Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Nadměrné pocení

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda lze nadměrné pocení řešit excizí potních žláz? A jestli ano, je tento zákrok bezpečný?Katka

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
deni

musím souhlasit....včera jsem si koupila driclor a dneska nic...nadměrné pocení mě trápilo asi od 14 let...v létě, zimě prostě katastrofa..vždycky jsem měla paže co nejvíce u sebe aby nešly ty koláče vidět..při tom mám štítnou žlázu vpořádku a obezitou netrpím...nejhorší to bylo v nemocnici protože ty šaty jsou modré a když jsem se spotila, což bylo docela často, protože jste v neustálém pohybu, byly vidět krásné mokré fleky...a jak teď chcete pacientovi třeba upravit lůžko když se přes něho musíte natahovat...no hnus...driclo jsem teda použila včera a dneska opravdu nic...snad že to vydrží...nejdříve jsem o tom pochybovala ale teď lituju jen toho že jsem ho nezkusila už dříve.moc mi pomohl...

kralis

je mi 16 a fakt moc se potim a kdyz nosim tricka na telo ta proste hned to je videt nejakou radu by to chtelo nebo nevim a podle me to mam ze stresu

Hanďula

Kočko, už se nestresuj, kup si Dricolor a bude po všem, věř mi, mluvím z vlastní zkušenosti! Dodržuj pokyny k užívání a je po pocení.

Martin

Driclor ma šialene pálil. Neviem či som precitlivelý alebo čo, ale bolo to fakt nepríjemné. Skúšal som aj electro antiperspirant, čo tu ľudia odporúčajú a ten mi príde lepší, potenie zastaví a nemusím pri tom trpieť...

Jakub

Zdravím... je mi 18 let a mam menší problém. Když delší dobu sedím a pak se zvednu mam extrémně spocený pozadí. Pokud mam světlejší kalhoty jde vidět i mokrý flek což je dost nepříjemné a musim to před všema nenápadně skrývat, aby to nevypadalo divně. Četl jsem si tu nějak ty příspěvky, ale nic moc sem z toho nepochytil. Chci se zeptat zda je to nějak normální? Zda se tomu dá nějak zabránit, pomoc atd..., předem díky za odpověd.

theresa

tedkon sem skusila ten driclor ale nwm jestli to vůbec zabere...ale už mě nebaví nosit oblečení ..ve kterým to není vidět..samá černá...ale ráda bych si někdy v létě vzala nákou pastelovou barvu na který nebude žádnej flek ve velikosti gramofonový desky:-(

ina

Prosím o radu.Potím se nadměrně jenom ve vlasech při pohybu.Jestli my odpoví lékař,tak musím uvést že beru Letrox 125 a je my 45 let. Jsem silnější ale to jsem byla vždy a nic.Kdo něco o tom ví,prosím at´´my odpoví.Díky moc Ina

Leňule
2x

Dobrý den,prosím o pomoc s pocením.Při jakékoliv námaze,i v zimě se ihned zapotím.Nejdříve na obličeji,čelo mám spocené skoro pořád,pak i po celém těle,i na zadku.Štítnou žlázu mám vpořádku.Potí se můj otec,i 10letý syn.Doktorka povídala,že je to rodové,ale snad mi poradíte,co s tím,je to nepříjemné.Děkuji.

IVETA
1x

DOBRÝ DEN,NESNESITELNĚ JSEM SE POTILA V OBIČEJI ,POMOHL MI SPRAY OBADAN .MAM POKOJ OBLIČEJ SE MI NEPOTÍ JE SUPR ŠKODA ŽE JSEM O NĚM NEVĚDĚLA DŘÍVE.

tarantulka

Ahojte.Prosim vas predavaju v Cechach v lekarnach Driclor? U nas ho zakazali tak by som si ho isla klupit k vam.Prosim napiste niekto,som zufala:(

Hanďula

Ano prodávají, stojí okolo 200 Kč

*LoL*
1x

Dobrý den, jsem již zoufalý, potřeboval bych poradit jak snížit něbo úplně zamezit pocení po celém těle. Při výšce 194 cm jsem vážil asi 93, nyní již mám 78 kg ale pocení se nijak nesnížilo. Driclor jsem nezkoušel a ani nechci, nebudu riskovat nějkou rakovinu nebo tak něco. Moc prosím o radu. Předem děkuji...

Katka666

Lol, potenie bez chemie urcite nezastavis! Bohuzial priroda to zariadila ako to zariadila a my to musime / snazme sa aspon akceptovat... ak si nechceme ubrat par rokov zo zivota... ked nepachnes za potom, to sa ceni viacej :-)))

Pavel

to je ale pitomost! jaka chemie se dava do elektro antiperspirantu? zadna! a poceni zastavi. Tak co to meles?

láďa
1x

Ahoj všichni,moc dobře znám potíže spojené s nadměrným pocením. Rad je spousta. Zkusím vám napsat svou vlastní zkušenost....Z důvodu velkých komlikací během prvního těhotenství mi v tom následujícím bylo doporučeno celé těhotenství pít minerální vodu magnézii(hořčík) +vitamínové tablety.Voda mi nechutnala, přidávala jsem do ní šťávu z pomeranče nebo citronu. Ale dodržela jsem rady lékaře a pila 1-2 lahve denně. Kromě toho, že jsem výrazně omezila možnost potratu, překvapila mě i má celková reakce. Byla jsem klidná, vyrovnaná a hlavně, výrazně se omezilo extrémní pocení na tzv. normální pocení(tj. v letních měsících zvlhne pokožka celkově).Po porodu jsem snížila pití této minerální vody na dvě až tři týdně. Po 3 letech jsem jí vysadila úplně, ale potíže s pocením se mi vracejí... Dnes se dá magnesie koupit i s různými příchutěmi. Tak nevěšte hlavu,výsledný efekt sice není hned, ale za zkoušku to stojí, né?? (POZOR: u někoho může zvýšená konzumace způsobit střevní potíže. Doporučuji konzumaci omezit a zvyšovat postupně.) Přeji hodně úspěchů....a napište prosím ostatním jakou budete mít zkušenost vy.

majkaxp

Ahoj, ráda Ti poradím i pomohu. Mám pro Tebe řešení . O bližší info piš na meil:[email protected]

láďa

Ještě jsem k magnesii a vitamínům zapoměla na kyselinu listovou. Myslím, že v boji s pocením (hlavně vyvolaným stresem) hraje nemalou roli. Lze zakoupit běžně v lékárně.

Pavel

Ahojte lidi, řeknu Vám své zkušenosti! chodil jsem dlouho s jednou holčinou! bylo všechno ok!(pocení)jak to už bývá mlady vztahy nevydrží a rozešli jsme se! od té doby jsem se začal neuvěřitelně potit hlavně v podpaží! stres byl a stále je veliký i když jsem ji už půl roku neviděl! má nevýhoda je také v tom, že můj pot má dost silné aroma (smrad)., takže jakýkoliv deodorant a podobné přípravky (24h) p*čovina největší.. mi nepomáhají. akorát to ještě víc smrdí.... tedkon si představte, když dělám v práci se samýma ženskejma.... a ty jsou na to dosti vysazený.... jenže oni to nechápou... že ja se snažím jak kokot, abych voněl ale to prostě nejde, stačí abych se lehce spotil a jsem cítit! zkoušel jsem aj driclor, jo fungoval, ale asi tak měsíc!...prostě jsem byl spocenej všude jinde jen né v podpaží... se mi tak neuvěřitelně ulevilo... jenže jak to už bývá nic není věčné a přestal na mě fungovat... smrad byl snad ještě větší asi jak se tam ty sra*ky nahromadily.... to tělo to prostě ze sebe musí dostat! a ted mi někdo poradtě! slyšel jsem i o operaci někde v Plzni.... potřaboval bych o tom nějaké info.. třeba jestli je to na furt... jestli to něco stojí atd.... mockrát Vám děkuji!

Pavel

Nadměrné pocení je prý psychického původu. Norzhodně bych jako klíčový problém nehledal jistou zásadní chybu kteréhokoli z orgánu. Doporučil bych pro uzívání Alfa+ spolu s OK balzamem (potírat postižená - problémová místa). Rozhodně varuji před operací, je to zásah do již rozladěného organizmu, a po ní to rozhodně bude větší problém něž před tím. Jako rychlou pomoc si zkuste třeba představt že jste v mrazícím boxu. Vaše dotazy můžete směřovat na [email protected]

jana
3x

dOBRÝ DEN JÁ SAMA SEM PODSTOUPILA OPERACI V PRAZE NA HOMOLCE KVULI NADMĚRNEMU POCENÍ V POD PAŽÍ A NA RUKÁCH,A NA OBLIČEJI,OPRAVDU SE JIŽ NA RUKÁCH A POD PAŽÍ NEPOTIM ZA TO SE 3X TOLIK POTIM NA ZADECH A NA BŘIŠE A NA NOHÁCH A TO NEJEN NA CHODIDLECH NA OBLIČEJ TO NEZABRALO VUBEC TAK JESTLY SE CHCETE KOUPAT V POTU TAK DO TOHO JDĚTE V POD PAŽÍ A NA RUKÁCH TO JDE BOTOXEM,ALE NE NA CELEM TĚLA,S POZDRAVEM jANA

Klára

Už hodně dlouho trpím nadměrným pocením v podpaží, a je to prostě strašné. Hrozně mi to snižuje sebevědomí, když vím, že na tričku mám obrovské kruhy. Žádný antiperspirant ani deodorant mi prostě nepomáhá... Použila jsem asi před rokem Excipial DeoForte.. pomáhal asi 10 dní.. pak jsem se zase potila.. ale ten pocit, že se vůbec nepotím byl úžasný.. Teď jsem přešla na střední školu, a prostě už skoro dva roky se potím.. před nedávnem jsem si koupila Driclor Solution a asi 13 dní opravdu pomáhal.. ale teď zase nic.. já jsem zoufalá.. na ty lasery nemám finance a tak prostě nevím co dělat.. je to hrůza

Pavlína

Ahojte, taky mam problem s pocenim a zacinam byt zoufala. Je mi 29, trpim hodne na studene ruce a nohy a do toho se potim jak dabel. V praxi to vypada tak, ze mi je vetsinou silena zima na vsechny koncetiny a potim se, jak kdyby bylo venku 30st (i kdyz je zrovna relativne chladno). Kazde tricko mam po obleceni do 5min zpocene a pominu-li fakt, ze to dela na obleceni neprijemne propocene kola, tak me to hlavne studi a paradoxne to vyvola dalsi poceni. Nemate nekdo podobnou zkusenost jako ja? Pokud ano a zkouseli jste ten Driclor, pomohl vam na to? Diky

Lucie

Dobrý den!Také mám problém s pocením pod paždím se také potím ale co mě nejvíc vadí je že když se začnu potit tak mám mokré vlasy ,kvůli tomu už mám jen kudrnaté vlasy tak to není tak příšerný.Zase takovou námahu nemám .Nejhorší je to ráno když jdu s dítětem do školky tak příjdu do práce s mokrou hlavou. Opravdu mě to vadí jsem žena a když vypadám jako zmoklá slepice je to odpuzující.Říkám že to mám po otci taky mu tekly potůčky potu po hlavě. nevím jestli mám navštívit lékaře jestli není v tom nějaká shovaná nemoc. je mi 34let.PORAĎTE MI PROSÍM

terča

mám stejný problém jako vy Nejenže se velmi potím v podpaždí, ale také při větší námaze nebo horku mám hned zpocené vlasy (a to je mám rovné) :( Máme to také v rodině Rozhodně v tom nejste sama, ale také nevím, jak vám poradit Uvěžuji o tom, že bych si koupila Dricolor, ale strašně se bojím toho pálení T

Katka666

Baby, ale potit sa budete stale! Je to prirodzeny proces! Zaberie jedine chemia, ale ta sa urcite neskor prejavi na nasom zdravi... Ja sa tiez potim, ale podstatnejsie je, ze nesmrdim :-)))) pekny dnik prajem :-)

Katka666

Lol, potenie bez chemie urcite nezastavis! Bohuzial priroda to zariadila ako to zariadila a my to musime / snazme sa aspon akceptovat... ak si nechceme ubrat par rokov zo zivota... ked nepachnes za potom, to sa ceni viacej :-)))

František Vrážel

Dobrý den, prosím o radu na nadměrné pocení v oblasti břicha a dolní části zad. Byl jsme na chirurgickém zákroku v Olomouci v roce 2004 - hrudní sympatomie (nevím jak se to píše přesně), ale po tomto zákroku je můj stav horší. Původně jsem neměl pocení těla, ale špatně prokrvené konečky prstů - byly pořád studené, tedy velmi citlivé a bolestivé. Chtěl bych vědět, jestli je nějaká možnost léčby. Děkuji

Dědek

Jednínm nepříjemným příznakem chlamydiové nemoci je pocení. Proto je třeba se dát vyšetřit, ale na vastní žádost.

Megusa

Zdravím všechny, kteý tento problém trápí stejně jako mě. K věci, mám stejný problém, potím se v podpaží bez sebemenší námahy, na jaře, létě, na podzim i v zimě. Dricolor sem nezkusila a ipřesto, že mě pocení dost trápí a už to bude i nějakých pár let, do něj asi nepůjdu...objevila sem takovej menší fígl, tak se o něj podělím..není to až tak moc extra věc, ale ve většině mi pomohla...základ je sport..asi před dvěma lety jsem začala chodit běhat a řeknu Vám, pořád nevím jak to, ale docela to pomohlo...není to teda nic převratnýho, protože to působí jenom tak na den, takžekdyž druhý den vynecháte, potíte se zas...ale když víte, že máte něco kde chcete dobře vypadat a vzít si i nějaké pěkné tričko, tak je to docela reálný si udělat půl hodinky čas před tím, pořádně zaběhat, osprchovat a jít svěží někam...nevím, jeslti to je psychicky, že prostě vím, že sem se vypotila nějak dopředu nebo co:)ale je to fakt super..pomáhá mi to teda jenom v létě, přotože to se u běhu fakt zřídím, v zimě to je míň učinný, protože jak je zima, potíte se jenom v podpaží klasicky ale jinak tělo moc ne...každopádně je to jenom pro dobrou věc, žádný chemický sračky do sebe necpete, během zhubnete, postava se pěkně vytvaruje a jestě vypotíte škodliviny..a treba to pomůže částečně i Vám..

Anonym

Přesně! u mě taky! Mám stejné problémy, začalo to zápalem plic, na který navazovala výrazná změna života (stěhování, studium,...) a potím se jako .. čuník - jsem schopná propotit i mikinu. Většinou je mi zima a najednou koukám a ony kruhy i přes mikinu! . Anti-,deo-, nic nepomáhá, ale sport to alespoň trochu omezí, pomůže vám to zhubnout - tudíž si i snížít tlak, který na pocení může mít také vliv :) Držím palce, třeba se jednoho krásného dne přestaneme všichni tak hrozně potit ;)

Megusa

Všem GL ať se toho zbavíme, je to fakt na **** věc..ještě jedna věc, věřte, že se to jendou spraví...je fakt, že to moc někdy nejde, a člověk je kolikrát zoufalej, ale někde sem četla, že to je někdy jenom otázka času, a to jediný mě tak nějak dovolí doufat, že i já si budu moct vzít na sebe co chci a neřešit to, co spoustu lidí nemá ani šajnu, že může existovat..

Markéta H.

Zdravím všechny! Je mi 21 let a mám úplně stejné problémy jako většina lidí zde - nadměrné pocení v oblasti podpaží, občas i studené ruce a pocit "zimnice"... Byla jsem z toho velice zoufalá a cítila jsem se trapně až nesebevědomě... Samozřejmě jsem vyzkoušela většinu přípravků na našem trhu a nic nepomáhalo... Nakonec jsem podstoupila zákrok botulotoxinem. Nic lepšího na našem trhu asi neseženete! Sice ten zákrok stojí kolem osmi až devíti tisíc, ale myslím, že se to vyrovná výdajům za krémy a přípravky, které by tomu měli zabránit. Už půjdu na ten zákrok potřetí a nelituji. Doporučuji a trochu mě uklidnilo, že v tom nejsem sama. Držím všem palce!

kačka

být vámi vůbec driclor nepoužívám, mám úplně stejné problémy jako vy a když jsem o něm četla jak všem pomáhá, zaradovala jsem se a zjišťovala o něm víc. na pár stránkách jsem četla že je v dricloru spoustu hliníku a ten způsobuje rakovinu. radši se budu potit než abych si zadělávala na takové zdravotní potíže

Niky

Ahoj mam velký problém s pocením v podpaží a rukou.Vadími že je to v zimě i v létě a nemůžu se toho zbavit.Prosím nějaké rady na [email protected]

Ivana

Kup si perspi guard a je po poceni

Michaela
1x

já to mám od základky.Nadměrně se potím pod paží a na rukou i na nohou.Jsem z toho už zoufalá.A taky mi to ztrácí na sebevědomí a vadí mi to čím dál víc.Taky bych asi podstoupila operaci kdyby to bylo možné.Byla jsem na kožní se obědnat,ale tam mi řekli,že to neřeší,že musím do kosmetického salónu na botuloxin a na ten já nemám a vydrží jen pár měsíců.Špatně se stím žije a bojím se až nastoupím do práce,stydím se za to a je to nepříjemné.

zuza

ahoj všichni se stejným problémem...vyskoušela jsem se vše možné,Driclor možná pomáhá,ale ne na pocení na hlavě.Mám stale vlasy jako bych si je umyla.Našla jsem anglický přípravek Perspi-Rock H2O a Perspi-Guard a pokud v recenzích na přípravek nelžou ?,,pak to možná pomůže.Vyskoušela jsem vše možné tak tohle mě už mě finančně nezrujnuje.Pokud to někdo také vyskouší...napište

Ivana

uz ho pouzivam rok a muzu rict ze s Perspi guardem nelzou. Je to nejlepsi antiperpsirant co jsem kdy vyzkousela

Everdry

Nepoužíváte někdo Everdry? Četla jsem o něm ve vícero diskusích a je docela dost chválený.

Andrea
1x

Ahojte všichni, chci se podělit o zkušenosti s Driclorem a závoreň zeptat, zda máte někdo podobnou zkušenost. Používám ho už deset let. Na podpaží to byla moje záchrana. Opravdu zázrak. Stačilo mi použít ho jen párkrát, pak po několika měsících a teď dokonce jednou za rok. Opravdu. Ale....Strašně se potím po celém těle (tedy kromě toho podpaží). Myslím, že za to může používání Dricloru. Stačí udělat pár kroků, přechod ze zimy do tepla atd atd (však to znáte) a jsem jak kdyby mě polili vodou od hlavy až k patě. Zhoršuje se to postupně rok od roku. Vždycky jsem se celkově víc potila, ale už je to neúnosné. Máte to někdo podobně? Až se začnu zase potit v podpaží, tak asi už po Dricloru nesáhnu, nevím co mám dělat. E. deo forte mi taky nezabírá. Tak nevím.

Perspi-Guard antiperspirant

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

misa

nevite co je to ten digitalni antiperspirant antipe? funguje to? nerada bych naletela diky

Brouček

Antipe používám a jsem naprosto spokojená. Funguje opravdu spolehlivě a určitě to můžu doporučit jako opravdové vyřešení nekonečných problémů. Už jsem si dokonce zaběhla určité návyky a rituály v udržovacích procedurách, takže mě to tak neotravuje jako ze začátku. Každopádně už si ani nedovedu představit, že bych se měla vrátit zpět k věčnému umývání, převlíkání, zkoušení všeho možného... Je to vážně pohoda.

marka

taky se potim furt v zime v lete nebo tremou ,hruza mokry kola v podpazi a ja tak rada nosim prilehave tricka copak muzu poradte cokoli dekuji predem

marka

Filmová Saxana potřebovala odvar z Babského ucha, což je šalvěj lékařská, aby mohla zůstat mezi lidmi. Nám však takový odvar pomáhá proti pocení a návalům horka. Stačí spařit lžíci šalvěje vroucí vodou a nechat přikryté louhovat 15 minut. Vlažný odvar popíjejte po doušcích po celý den. Pomáhá ale až tak za čtrnáct dnů pravidelného užívání, ovšem velmi účinně.

marka

TROCHU SEM HLEDALA JE TO SICE DLOUHY ALE MOZNA ZE TO NEKOMU POMUZE ...Nadměrné pocení je problém, který v naprosté většině lidí vyvolává velmi nepříjemné pocity (a někdy i říká, že máme nějaký problém se zdravím). Jsou samozřejmě situace, kdy je pot přirozenou reakcí těla (například při nemoci, velkých vedrech, stresu nebo velké fyzické aktivitě), ale tam se to bere za samozřejmost a neřeší. Tam postačí rychlá sprcha (u nemoci uzdravení) a člověk už nemusí sahat po radách našich babiček. Ale co dělat, když nás tato nesnáz trápí i v normálních situacích ? Příčin přílišného pocení může být opravdu spousta, dost často to může být i známka nějakého závažnějšího problému. Například je signálem potíží se štítnou žlázou, ledvinami, ale také například může předpovídat cukrovku nebo tuberkulózu. Proto pokud po vyzkoušení několika obecných rad a nápadů, jak tento problém omezit, se situace nezmění, rozhodně vyhledejte odborníka, který prozkoumá váš organismus pečlivěji a stanoví přesnou diagnózu a také doporučí způsob léčby. Na začátku je dobré si mírně přizpůsobit výživu. Určitě prospěje zařadit do pravidelného jídelníčku vločky, otruby, lískové ořechy a zelí (a to jak v podobě kysané tak i syrové). Během týdne byste také měli využít kakao, mák a podmáslí. Rozhodně se snažte do těla dostat trochu více hořčíku a pokud možno trochu omezit pití kávy, černého čaje (nápojů s kofeinem obecně) a koření. Jídlo a pití pokud možno nejezte a nepijte úplně horké. No a již naše babičky věděly, že šalvěj je magická rostlina, která může pomoci i s tímto problémem – a zároveň jde o koření, které můžeme použít při vaření. Šalvěj můžeme vyžít i ve formě odvaru. K dosažení správných účinků budeme potřebovat 1 lžíci listů této bylinky, k tomu přidáme 1/2 lžíce ořechových listů, 1/2 lžíce přesličky, 1/4 lžíce meduňky, 1/4 lžíce řebříčku. Byliny hodíme do půl litru vroucí vody a tři minuty je povaříme. Odvar necháme vychladnout, přecedíme a vypijeme na dvakrát – ráno a večer. Když toto doplníme ještě kouzelnými účinky kopřivy, čili budeme obden pít kopřivový čaj a případně jednou v týdnu zařadíme na náš jídelníček kopřivový salát, určitě nám to jenom prospěje. Jestli máte rádi droždí, můžete jednou týdně přidat i dvacet gramů kvasinek rozdrobených v půl sklenici mléka a krátce povařených. Tyto rady by vám rozhodně měly pomoci již během relativně krátké doby – samozřejmě pod podmínkou, že příčiny pocení nejsou v nějaké závažnější nemoci. Již od dávných dob byla také užitečnou radou pro potící se kůži léčivá koupel, kterou můžeme vytvořit za pomocí toho, co nám roste v luzích a hájích či na loukách. Šálek rozdrobené dubové kůry a šálek Anděliky lékařské zalijeme litrem vody, uvedeme do varu a poté přihodíme dvě lžíce ořechových listů a dvě lžíce máty a několik minut povaříme. Po mírném vychladnutí tekutinu přecedíme do koupele a její blahodárné účinky si vychutnáváme dvakrát týdně. Nic nezkazíte, pokud ještě vmícháte tak deset kapek růžového oleje, ale pak půjde o kombinaci zdraví a kosmetiky. No a ještě nějaké obecné rady na konec. Antiperspiranty jsou sice fajn, ale rozhodně neléčí příčiny. U všech problémů je dobré jít od začátku více do “hloubky” a ne jen po povrchních efektech. Navíc tělo se trochu potit musí, je to jeho přirozená reakce. Noste dobře prodyšné volnější oblečení. Dobře větrejte. Pokud máte problém s výraznějším zápachem potu, tak omezte tuky a také pórek, cibuli a česnek. A rozhodně neomezujte tekutiny. Ano tělo je musí vylučovat, ale pro náš život jsou velmi důležité – a pokud při pocení máte problém i se zápachem, dostatek tekutin ho rozředí, nedostatek jen koncentruje. Sprchujte se ráno a střídejte při sprchování teplou i studenou vodu. A ještě jednou na konec, pokud přirozené způsoby váš problém neomezily, rozhodně vyhledejte lékaře.

Vojta

ale co mám dělat když se potím pokažde, i když sedím doma. a ten driclor nevím. nemám peníze a nerad o tom mluvím s blízkýma. děkuji za pomoc

Bára

Ahoj všem, vyzkoušjte ODABAN ve spreji, je to něco jako diclor,ale má jednoduchou aplikaci, fakt funguje . akorát nedávat po holení, to je jasné, používat týden a pka má člověk klid. každý podle svých potních žláz, já třeba 14 dní mám klud a pak zase žačnu sříkat :-)

Vilma

ahoj, je tady pozdim a s nim hruza propocenych vrstev obleceni. Zkousela jsem podpazni vlozky ale to nebyla zadna slava, propotila jsem je za dve hodiny. Ted jsem ale nasla celou radu Perspi-Guard, kamenec je pro mne slabota ale antiperspirant je paradni. Funguje a je velice jemny.

Lucka

A máte někdo zkušenosti s PERSPI-GUARD antiperspirantem?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce