Inzerce https://www.lekarna.cz/do-prirody-bez-obav/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=do-prirody-bez-obav

Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?

Psala jsem to už tady v jiném fóru. Od února je v ČR k dostání nový lék proti kouření - Champix. Je sice na předpis, ale předepsat ho může i normální doktor. Cena sice vyšší, ale snad se mi to tisíckrát vrátí na nenakoupených krabičkách :). Beru ho zatím tři týdny, chuť na cigaretu mám rozhodně menší než s náplastmi - tak doufám, že se mi konečně podaří s kouřením PŘESTAT!!! Máte někdo další zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
JC

Potrhlá Megan 30+30 let abstinence a bez cigaret .

JC

Potrhlá Megan 30+30 let abstinence a bez cigaret .

JC

Potrhlá Megan 30+30 let abstinence a bez cigaret .

JC

Potrhlá Megan 30+30 let abstinence a bez cigaret .

JC

Potrhlá Megan 30+30 let abstinence a bez cigaret .

JC

Potrhlá Megan 30+30 let abstinence a bez cigaret .

J Cidrych

Martin Pavlát z Třebíče píše. Končo v Liberci raději ne ,já bych nerad strávil své nejlepší léta za vraždu. Tak mne ty troubo nenapadej a ty webmaistr koukej ten příspěvek vymazat z internetu .

Ivča

Stando, to máš dobrý když jen tak objevíš v lednici ačokču. Na netu najdeš o ní všechno i recepty, já už to mám namáklý, jenom ty semena ještě nemám. Ty vypadaj brutálně, černý neforemný "něco" a jsou jenom v těch velkých zralých plodech. Mrknu u nás v zelenině, jestli to neseženu, abych aspoň ochutnala. Jinak všechny moc zdravím. Po krásném víkendě tvrdá realita, zase pondělí a zase v práci. Jinak stále nekouřím a stále se moje myšlenky ubírají tím směrem. Nechápu.

Standa

Ahoj Ivčo. Přesně jak říkáš, ty semena mají jen ty velký. Ale raději je rozkrojím na půl podélně než je jím. No objevily se sami. Donesla je mamka z práce, Její kolegyně podzimně "rušila" zahradu. Pak mám ještě malé pálivé papričky, takový malý keříček, ale z toho budou jen semena. Tu akčokču sem zakusoval k chlebu s párkem. A zdálo se mi pak, že je to dost těžké na žaludek. Je toho trocha (jeden igelitový pytlík), tak nevím co s tím. Kdybys nebyla tak daleko, semena bych ti dal, už se suší. U nás to asi nikdo pěstovat nebude. Já raději kanadské borůvky :-D

Ivča

Stando, to bychom se domluvili a já bych ti poslala obálku se známkou, Semena po usušení nevyhazuj, když neseženu, tak se ozvu. Jinak to dávaj do gulášů místo paprik, do leča, syrové do salátů ap. A je to děsně zdravý, tak pěkně křoupej.

Standa

Zdravý? no nikde sem se nedočetl co v tom je zdravého a nebo proti čemu to je. Třeba kdysik se sem dovezlo kiwi a že to je moc zdravé. Některé je tak kyselé že zdravé určitě je. Zkoušel sem kiwi sušit, ale to se nedá, to je pak jako šťovík. Ale tu ačokču sem sušenou viděl. Jestli je v tom něco zdravého, tak ji usuším do polívky.

Standa

Klidně se pak můžeme domluvit. U nás se přes týden nevaří, a ono to podléhá zkáze dost rychle. Tak to vykuchám a semínka dám sušit.

Standa

semínek mám ze tří potvor

irena

..stando ,ono to ke chlebu s párkem moc nebude,to se používá spíš jako cuketa, ta taky syrová nic moc,přidat všude...jak píše Ivča, do leča, do masa,do naklaádané zeleniny, ochutit čili papričkou,všude kde jde narvat nějaká vitamínová vláknina. Jinak ...k Moně.... taky jsem zkoušela běhat ,ale bohužel to nejde , noha po 4 měsících bolí jak ....hlavně když je škardě.

Konča
1x

Hlásím 100 dnů :-) Stando Darwvinově ceně tleskám a při představě jak dotyčný vrhá svými koulemi:-DDDDDDDDD........až mi tečou slzy.... to by bylo vskutku bez onkurenční........ Přátelé což takhle udělat si sraz ve městě pod Ještědem???? Bydlí tam má spolužačka a určo by nám doporučila a zabukovala pro nás něco vhodného. A přísloví o dvou mouchám....bychom mohli naplnit. Ivčo, včera jsem na Flóře koupila semínka. Podělím se pokud neseženeš. Megánku posílám palec nahoru!!!

Megan

Končo, v Liberci raději ne. Tam bydlí kokot Cidrych a mohl by nás potěšit svojí návštěvou. Já bych nerad své nejlepší léta strávil za vraždu v kriminále:-(

JC

Proč si pořád myslíte ,že jste zajímavý. Vždyt já Vám ten obyčejný boj o přežití bez cigarety vůbec nezávidím.Na tom nekouření se masírujete všichni a copak Ládínek kouří? Já si pomohl sám a tak co bych měl na Vás obdivovat .Normálně jsem položil před 29 roky cigaretu a vy z toho naděláte .Tam si o mě neotírejte ty sprosté čuni a bude klid.

Ivča

Velká gratulace Končo, hlavně vydržať:-))). Držím palce. Díky za nabídku, pokud semena neseženu, určitě se připomenu. A pošlu ti k výročí 3 pěkný forky. Venku je nádherně a mě to v práci vůbec nebaví, Tak přátelé mějte se krásně, ať nám to všem v práci utíká.

irena

ifko blahopřeju to ti to krásně odsejpá... a Coroně taky blahopřání jak to všechno letí . V neděli byla doma dcerka s rodinou ,trochu fotila a řekla že mi ty fotky pošle mailem a já je pošlu Ifce a ifka pak ivče a Ivča se konečně dočká.... zatim pá ...osobytně pozdravuju kluky (naše kluky) jsou čím dál lepší.

Ivča

No sláva. Irenko, tady je můj mail, ať to nemusíš posílat přez Ifku. [email protected] Tak se těším. Za chvíli jdu domů, hurááá. Ještě užiju sluníčka.

Konča

Fakt to letí. V polední pauze jsem si šla sednout na lavičku a vstřebávala sluneční paprsky až do chvíle, kdy si na vedlejší lavičku sedl cigoš a zapálil si. Fuj, musela jsem odejít. Na stole mám uvařené kafčo a je samozřejmě bez cíga. Irčo že jsou naši kluci výborní musím jenom souhlasit:-)

Mona

A zjišťoval jsi,kdy by to u Adámků šlo,? Myslím,že nás tolik nebude a mohli by nás někam přifařit. Třeba syn?

Standa

no to mně teda podržte, to monstrum tam dělá na té abecedě bordel ve všech diskuzích, a všichni sou z něho nadšení, jak jinak :-D už to není k smíchu, ten "člověk" by se měl léčit

Megan

Přátelé, kamarádi. Tak termín srazu 6.11. 2010 do sklípku platí!!!!!!!!!!!!! Pí. Adámková (spolumajitelka ) díky nám odsunula 25 lidí na jiný termín a s námi počítají. Je to samo-sebou i s jídlem a spaním. Je to tam vážně super. Napište prosím, kdo pojede a to sem a i na můj mail: [email protected] Těším se na hojnou účast. Ifko, přeji vše nej nej ke 100!!!!!!!! Snad to tentokráte dáš a vydržíš. Kakamilo a Lubane, copak je s vámi? Fridu a Ládíku, přestaňte hulit a jeďte s námi

JC

Ládiku ty kouříš? Všem jsem přál PEVNOU VŮLI ,Nemohu za to ,že ji nemáte. Když jsem sem dříve psal ,tak jsem sklízel sprosté nadávky .Když jsem Vám říkal ,že si na mě vzpomenete až si zapálíte ,tak je to zase tady. Ládík kuřák si vzpoměl a nadává mi. Kolik z Vás od doby ,kdy jsem nepsal kouří? Já Vám přeci neříkal kuřte .Pokud vím tak jsem všem držel palce ZA TO SKLÍZEL NADÁVKY. Vždycky si na mě vzpomenete až si zapálíte a já nemusím zde a nikde jinde psáti. Na to aby jste přestali jako já 29 let bez cigarety ,musíte mít pevnou vůli a skromnost a cílevědomost. Ta se nenajde na ulici. Slušným přeji úspěch a když budete opravdu chtít, Tak to DOKÁŽETE JAKO JÁ.

Standa
1x

to je ta držka s tou vůlí? http://www.euroregin.cz/prezentace/liberecky/liberec/porcelan/obrazy/kniha_v.jpg jdi si onanovat na abecedu

Megan

No Cidrychu, ty jsi ale držka. Fůůůůj

Corrona

Sotva sem vlezu už je tu zase ten iq s 29 léty bez. Myslela jsem si že je to nekuřácká diskuze ve které se ti co sem píší vzájemně podporují a sdělují si své dojmy z nekouření. Alespoň dříve to tak bylo.

Jan CIDRYCH
1x

Sodoma,gomora ,Corona. Děvče zdraví tě ten s IQ a přeji hezký nekuřácký den. Jak dlouho nekouříš?

Mona

a radši se přihlašte do sklípku-dáme si tam na CÍDU dýmku míru. :o)))))

Jan CIDRYCH
1x

Ano Mono správně jsi pochopila. Dejte si na mě a ted Vám řeknu .Fandím všem bez rozdílu co SKUTEČNĚ PŘESTALI KOUŘIT ale nefandím těm rychlokvaškám co se masírují porušují nekuřáctví a říkají :NEKOUŘÍM UŽ STO DNÍ ,ALE SEM TAM SI ZAPÁLÍM. Drazí přátelé ,kdyby jste věděli to co já ,kolik těch rádoby odvykačů co mi nadávalo ,UŽ ZASE HULÍ a ted si na mě vzpomínají a říkají si .Ten Jenda měl pravdu . Bohužel každou recidivou ,kterou máte se vzdalujete od doživotního nekuřáctví. Totiž když ZKLAMETE SAMI SEBE ,TAK TA ZTRÁTA DŮVĚRY VE SVOU SCHOPNOST, JE HODNĚ ŠPATNÁ. 29 let bez cigaret a jsem obyčejný člověk .To vy velikáni jak zde píšete,pro Vás to je přeci brnkačka. Hezký den Mono kamarádko ,a Vám přeji rozum aspon jako má Mona. Vždyt si pište ,posilujte je fajn ,že jste parta ,ale měli by jste držet pohromadě. Vždyt já nemám vůbec žádný zájem Vám škodit ,naopak mám rád slušné lidi co se postavili závislosti ,ale nemám rád lidi ,kteří mají máslo na hlavě a nabourávají se do mé maličkosti.

xy

Jste takový jeden chudák co šmejdí po diszkuzích a špiní. Obávám se ,že vy nemáte před sebou dlouhou čáru nekuřáků NEMÁTE TOTIŽ NA TO kazíte zde si myslím idobrou partu a to inteligentní lidé nedělají.

xy

přeji Vám ROZUM. Jsou věci ,na které Váš rozum nestačí. zdraví tě ten s IQ a přeji hezký nekuřácký den. Jak dlouho nekouříš? vypadáš dost vyhuleně - THC nebo koks?

xy

Slušným přeji úspěch a když budete opravdu chtít, Tak to DOKÁŽETE JAKO JÁ a slušným lidem na zdejší diskuzi dáte pokoj. Ale vy ste prasečí rypák a budete tu stále rejt jak prase v bukvicích.

xy

Jak může každý zjistit nepsal jsem zde dlouho a nemám potřebu vytrubovat každý nekuřácký měsíc. Já raději vytrubuju každý den, a raději vícekrát. To aby všichni pochopili jaký já sem hrdina. Když se na sebe podívám, musím se pochválit. Nastěnku chci za ženui.

Konča

a gratulace k dnešnímu výročí. Jsi hvězda. Mono, my tu jako nejsme zocelení??? :-DDDD Jsem se musela smát jak přemlouváš Verču. Já jsem jí tam taky psala ať přejde z Laika sem k nám. Taky mě jí bylo chudery líto. A copak dělá Pavluša??? Snad nehulí někde za bukem??? Další voňavý den je za mnou. Heslo pro dnešní den: NEHULIT!

Konča

JIŽ NĚKOLIK DNŮ VYUŽÍVÁM TLAČÍTKO "NAHLÁSIT" A NIC SE NEDĚJE. ZAČAL NÁS ZDE OBTĚŽOVAT JISTÝ CIDRYCH, KTERÝ ROZVRACÍ VŠECHNY DISKUZE, KTERÉ ZNÁ. NA SOUSEDNÍ NEKUŘÁCKÉ DISKUSI - LAIK MU ADMIN PŘÍSPĚVKY MAŽE NEB TAMNÍ DISKUSI NAPROSTO ROZVRÁTIL, A TOTÉŽ SE SNAŽÍ UDĚLAT I S TOUTO DISKUSÍ. PROSÍM ZASÁHNĚTE. DĚKUJI.

Jan CIDRYCH
1x

JIŽ NĚKOLIK DNÍ SLEDUJI JAK MNE POMLOUVAJÍ RŮZNÍ LÁDIKOVÉ A STANDOVÉ A PŘITOM STAČÍ ABY MNE NEJMENOVALI. JÁ SI DOKÁZAL PROBLÉM KOUŘENÍ VYŘEŠIT SÁM A NEMÁM POTŘEBU SE ZDE ZVIDITELNOVAT. ŽÁDNOU DISKUZI JSEM NEROZVRÁTIL ,ŽÁDNÁ TOTIŽ NENÍ. TY SLUŠNÍ ODEŠLI A JÁ TAKÉ NEMÁM ZÁJEM.JINAK SVOLOČ Z DOKTORKY SE SAMA PŘEVEDLA ZA MNOU A DOKTORKU OPUSTILI. NEHOVOŘ O NĚČEM O NEZNÁŠ .JÁ VÁS OPOUŠTÍM A OKŘIKNĚTE SI TY SVÉ KOUŘÍCÍ UBOŽÁKY.

Mona

Ta vedlejší diskuze je fakt o ničem. Každej si tam klepe na prsa,jakej je výbornej,jeden přestal kouřit ještě než si zašukal,aby jako opravdu byla jistota,že se narodí potomek zdráv,druhá zase hned jak zjistila,že je v jinym stavu. Kdyby byl život takhle jednoduchej,nemusely by existovat takováhle diskuze. Já si myslim,že jsme jenom obyčejný lidi a každej z nás má nějaký slabosti o kterejch ví a neumí se přes ně přenést jen tak šup,šup. Hezký den a na J.C nereagujte a radši napište Meganovi.Včera jsem s ním mluvila a je to fakt paráda,že se zase sejdeme!!!!!

Konča

:-DDDD máš naprostou pravdu. Souhlasím. mám krásný kód na opsání unisexed - ten bych měla zvládnout:-)

irena

....je tady nekuřácká diskuze ,je a bude....teď se teda hlasme do sklípku, já jestli neumřu pojedu a chci ukecat manžu aby jel se mnou ,ale nevím ,pojedeme asi s ifkou autobusem přes Brno (nekecám Ifko?) tak se hlaste další

Ivča

ten ultradebilnípablb. Jinak přeju všem krásné nekuřácké ráno. Megane, zjistím u syna, zda by se mnou jel a hned dám vědět. Sama nejedu. Ale strašně ráda bych se s Váma setkala. Ten Liberec by byl pro mě blíž, ale to neva. Jenom nevím, ve sklípku mě asi pivo nenalejou :-) Krásný den všem.

Standa

Držte se, u mně byla včera krize, moc se nedařilo. Ale dnes už je dobře. Sem byl u dochtora, měl štěstí, že nepindal jak posledně. Vysolil recept na tři balení ani nemrk a půl roku ho nechci vidět :-D Třeba mi to už půjde po půlkách, když ne, tak zas budu dělat otrávenou krysu :-D

Konča

musím se opět kouknout na ten jízdní řád. Nastudování spojení do Chvalovic bych nechala raději na tobě. Já se vyznám ve vlacích. Busem jsem nejela - tedy kromě městské hromadné dopravy. Manžu zkus ukecat. Byla by škoda, kdyby nejel.

Konča

a je Stando dobře, žes ji ustál, jsi borec.

Standa

taky máte mlhu, nebo už je tu takový smrad, že by se dal krájet a na 50 metrů není vidět

Konča

dala jsem si tu práci, abych zjistila, který den jsem přišla na tuhle diskuzi. Dnes je to přesně rok co jsem se odhodlala semka napsat první příspěvek, je to na 164 straně. Tedy za rok jsme stihli popsat přesně 100 stránek. Jsem ráda, že jsem tehdy přešla z Laika sem mezi vás přátelé a že jste mě přijali mezi sebe, radili, povzbuzovali a podporovali v nelehkém boji s drogou zvanou nikotin. Vám všem patří mé veliké DÍÍÍKY!!!

Standa

poslušně hlásím, že sem se našel 9.1.2008 strana 22. To sem to ještě nemohl sehnat :-DDD

Mona

To není možný,vždyť jsme loni na jaře byli v Karlových Varech...Jo možná,že jsi předtí psala na tu druhou vid?

Konča

začínala jsem na laikovi.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce

Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

2024_Magniflex_OrdinaceCZ_voucher_300x300_sleva.jpg

Mohlo by vás zajímat

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Zalepené oči po ránu

Dobrý den. Když ráno vstávám tak si musím otevřít oči ručně jak je mám zalepené, často pořád slzím. Děkuji za odpověď

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce