Inzerce https://www.lekarna.cz/vyprodej-opalovani/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=vyprodej-opalovani

Tříděním odpadů můžete zhubnout

( Redakce Ordinace.cz | přečteno: 3592x )

O třídění odpadů a jeho prospěšnosti se napsalo mnoho článků. Informace, jak a co třídit, jsou skoro všude, navíc 2/3 obyvatel ČR už ví, že třídit odpady je správné a dělají to. Ovšem třídění může mít kromě ochrany přírody další nesporné výhody- tříděním lze zhubnout!

Dobrá rada
EKO-KOM

Podle zkušeností a mnoha dopisů, které jsme dostali, už přimělo třídění odpadů i některé z žen zhubnout. Například jedna „třídička nám napsala: „Mám doma čtyři děti a tak denně produkujeme hodně odpadu. Nemám moc času na sport a po pravdě jsem neměla ani chuť cokoliv dělat. Po práci mi začala druhá šichta a to se třemi dětmi a přípravou večeře včetně psaní úkolů do školy.“ Ta si časem oblíbila vycházky ke kontejnerům na tříděný odpad, a když potřebovala být chvíli sama, našla si tak důvod, jak jít ven. Postupně jí pravidelné procházky přišly krátké a tak začala běhat. Pak se přidaly i ostatní sousedky a kila šla pomalu ale jistě dolů.

Na příkladu této ženy, která život bere s nadhledem, lze vidět, jak lze zajímavě využít třídění odpadů. Ovšem samo třídění odpadů není žádnou novinkou, složitostí ani fenoménem dnešní doby. Je to zvyk, který si postupně osvojuje starší generace, dnešní třicátníci neberou „třídění odpadů“ jako slova určená pro slovníky cizích slov a malé děti se k tématu třídění odpadů dostanou nejen přes rodiče, ale také přes školy.


Přečtěte si také

Alergiky s odpadky do popelnice neposílejte

Jak a kdy si Češi myjí ruce

A jak jste na tom Vy? Třídíte odpad? Napište nám do diskuse

Nacházíte se v archivu neaktuálních článků!

Pokud hledáte aktuální informace o nemocech a jejich příznacích, chcete vědět detaily a průběh různých vyšetření, nebo se zajímáte o možnosti prevence, využijte horního menu nebo navštivte hlavní stránku Ordinace.cz.

Léky a doplatky

Vyhledejte lék pomocí jeho celého názvu nebo jeho části. V databázi najdete kompletní příbalovou informaci daného léku a průměrný doplatek v lékárně.

Např.: wobenzym
Poraďte se s lékařem

Podívejte se na zveřejněné odpovědi o zdraví a nemocech. Všechny odpovědi

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce