Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Neurol

Prostě super lék a hodně mi pomohl. Diky němu jsem se zbavila depresí.Fakt super.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Mila
2x

Vazeni kolegove a kolegyne.pokud nemusite,neberte a nezkousejte zadne BZD!!!!!!Myslim tim lexauri,neurol,rivotril,xanax......Informujte se o leku,ktery dostanete!!!Tyto leky jsou jen na prechodnou dobu.Nekdo pise,ze maximalne na 3 tydny,nekdo na mesic...,jsou ruzne vedecke nazory,za jakou dobu je clovek zavisly!!!Kazdy jsme jiny.Nekdo se stane zavisly uz za 3 tydny,nekdo za dyl.Je to i podle stavby cloveka,povahy,vule...!!!Verim,ze tyhle leky pomuzou,ale dyl jak 2-3 dny je neberte.Je to dobra berlicka,ale muze byt i za 14 dni velka hul,ktery se nemuzete zbavit.Jde z toho tezko ven a pak jen shanite a zvysujete davky,protoze ty predepsane nestaci!!!!Vim o cem pisu!!!Pak,kdyz se toho chcete zbavit,nebyt otrokem leku,musite mit stesti na lekare,ktery vam z toho pomuze,i kdyz si musite proslapat cesticku sami a to je narez!!!Myslim odvykani.Kdyz uz mate navyk,najdete si lekare,ktery vam predepise vhodne antiepileptikum,nebo neuroleptikum.Pak se venujte fyzicke,dusevni,rucni cinnosti.Trenujte vuli a pomalu vysazujte.kdyz mate uzkost,jdete ven,nevyhybejte se lidem,nezavirejte se doma,prekonejte sami sebe.Lekar vam z toho pomuze,ale vy musite hodne prekonat.Verte,ze je to tezke,ale s pomoci odbornou a pak vasi vuli-jit ven,cvicit,pracovat..,to dokazete.mam 11ti letou zkusenost s leky!!!!Verte,ze doma to nezvladnete a s pomoci BZD taky ne!!!i vhodna antidepresiva pomahaji a daj se v pohode vysadit.BZD-neni reseni problemu!!!Jen kratka pomoc na 2-3dny.Kdo ma velkou zavislost,tak at jde na---www.benzo.org.uk/german Je tam navod na vysazovani BZD.Nezapominejte cvicit,pracovat..,prekonavat sami sebe.Clovek dokaze a vydrzi hodne.Jen ne prodluzovat zavislost.Ta boli a trapi a nic neresi.Je dobra i joga!!!!Nebo si najdete rady a pomoc od pana doktora Nespora-psychiatr.A verte,co tam pise,jaky tam ma rady,videa.Kdo to nezkusil to od nej praktikovat,nemusi verit.Je tam plno navodu ke zklidneni,uzkosti...,kazdy ma moznost si vybrat od nej to sve,to,co mu vyhovuje.Kdo nezacal s BZD,at nezacina.Kdo zacal,at vysazuje.Na a gorafobii a jine fobie,je spostu veci,jak se daj prekonat,nebo se vyhnout tem stavum.pilulka to za vas nevyresi.To mi verte.

marek25

je mi 25 let a diagnostikovali mi po par zkolazolabovani neurosthenicky syndrom s mirnou depresí....v nemocnici mi dali jen diazepam,ktery me jen uspaval a pri mem pracovnim vytizeni se to nedalo...zacinam jist rano pulku 50mg zoloftu a pred spanim to same...necitim ale zadnou zmenu a nemuzu spat proto davam jeste zmineni diazepam5mg (nekdy)... k tomu mam jist neurol 0.5 v pripade zachvatu....MATE NEKDO ZKUSENOSTI???NENI TOHO NEJAK MOC?A O KOMBINACI S ALKOHOLEM SE NEMUSIM ASI ANI PTAT.....ZE?mam strach z predavkovani a ze smrti,ze nekomu ublizim...a to by mely byt leky na tyhle veci....a o tom,jake to bylo poprve kdyz jsem si dal neurol a zoloft,,,radsi bez komentare vetsiho....pripadal jsem si jak nejaky narkoman .....PROSÍM O NAZOR.... [email protected] DEKUJI

Dana
4x

Ahojky, chtěla sem se zeptat co mi udělají 3 neuroli najednou ? ;)

Alex Mahone

Záleží kolik mg. Ale u tebe je to evidentně touha se zfetovat, než že by jsi řešila nějaký konkrétní problém.

Jakub
2x

Ahojte, nevím zda trpím PP, nicméně minulou středu to se mnou švihlo a odvezla mně rychlá. Najednou jakoby mdloby, začal jsem dýchat jak o život, rozbušilo se mi srdce, mravenčily mi končetiny a obličej, na chvíli jsme je přestal i cítit. Měl jsem hrozný strach. Stažené vnitřnosti a jakoby by tunový balvan na plících. Ve špitále mi dali magnesium a poslali mně domů. Dny po tom, jsem se cítil jakš takš. V sobotu ráno, zase záchvat. Pocit na udušení, hrozný strach ani nevím z čeho, zrychlené dýchání. No a zase jsem jel do špitálu. Krev, CT, roentgen, základní neurol. vyšetření.....nic. Obvodní lékař mi napsal Escitil 10mg 1x denně. Říkal jsem si...fajn, začínáme s tím něco dělat. Během asi 2 dní se to ale zhoršilo natolik, že ve velmi nepříjemné panice jsem se nacházel celý den a chvílemi jsem se málem vysypával. Další den, další vyšetření, tentokrát na angiografii, kde bylo na první vyšetření vše OK, ale jsem tam objednaný, ještě na nějaké další měření. Holter tuším. Svěřil jsem se paní doktorce na angiu, že nemůžu normálně fungovat. V tom stavu v jakém jsem byl bych nezvládl svoje zaměstnání ani náhodou. A ejhle, předepsala mi Neurol 0,25mg. Hned jsem si ho vyzvedl v lékárně a jeden si vzal. Do hodiny paráda. Stavy byly pryč. Měl jsem radost, že je mi mnohem lépe. Druhý den jsem zkusil jak dlouho od probuzení vydržím bez neurolu. Cca hodinu a půl, než jsem začal cítim, že to na mě jde. Jedna tabletka 0,25 a bylo zas dobře. Stejný postup jsem vyzkoušel dnes. Vydržel jsem asi 45min, hned v tramvaji jsem si jeden lupnul. Do hodinky se mi začalo dělat lépe. jenže po pár hodinách jsem si musel vzít zase další 0,25. Tak uvidím co zítra. Spíš mně trochu děsí že musím zvyšovat dávku už po 2 dnech užívání. Ani mi vlastně doktoři nic nediagnostikovali, čekám na to srdce a neurologii. Uvidíme. Každopádně ty stavy...hrůza. Nikomu to nepřeju.

ALEX
4x

Já beru Neurol jenom jednou týdně, k tomu jednou denně CITALOPRAM, jde to .

Jana Nevečeřalová
5x

Dobrý den já beru Escitil s manželem bychom chtěli v nynější době dítě je to možné i když beru Escitil?

Dědek

kdo neprožil chlamydiovou infekci neuvěří , jaké hrozné jsou nervové potíže.Většina z vás by se jistě správnou diagnozou uzdravila. Doktoři to nechtějí vůbec připustit,protože tomu vůbec nerozumí.A při tom se to dá léčit a neotrvovat se oblbovákama.

Jan Trujan
1x

Zdravím, Dnes jsem byl u doktora s plícními problémy (nemohu dotahnout nádech) a prdepsal my Neurol, ale v příručce se píše,že se nesmí používat na respirační problémy a pří chronické plícní nemoci. A ještě mi není 18. a piše se tam, že je to pro dospělé. Prosím poraďte mam si to vzít ?

Dědek

Nepíšeš co ti vlastně je , kolik mg. je neurol ,je to na panu doktorovi.

Jan Trujan
1x

No právě, že nikdo neví co mi je a doktor mi uz udelal asi 10 testu a predepsal stovky leku ale nic nezabira tak mi predepsal NEURON 0.5, jenze ctu v navodu ze me to muze prizabit takze se toho trochu bojim no.

Dědek
1x

Neurol je na sklidnění ,ale je potřeba znát všechny tvoje bolesti do podrobna,

Jan Truja
1x

Bolesti nemam, mam akorat obcas krece hrudi ale zkusim si ho vzit snad to semnou nesekne no.

Dědek

Ber neurol podle rady doktora.Jseš zvláštní případ a sleduj jestli tě něco nebolí.

dcéra

ja som sa po smrti otca (2 mesiace) normálne nervovo zrútila, celé dni som strašne plakala, až sa všetci okolo báli, že sa mi niečo stane, tak mi doktorka dala neurol 0,25, jednu ráno a večer. Viem, že toto musí odbolieť, a bude to trvať dlho, ale s neurolom to zvládam omnoho lepšie. Ale neviem si predstaviť, že by som ho brala len tak na také banality, ako je akože problémy v rodine, alebo strata zamestanania, alebo nervy zo skúšky. To sa mi zdá prehnané,

CHlapisko
3x

CHci se jen zeptat, jestli někdo kdo užívál neurol měl snížené citové vnímaní tak jak to píšou v letáků. Uživál jsem, vysadil jsem ale emoční vnímaní je stále otupěno. Máte s tím někdo zkušenost? Prosím o radu díky.

Macek
1x

Přesně tohle je i u mě.Neurol jsem bral jednou deně asi 20 dní pak jsem s tím přestal,jelikož jsem pozoroval emoční změny.Do dnes emoce nemám.

janinka
1x

Ahoj všem, především chci všem poděkovat za přispěvky. Zajímají mě vaše zkušenosti s Escitilem. Ja jsem ho ted nasadila, predtim jsem brala asi 3 tydny neurol a ten zabiral paradne. Ovsem obvodacka mi ho zatrhla a nasadila escitil. Tem ma prej ovsem zacit ucinkovat az za 2-3 tydny. Do te doby tedy beru zaroven escitil a neurol. Problem je, ze ted beru escitil treti den a prijde mi, ze se mi ty stavy zhorsily..prosim kdo jste na escitilu, napiste mi vase zkusenosti, po jake dobe zabral a jestli vam pomohl stejne jako neurol..dekuji moc

Jana
2x

Ahoj Janinko,nejen jméno máme společné!I já začala s Neurolem a po 14 dnech jsem dostala Escitil,beru ho od 22.12.teď v pondělí jsem byla na kontrole a musím konstatovat,že je mi pořád stejně mizerně,někdy hůř,někdy líp.Tak mi p.dr doporučila,ať si při té úzkosti,co mě přepadá.klidně ještě beru 1/2 toho Neurolu,abych se sklidnila,protože Escitil má prý opravdu dlouhý nástup.Tak to tak beru a stále čekám...

Janinka

Ahoj Jani, děkuji moc za odpověď. Tak to znamená, že máš vydržet a dál ho brát. No já právě nevím, kdy přesně to má začít účinkovat. Všude na netu se píše 2-3 týdny. Myslíš tedy po poslední konzultaci, že to zabere třeba až za 4-5 týdnů? Co přesně Ti doktorka pls řekla? Já Escitil užívám přesně desátý den, alespoň mám pocit, že zmizely ty vedlejší účinky, fakt jsem myslela ty první dny, že ho přestanu brát, protože se mi ty stavy ještě zhoršily.. Tak se drž a ber pěkně a zase brzy pisni ;-)

Dalibor

Ahoj všem! Předem bych vám chtěl všem popřát hodně štěstí v boji s depresemi a úzkostí. Já sám jsem byl vždy úzkostnější typ, přemýšlel jsem nad existenciálními otázkami, ale nikdy to nepřesáhlo únosnou mez. Poslední dobou jsem byl hodně ve stresu, chtěl jsem stihnout všechno najednou a úzkosti a deprese se projevily naplno. Mám pocit, že žiju uvězněn ve vlastních myšlenkách, je to opravdu peklo. Beru antidepresivum Escidrec 1/2 tablety denně (zatím teprve 11. den), k tomu na večer Mitrazapin a na úzkosti přes den Neurol (zatím max 1 mg denně). Chtěl bych se zeptat, jaká je vaše zkušenost s antidepresivy SSRI v kombinaci s diazepiny? Mám se snažit je vysazovat pomalu hned, jakmile začnou fungovat AD? Jsem taky jako hodně lidí tady velký sportovec, ale teď nemám chuť opravdu skoro na nic. V práci podávám mizerný výkon a mám problém se k čemukoli dokopat. Jen z hlavy vyndat ty chmury a vím, že bych si zase strašně rád užíval života. Držím všem palce a díky za případnou odpověď. PS: je mi 32 let.

Zuzka

Ahoj nebo dobrý den, měla bych dotaz, Jsem závislá na Neurolu, potřebuju 6mg denně, jinak mám silné úzkosti, Dřív jsem brala Neurol proto, abych neměla úzkosti, začala mi ho předepisovat doktorka, ale postupně jsem so dostala na větší množství, protože už mi menší dávky nezabíraly. Problém je, že teď už musím Neurol brát pořád, i když mi jen způsobí, že nemám absťák, ale rozhodně se necítím skvěle. Nejradši bych se toho zbavila co nejdříve, jenže je problém, že nemůžu jít na léčení, protože moje matka má zdravotní problémy a jediný, kdo jí může nějak pomoci, i když jen trochu, jsem já, Potřebuju alespoň kontakt na ni, moct jí kdykoli zavolat, jestli je v pořádku, Je pro mě příšerná představa jít někam na léčení, kde nemůžu mít ani mobilní telefon, Neznáte prosím někdo léčebnu u nás nebo v zahraničí, kde by bylo možné odvykat v důstojných podmínkách, s možností mít mobil u sebe, Jsem ještě mladá, ještě nemám dítě a moc bych si přála zvládnout snižování Neurolu co nejdříve, Moc díky za rady, Zuzka 31

Petr Chorvat
2x

zdravim ma přtelkyne si dala 4 tablety neurol 1.0 najednou muze se ji neco stat.

danjela

Prosím poradte mi liečebnu,kliniku.na slovensku,v česku alebo v zahraničí..beriem neurol 1,0 2tablety denne 3 roky..velmi chcem sa vyliečiť..dakujem

Miroslava

Ja pouzivam elicea 10mg a neni navykovy na uzkost ,a zlepsilo se to po roce ,on je od 5mg do 20 mg

miki hodur
2x

PO ROZPADE RODINNYCHVZTAHOV SOM ZOSTALBEZ STRECHY NAD HLAVOU, PANICKY STRACH SOM PREKONAL VDAKA XANAXU,FRONTIN,NEUROL,ALPRALAZOLUM,AKURAT INA VYROBCA, OSEM ROKOV SOM ICH PRAVIDELNE UZIVAL 0.75 MG TRIKRAT DENNE, VSETKO SOM VIDEL CEZ RUZOVE OKULIARE, PO SIESTYCH TYZDNOCH JE,NASTANE ZAVISLOST, LEKARI TO VELMI DOBRE VEDIA, ALE IDE O PERFEKTNY OBCHOD MEDZI LEKAROM A PHARMACEUTICKYM PRIEMYSLOM.po vysadeni,nastanu mucive abstinencne priznaky, na co sa da aj skolabovat,epilepticky zachvat, ak chces prestat s nima jedine pinelova nemocnica v pezinku kdz ti pomoze,ale je to velmi tazke, ja som ich nebral po lieceni rok a pol. teraz mam obrovske socialne problemy,opat ich beriem, najlepsia nahrada je ANXIRON, POZOR NEUROL,XANAX,FRONTIN TO NIE SU ANTIDEPRESIVA, SU TO LEN SILNE ANXYOLITIKA DERIVATY BENZODIAZEPINOV.VYVINULI ICH AMERICANIA PRE ICH VOJAKOV,KTORE BOJOVALI VO VIETNAME,ABYNEMALI STRACH, PODOBNE,AKO PERVITIN,KTORY NA ZAKLADE EFEDRINU, ZABEZPECIL ABY NEZASPALI,BDELOST, NBOHUZIAL TO JE BIZNIS,JA SAM TO NEZASRTAVIM,LEKAR TA DA DO ZAVISLOSTI,ABY PSYCH,LIECEBNE MALI CO NA PRACU,S POZDRAVOM HODUR 0904473221

karkulka

Beriem Rivotril len vtedy, ked mam pred sebou nejaku stresovu situaciu, pohovor, skusku atd, dve tablety rano a je mi cely den fajn,uzkost uplne pominie,mam dobru naladu,akoby som bola v nejakom imaginarnom svete,veci vnimam uplne inak,usmievam sa ako idiot a je to pocit na nezaplatenie. LENZE som si plne vedoma aj jeho vedlajsich ucinkov, raz sa mi stalo ze som mala skoro nehodu pri soferovani,raz ma skoro presla elektricka, na druhy den som si nemohla spomenut na veci ktore sa v ten den odohrali, pamatam si ked som bola na podpise zmluvy v novej praci, chlapik mi nieco vyvsetloval, ja som si to nezapisala a potom som tapala,na ktoru hodinu mam nastupit v praci. Tychto situaciu bolo vela. Na jednej strasne sa clovek citi maximalne uvolneny, dobre zaspava, na druhej strane straca kratkodobu pamat a i ked rivotril ucinkuje este par dni, tie negativne emocie pridu a este mozno v silnejsej verzii. Ked si ho davam,viem co robim,som si vedoma nasledkov,ale bohuzial peniaze mi nikto neda a ja pracu potrebujem, potrebujem sa koncetrovat,byt ´vpohode´, nadvazovat rozhovory s kolektivom,co za beznych okolnosti bez rivotrilu u mna nie je mozne. Je to ako bludny kruh. Co vsdak mozem poradit, neuzivajte ho denno-denne,len vo fakt vypatych situaciach,inak vam povodna davka nebude stacit a budete musiet zvysovat.

karkulka

este dodam,ze som mavala uzkostne poruchy, poruchy susredenia, triasku, neustale som sa lakala ked ma niekto oslovil, bolela ma hlava, a mala som pocit ze sa zadusim..

karkulka

holky, skuste si stiahnut /kupit/ knihu od Eckhart Tolle - Moc pritomneho okamihu, na ulozto.cz. Citam vela,ale tato kniha ma fakt oslovila. Mozno aj vam pomoze pochopit, preco sa citite tak ako sa citite, co je spustacom negativnych myslienok a vsetkeho zleho vo vasom zivote. Ja sama uzivam neurol a mam dost problemov,ale tato kniha a autorove videa ma vzdy velmi ukludnia a povzbudia.

Pavla M.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s alergií na slunce v souvislosti s užíváním Neurolu... Případně pomohla změna na Lexaurin? Někde jsem se dočetla, že po neurolu se může vyskytnout alergie na slunce... Děkuji, P.

elodie
3x

Dobrý den, mám velký strach o sestru, měla velmi náročný rok a psychiatr jí předepsal neurol a asentru.vypadalo to že jí léky pomáhají,ale když jsem se včera přihlásila na její počítač měla tam rozepsaný dopis na rozloučenou..bojím se že chce předávkovat těmy léky.může se jí to povést? jde to vůbec těmito léky? a kolik balení by na to musela mít u sebe?mám o ní velký strach, prosím poradte

Verča

Dobrý den, omlouvám se, že to píšu sem, ale už vážně nevím, kam se obrátiti, tak jsem si řekla, že zkušenější by mohli poradit. Před 2 lety mi lékaři zjistili latentní tetanii, byla jsem na hořčíku a neměla jsem žádný problém. Ten začal po maturitě. Strašně se mi motala hlava, měla jsem pocit, že sebou někde praštím, byla jsem celá roztřepaná, brněl mi jazyk, hlavou se mi honily divné myšlenky, pocity že se zblázním, zkreslené vnímání. Občas stav žiju - nežiju... Ptala jsem se doktorů, ti mi řekli, že to můžou být nervy, že se stres dostavil až po matuře, že mám být optimista a tak... Jenže já jsem optimista, nemám žádnou fobii, lidi ani samota mi nevadí... Tedy ta samota v poslední době ano - strach z omdlení (nebude mi mít kdo pomoct). Byla jsem u neurologa, ten mi automaticky sdělil, že to je chronický stres a napsal mi neurol 0,25mg denně. Žádné testy, nic... Opravdu se psychicky cítím skvěle, ty stavy uř odeznívají, nejsou tak strašné a neurol se mi brát nechce. Myslíte si, že to může být opravdu z psychiky, ačkoliv se psychicky cítím dobře? Děkuju za odpověď, krásný den

Adriane
2x

Z toho co tu čtu jsem šokována. Shrnu tedy pár věcí, které považuji za důležité a všem je doporučuji. 1) Neurol je jen na předpis: ano, je to tak, a je moc dobrý důvod, proč tomu tak je. S takovými léky není dobré si zahrávat a je naprosto utné UŽÍVAT JE POD LÉKAŘSKÝM DOHLEDEM!!! A tudíš je nutné navštívit lékaře. 2) Kdy a kam pro Neurol: Jedině k lékaři! Zaprvé k psychologovi, je třeba být v terapii. Až po uvážení psychologa můžete na jeho doporučení navštívit psychiatra, který doporučí léky jako PODPŮRNOU LÉČBU PSYCHOTERAPIE!!! Bohužel většina psychiatrů se o pacienty mnoho nestará, předepisují léky jak na běžícím pásu (schválně jestli uhádnete proč) takže psychofarmaka KOMZULTOVAT s psychologem, případně si nechat předepsat od PSYCHIATRA 3) Jak dlouho užívat a jakou dávku: Je třeba si uvědomit, že ANTIDEPRESIVA JEN DOČASNĚ UPRAVUJÍ CHEMII V MOZKU A DÁVAJÍ TAK PROSTOR PSYCHOTERAPII, na nic jiného vám dobré nebudou!!! MAXIMÁLN DOBA UŽÍVÁNÍ PSYCHOFARMAK OBECNĚ JE MAXIMÁLNĚ 3 MĚSÍCE v kuse, pak je nutné okamžitě vysadit. Nesmí se pít alkohol, to snad nemusím připomínat, málokdo už ale ví že by ani neměl po dobu užívání Neurolu řídit motorové vozidlo, jelikož snižuje reakční dobu.DÁVKU VŽDY URČÍ LÉKAŘ a v případě nežádoucích účinků jej IHNED VYHLEDEJTE A NECHTE SI UPRAVIT DÁVKU * v případě jakýchkoli dalších dotazů piště klidně na [email protected]

David

Ja jsem sokovanej doslova ze na strankach doktorka,cz s neurolem,xanaxem,rivotrilem atd lide kseftujou...to je bordel

David

vlastne se ptam sam sebe jestli si uvedomujou ze prasky jsou nejhorsi drogy...

fenklsiehk
3x

První den jsem vzala 1 ten slabší neurol večer, pak jeden ráno a nic. Za dva dny později, to bylo předevčerem, jsem si vzala 5 najednou a byla jsem akorát trochu jak opilá. Včera jsem si jich vzala 10 najednou a žádné psychické zlepšení, pořád stejné sra*ky, akorát jsem byla zase trochu opilá, moc dobře jsem neviděla a chtělo se mi spát. Asi se to musí brát pravidelně aby to zabralo, ale i tak, 10 neurolů znamená, že mám v sobě super sra*ky, ale nikdo tomu nevěří, všem je to jedno, a že všichni, kteří tady píšou, kteří mají tolik léků předepsaných vlastně na nic, tak z toho je mi zle, a vážně už mi zbývá jen ta smrt.

Miloš
1x

Ahoj,trpím panickou úzkostí,můžu brát Neurol? jsem řidič z povolání. Když jej vezmu,působí ještě druhý den? úzkost už mě celkem ničí.poraďte prosím

soňa

Za žiadných okolností Neurol za volant nepatrí,!!!! Po užití Neurolu aj na druhý deň sa človek cíti veľmi slabý a vo Vašom prípade ked ste šofer by mohlo dôjsť aj k mikrospánku,takže neodporúčam Neurol!!! Pre Vaše dobro.

Tomas
1x

Lépe si vzít neurol, než řídit s úzkostí!!! Ale pozor na zbytečně velké dávky...

sandra
2x

AHOJTE, AJ JA BERIEM UZ DRUHY ROK NEUROL 1, A TIEZ BY SOM CHCELA PRESTAT ALE NEJAKO SA MI NEDARI, MAM ZALUDOCNU NEUROZU ZVRACALA SOM A PRETO HO BERIEM, BOLO TO STRASNE OBDOBIE, NEPRAJEM TO NIKOMU NEUROL MI POMOHOL ALE UZ SOM NA NOM ASI ZAVISLA NECHCEM HO UZ BRAT, ALE NEDARI SA MI, DUFAM, ZE TO PREKONAM...NACO HO DOKTORI PREDPISUJU KED JE NAVYKOVY,,,A TERAZ MI KTO POMOZE KED SA S TOHO NEVYMOTAM... NIKTO...

Jirka

Ahoj ... Trpím panickou poruchou ... Od lékaře jsem dostal Cipralex a Neuroul ale zatím sem nic s toho nebral mam s toho docela vítr bojím se že s toho budu mimo nevím co to se mnou provede zvláště když musím být v práci na pozoru takže jsem poslední dobou docela zoufalej ...

libuš

nic nebe je to chemije

jena
2x

NEUROL je svinstvo!kdo nemá pevnou vůli brát jen to co mu doktor předepiše a sám si nezvýšit v silný depresi dávku,ať ho nikdy nezačne brát!Pak je to přímá cesta do pekel...přítel bere Neurol už 17 let! Napsali nu ho v dětství na silnou panickou poruchu. Prošel několika léčbami závislosti a bez úspěchu!A tak strašně by chtěl...a nemůže z toho ven...kdo nemusí neberte to!!!!

Pavel

Ahoj všichni,chci se zeptat,jak to z vládate v práci při stavech úzkosti. Já mám nastoupit do nové práce, a mám s toho docela strach jak to zvládnu. Trpím uzkosti, ale nic neberu ani jsem u žádného doktora nebyl.

libuš

snaž se prepnout myšlenku na něco jineho něco co ma na tebe pozitivni vliv

Neurol

Podívej příčina je v tobě v tvém nitru.Je to strach který te paralizuje.Strach podívat se na sebe realnym pohledem.Ty si neveris ty se podcenujes to je cela veda.nemas sebe lasku-zdravou sebelasku.Nauc se podivat se do sveho nitra zamer se na to co mas rad co te bavi pochval se za kazdicky maly krucek.Ale netrestej se za to kdyz ti neco nepujde.Ba naopak ber to jako dalsi zkusenost a cerpej z toho.Hlavu vzhuru zijeme jenom jedou.A neurol ti na vždy pricinu nevyresi ta je hluboko v tobe ten ti ji jen utlumi.

Neurol
2x

Podívej příčina je v tobě v tvém nitru.Je to strach který te paralizuje.Strach podívat se na sebe realnym pohledem.Ty si neveris ty se podcenujes to je cela veda.nemas sebe lasku-zdravou sebelasku.Nauc se podivat se do sveho nitra zamer se na to co mas rad co te bavi pochval se za kazdicky maly krucek.Ale netrestej se za to kdyz ti neco nepujde.Ba naopak ber to jako dalsi zkusenost a cerpej z toho.Hlavu vzhuru zijeme jenom jedou.A neurol ti na vždy pricinu nevyresi ta je hluboko v tobe ten ti ji jen utlumi.Jo jentak pro zajimavost.Mam kdy si diagnostikovanou agorafobii s panickou poruchou a socialni fobii.dnes pracuju s lidma i na verejnosti.A funguju normalne bez leku.Pravda ze musim nekdy hodne zabojovat ale rozhodne se nicemu nepodavat.nevracet se zbytecne do minulosti.Ta je pryc.Ja chci zit byt stastnym clovekem a delam proto vsechno.Hlavne hyckam sve vnitrni ja!!To je zaklad.

ivana bulíková

Dobrý den beru asi 1 rok neurol 0,5mg 2x deně a a chtěla bych to vysadil protože jsem na tom závislá pokud si ho nevemu nemužu fungovat a je mi zle bušení srce motání hlavy,pálení na prsou poradte co s tím děkuji.četla sem o tom tady a je toho hodně co tu lidi píšou,ale nevím co by bylo nejlepší

libuš
2x

Panicka porucha se da zvladnout i bez leku,člověk musi vědět co chce a co ho uděla štastnym a za tim si jit. Osobně jsem to takhle zvladla,a navaly si nenecham pripustit.

Lucie
1x

A můžete trochu víc rozepsat, jak se vám podařilo panickou poruchu překonat?Já s ní bojuji už asi 3 roky, někdy je líp, ale někdy se cítím strašně, jak psychicky, tak fyzicky.Prášky zatím určitě brát nechci, stále jsem si myslela, že to lze překonat i bez léků. Dělám denně expozice, někdy mi připadá, že je vše jednoduché a pak stačí jeden panický záchvat a moje předsevzetí je zase pryč- a dlouho trvá, než zase překonám strach. Navíc v každém záchvatu se celá sevřu, takže mě bolí krční a hrudní páteř a to taky k dobrému pocitu nepřispívá. Ráda si přečtu názor někoho, kdo to umí překonávat. Zdravím

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce