Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Přírodní podpora erekce v 6 změnách svých návyků

(27. června 2022, Komerční prezentace | přečteno: 1282x )

Přírodní podpora erekce bez léků zahrnuje nelékařské metody zlepšení prokrvení penisu. Než sáhnete po doplňcích stravy, zařaďte nejdříve prospěšné změny životosprávy. Slabá erekce je v mnoha případech důsledkem nezdravých návyků.

canva.com
Z NABÍDKY LÉKÁRNA.CZ

Slabá a nespolehlivá erekce není erektilní dysfunkce. Ta je stavem, kdy muž nedovede erekci získat a udržet pro uspokojivý sex. Dysfunkce je často důsledkem tělesných nebo duševních nemocí. Oslabení a zhoršení kvality erekce si muž obvykle způsobí sám právě škodlivými návyky a nedostatkem zdravých návyků. Snažte se do života zařadit a udržet co nejvíce zmíněných bodů, ale ideálně všechny.

Změna stravování

Strava ovlivňuje zdraví ve veliké míře. S nezdravou stravou nelze čekat, že si zdraví udržíme. Podle studie je pro muže prospěšná středomořská dieta plná čerstvých a pestrých potravin.

Snižte množství nebo vůbec nekonzumujte tučné druhy masa, sladkosti a zpracované potraviny s přídatnými látkami.

Zvyšte konzumaci čerstvé zeleniny a ovoce, zařaďte luštěniny, ořechy a semena, mléčné výrobky a dietní maso. Takový jídelníček je pořád chutný, ale mnohem zdravější, než typická česká kuchyně.

Pravidelný sport a pohyb

Pravidelný sport je účinnou podporou krevního oběhu a erekce. Snižuje riziko erektilní dysfunkce. Pohyb pomůže snížit váhu u obézních mužů a zlepšit zdravotní stav u diabetiků. Obě skupiny se velmi často setkávají s problematickou erekcí.

Pevná erekce nevyžaduje vrcholový sport. Odborníci doporučují střední fyzickou zátěž po 30-40 minutách 4x za týden.

Již dnes si můžete jít zaběhat, zaplavat, zajezdit si na kole nebo jít na intenzivnější procházku. Pokud oblíbený sport nemáte, svěřte se do rukou trenéra.

Každý den pořádný spánek

Erekce slábne kvůli únavě těla a mysli. V ložnici eliminujte všechny rušivé vjemy a nebuďte vzhůru, pokud nemusíte. 

Výskyt problémů s erekcí je častější u mužů pracujících na směny a s prací v noci. Kromě erekce slábne i produkce testosteronu a imunita.

Filmy ani dlouhá posezení s návštěvou nejsou důležitější, než spánek. Najděte spánkovou rutinu, která vám bude vyhovovat.

Vyhýbání se alkoholu

Alkohol zužuje cévy, dlouhodobě oslabuje erekci a vede k dysfunkci. Za bezpečné množství se považují 2 alkoholické nápoje za den. Nejlépe uděláte, pokud nebudete pít žádný alkohol.

Odvyknutí si od kouření

Kouření zužuje a zanáší cévy, přes které do penisu neproudí krev. Jedinou možností je přestat kouřit. Pokud to nejde, v lékárně žádejte přípravky pro tlumení chuti na cigaretu. Nikotinové spreje a náplasti nepomohou. Do těla uvolňují škodlivý nikotin, který cévy pořád poškozuje.

Zařazení doplňku pro podporu erekce

Prášky, tablety a nápoje obsahují rostlinné složky. Nemají léčivý účinek a lze vnímat jako přírodní podporu erekce. Lékařský předpis nevyžadují.
Pokud si neumíte vybrat, podívejte se na nezávislé hodnotící žebříčky nejlepších doplňků na erekci. Vždy si ověřte složení, které musí obsahovat rostliny s účinkem na prokrvení organismu.

Léky a doplatky

Vyhledejte lék pomocí jeho celého názvu nebo jeho části. V databázi najdete kompletní příbalovou informaci daného léku a průměrný doplatek v lékárně.

Např.: wobenzym
Poraďte se s lékařem

Podívejte se na zveřejněné odpovědi o zdraví a nemocech. Všechny odpovědi

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=square&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Anketní otázka

Byli byste ochotni darovat stolici?

70%
30%
Zatím hlasovalo 222 lidí

Mohlo by vás zajímat

Poranění krku, páteře a míchy

V některých případech se poranění páteře vyskytuje společně s poraněním míchy.

Rychlé sexuální vzrušení

Znáte nějakou bylinu, která by mi pomohla se rychleji vzrušit při pohlavním styku? Vlaďka

Cukrovka (diabetes)

Chtěla bych se zeptat, zda existují nějaké homeopatické léky, které by pomohly v léčení cukrovky. Alice

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce