Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Pozdravy

Ahojky zdravím a držím palečky všem!!! Brzy sem vložim všestranné informace o nádorech mozku, abychom si mohli vzájemně pomáhat a různé druhy léčby konzultovat...nedejte se, hodně síly Lin

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
katrin

Taky držím palečky a jsu ráda, že toto nové fˇorum tu je!!!

lin

Ahojky jsem můžete psát vzkazy, pozdravy, náměty a jiné věcičky, které se nehodí pod ostatní odkazy!!!

Lin

Každý pacient, který onemocní vážnou nemocí, kterou nádor na mozku rozhodně je, mývá stavy úzkosti a mnoho otázek! Většinou hledá všechny možné způsoby léčby, které by mu mohli pomoc...bohužel informací pro pacienty je na internetu stále málo a běžný laik se v nich často neorientuje...tato diskuse Vám má pomoci se zorientovat a bojovat za to, abyste byli léčeni nejlepším možným způsobem... Klub pacientu NAMO bude určen k vzájemné podpoře pacientů, dostupnosti informací i k urychlení stavby nového onkologického centra s hadronovou terapii...čím více bude mít členů, tím větší bude mít šanci prosadit své nároky... Do klubu se můžete přihlásit, vložíte-li do diskuse klubík svou přezdívku, e-mailovou adresu a bydliště...pokud bude e-mail vložen správně dostanete potvrzující zprávu... Vemte svůj osud do vlastních rukou, společně to zvládnem!!! Hodně sil Lin

hanus

Zdravím všechny a rád bych chtěl všem říct že se vyplatí bojovat a věřit!!! Prožil jsem si toho dost,byl operován v Ustecké nemocnici a ted to bude rok od operace a zatim kontroly v pořádku,sportuji pracuji a hlavně mě baví žít!!Za to vše děkuji neurochirurgii v čele s prim.Samešem v Ul!!!!

iva

Ahoj, moje sestra je po operaci nádoru na mozku, indikován jako glioblastom. Uvítám jakoukoliv informaci o tomto onemocnění a hlavně způsob léčby i alternativní. Mám jí moc ráda a chci nějak pomoct. Díky za zprávu Iva

Eles

odpoved je asi pozdni, ale myslim to pro vsechny. Vyhnete se PROSIM alernativni lecbe. Jestlize byl diagnostikovan nador mozku, jedine mozne reseni je odborna lekarska pece. Alternativni postupy nejsou nebezpecne samy o sobe, ale muzou zpusobit nenavratne skody z prodleni (kdy pacient veri v jejich ucinost - treba i subjektivni mirne zlepseni stavu), ale ve skutecnosti objektivne nic nevyresi. Ani hledani na internetu nepomuze, protoze kazdy nador, kazdy pacient je unikat. Jedina spravna varianta ziskani informaci je konzultace s neurologem/neurochirurgem, ktery ma snimky a pacienta zna. Samozrejme ale internetove diskuze jsou vynikajici pro vzajemnou psychickou podporu...

Ila
1x

Prosím,Poví mi někdo jestli sedá žít s diagnozou glioblastom.Je vyoperován.Děkuji.

Polinis

Dobrý den,mám bolesti hlavy,když někdy prudce otočím kdekoli hlavou tak mě zasáhne strašná bolestivá rána na zadní straně hlavy a v ten moment také nemužu hýbat s jazykem a citím jak mi koluje něco z mozku co mi ochrne jazyk.Po chvilce už bolest přestává a jazyk mi normálně funguje.Chci se zeptat,má tohle něco společného s nádorem mozku?!

Stana

DOBRÝ DEN VŠEM, HLEDÁM KONTAKT NA PANA REATA, KTERÝ BY MĚL BÝT Z ČECH A KTERÝ PRODĚLAL NÁDOR MOZKU. LÉKAŘI MU NEDÁVALI ŠANCI, ALE ON SE VYLÉČIL. JE TO VELMI DŮLEŽITÉ MÁM NEMOCNÉ DÍTĚ. PROSÍM KDOKOLIV MÁ JAKÉKOLIV INFORMACE O TOMTO ČLOVĚKU NAPIŠTE MI NA [email protected] DĚKUJU

......

kamarádovi zjistili asi před 3 měsícema nádor na mozku..bohužel svůj boj prohrál..všichni jsme z toho moc nešťastní, bylo mu 21...jinak všem co tohle onemocnění mají nebo někdo z jejich rodiny,přátel..přeji hodně štěstí..

David

Postihlo to i naši rodinu a je to těžký boj. Založil jsem neziskový portál http://www .nevzdavames e.cz www.ne vzdavamese.cz kam bych rád postupně umisťoval důvěryhodné informace k tématu nádorů mozku. Pokud máte chuť, prosím, podělte se o zkušenosti s léčbou, zdravotnickými zařízeními apod...

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce