Inzerce

Syna přivedli s ramínkem v oku

( Návštěvníci Ordinace.cz | přečteno: 11669x )

Uhlídat děti je někdy složitější, než uhlídat pytel blech. To, co popisuje paní Petra, způsobí husí kůži každé mamince. Nehoda, která se stala jejímu synovi Martínkovi, vypadala nejprve tragicky. Jen s velkým štěstím se z ní stala ta s dobrým koncem.

shutterstock.com

Můj syn měl něco málo přes jeden rok, když si při hře se staršími dětmi vrazil do oka háček od ramínka na šaty. Šermovaly se totiž a ramínka použily jako meče. Byl to tehdy opravdu šok, děti začaly strašně křičet a Martínka nám vedly i s ramínkem zapíchnutým v oku . Každý ho držel za jednu ruku, aby si to ramínko nemohl vyškubnout sám. Byl to šílený pohled. Oko silně krvácelo a já přemýšlela, jak ramínko odstranit. Ramínko se houpalo ze strany na stranu. Vtom moje dcera, tehdy měla šest let, prostě ramínko vzala a z oka vyhákla. Spustila tím ještě větší krvácení. Oko nebylo pro samou krev ani vidět, malý si za něj pořád chytal a já volala sanitku. Neuvěřitelně křičel a já mu nemohla pomoci. Vzala jsem látkovou plenu, namočila ji a položila na oko. Když záchranka konečně dorazila, přestávalo oko krvácet, syn se pomalu zklidňoval a já viděla i bělmo. Roztrhl si kůži těsně pod spodním víčkem z vnitřní strany. Byla to asi necelý centimetr veliká řezná rána. Lékař byl cítit alkoholem a cigaretami. Neustále opakoval, že holčička bude v pořádku. Sestra ze sanitky se proto ujala práce, sepsala s námi popis zranění a lékaře poslala do auta. Syna jsme nemuseli nikam vozit. Jen jsme s ním zajeli na oční kliniku na kontrolu. Přemýšlela jsem s manželem, zda lékaře ohlásit. Naštěstí lékaře během týdne propustila sama nemocnice. Nebylo to prý poprvé. Bylo štěstí, že nebyl nakonec potřeba.

Všechna ramínka s kovovým háčkem letěla ještě ten večer do popelnice. Martínek je v pohodě. Vidí.

Léky a doplatky

Vyhledejte lék pomocí jeho celého názvu nebo jeho části. V databázi najdete kompletní příbalovou informaci daného léku a průměrný doplatek v lékárně.

Poraďte se s lékařem

Podívejte se na zveřejněné odpovědi o zdraví a nemocech. Všechny odpovědi

Inzerce
loading...
Diskuse k článku
Lukáš Michael

Modlete se za to!!!


Celkový počet příspěvků v diskusi: 1. Vstoupit do diskuse.

Přidat nový komentář

Inzerce

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce

Anketní otázka

Jak snášíte vysoké teploty?

Zatím hlasovalo 313 lidí
Inzerce

Mohlo by vás zajímat

Ještě tam někde je můj zub

Nehody na kole mohou být velmi vážné. Ta, kterou prožila paní Iveta, naštěstí skončila ještě docela dobře. A to všechno kvůlu klobouku...

Od vykrvácení mne dělilo deset minut

U čtení příběhu paní Moniky běhá opravdu mráz po zádech. Jak sama přiznává, tak od smrti vykrvácením jí dělilo pár minut. Naštěstí ale vše dopadlo tak, že i tato nehoda má dobrý konec.

Skočil jsem opravdu jak o život

Jsou situace, na které vzpomínáme celý život. Stejně, jako pan Miroslav na nehodu, která se stala už v roce 1944. Stačila jen chvíle a mohlo se stát neštěstí... Díky jeho pohotovosti to ale je další nehoda s dobrým koncem.

Kterak synek sportem k úrazu přišel

Děti mají mít dostatek pohybu, ovšem některé mají tu schopnost, že jejich aktivity často končí nehodou. Jedním z takových je i syn paní Jájiny. Jeho anděl strážný se opravdu nenudí...

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.