Inzerce

Nádory-imunita-psychika

Psychika hraje v boji s onemocněním zásadní roli...

Inzerce
Odpovědi
Lin

Pokud se chcete uzdravit, musíte tomu věřit...nemusíte chodit k drahému léčiteli, dle mého názoru mají léčitelské schopnosti všichni, jen je důležité naučit se je ovládat... základ je v meditaci, relaxaci a schopnosti max. obnovit pozitivní myšlení se zaměřením na imunitu organismu... Dřív jsem tomuto nevěřila, ale pak jsem si uvědomila, co jsem dělala a dovolila ostatním, aby před onemocněním dělali s mou psychikou, jak málo jsem si vážila sama sebe a kolik zbytečných věcí jsem neustále řešila...byla jsem často v depresi a skoro stále nemocná...teď mám jiný přístup, učím se ovládat více své tělo, duši a myšlení a je mi dobře... Nejsou v tom žádné čáry, pokud dáte svojí duši šanci, aby byla šťastná i vaše tělo a především vaše imunita bude opět FIT !!! Vím neni to lehké, ale držím palečky všem!!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

6. března 2005, 00:18:01

Petr

víra uzdravuje mě řekli před operací že nebudu chodit ani jednou jsem si to nepřipustil a před druhou že je to víc než 100% že nebudu chodit ale jelikož jsme silná povaha která neumí a nechce prohráttak jsem si to znovu nepripustil a vše je ok lékaři tomu sami nevěří že jsem v poho

29. března 2005, 01:30:11

Natálka

Zdravím, přeji hodně uspechu s vyléčením. Pokud člověk má pozitivní myšlení vše se může dokazat. Co se týče imunity zkusila jsem po operaci Senzycol. Můžu doporučit za sebe.

21. května 2015, 10:02:24

Adela

Dobrý den, neznáte někdo doplněk stravy, který slouží jako prevence proti rakovině?

14. ledna 2019, 11:57:58

Filip

Podívejte se na Salvestrol Platinum, který byl vytvořen experty na vývoj onkologických léčiv. Jeho účinná látka zabíjí nádorové buňky a nemá nežádoucí vedlejší účinky, jako standardní onkologická léčba.

22. ledna 2019, 14:05:47

Adela

Nemá vedlější účinky? A co je to Salvestrol? Kde se dá sehnat?

23. ledna 2019, 11:31:08

Filip

Rostliny si vyrábějí salvestroly na svou obranu před plísněmi i dalšími chorobami. Salvestroly přijaté ve stravě mají schopnost přímo usmrcovat rakovinové buňky. Salvestrol platinum kouíte ve své lékárně, pokud ho nemají na skladě, tak ho dokáží objedat.

24. ledna 2019, 19:28:15

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Máte problémy se spánkem?
Zatím hlasovalo 8 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Klarina (NESPAVOST) 20. března 2019, 09:51:06

Mně pomáhá bilinkový čaj a sex Diskutovat

• Zina (Rivotril) 20. března 2019, 12:39:57

Dobrý den Petře! Jste opravdu skvělý, že mi tak rychle odpovídáte! Někteří lidé zde ale… Diskutovat

• Petr st. (Rivotril) 20. března 2019, 08:07:27

Dobry den Zino, Rivo Vas neprivede k demenci, i kdyz budete brat dalsich 20 let. Pri snizovani Rivo… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.