Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Nadměrné pocení

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda lze nadměrné pocení řešit excizí potních žláz? A jestli ano, je tento zákrok bezpečný?Katka

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Market

Ahoj všichni, sužoval mě ten samý problém. Měla jsem na sobě tričko třeba jen 5 minut a hned jsem měla kruhy pod pažemi. Tři roky jsem se tím trápila, až pak jsem zkusila každé ráno pít čaj z naťě šalvěje. A ono to hned pomohlo! Samozřejmě při sportu, nebo když mám opravdu velký stres, tak se zpotím, ale ne už tak moc jako předtím. Nevím jestli to zabírá na každého, ale aspoň to můžete zkusit.

Hakuna Matata
1x

Šalvěj jsem zkusil a výsledky hodnotím tak 5% zlepšení, ale je možné že si to jen namýšlím a jsou to 2%. Na hyperhidrózu je prostě krátká a nemyslím si, že dokáže pomoct někomu z koho teče pot potokem. Jediné, co mi pomohlo byl electro antiperspirant. Kdo s pocením opravdu bojuje, ať jej vyzkouší. Šalvěj je spíš ztráta času.

gaba
3x

Ahoj! Překvapilo mě, že se najde tolik lidí, co má stejnýejproblém jako já. Ale asi zkusím ten Driclor, jestli vám fakt pomáhá...Jinak fakt už nevim co s tim. Zkusila jsem si dávat i vložky do podpaždí, ale to je blbost. Pak jsem si začala kupovat trička, který byli buď černý nebo tmavý, aby to na nich nebylo vidět. Ale fakt už mě to nebaví a chtěla bych nosit zase hezký barevný věci...njn. Tak já si skočim pro ten Driclor a doufám že mi pomůže:) Díky za nápady!

zzzz

Sem na tom stejně. potím se pořád. je mi sice 15, což je věk hormonálních proměn, ale je v pořádku že v zimě propotím i svetr???? Také buduvděčná za každou radu. a k jakému doktorovi bych s tím popřípadě měla zajít?? Ke kožařovi??? ...děkuju za jakoukoli odpověd.

lUCKA

Ahoj všichni. Mám stejný problém.Potim se v podpaží ať je mi teplo nebo zima.Trička nosím jen černá a pořád je mám zničená od deodorantů, které zanehávají bílé stopy. Trochu mě uklidnilo, že v tom nejsem sama. Je mi trapně když vím, že ty obrovský koláče v podpaží jsou vidět i na tom černém tričku. Trápím se už spoustu let a dnes pofrčím do lékárny koupit DRICLOR, protože většina ohlasů zde je pozitivních. Tak mi držte palce mí spoluusouženci.Papa Lucka

marketa

Ahoj mam stejny problem jako Ty a rada bych vedela jak jsi dopadla ..prosim napis na madonac @seznam.cz diky a hodne stesti

Linda

Ahoj. Jsem zoufalá. Já propotím absolutně vše. I mikiny a svetry takže i ty nosím jen černé. V létě si připadám jak mimozmšťan. Závidím holkám v pastelových šatech co nemaj ani flíček v podpaží. Stydím se i před svým klukem. Nikdy se od něj nenechám svléknout, protože by vzal do ruky to mokrý triko. Když si mi chce lehnout na rameno, jsem protivná a bráním se, jen aby se nedotkl toho potu. Mám deprese, nosím pořád černý svetr, takže se potím ještě víc. jsem bezradná:

klára....

Ahoj Lindo a další... je to neuvěřitelné,že je nás tu ss tímto problémem tolik....a já si myslela že sem snad skoro jediná (kromě obézních)na světě.tento problém mě trápí taky asi zhruba 3-4 roky..je to děs,trapný nechutný...fakt se za to strašně stydím..potí se mi ruce,i v podpaží,v zimě v létě,dokonce i přes mikinu!!!Zkusila sem ten Expicial deo forte,absolutně zbytečný,vůbec nezabral,tak tedka zkusím ten driclor,snad to bude lepší,možná se i zablýská na lepší časy..Tak díky moc .........čau čau

klára....

Ahoj Lindo a další... je to neuvěřitelné,že je nás tu ss tímto problémem tolik....a já si myslela že sem snad skoro jediná (kromě obézních)na světě.tento problém mě trápí taky asi zhruba 3-4 roky..je to děs,trapný nechutný...fakt se za to strašně stydím..potí se mi ruce,i v podpaží,v zimě v létě,dokonce i přes mikinu!!!Zkusila sem ten Expicial deo forte,absolutně zbytečný,vůbec nezabral,tak tedka zkusím ten driclor,snad to bude lepší,možná se i zablýská na lepší časy..Tak díky moc .........čau čau

pavel...rider

ahoj mam ten samí problém 24 hodin denně nam spocené ruce a v podpaží spocené kola že bi takovou velikost zaviděl kdejakí tuner. Skusil sem 7 denní kuru od viši a stálo to za jedno? tak sem zkusil dircol a výsledek je takoví že rucé se potí pořát stejně ale v podpaží třetí den sucho bez jediné kapki tak doufám zě to vydrží jak ne tak to budu zase stresy. Tak vám držím palce at vám to výjde

Jana

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jak je to při s používáním antiperspirantů při používání Dricloru. Když večer použiju Driclor, tak druhý den ráno můžu použít antiperspirant, nebo už není potřeba? Díky za odpověď

petula

Ahoj, vidím, že nás je opravdu hodně, kdo máme stejný problém a tím je nadměrné pocení. Já jsem použila zatím pouze 2x Driclor a je po pocení. Vůbec jsem tomu nevěříla, ale opravdu to zabírá. Jen mám momentálně menší problém-zjistila jsem, že jsem těhotná, nemáte někdo zkušenosti jeslti to můžu brát i v těhotenství, když je to tak silné? V lékárně mi bylo řečeno, že to můžu brát dále a v příbalovém letáku nic není. Předem děkuji za vaše příspěvky.

Tomáš
1x

jsou vhodné bylinné koupele a čaje (např. šalvěj, máta). Co se děje pod kůží, když zabráníte pocení, které vylučuje z těla škodlivé látky je nasnadě. Vhodné je nosit prodyšné oděvy, pánové mohou v létě nosit kilty nebo pánské sukně naostro, které dokonale větrají. Nepoužívejte reklamní deodoranty. Jsou i jiné, lacinější a vhodnější pro pokožku než značkové, které většinou pokožku dráždí.

Aneta

Byla sem uz opravdu zoufala, potila sem se jako kdyby sem byla 2h v posilovne a usilovne makala a to sem vylezla ze sprchy dala sem si ciste tricko a po 2min sem se mohla znovy sprchovat jak sem byla spocena. Nemohla sem si ani ve tride sundat mikinu aby sem se necitila trapne s kruhama v podpazi. Vyzkousela sem snad vsechy antiperspiranty a nic. Tak sem si precetla tady tu diskusi a koupila sem si Driclor. Dala sem si ho na noc a na druhy den ani kapka, zadne trauma, mohla sem si vzit cerne tricko aniz by bylo neco poznat. Muzu rict ze tak dobre sem se dlouho necitila. Proste parada, vrele to doporucuji ty 200 neni zas tak moc a ten pocit svezesti fakt stoji za to!!! Aneta

Anonymní

Můžu se zeptat, jestli to můžu používat i jako 14 léta holka? A můžu to kombinovat s deodoranetm? Děkuju

Alča

Včera jsem si koupila Driclor a hned večer ho nanesla asi tak hodinu po sprše. Cítila jsem takové jemné píchání, které se rozhodně dá snést. O dost horší jsem teda měla zážitek s nanesením "obyčejného" atiperspirantu či deodorantu, a to podotýkám ne na bezprostředně oholené podpaždí, to by se dalo nazývat bolestí. Dnes ráno jsem vstala, opláchla si Driclor a od té doby jsem se vůbec nezapotila. Kolem poledne jsem už obyčejně mívala mokré "koláče". Nechci nic zakřiknout, ale myslím že můj problém s pocením je vyřešen. Rozhodně ho vyzkoušejte.

2040

je mi 13 let a mám šílen problémi s nadměrným pocením a vůbec nevim co s tim i když používám nejrůznější deodoranti nic mi nepomáhá!!!!! je mi trapné řikat to nikomu bližšímu a sama si ten driclor koupit fakt jít nemůžu tak mi nikdo prosím poratte fakt mě to trápí pořát musim nosit mikinya ani si je nemůžu sundat a každý den si musím brát nové tričko a to mě štve tak mi prosím poratte jsem opravdu zoufalá.Moje kámošky používají běžné deodoranti a nepotí se ale já jo i když také používám nejrůznější deodoranti...také by mě zajímalo jaký je rozdíl mezi deodorantem a antiperspirantem .všichni říkaj že spíš pomůžou antiperspiranti ale nechápu jaký je mezi tim rozdíl tak mi to prosim nikdo napište.předem děkuji za odpověd doufám že mi nikdo něco účinýho poradí tak moc dík.

Alča

Ahoj, proč si to nemůžeš jít koupit sama? Stydíš se, nemáš peníze nebo proč? Ani mamka by ti nepomohla? Deodorant brání nepříjemnému pachu v podpaždí a má svou vůni například nějakou květinovou atd. Antiperspirant nejenže ve většině případů i voní, ale brání samotnému pocení resp. měl by.

januulka

Ahoj, mám stejný problém jako tady všichni, ale driclor jsem si koupila a zdál se mi moc agresivní. Používala jsem ho jen pár krát. Nedávno jsem se doslechla o knize Stop sweating and start living, je to tedy kniha v angličtině, ale prý pomohla tisícovkám lidí na celém světě a je založena na přírodní bázy. Neslyšel o ní někdo nebo snad má někdo s ní zkušenosti? Díky

ggggg
1x

Ahoj.Přišla jsem na něco co by vám mohlo pomoci pokud vás zajímá více pište na [email protected]

Roman

Ahoj vsichni, ctu si vase přizpěvky o tom jak se potite v podpaží na rukou,nohach, ale jeste tady nikdo nenapsal co by se dalo použít i na oblicej. Driclor jak ho většina chvalite se na oblicej použít nesmí. Mam totiž problém s pocením i v obličeji a abych rekl pravdu, omezuje me to snad vsude kam se hnu. Pokud by nekdo znal reseni napiste. Diky

Jajinka
1x

Ahoj,je mi 15 let a nadměrně jsem se začala potit po nástupu na novou školu před 2 lety.Nepotím se však doma jen ve škole.Nosím jen černá trička i mikiny,páč mi to prosakuje i přes mikinu a strašně se za to stydím.Nevím proč se potím jen ve škole nebo i s kamarády.nepotím se jen doma,a nevim proč.Je to vfážně hrozné,že si nemůžu obléct barevné oblečení,páč by to šlo moc vidět,nevíte co s tím,stydím se to někomu říct,a nepomohou žádné antiperspiranty.Trápí mě to,potím se i na zádech a pod prsama,je to hrozné...:-((

renata
1x

Ahoj mam problemy s pocenim cely zivota a je to strasne ,neskutecne vecne omezovani ,nemuzu si koupit obleceni co by semi libilo..je to hruza...Vtip je vtom ,ze se potim jen jak mile vyjdu ven...kdyz jsem doma v klidu ,tak se vubec nepötim ...takze je to asi psychikou nevim ,asi mam fobii z lidi nevim ..Mate nekdo neco podobneho??a co stim poradite??

karol

Ahoj, no moje teta(zdravotní sestra) mi taky řekla, že je to ze stresu a tak... Jak to máš ty jsem to měla i já... Doma jsem se vůbec nepotila, a když jsem vyšla ven okamžite!! Určitě vyzkušet Driclor, tž je na 100%učinný...:)Kdyby ses chtěla na něco zeptat(jak na mě reagoval,kdy začal učinkovat nebo tak) Tak mi klidně napiš na mejl.. [email protected]

Standík
1x

Zdravím všechny upocene:) Myslel sem si , že sem snda sám ,kdo se tak poti, a hle nejsem:) Zacal sem se potit, kdyz sem presel na stredni skolu ale jen v lete a to na "prdeli" nemohl sem si vzit zadne jine kalhoty nez rifle protoze sem tam mel strasne fleky a ted to zacina byt pod pazi. Jen co dojdu do skoly mam metrove fleky pod pazi, starsne mne to omezuje, rad bych nosil trika ale proste se za to stydim. Ja bych se snad spotil i v bazenu se studenou voddou:P. No asi si zajdu koupit ten Driclor jak tady o nem basnite, a doufam ze zabere, ty 200 kc me nezabije :) Preju pekny den....

...

Ahoj...Možna už to tu bylo někde zmiňováno ,ale nevšimla jsem si tak se teda ptám KDE SE DÁ TEN DRICLOR KOUPIT..??

Anonymní

Podle mě normálně v lékárně 😉

C.

No tak jak tu postupně čtu je tu hodně chvály na ten DRICLOR , ale take si nejde nevšimnout toho jak tu někteři z vas pišou o nejakych "modrých" flecích v podpaží nebo také ohlasu že je to škodlive tak jestli někdo víte nebo jestli zde jsou i nějaci odbornici chtela bych se zeptat co je na tom pravdy a co s tim proste nejake info o tom..Předem děkuji..

Arien

Dala jsem na vaše rady a koupila si v lékárně Driclor. Potím se nepřiměřeně od puberty a za pár let mi bude 50, takže už dost dlouho trpím. Teda trpěla jsem. On opravdu funguje. 2 měsíce mám pokoj. Stačí se potřít 1x týdně a klidně zvednu ruku na veřejnosti, už žádné mokré fleky pod paždím nemám. Báječný pocit. A o škodlivosti? V každém antiperspirantu je hliník. Sice míň, ale zase ho použijeme každý den jednou i víckrát. Takže se to vlastně vyrovná. Roztok hydroxidu hlinitého v alkoholu vám předepíše i doktor. To je Driclor. Doporučuju všem a hned.

...

Mno tak to jsem opravdu moc ráda že nejsem jediná kdo trpí nadměrnám pocením (je mi 15) i když jsem si to doposud myslela........nikdo vmém okolí nemá tak propocená trička jako já už je to k nevydržení newím co s tím mám dělat ale za 2 dny jdu na kožní tak doufám že mi něco poradí..............jinak pokud máte někdo zkušenosti s něčím jiným poradtě pls

Pavla

Dobrý den, mám problémy s nadměrným pocením v podpaží, zkoušela jsem všechny antiperspiranty a deo a nic mi nepomáhá. Bojím se i rakovinu prsu, která je teď aktuální, když se používají přípravky s obsahem hliníku. Nedokázal by mi někdo poradit nejakou fintu? Četla jsem tady i o octu, nevíte jak silný roztak se používá nebo klidně něco jiného? Moc děkuji, je to hrozná otrava, mít stále propocená kola v podpaží :-( Klidně piště na [email protected]

Terka

Ahoj všechny zdravím......nejsem sama to je velmi pozitivní ale přesto všichni se tu baví o Drickolu chtěla bych se zeptat jestli jsou njaké vedlejší účinky ? (někteří píší o nějakých bolestech)a potom všichni píší že to skvěle zabírá na podpaží a co na ruce??, Mockrát děkuju za odpvěď

Tomáš

Výše jsem uvedl ryze přírodní léčbu za pár desítek Kč - slovy do padesátky Kč za 1-2 sáčky šalvěje. Proč si neděláte přírodní koupele a obklady? Proč zkoušíte za stovky chemické preparáty s bůhví jakými vedlejšími účinky to opravdu nevim.

hm
1x

Treba protoze jsem vyzkousela i slavej, kterou beru uz asi dva mesice, obklady dubovou kurou, byla jsem i u doktorky, ktera mi napsala jeste nejaky prirodni krem a naky vitamin d v kapsli...a jelikoz nic z toho nepomohlo, tak uz asi zbyvaji jenom nejake chemikalie...

Tomáš
1x

Ještě mi napiš, jakým žiješ životem a co jíš. Ajurvéda by ti mohla pomoci.

Renča

Driklor jsem už taky vyzkoušela. A zabral :-))) Jenže jsem se začala potit jinde na rukou na nohách. A vlasy hlavně v noci. Navíc zarudlá kuže v podpaži pěkná bolest jsem ruce nemohla skoro ani dát k tělu. Tak jsem ho přestala používat poceni v podpaží se vrátilo.chjo tak jen další pokus na sobě neuspěšný tak snad někdo poradí něco jiného...... díky

Tomáš

Pro nadměrné pocení je vhodná směs šalvěje a máty. Čaj pít max 14 dní, dělat si koupele a dávat si obklady na místa, která se nadměrně potí. Spoj se prosím tě s Časopisy Meduňka nebo Regenerace, tam ti lépe poradí odkážou tě na léčitele. Dobrévýsledky má i Ajurvéda, bez vedlejších účinků. Pokud ti byliny nepomůžou, jsou na rozdíl od chemických přípravků a tablet bez vedlejších účinků. Obrovský vliv na pocení má také strava a způsob života (tučné, sladké, stresy, málo pohybu, špatná látková výměna a pod.). To ti píši, o čem jsem již v diskusi psal. Nevím, proč ženy alternativní a zdravější způsoby léčby neberou v potaz.

Aneta

Jak tak čtu tady tu dlouhatánskou diskuzi, nedá mi to, abych nenapsala i svou zkušenost. Trápilo mě nadměrné pocení v oblasti podpaží, nevěděla jsem, co s tím..vyzkoušela jsem různé druhy antiperspirantů a napomohly akorát k tomu, že zpocená látka trička nesmrděla, ale šlo zpocení vidět..nosila jsem stále tílka, obávala jsem se vzít si triko s rukávem a záviděla holkám, které si vzaly takový materiál trika, který jsem věděla, že bych hned propotila. Možná je to pocení v genech, stejný problém má i brácha a ten se první informoval o léčbě nadměrného pocení botoxem. Ceny botoxu jsou různé, nicméně je lepší si připlatit, jelikož za výrazně levnými chemikáliemi se mohou skrývat dost zředěný botox, který po aplikaci nevydrží v těle půl roku až 3/4 roku, ale méně. Podstoupila jsem zákrok(cca 10min samotná aplikace injekční stříkačkou do podpaží) včera, takže jsem zvědavá na výsledek, nicméně už dnes jsem měla pocit, že se pocení výrazně zredukovalo na minimum a to jsem měla příležitost se potit :) tak já se na diskuzi zase ozvu, má to pořádně účinkovat do týdne!! Tak ted akorát nemám 2-3 dny(raději ty 3dny) sportovat, saunovat, solárkovat, holit se v podpaží a co nejméně se dotýkat těchto partií. A uvidíme..snad to pomůže a kdyby ano, sem ochotna za lepší a bezstarostnější život, který by mi tímto nastal, platit 10 000 každých 3/4 roku. Platila jsem celkem 10 300 - s registrací a konzultací.

Zdenek

Dobry den, mam opravdovi problem s pocenim teda s nadměrnym pocenim zadku při čemž sedim na mokrem či vlhkem skoro pořad!!!!!! začalo se mi to projevovat zaněty močovych cest a bolestmi v podbřišku, neměl jsem odvahu to řict dr., bohužel, tak se obracim na vas.... byl jsem se zanětem doma dva a pul měsice na nemocenske, o cosi se to zlepšilo ale jen ten zanět!!!!!! poraďte prosim co mam nebo nemam udělat proti tomuto nepřijemnemu poceni, předem děkuji za odpovědi xxx

mirka.j

take se potim,ale nejvice na krku a ve vlasech.jde take pouzit driclor?

LUCKY

Prosím, už jsem zoufalá potřebuju poradit!! Potím se nehorázným způsobem!!! Potí se mi celé tělo ale nejvíce podpaží, obličej, záda, krk a pozadí..Je mi to trapné ale už nevím, kde sehnat pomoc, poradte!! Je mi 17 let, může to být tím? Potím se i v zimě, vždycky mám pocit kdyby bylo o 10 stupnů více než je, jaké je mi horko, trpím hodně na úpaly a úžehy! Když sním něco horkého, nebo se začnu bavit s někým, potím se, nevíte čím by to mohlo být? Poradte už sem fakt zoufalá

znám to

Ahoj, jsem zhruba ve stejném věku. Bohužel taky jsem ještě nepřišla na to, co by mi opravdu pomohlo. Pocení v podpaží úspěšně odstraní Driclor (když se používá podle správných indikací, rozhodně nedojde k iritaci a zarudnutí, jak píší ostatní). Problémem ale je, máš pravdu, pocení zad i pozadí - společensky hodně nepřijatelné. Botox a všechno ostatní zabírá jen na fokální hyperhidrózu, ale na naši generalizovanou není schopen nikdo poradit. Šalvěj a podobné věci nezabírají. Tak prosím někdo, poraďte!

HOOLY

Zdravím všechny, podobné problémy jsem měla před několika lety, pak jsem na tramvaji viděla reklamu na DRICLOR, dá se koupit v lékárně, nemají ho všude, někdy ho objednají. Stojí cca 205 Kc a problemu se zbavite na dlouho a pomerne rychle. Bohuzel o nem nevi casto ani v lekarnach a ani doktori. Me osobne moc pomoh, za ctyri roky jsem spotrebovala jen 2 lahvičky, ale už ho téměř nepotřebuji. Tak hodne stesti.

míša

Ahoj holky. Také trpím nadměrným pocením. Vyzkoušela jsem už mnoho přípravků, ale ten nejlepší je DRICLOR. Stále jsem váhala zda si ho mám koupit. Po přečtení několika diskuzí na toto téma jsem se ale rozhodla ho vyzkoušet. Koupila jsem si ho minulý týden a hned po první aplikaci mi zabral. Fakt super. Byla jsem uplně nadšená a ani mě to večer nepálilo, tak jak jsem se dočetla u jiných ( neměla jsem totiž oholené podpaždí, takže mě to nedráždilo pokožku ). Použila jsem ho jen jednou a nepotila jsem se celý týden. A aby se ten pot neucpával v těch pórech tak jsem si v sobotu zacvičila a všechno jsem dostala ven. Holky fakt tento produkt doporučuji.

kaz

prosim o radu potim se pri namaze .v uzavrene mistnosti apod. a jsem spolecensky v haji prosim o caje ci figle ajine

Kukuc-Hed.

Ahojte potrebovala by jsem pomoct..Cetla jsem tady vase prispevky o připravku proti pocení(DRICLOr)Chtela by jsem si ho taky koupit ale nevim jestli mi to pomuze..Fakt se bojim ze opet zbytecne vyhodim penize jako za vsechny pripravky proti poceni..Prosím o radu je to opravdu ucinne???nebo ne??a kdyz by ho nemely v lekarne kde ho jinak sezenu???na netu nekde nebo tak???Prosim odepiste

Veronika

já se taky hodně potím a to mi je teprve 14 let. Myslíte ,že bych mohla zkusit nějaké přípravky z lékárny ..ještě jsem jich moc nezkoušela a moc se v tom nevyznám..Mohli byste mi doporučit nějakou dobrou značku či přípravek na podpaží ,byla bych Vám za to vděčná.

Mini

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli někdo náhodou nevíte kolik stojí injekce botulotoxinu v okolí Ostravy ? Nebo třeba nějaké prášky nebo něco podobného ale moc učinného ? Prosím poraďte. Když tak pište na : [email protected] Děkuji

Hanďula

Ahojte všichni, včera jsem hledala řešení svých "koláčů v podpaží, trápí mě to už dlouho, antiperspiranty mi tlumí jen zápach, takže aspoň nesmrdim,ale to neni žádná výhra, no a tak jsem narazila na tuhle diskuzi, kde píšete samé chvály na Dricolor, dneska jsem hned ráno běžela do lékárny a už ho mám, doufám, že mi taky pomůže, už nechci bý to zpocený prase, je mi 21 a neni to moc příjemný, když si nemůžu vzít pořádně nic na sebe, když jdu s přáteli, tak jsem ve stresu, že budou koláče vidět, že se potím ještě jednou tolik..Vyzkoušela jsem Excipial,ale nic..jen chvilkový účinnek, navíc minimální..takže Vám milé dámy dám vědět, jak to zabírá na mě a každopádně díky za to, že vůbec nějaké takové diskuze fungují, navíc mě to uklidnilo, že nemam sama tenhle problém..

Hanďula

Tak byh Vám chtěla říct, že se stal zázrak, nepotím se už po jednom použití Dricoloru!!!! Včera jsem se poprvé natřela a dnes žádné koláče a to je venku 22°....Děkuju všem moc za rady

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce