Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

frontin

nedavno jsem u sveho kamarada zahledla lahvicku s timto lekem.Tusim, ale nevim... vi nekdo, na jake problemy je tento lek?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
jiri

zkousel jsem frontin jesvinstvo asi ubirat nejsem fetak ale tatka od dvou malych deti dnes mam 1mg aje tohruza vnitrni tres

.

jsi složitej případ, je to poškození nervů a můžou to být přemnožené bakterie a tělo plné toxinů, musí to řešít doktor antibiotika nikdo nenapíše, je to na měsíce -

jiri

ale pred mesicem bylo vse v poradku tak co se stao

jiri

a psychyatr to vi ze 3mg denne rrontinu

jiri

po mesici jsem na 2 a pul mg frontinu denne ale nocni tresy atd poradte jak ted dal zase snizovat o ctvrtinku?

jiri

sam mi to predepsal az behem dvou mesicu toto beru jinak 1 mg denne a vse bylo v poradku

.

musíš jít na doktora tady ti nikdo nepomůže

jiri

zkusim snizovat uvidim dnes dam 2 mg

jiri

ejhorsi natom je ze vi zeho beru 20 let

jiri

beru ho zestrachu

jiri

beru to pouze ted pres mesic 3 mg jinak jsem ho bral 1 mg denne avse v poradku naordinoval mi ho doktor je to dost ale znam lidi co byli na 9 mg denne tak sad to ztahu dik

jiri

to jen det posledni 2 mesice neco se stalo nevim proc a moc toho lituji

pepa

frontin beru od roku 12 .mel jsem extracidtoly 36 tisic dene srdce total prej operace.no jedna se o poruchu elektriky okolo srdce.no zabral frontin kdyz mne to chytne do 15 minut se da dychat spotreba jak kdy 3mg zaberou tuti jsou dny kdy musim i trikrat dene a dny kdy vubec.nic jinyho nefunguje ani neurol i kdyz ma stejny slozeni .proste nic .frontin jednina zacrana na extracistoly

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce