Inzerce

zlomená klíční kost

mám už více než tři týdny zlomenou klíční kost, lékař doporučuje zatím konzervativní léčbu, ne operaci...ALE VŮBEC TO NESRŮSTÁ!!! vůbec nevím, čím to může být, doktor mi samozřejmě skoro nic neřekl, neměl moc času a plnou čekárnu pacientů...nevím co mám dělat, respektive co dělám špatně, nebo čím to může být a jak dlouho to vlastně může trvat...

Inzerce
Odpovědi
Petr

Doporučuji poradit se s očetřujícím i o možnosti brát wobenzym. Hodně se doporučuje po úrazech a operacích.

Reagovatpoděkovatnahlásit

29. ledna 2019, 15:27:40

Pavla

Já jsem byla na operaci, a také jsem nechtěla brát prášky od bolesti, namísto nich jsem si zařídila pumpičku, která mi vedla analgetikum přímo do rány a já jsem tak nemusela brát prášky od bolesti.

20. ledna 2019, 15:01:58

Lenka

Kde přesně se taková pumpička objednává, kolik to tak zhruba stojí?

21. ledna 2019, 16:45:45

Pavla

Zajdete do lékárny, kde zaplatíte 4 tisíce korun a ta to objedná a doručí to přímo do nemocnice, kde půjdete na operaci, po 3 dnech na běžné kontrole to lékař sundá a normálně se to vyhodí do koše. Pomohlo mi to, díky ní jsem nic necítila.

24. ledna 2019, 10:05:24

Anna

ahoj lidicky.letos jsem si zlomila ramenní kost ,spíše vzlomila hrbol ramenní kosti a zlomila i pazni kost .takovou bolst jsem jeste nezazila.dostala jsem ortezu na 5 tydnu a kazdych 14 dni chodim na rentgen.za chvili budu svitit jak zarovka.lekar na chiře mi řekl stav nezmenen.nemam to jeste srostle tak jsem zvedava jak dlouho to bude trvat .mam predpoklad na trvale nasledky ,neni nic lepsiho ja blbe spadnout.

9. března 2019, 18:13:53

Lenka1 poděkování

Je to 7 týdnů od mé zlomené klíční kosti pravé.6 týdnů jsem měla osmičky, celá opruzena v podpaží, když jsem to na koupání sundala,myslela jsem že mi ruka upadne,hrozně divný pocit,rychle zase do úvazku,pocit jistoty....nyní jsem dle rentgenu zhojena, ale pořád to v tom místě divně táhne,tlačí, bolí, svědí, ráno lepší než večer, trochu se bojím cvičit,ale mám to předepsané, když mě tam zhoršují,do večera to bolí,tak jsem zvědavá, kdy to bude ok.Hybnost ruky zatím tak 50%,řídím,závažu si boty a zapnu podprdu....velký pokrok.Nic moc neunesu,pořád mám strach,aby mi to nějak neprdlo. Kost měla dislokaci,ale prý srostla. Je celá taková tlustší. Je to fakt pěkný trápení.....přeji všem dobré hojení a srust.

29. května 2019, 08:35:20

Jarda

Ahoj. Před třemi týdny si pritelkyne zlomila klíční kost s mezifragmentem při autonehode. Odvezli ji do FNKV. Nehoda se stala večer a když sem volal,, řekli že návštěvy jsou od dvou odpoledne, nikdo mi nechtěl říct co s ní je. Když mě k ní konečně pustili byla dehydrovaná, popraskané rty. Střepy z autoskla po celém těle. Nechali ji bez péče, zbytky exkrementů a krve, měsíčky, po celém spodku jsem ji umýval já, nemohla se najíst, takže oběd zase odnesli a krmil sem ji po druhé hodině, navstevy. Po čtyřech dnech ji pustili s osmickou, sotva se udrzela na nohou a museli jsme jet busem hodinu a půl domu, absolutni ignorace. Po deseti dnech na kontrole v Tomayerce, po hodině čekání se sestra zeptala zda máme rentgen a po další půlhodině že rentgen nefunguje. A poslali pryč. Léky proti bolesti už neměla. Druhý den s bolestma zůstala doma, následující den nám ta samá sestra, ale jiný doktor, tvrdila do očí, že žádnej rentgen není potřeba a proč jdeme až dnes. Nepustili mě s ní ani do ordinace. Doktor jí řekl,, ať přijde v pondeli, v sobotu jen akutní případy. Ani se jí nedivím, že bouchla dveřmi a odešla. Bohužel od té d77oby sem ji nedostal k lekari. Chování a pece našeho zdravotnictvi je v prr. Po třech týdnech je to lepsi, občas Brufen, malá boulicka, hybnost docela dobrá. Jen ji občas pálí v okolí zlomeniny. Myslíme si, že je to známka hojení. Na kontrolu jsem ji stále nedostal.

25. září 2019, 11:00:18

Milan

Ahoj, před 6 měsíci jsem si zlomil klíční kost a stále to nemám srostlé, jen prosvalené a přemostění, kost je proti sobě dobře postavená, ale není prorostlá a provapňená. Mám rehabilitace a hybnost je v celku ok, ale už nevím co mám dělat.

9. října 2019, 16:16:39

2345
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Chodíte na pravidelnou prohlídku k očnímu lékaři?
Zatím hlasovalo 725 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Alžběta (tonsilektomie) 15. října 2019, 09:06:03

Dobrý den, v pátek mi odstranili krční i nosní mandle, nosní jsou v pohodě ani nevím, že… Diskutovat

• Danka (Kvalitní kontaktní čočky) 15. října 2019, 09:52:05

Pokud po nich máš suché oči jak píšeš a nepřijdou ti kvalitní, tak bych to neriskovala a… Diskutovat

• Olga (HUBNUTÍ) 15. října 2019, 18:54:53

O něm jsem četla, ale nezkoušela ještě. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.