Katko, kdy ti ustoupila bolest? Mně začali bolesti 2. den po operaci, 6.den nastoupili… Diskutovat

• Lily (DEPRESE,ÚZKOST) 19. května 2018, 12:53:21

Ahoj, před pár dny mi psychiatr řekl že mám depresivní úzkost. Nasadil mi léky estan a… Diskutovat

• Kristýna (Máte problémy s pocením? ) 21. května 2018, 16:54:03

Viděla jsem, že to dělá Amaryllis centrum, ale nějak nemám odvahu se na toto objednat. Kdyby… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.