Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?

Psala jsem to už tady v jiném fóru. Od února je v ČR k dostání nový lék proti kouření - Champix. Je sice na předpis, ale předepsat ho může i normální doktor. Cena sice vyšší, ale snad se mi to tisíckrát vrátí na nenakoupených krabičkách :). Beru ho zatím tři týdny, chuť na cigaretu mám rozhodně menší než s náplastmi - tak doufám, že se mi konečně podaří s kouřením PŘESTAT!!! Máte někdo další zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Pavluš

..je tu nějak smutno..copak všici děláte... Nemáte někdo recept jak se neopít...ale né že je nejlepší nepít vůbec...hehe Pracovní víkend přede mnou....budu si muset pořídit další balení tabletek.....u nás leje a leje...víkend bude rušnej...lidi budou chodit plavčit....a já musim dneska na koncert...slíbila jsem to...tak musím být zítra fit...:)))

Ivča

ale o víkendu asi bude. Všem krásný pátek. O víkendu bude asi zase po dlouhé době gaučink a relex a určitě i sem tam panáček. Pavluš jak se neopít, to teda fakt nevím, asi pít s mírou nebo s Mírou, to už nechám na tobě. Zítra to mám za 330 bez hulení, tak bude třeba těch panáčků víc a třeba se taky opiju. Jak se rozhodl náš potencionální nováček Morrelli? Jdeš do toho? Tak se všichni opatrujte. Snad se mě podaří o víkendu sem nakouknout. Krááásný víkend přátelé:-))))

irena

ale ten konec krásných časů...teda myslím krásného počasí je tak hektický, že když tento víkend proležíme tak jenom dobře.To asi neplatí pro Megana ten teď určitě fofruje. Od rána courám po Olomouci ale na Ifku ještě moc brzo. O 7 jsem šla kolem.U zubaře mi připravují rozpočet asi na 15000,což mně troch vzalo (trochu víc) Ivčo ,tak to pěkně oslav a já mám v neděli 650 tak si to pěkně zapijem. Radu pro Pavluš, jak pít a neopít se nemám protože mně to taky nejde. Funguje jenom to nepít a to není taky ono.My máme Míru na přehradě v hospodě ,ale pít s ním to teda určitě nejde,kdo to zkusil te dopadl špatně. Tak se pěkně opatrujte a v pondělí ahojka

Pavluš

...já žádného Míru ani neznám...holt se budu hlídat... Holky vy jste tááááááááááááááááák dobrý.....už chci taky...tak vám blahopřeji krásná čísla....to máte co oslavovat...a když budete gaučingovat tak si klíďo dejte....koukám že u nás jsou už alkoholové víkendy na dennim pořádku :))))))))))))))))))))))))))))))

Standa

Ahoj všichni, teda vy dovedete udělat chutě. Už ve mně vrtá červíček, kterou cestičkou k domovu :-D

Standa

samozřejmě, do pěti, do pěti, musíme být u maminky v doupěti :-D

Pavluš

....jó do pěti...ták do 1.00 hodiny ranní....dřív mě holky nepustěj....a cestička k domovu vede dnes přes klubík s koncertem....hehe...to bude zasejc...:)))

Standa

a proto je to tak krásné, oni nezpívají do 17:00 :-) na cestě je nonstop

Konča

a všechny zdravím. Sice ještě nejsem po jídle, ale mám ho tu na stole ohřátý - donesla jsem si hotovku svíčkovou. Teda já tu dnes měla šílený blázinec, lidi chodili jak před krizí. Už zase vrzly dveře a kdosi přišel. Pavluš alko zapíjet hodně nealkem. Např. místo vína si dát střik. A hlavně NEMÍCHAT - to je pravidlo číslo 1. Zavčas přestat a přejít na nealko:-) Irčo a Ivčo krásná čísla blahopřeji. Irčo, já mám čas až nyní, od rána (a tojsem otevřela skoro o půl hoďku dřív) se tu dveře netrhly, já bych stejně na tebe neměla ani chviličku. Tohle jsem psala na několikrát:-( Všem krásný nekuřácký víkend.

Radka

Nebyla jsem tu strašně dlouho a místo tebe tu vidím Cid..(že ho to baví).Jak jsi na tom?Našla jsem jenom,že ještě nejsi připravená?Kouříš?A co manža?Jdu hledat do zadu.....všem nekuřákům držím palce a hezký den.pa pa

Pavluš

....zavčas přestanu.....mám to v plánu.. nezpívají...do sedmnácti...????.....bo do pěti do rána.....kucíííí jedni tykadlový.....

Alexandr z ostravy:-)

Ahoj vsichni, tak ja uz rok a 5 dnu nekourim jinak nevim, kdo tady z tech starsich z diskuze jeste je, ale jinak zdravim vsechny a preji at prestanete kourit vsichni!!! Mejte se fajn sAsa

Konča

a vééélká gratulace k překonání 1 roku. Jsi borec. Lexa už má taky rok za sebou. OSTRAVACI su fakt dobři:-)

Standa

Koupil sem ty tři balení. Celkem 5700, 1900 jedno. Cikrtný v tom účtě rozepsané není. Ale je fakt, že sem si taky vybíral lékárnu, kde to mají nejlevněji. A u ní nakupuji. Nezdá se mi, že bych nějak vydělal. Když sem kupoval jedno balení, tak to stálo 1920 i s cikrtem (1890 bez). Ale kdo ví, oni teď zdražují kde co, člověk nestíhá sledovat :-(

Standa

Leda by v tom byl jen jeden cikrt, pak by to vycházelo. Nejspíš bude jen jeden protože je to jeden řádek receptu, stejná položka, jen 3x :-D

Megan

Ahoj všici. vy jste se teda rozepsali. Čumím jako blázen. Já jsem se rozhodl, že teď o víkendu budu odpočívat (no odpočívat, v sobotu mám noční) a na stavbu nepůjdu. Už jsem stahanej jako prase. Sašovi blahopřeji, pamatuji, jak začínal Stando, na toho pičuse Cidrycha, kterého v krimu prcali do řiti se vyser. Je to prostě prudič a je třeba ho ignorovat Tak se nám blíží slezina. Jsem teda moc zvědav, kolik vás přijede. Musíme ještě domluvit ten začátek. Mě je to celkem jedno Tak se mějte krásně a nehulte

Standa

Lidi klid, znám ho od roku 2008. A vím co je zač. Jen sem chtěl vědět do jaké míry je to tu proti blbému, jako účetní Fantozzi, a nezničitelnému jako Chuck Norris, chráněno někým z vrchu. A mohu vás ujistit, že to tu pročítá několikrát denně, celou dobu co si myslíte, že je od něho klid, prostě v jednom kuse. Jenom šmejdí, jestli ho někdo nejmenuje a pak hned útočí. V poslední době už se ani nemusí jmenovat. Opravdu nemám potřebu se s někým dohadovat, jak někteří odvozují. Asi neznají buď ani jednoho, nebo oba aktéry. O víkendech by měl být klid, to je doma. Megane, všimni si, že já nejmenoval, autocenzůra :-D To uvidíš v pondělí to tóčo. Až se naštvu, a to sem holubičí povaha, tak napíšu na ty vyšší místa. Stejně jako jinde, nedostane už možnost, sem psát. Třeba to bude mít nějaký výsledek, když psát sem a "nahlásit" nefunguje. Lepšit se to s ním určitě nebude. A kdo má snášet ty jeho návaly? Nám to už nic neřekne, ale je tu dost lidí co sem přijdou poprvé a nestačí se divit. Na ostatních serverech nás tu mají skoro za "chudinky oběti", nejsme tu tak militantní jako jinde. Řekl bych, že to tak má být, a musí to tak být. Nejhorší při odvykání je srážka s blbcem, mám zažito (2007). Prostě to nechce žádné nervy a klídek. Vlastně ideální způsob života :-D Jinak už mám něco přes 70, a z jistých důvodu, začínám brát ráno a večer po půlce zobu. Zdravím jak Tebe, tak všechny nehádavé lidi, a opravdu, vím že nekouříte, jen tak dál.

Tomáš Hajdin [Ordinace.cz]
9x

Dobrý den, tuto diskusi pozorně sleduji už asi 14 dní, všímám si názorových střetů, které tu probíhají a vězte, že funkce "nahlásit" funguje správně, mám v systému zaznamenány všechny vaše výtky proti zmiňovaným příspěvkům, a že jich není málo. Rozhodl jsem se, že je prozatím nemůžu odstranit nebo zamlžit, protože není na základě čeho. Všichni cítíme, že styl vyjadřování a verbálních útoků pana Cidrycha není v souladu se slušnou komunikací mezi lidmi. Ovšem nejsou zde oficiálně zveřejněna žádná "pravidla diskuse", na základě kterých by se dalo tohle mazání odůvodnit. I když vnitřně má každý v sobě určitý morální měřák, tak co není psáno, není dáno. To se ale brzo změní, pravidla chování a vyjadřování na tomto diskusním fóru jsou již sepsána a brzy budou zveřejněna. Poté si myslím bude možné udržet tuto diskusi ve slušných mezích a já se o tom budu maximálně snažit. Děkuji za pochopení. Tomáš Hajdin Ordinace.cz

Ládík

Za sebe mohu napsat jediné, moc děkujeme.

Standa

Děkuji, a jistě ne jen za sebe.

Konča

Moc, moc, moc DĚKUJI:-) Hned se mi dnes při pondělku bude lépe pracovat:-)

Jan Cidrych
4x

Vážený tomáši Hajdine .Především Ti děkuji za nestranný přístup. Sám dobře vidíš jak mne všude jmenují,napadají a někteří uráží. Tak Tomáši vžij se do mé situace. NEKOUŘÍŠ 29 LET ,PŘESTAL JSI NAPROSTO SÁM ,PODMÍNKY -ROZVEDEN,SÁM NA VÁNOCE,OPUŠTĚN .PŘESTO JSi POLOŽIL CIGARETU A ŘEKL DOST. ZDE MNE NAPADAJÍ LIDÉ ,KTEŘÍ MAJÍ K SVÉMU ODVYKÁNÍ SICE -VÁŠ SERVER ,CHAMPIXY,ŠIDÍTKA,RADY ,ZKRÁTKA VŠE CO BY JIM ODVYKÁNÍ USNADNILO, ALE POZOR -NEMAJÍ PEVNOU VŮLI,SKROMNOST ,SLUŠNOST A RESPEKT. Kdybych při kontrole svých stránek při klik Cidrych zase neviděl ty samé co zde píší o nejvyšších místech -ubohý Standa a věčný přestavač kouření Ládínek -tak bych vůbec nepsal .Vy ubožáci ,napište na nejvyšší místa Stando a řekněte at Vám dají rozum a PEVNOU VŮLI ,ŽE BY JSTE CHTĚLI PŘESTAT KOUŘIT. Musím se smát co to je za chudáky. Tak Tomáši zde vidíš dva tábory .Jeden člověk co přestal sám díky své PEVNÉ VŮLI A PŘESVĚDČENÍ A ROZUMU a na druhé straně ty co by chtěli ale nejde jim to. To už tak je ,závislost je těžký protivník a já nemůžu za to ,že s ním prohráváte . Takže na mne zapomente a hlavně na sobě ZAPRACUJTE MOŽNOST PŘESTAT KOUŘIT MÁ KAŽDÝ. Vzdadu na tržnici prodávají PEVNOU VŮLI a mají poslední dva kusy .STANDO A LÁDÍNKU BĚŽTE SI JI KOUPIT A JENDU NECHTE NA POKOJI . Opravdu zábava .

Jan Cidrych
1x

Vylez z ulity a jak jinak Vás oslovit aby jste se konečně nad sebou místo masírování a vyvařování ,zamysleli. Vonavý den a vše dobré ale za měsíc hulíte znovu. Skromně položím cigaretu a pak za půl roku zde řeknu .Nekouřím půl roku a je to fajn pocit .dokázal jsem to. a popíšu celou tu cestu .To by bylo a ne se zde vytahovat a za půl roku oznámit. VLOUDILA SE CHYBIČKA -HULÍM ZNOVU ALE JEŠTĚ VÍCE NEBOT ,KDYŽ PAK DO TOHO SPADNETE ,TAK JAKO BY JSTE CHTĚLI DOHNAT TU ZAMEŠKANOU DOBU. ZKUSTE OPRAVDU POLOŽIT CIGARETY A ŘÍCI "DOST" Já Vám držím palce.

Jan Cidrych

Nezobej a nekuř

Jan Cidrych

Píčus Megan věčný kuržák a oblbovák píše své zkušenosti z intimního života

Janka

Pane Tomáši Hajdine, v létě 2008 byly adminem mazány příspěvky JC tady na ordinaci. cz, podobně se zachovali adminové i na doktorce.cz, odvykanikourenicz a jiných serverech, kde řádil JC jako černá ruka. Zablokování přístupu JC na diskusi je opravdu jediné řešení, jinak tyto stránky opustí všichni ostatní....

Jan Cidrych
3x

Dobrý den. Vzhledem k tomu ,že se mě objevují ty Vaše urážky na mém jménu, musím Vás opravit. Na serveru doktorka jsem zavedl diskuzi " Spříznivkyně " na žádost více příspěvovatelů. Dáši,Ivy,Ivetky,Zdeničky,Martina a dalších .Byli jsem ale napadáni a tak jsem Sppříznivkyni zrušil A POŽÁDAL Dr,Klaudysovou a web.Julínka o VÝMAZ -ÚČET ZRUŠEN. Tak nelžete .To ,že zde říkám 29 let bez cigaret je pro Vás informace ,že jde sám přestat kouřit. To ,že sem psát nechci protže takové nuly ,kteří tvrdí ,že nekouří příklad 100 dní ale občas si zapálí ,je pro mne k smíchu. Jste kašpaři a ne já ale Vy urážíte mne. JÁ NEMÁM POTŘEBU SEM PSÁT A DOHADOVAT SE ,ALE VY ZASE MNE NEJMENUJTE. Kdybych nespatřil napadání zase od nějakého Standy nebo Ládínka ( který stejně kouří dál) tak bych vůbec nereagoval. Máte rozum? MÁM JÁ POTŘEBU SE DOHADOVAT S NĚJAKÝMA UBO´ŽÁKAMA ,KTEŘÍ NEDOKÁŽOU POLOŽIT CIGARETU A ŘÍCI DOST? Nemám ,já říkám PEVNÁ VŮLE A MOTIVACE .Jenže to VY by jste se museli především podívat na sebe. Kouřil jsem 40 až 60 cigaret denně a přestal jsem sám na vánoce ,opuštěn a bez rodiny a takdále. Vy máte zázemí a vše možné ,poradny,champixy a jiná šidítka a nejste schopni položit cigarety. NENÍ NÁHODOU TA CHYBA VE VÁS? Co napadáte mne? Vždyt kdyby jste se do mne nestrefovali a sprostě mi nenadávali ,tak já nemám potřebu se s nulama bavit. Mám rád silné lidi ,lidi ,kteří něco dokážou ale hlavně nesvalují vinu a neúspěch na druhého. Jak napsala p.Irena .PÍŠU DO DISKUZE O NEKOUŘENÍ ALE NE O p.Cidrychovi. Takže soustředte se na sebe a mne nechte na pokoji.Nekouřím 29 let a nemám problém.Problém jsem si vyřešil sám.

xy-xao
2x

15.1.2010 14:35 - webmaster Diskuze Spříznivkyně JC a ml byla zrušena pro sprosté chování Jana Cidrycha.

Jan Cidrych
1x

Ty moulo jak je v Africe anebo amok ? Spříznivkyni jsem založil sám a sám ji zrušil. Žádost o zrušení účtu mám u sebe v poště ,Mohu komukoliv SLUŠNÉMU přeposlat ale ne svoločl ,jenom slušným lidem .Najde se někdo? cha cha

Jan CIDRYCH
1x

Zde admine vidíš ty sprosté lži a pomluvy na mé jméno. Tak konej a toho prolhaného ubožáka vymaž. děkuji a já Ti mohu přeposlat imeil mé žádosti .

Jan Cidrych
1x

Diskuze SPŘÍZNIVKYNI byla mnou založena diskuze a odhlásil jsem ji sám u dr.,Klaudysové a web.Julínka. Dejte si pozor za klamavé poškozování mého jména .

Konča

od Kakamily. Ač má složité období, tak zatím NEKOUŘÍ. Tak jí držme palce, aby to ustála. Další voňavý víkend je za mnou.

Ládík

Ty se máš. Složitá období jsou stále, na to se nesmí až tak myslet. Kaka je tedy stále dobrá ? Tak také pozdravuj

Konča

ráda jí to vyřídím. Jinak mám velkou radost, že se nám ozval admin. Jsem si fakt myslela, že ta tlačítka nefungují.

irena
1x

Zdravím všechny kamarády a kamaradky zase další nekuřácký víkend za náma,dokonce nebylo ani tak škaredě jak jsem čekala, aspoň u nás na Hané to šlo, nakonec se i venku grilovalo.a popíjelo. Sraz se nám kvapem blíží tak Megane jak bude ten začátek? Už se rozepisujte ať se máme na co těšit. Na Sašu se taky pamatuju ,takže blahopřeju borče a co začátečník Morrell? Už jsi do toho šel?Kaka taky zdravím a držím palce. Všichni se držte a srazu zdar!!!

Jan Cidrych

Irenko děkuji za ROZUMNÝ POHLED NA VĚC

Konča

ve vegošské jídelně měli plněnou ačokču v hrachové kaši. Kaši nemusím, ale jeden kousek ačokči jsem si na košt dala. Byla plněná čímsi bílým - možná tofu (nepoznala jsem co to je). Jedlé to bylo, jako paprika to nechutnalo. Docela si to dovedu představit naplněné mletým masem. Maso dá té zelenině nějakou chuť. Čas od času bych to klidně vystřídala s paprikou.

irena

to je ono, samo o sobě nic moc ale s masenkem nebo zavařené s něčím pikantním nebo přidat do masa do leča....má to prý plno minerálů, vitamínů je tam vláknina tak to bude asi zdravé...a kouřit se to nedá.... Ivčo dcerka mi to ještě neposlala tak vydrž

Ládík

Proč si tedy nedáte normální plněnou papriku a to těžko vyslovitelné, jen jako okrasu a známku dobré vůle ??? Ty minerály a vláknina jsou podle mě dnes pofiderní. To špenát byl také zdravej než se přišlo na chybu s desetinou čírkou.

Ivča

při pondělku. Nějak nestíhám. Ládíku, proč bychom jedli normální papriky, když můžem jíst nenormální ačokči? Já u nás koukala v zelenině a nemaj to. Jsou to vidláci neznalý. Jinak nekouřím, dělám osvětu Champixu, ale asi jsem nikoho neulovila. Nikdo nechce přestat kouřit. Nechápu. Se srazem to vidím černě, nechci syna otravovat, je to celý víken pryč, taky nestíhá. A s moji drahou polovičkou to je předem prohraný boj. Mějte krásný zbytek dne, nekuřte. Já jedu domů asi na panáka. Byl to perný den.

Konča

snad už budu mít trošku klidu. Líbí se mi, že je to prý proti cholesterolu, tak proč to nezkusit. Třeba takový "šmakoun", sójové maso, seitan - sníst se to dá, je to i dobré, ale flákota je flákota. Kuřata - vlastně mamuti co jsou v obchodech, zrovna 2x nemusím. A z tučného masa se ti ucpávají cévy cholesterolem. A jestli ačokča chutná v octě jako okurky, tak je v létě místo okurek naložím a budu je přes zimu přikusovat k bůčku. Toto jsem ochotná pro své tělo udělat, ale zříci se bůčku, krkovičky atd....nebo si kupovat léky na snížení cholesterolu..... to nee, stačí, že jsem se zřekla nikotinu.

Ivča

a já mám cholesterol v normě nebo pod normou nebo nemám žádný, co já vím, prvně v životě mě ho měřili vloni a prý "výborný". Takže bůčíček, krkovičky to též můžu a k tomu "nekalorický děsně zdravý" šopák a celozrnou bagetu. Aby se to vyvážilo. Jo a okurky nenakládám, ale ačokču určo naložím. Pokud teda nějakou vypěstuju. Tak, teď jsem zbodla těstoviny s krůtí směsí, polévku a jdu si udělat ten zdravý dietní šopák s bagetou. To aby jsem si hleděla těch těžko získaných kil. :-))) Hezký večer všem nekuřákům. P.S. Zapomněla jsem na dva grogy a pivko a jednu ořechovici. (venku už je zima) A to vše bez cigára!!!!

Standa
1x

Spaste naše duše!

Konča

A PROSÍM NAVŽDY!!!

irena
1x

nechtěla jsem to jméno vůbec vyslovit ale on si mně vzal do huby takže pane C. já nestojím za váma NAOPAK příčí se mi vůbec o vás přemýšlet.Takový člověk jako vy mi nestojí za žádnou diskuzi Dejte od nás pracky pryč.smrdíte tady.

Konča

Koukni do mailu.

Jan CIDRYCH
2x

Je jedno co si o mě kde který kuřák myslí ,pro mne je důležité ,že já nekouřím. Takových co mi nadávalo už bylo a dnes kouří znovu. ŘEČI JDOU A VODA TEČE. Reaguji jenom na podněty jinak ,Vás k životu nepotřebuji. A tom jak říkáte ,že smrdíte ,no to musíte vědět přeci sama .

Ema

Kdesi vpredu som čítala o zraze, až sa dopátram kde a kedy to je pozriem do cestovného poriadku. Minule bol tuším v Prahe a ja ľutujem že nie je zas, tam by som sa ubytovala deň dva pred termínom a do termínu by som to miesto určite našla. Ťažko sa tu človek teraz vyzná.

Standa

Lidi z Pears Health Cyber to maj v ...... končím zde. Nemám potřebu číst tyto věci, ne že bych je četl.

Jan Cidrych
1x

Stando rozbil jsi to sám ,kdyby jsi mne nejmenoval a nenapadal ,ani bych nevěděl ,že se o mě zde píše. Vy sami mne zveřejnujete a špiníte. Zamette si před svým prahem .Jak říkám já si problém kouření vyřešil sám.Vinu dávejte sobě a ne webmaistr,on Vám přeci neříká ,napadejte a špinte pana Cidrycha a já Vám nic sprostého nepíši.Nenapadejte mne a bude klid.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce