Inzerce
aplikace_alergie.png
Jak bojovat s alergií?
S aplikací AlergoStop můžete na alergii zapomenout
Připomíná léčbu a varuje před aktuálními alergeny. Více informací zde.
karusel_poradny_196px.jpg
POTŘEBUJETE RADU LÉKAŘE?
Nabízíme vám možnost jak ji rychle a pohodlně získat. Zeptejte se sami, nebo se podívejte na dotazy, které jsme již zodpověděli.

Neurol

Prostě super lék a hodně mi pomohl. Diky němu jsem se zbavila depresí.Fakt super.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Honza
1x

Kéž by Neurol neexistoval.Bohužel ale pomáhá to je na tom to nejhorší.Píše tu ještě vůbec někdo ?

Dáša
1x

Dobrý den,už nevím kudy dál,jsem pořád hrozně unavená přitom hodně spím min 15 hodin ,buší mi srdce,mám pocit že nemůžu dýchat všechno mě bolí ...ruce nohy jak gumový.... žádná chuť do života ,nic mě netěší .pořád jen smutek ,trápení ,úzkost,pláč..ztracim zajem úplně o vše a občas mám i výpadky paměti ....neustálý stres,moc nemluvím,stranim se lidí a už vůbec mi dělá problém všechno tohle někomu říct......přitom bych tak potřebovala pomoct a mit konečně klid na duši .....asi se budu muset odhodlat ,sebrat se a objednat na psychiatrii jiné východisko nevidím.....snad se odhodlám protože už to trvá dost dlouho .....budu ráda za každou radu ....pořád se to snažím zvladnout, ale už toho je na mě moc

Stanislav
2x

Dáše: jako kdybyste opsala z učebnice projevy těžké deprese. Objednejte se okamžitě k dobrému psychiatrovi. Budete ale čekat možná 3 měsíce. Tyto 3 měsíce si musíte pomoci sama. Nejprve požádejte svého praktického lékaře, aby Vám provedl rozbor krve a vyloučil možnost onemocnění ledvin, jater, rakoviny, poruchy krvetvorby. Nestojí-li za tím nějaká choroba, pak máte asi deprese. Já jsem měl stejný prožitek, ale byl v tom konkrétní problém, který jsem neměl možnost nijak vyřešit. Začal jsem se kvůli tomu učit anglicky několik hodin denně. Abych na takové věci nemusel myslet, tak jsem zakryl jednu polovinu učebnice a učil se fráze a slovíčka. Angličtina to přebila. Když už jsem jí měl plné zuby, začal jsem dělat něco jiného. A když se vrátily starosti, zase jsem začal zapomínat s angličtinou. Pokud se Vám chce spát, jděte spát. Pokud se Vám ale nepodaří usnout, vstaňte a přebijte své problémy činností. Najděte kamarádku-kamaráda a požádejte ji-jeho, aby Vás vyzpovídali a pokusili se určit, zda-li nemáte v životě nějaký problém a pokud ano, jestli není nějaká cesta, jak tento problém vyřešit vlastními silami. Troufnu si tvrdit, že deprese nepřišly jenom tak samy od sebe, máte nějaký problém. Ten problém musíte najít a popsat, jinak se nikam nehnete. Člověku téměř vždy pomůže, když se může někomu jinému svěřit a dočká se od toho druhého rady a zvláště účinné je, když člověk získá pocit, že problém může nějak kontrolovat. Já jsem se na svůj problém vykašlal a začal jsem ho ignorovat. Nemáte nějaký koníček? Určitě máte - zkuste si na zítřejší den naplánovat nějakou činnost, zkuste zajít do lesa a chodit tam tak dlouho, dokud nenarazíte na jedli ve výši Vaší postavy... Fandím Vám, držte se!

Ladislav

Určitě navštivte psychiatra a to co nejdříve. Sám se člověk nevyléčí. Jsou to hrozné pocity a musí se léčit :

Aka4@seznam.cz

Ahoj neurol a rivotril užívám 5let a je to celkem snesitelné beru 4mg denně.. někdy mám pocit, že ho nepotřebuji ale nejradši bych byl v noci zavřený sám v lékárně a měl ho pro sebe kolik bych chtěl..

Dada

Take jsem uz vysadila neurol o.25.brala jsem ho rano.v poledne a večer.zkusila jse uz vynechat rano a v poledne.ale musele jsem se vratit zacala jsem se .potit a trast.ted beru 10mg ráno.v poledne a večer 0'25 neurolu.tak jsem se zase trochu zklidnila.panicka ataka.to nepreji nikomu.to je jak infarkt.

Miroslava

Ja pouzivam elicea a je vyborny,neni navykovy ,a je od 5mg do 20 mg,ja pouzivam 10mg

Miroslava

Ja pouzivAm uz rok elicia a neni navykovy ,je to na uzkost ,ja pouzivam 10mg ,7on je od 5mg do 20mg

Miroslava

JA pouzivam elicea 10mg a neni navykovy ,a je od 5mg do 20mg

Anna

Děkuji Dr.Ogunze Pomohl mi s rychlou léčbou fibroidu a jeho velikost byla 9,8 x 10,7 cm. Pak jsem začal léky užívat pouze jeden měsíc a teď jsem z toho úplně vyléčen. Dokázal jsem to udělat bez jakéhokoli chirurgického zákroku, nyní mohu žít jako každý normální člověk a mohu jíst jakékoliv jídlo dle mého výběru a teď jsem těhotná, takže pokud potřebujete takovou pomoc, kontaktujte jej přes whats-app +2348074122178 nebo mail: (drogunzesolutionhome@gmail.com) nebo (dreboselesolutioncenter@hotmail.com) Jsem šťastný a on může vyléčit následující nemoci {1} HIV a AIDS {2} Diabetes {3} epilepsie {4} Rakovina krve {5} HPV {6} ALS {7} Hepatitida {8} Kouzlo lásky, aby tě získal zpět {9} herpes virus {10} striže {11} bylin na snížení tuku nebo tlustého břicha {12} slabá erekce a mnohem víc

Peter

Ahojte ak by mal niekto zaujem tak kupim neurol ties to berem us dlho a neviem sttym prestat ak by ste chcely predat tak kupim vsetko

K.

zacal jsem brat neurol 0,25. Nejdriv jsem si vzal jeden denne. beru z duvodu stresu kvůli potizim v praci s nadrizenym. necitil jsme zadny efekt, prakticky jako bych nic nevzal. Zvysil jsme tedy davku na 2 tablety najednou jednou denne. a pet absolutne nemá zadny efekt. pripadam si jak když je to jen nejaky placebo. Pokud vam to pomaha, tak jste asi nejaky stastny. ze vam to funguje. Obcas me vezmou silne zada kvůli spodyloze ( artrose ) v bederni casti patere, jinak receno v krizi, kde na to trpi hodne lidi. Tak berou 100 mg tramal. ten mi bolesti dokaze po několika hodinách rozehnat a zaroven funguje jako dobrej oblbovak, tzn. jset fakt uvolneny a klidny, ale clovek ma pak docela haluz v hlave. jako ze bych kvůli depresi mel brat tramal , kterej sice by zafungoval, ale zase se po nem proste poněkud mota hlava. takze s tim zas pak nejde dost dobře fungovat v praci.. Napr. na spani mi nezabira ani stilnox, proste si ho muzu vzit a stejne po nem neusnu. fakt nevim co brat, aby to potlačilo muj stres a zklidnilo me to, když neurol ani omylem u me nefunguje

Milina
1x

Ahoj, měla jsem 3tydny ataky a neurol 0,25. Snizovala jsem si dávky neboť nesnesu žádny leky. Nasazeni leku se mi nedari, nechutenstvi a hubnuti ty stavy vsechny nedavam. Za jak dlouho se může dostavit absťák od vysazování po 3dnech vždy o půlku tbl.?Lidi jak se s teho dostat ven aniž bych musela léky. Má někdo zkušenost nebo radu? Nechci neurol nechci antidepresiva.

anonym

Pokud budeš mít absťák musíš vzít neurol, třeba jenom kousek, ale je potřeba léčit nervy a čistit tělo od toxinů a bakterií, trvá to dlouho, je to málo info.

David

s neurolem opatrně, říkal jsem si když ho budu využívat jen jednou za čas když budu fakt v píči dal jsem si třeba 2mg a k tomu pivko abych se cítil fajn a teď potřebuju dát třeba 6mg a 3 pivka abych se zklidnil !! jednou jsem tohle udělal normálně jsem se vyspal nasnídal šel jsem si zacvičit potom domů najíst se a opolene na delší procházku a večer když jsem se snažil usnout tak sem měl těžkou insomnii a neklid další den jsem začínal mít křeče a přestala mi fungovat sval na pravé ruce a praskali mi snad všechny klouby tak jsem se jen válel v posteli a sledoval HBO GO protože moje doktorka byla v ordinaci až ve středu a odmítal jsem si volat sanitku i přes to že jsem myslel že mi praskne srdce už jsem byl smířen ze smrtí nebo selhání orgánů či něco podobného tak jsem si vyčkal na dobu až bude doktorka k dispozici volal jsem jí od 6 od rána asi 30x protože jsem vážně myslel že vyskočím z okna jak byly příznaky abstinence nesnesitelné povedlo se mi ji zastihnout v 11 dopoledne dalšího dne... okamžitě mi poslal recept já se z posledních síl dobelhal s jednou rukou nefunkční do lékarny kde sem měl strach že mě budou volat sanitku když mi podala 2 krabičky jedniček okamžitě jsem běžel domů dal si 4 tablety a téměř okamžítě začínal cítit úlevu povolení těla a lehkou euforii a asi po půl hodině jsem usnul a vzbudil se k mému překvapení přijemně odpočatý vzhledem tomu že sem nespal skoro 50 hodin od té doby se snažím postupně snižovat dávky každou noc a nevynechávat protože už jsem si něco na drogách zažil a tohle bylo asi nejhroší peklo co jsem si zažil kdyby mi doktorka neposlala recept tak myslím že nespím do dnes a buď se mi zastavila pumpa nebo mě ranila mrtvice. !!!! s benzákama radím všem co sí váží života dejte si na ně pozor a mějte z nich respekt !!! mysím že jsou vhodné tak 1,2x do měsíce si llupnout 1,2mg s jedním pivkem ale rozhodně to nepřehánět ! zlatý morfium nebo vicodin !!!

David

jinak na závěr 60 let stará trefná píseň o ´´klepkách´´ https://www.youtube.com/watch?v=OusADDs_3ps

Radek

Vsichni co tady pisete ze berete neurol jiz roky tak jste obycejni fetaci s tezkou zavislosti. Neurol je jen pomucka kdyz je nejhur kratkodobe, uzivat to leta je naprosty nesmysl a ublizujete si.

Ladislav

Po změně psychiatra jsem dostal úplně jiné léky než od původního. Jedná se o lék Preglenix 75 mg a lék Paroxetin+pharma 20mg. Máte někdo s nimi zkušenosti? Také ráno je mně nejhůře a večer nejlépe. Mám práci nebo potřebuji někam jet, ale nepřekonám se. Užívám Neuro 0,25 mg 1-1- 1/2.

Jarmila

Preglenix je pregabalin na generalizovanou úzkostnou poruchu a paroxetin je antidepresivum, pregabalin se dává pacientům s benzodiazepiny.... užívání pregabalinu většinou má za následek mírné snížení až doužívání neurolu. Užívá se i v monoterapii.

Přidat nový komentář

Inzerce
Inzerce http://alergostop.cz/?utm_source=ordinace.cz&utm_medium=banner&utm_campaign=promo2021&utm_content=duben

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Co je pro vás největší motivací k zanechání kouření?

Zatím hlasovalo 40 lidí

Mohlo by vás zajímat

Kdy je třeba pomyslet na CHOPN

Chronická obstrukční plicní nemoc (CHOPN) je závažné onemocnění, jehož hlavním rysem je omezený průtok vzduchu v průduškách. Klíčové pro oslabení projevů CHOPN je její včasné odhalení. Podstoupit spirometrické vyšetření by proto měl každý, u koho se ve dvou po sobě jdoucích letech objeví kašel přetrvávající alespoň tři měsíce.

Příběh Zdeňka: Dožil jsem se moderní léčby, ta mi po letech ulevila

Hrát s kartami, které mi život rozdá – to je životní krédo pana Zdeňka Březiny (70) z Brna. A karty to byly poměrně slabé, celý život se totiž potýká s hemofilií. Kvůli této vrozené nemoci se mu krev téměř nesráží, a dennodenně tak od dětství čelí riziku krvácení například do kloubů a jejich nevratnému poškození. Nyní má důvod k optimismu, nedávno se konečně dočkal léčby, která skutečně pomáhá, a jak sám říká – udělala z něj jiného člověka.

Popraskané koutky - příčinou může být banalita, ale i vážnější onemocnění

Popraskané koutky jsou známkou, že je naše tělo oslabené a něco nám chce sdělit. Řešit byste proto měli příčinu, nikoli pouze koutky samotné.

Mozková mrtvice postihuje i třicátníky

Mezi nejrozšířenější mylné domněnky patří, že cévní mozková příhoda se týká pouze osob starších 65 let. Kvůli nezdravému životnímu stylu a všudypřítomnému stresu dnes nejsou výjimkou lidé mezi 30 až 40 lety, které mrtvice postihne. Jaké jsou příznaky a jak se dá této zákeřné nemoci předejít?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

20. ledna 2008, 12:04:30

ahoj...jsem v prváku na konzervatoři, hra na flétnu..asi pře 14ti dny mě začala pobolívat…

19. října 2010, 18:39:30

Stando, naštvat nás vždy může jen inteligent. A to bohužel zde není splněno. Zkusím…

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.