Inzerce https://www.lekarna.cz/potraviny-pro-zdravi/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_&utm_&utm__campaign=potraviny-pro-zdravi
23w11_Zdrave_potraviny_Ordinace_180x120_CZ.jpg
Zařaďte do jídelníčku zdravé potraviny. Celou nabídku najdete na Lékárna.cz.

karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Návalové bolesti hlavy

Paní doktorko, jsem sice 21let starý ale to vubec nevadi navalove obcasnym bolestem hlavy ve stredni časti hlavy az po polovinu cela a spanky. Zadne leky me nepomahaji ba naopak, co mne vsak dokaze alespon trochu pomoci je působit na mista tlakem tim, ze si stahnu hlavu do satku, tim je bolest mirnejsi a po nekolika hodinach uplne ustoupi. Tyto stavy bolesti se dostavuji nepravidelne ale trvaji od 6hod az po nekdy i 3 dny. Mohla by ste mi pomoci najit jeste nejake jine reseni? více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Monika

Dobrý den, prosím o radu.Trpím ca 14 let návalovitými bolestmi hlavy, které jsou ve své největší fázi nesnesitelné..První příznaky cca v době po ukončení kojení dítěte. Nejprve každý třetí měsíc, později častější a častější.V té době též,dík těžkým atakům, léčena na neurologii( obstřiky, rovnání zad), od té doby docházím na občasné rehabilitace(Vojta, Mojžíšová).Vyšetření -resonance UVN. Zjištěna malá, nesouvisející cysta. Dále léčeno-neléčeno APo-ib., později Coxtral. Ten v posledních letech slušně zabíral a léčba se víceméně omezila na potlačení bolesti. Nyní jsem onkologicky léčena ( tumorectomie), prodělávám chemoterapii.Nyní cca týden záchvaty v nástupu i několika minut po sobě. Vychází z jednoho místa v levé části lebeční spodiny, vystřelují do oka, ucha.Místo mohu přesně poklepem identifikovat. Migrenozní stavy(porucha vidění, nevolnost,kruhy) nemám anikdy jsem neměla.Momentálně mám cca týden zpožděné menses. Je možné, že se mé bolesti také pohybovaly okolo tohoto období, ale ne výhradně. Může být vše způsobeno hormonál.poruchami, či Vás napadá jiná souvislost?Jsem současným stavem neschopna se na cokoli soustředit a potřebuji sílu(hlavně psychickou) na boj se svou nemocí. .Děkuji za Váš zájem .

Přidat nový komentář

Partner rubriky Bolesti hlavy
Partner rubriky Bolesti hlavy

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Měli jste někdy svrab?

27%
73%
Zatím hlasovalo 264 lidí

Mohlo by vás zajímat

Alergie na vánoční stromeček

Trápí vás každý rok s příchodem Vánoc kýchání, rýma či kašel? Je načase začít přemýšlet o vánočním stromku jako o možné příčině vašich potíží.

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce