Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

boule na zadku

Dobrý den, vím, že tohle nemá nic společného s konečníkem, ale nvm, kam se mám s tím obrátit. Prostě asi před 3 dny se mi na zadku(mezi dvěma půlky)obejvila tvrdá bolestivá boule a den ode dne mě bolí víc a zvětšuje se. Nemůžu ani normálně chodit, ohejbat se, natož si sednout.. strašně to bolí. Nevíte z čeho bych to mohla mít, ale hlavně jak se toho zbavit?? Prosím poradte mi. Děkuju Johana

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Bára

Ahoj, je mi 19 let a též jsem tento problém měla, chození k doktoru se mi trochu příčí, tak jsem si řekla že to vydržím. Začalo to malou boulickou u kostrče, která se ale postupně zvětšovala, po osmi dnech jsem se rozhodla (i přes mé přesvědčení, že si tělo nejlépe poradí samo), zajít k doktoru a to proto, že jsem posledních šest dní nemohla chodit, sedět, vlastně ani moc ležet, natož se ohnout. Vstavat, oblikat si ponožky, nazouvat si boty apod. mi pomáhal přítel. Kvůli bolesti jsem nemohla ani jíst, takže jsem ještě šla do mdlob z hladu. Každý den jsem brečela bolestí a byla jsem tak vyčerpaná, že už mi bylo všechno jedno. Byla jsem přesvědčená, že mi to budou řezat a taky že jo. Sestřička i doktor byli ale moc milí, řekli mi vše, co budou dělat a upozornili mě (tu upřímnost jsem ocenila asi nejvíc), že ať mi to umrtví, nebo ne, že to stejně bolet bude, načež mi to aspoň pro můj pocit umrtvili. Byla to sice bolest jako blázen, ale za tu úlevu, kterou jsem pocítila prakticky hned, když jsem vycházela z ordinace, to rozhodně stálo. Hlavně mi doktor řekl, že TOHLE SE SAMO NEZAHOJÍ, jestliže k doktoru nepujdete, akorát si koledujete o to, že se vám tam dostane infekce, až vám to praskne samo a je to na tak blbym místě, že domácí ošetření těžko bude stačit. (Taky jsem přemýšlela, že si to propíchnu sama atd. ale když jsem viděla, kolik tekutiny mi z toho vyteklo a kolik mi jí z toho ještě doktor vymačkal.. určitě to bylo přes jednu deci.. a to bych těžko doma zvládla.) Taky mi řekl, že když si to něčím namažete, akorát si ucpete póry a je to ještě horší. Takže čím dřív k doktoru pujdete, tím líp. Taky jsem se k tomu odhodlavala dlouho, ale kéž by na vás moje zpráva zapůsobila a šli jste tam dřív než já a nemuseli tak trpět. Tohle opravdu nikomu nepřeju. Držím palce, zvládněte to! Ahoj Bára

Bára
1x

Jsem taky přesvědčená, že operaci kvůli vyndani ložiska absolvuji, nechci, aby se mi to někdy udělalo znovu, takže hned po zahojení abscesu se na ní chystám. Taky jsem přesvědčená, že se tyhle záněty apod. dělají z nějakých psychických problémů, tak přemýšlejte, co vás trápí a řešte to. Taky se o to budu snažit. Jinak je možnost, že na řezání i operaci pujdete a za nějaký čas se vám udělá úplně to samé, ale třeba o centimetr vedle. Přeji hodně sil a držte se.

...

Ahojte, dnes som si aj ja nasla hrcku..boli ma to ..co mam robit ?

Leny
2x

Lidi objevila jsem zázračnou medicínu na hnisavé abscesy!!!Právě užívám a je to bomba!Nemůžu zaručit že, to pomůže všem ale vyzkoušejte homeopatika s názvem mercurius solubilis.Já sehnala v lékárně kde se na homeopatika specializují a ze zoufalství nad bolestí z nateklého abscesu v zadnici to vyzkoušela.Hojí se to nádherně,zlepšení už po první dávce a stojí to 95 kč!Je paráda že mi to ušetřilo návštěvu chirurgie,řezání a příšerné bolestivé průplachy kysličníkem.Přeji všem hodně zdaru při hojení a doporučuji vyzkoušet je to fakt neuvěřitelný zázrak :)

Barča
1x

A v jakých dávkách se to bere? Abych se nepředávkovala. V jaké formě to je(kapky, prášek)? A může se to brát ikdyž zánět nemám? Já sem ten stejný zánět měla minulý rok, řezali mi to a nemohla jsem 2 měsíce chodit do práce a nechci, aby se to ještě někdy vrátilo. Díky za odpověď

Leny
1x

Barčo, jsou to homeopatika,tudíž žádná chemie.Může se to brát i preventivně.Jsou to malé kuličky a užívá se 5 kuliček třikrát denně.Já byla před třema rokama taky na řezání a čištění.Teď se mi to udělalo znova a jsem ráda,že to zmizelo bez řezání, což pokládám za zázrak.Doufám,že pomůže všem co bojují s tímto velmi bolestivým problémem.Jsem šťastná,že jsem se vyhnula čištění kysličníkem,což je hororovej zážitek.Přeji mnoho zdaru :)

Barča
1x

Dívala jsem se na to na netu a jsou dva druhy. Jeden je CH9 a druhý CH15. Nevíš náhodou co to je? A jaký druh bereš ty? Takže za den mám vzít 15 kuliček? A to po jídle nebo před? Doufám, že se nepředávkuju. :)

Barča
1x

Nebo teď jsem si všimla, že je dokonce i CH5 a CH30.

Leny
2x

Já beru ch15,je to oranžová ampulka a 15 kuliček denně je doporučené dávkování přímo z lékárny.Jsou to malé kuličky jako antiperle a rozpustí se v ústech.Určitě je lepší po jídle.Možná by poradila magistra ve vaší lékárně?

Alex
1x

Děkuji Leny!!!!!!!!!!!!!!! DĚKUJI DĚKUJI DĚKUJI, ANO POMOHLO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leny

Jsem ráda, že jsem pomohla. Vím jaká je to úleva. Tak hodně zdraví Alexi😊

Honza

Chtěl bych moc poděkovat Leny. Homeopatika úplný zázrak. Měl jsem abces již několikrát a vždy to došlo až na tu dětskou pěst(jak tady píšete) a prasknul až po strašných bolestech. Začal jsem je brát cca po dvou dnech od začátku problému a za dva dny mi už prasknul. Tudíž nepříjemné, ale bolest poloviční. Super. Vřele doporučuji a začněte je brát co nejdříve. Na vřed dětské pěsti už je asi pozdě. Ještě jednou moc děkuji Leni. Mám druhé vánoce.

Leny
1x

Honzo mám ohromnou radost za Vás :).Jsem ráda,že jsem mohla pomoci.Tohle je ohromná úleva od utrpení i záchrana před chirurgií.Je to opravdu zázrak,kdo nevyzkouší neuvěří.Já tomu nejdřív taky nevěřila,ale teď jsem úplně bez problémů.Honzo držím palce při léčbě a děkuji za pochvalu,potěšila :)Leny

Honza

Já děkuju

Natálie
1x

Tenhle problém se záhadnou boulí nad zadkem teď řeším podruhé. Já sem si nejdřív myslela, že to je nějaký uhr a když to trvalo asi týden, napadlo mě, že mám něco s kostrčí. Při chůzi jsem to vůbec necítila ale sedět a ležet bylo dost nepříjemné. Potom jednoho dne zničeho nic bolest přestala a večer ve sprše jsem zjistila, že to samo prasklo (což vůbec nebolelo), protože jsem měla nad zadkem zaschlou krev, tak jsem si pomyslela, že to byl asi fakt uhr, ale žádný smrad jsem necítila, jak tady píšou ostatní. Celé to trvalo 3 týdny. Jenomže teď, zhruba po dvou měsících se to vrátilo znova, tak mi došlo, že to uhr být nemůže, tak jsem začala pátrat a dostala se k téhle diskuzi. No, jsem fakt nadšená, že se to bude vracet! Ale k doktorovi teda nejdu - po tom, co jsem si tady přečetla o řezání radši počkám až to zas praskne...

Honza
1x

Dobrý den. Nedá mě to, ale musím se k vám přidat. Mám už za sebou po nesnesitelné bolesti řezání. Je to opravdu dost nepříjemný až nesnesitelný zákrok. Já dokonce pár minut po zákroku málem omdlel a měl jsem co dělat dostat se domů. Po té jsem prožil asi 16 hodin hrozných stavů. Zimnice třes celého těla, studený pot po určité době přechod do horkosti celého těla a pocení. Toto se opakovalo tak 4x. Při tom všem bolesti kloubů svalů hlavy a pocit na zvracení. Doktor mi řekl, že je možný že už se mě zánět dostal i do celýho těla a tohle byla obrana těla a snaha se s tím vypořádat. Po 24h je mi už nesrovnatelně líp. Každopádně si nedokážu představit, že to budu mít někdy znova. Homeopatika co tady chválíte fungujou pouze tak, že zánět urychlí až do prasknutí? Myslím si že pokud se nechá zánět prasknout a pořádně se to chirurgicky nevyšetří, tak se to prostě logicky vrátí. Nevíte spíše o něčem co by zánět při včasném léčení zastavilo a vyhojilo?

Leny
2x

Honzo,ta homeopatika neslouží jako urychlovač prasknutí.Ránu vyhojí a ta se vstřebá.Nemusela jsem absolvovat žádné řezání,čištění ani antibiotika.Jestli se to vrátí nebo ne nevím,zatím je beru a přiznávám bojím se přestat.Jelikož do rány nevidím, nevím jestli je už zhojená.Každopádně to splasklo,nebolí to ani z toho nic neteče.Abych podpořila léčbu,jím česnek který má na hojení velký účinek.Netvrdím,že homeopatika zafungují u každého. Kdyby ale pár lidem ušetřila utrpení jakým jsem si prošla poprvé ,když jsem šla na řezání tak to stojí za to.Poprvé jsem trpěla a musela na neschopenku,podruhé jsem to zvládla s homeopatikama při práci.Doufám, že už se to nikdy nevrátí a že moje rada byla někomu užitečná.

Honza

Leny, můžeš mi teda napsat, jak se ty homeopatika jmenujou? Co mám chtít, když přijdu do lékárny? Můžu je začít brát, až se začne zase něco případně dít? Nebo musím preventivně?

Peter

Leny, prosim Vas, ako sa citite, pomohli Vam tie homeopatika, nevratilo sa to?

Leny

Peter. Homeopatika pomohla a ne naštěstí se mi to už nevrátilo😊

Leny
2x

Honzo,chtěj homeopatika s názvem mercurius solubilis,ředění Ch 15.Můžeš je začít brát jen když budeš cítit že se něco děje,mě to pomohlo i v akutním stavu.Bere se 3x denně 5 kuliček,rozpustit v ústech.Doufám že pomůžou :)

Darja
1x

Dobry den Leny, mockrat Vam dekuji za zachranu zadku ( a to doslova). Taky se mi udelala boule, na dotek silena bolest, predstava, ze s tim jdu k doktorovi...jimala me hruza. Nasla jsem tady tu diskuzi, koupila homeo a druhy den uz nic nebolelo a za dva uz tam nic nebylo

Leny

Koukám ,že žádný nový případ.Že bych všechny vyléčila ? :)

Roberto
3x

Ahoj všichni, mám 5 dní po kompletním zákroku SINUS , tzn,úplné vyříznutí pod celkovou anestezií.zůstala mi tam díra jak vrata, vše v pohodě jen nemocenská bude tak dva měsíce, než doroste tkáň.Jednou denně mě to převazuje manželka,normálně to sprchuju. Mám asi jinde stupeň bolesti, ale zatím je to pohoda, jen se musím hlídat při pohybech Měl jsem taky bulku na kostrči, kde se mi časem udělal vřed, kterým teklo mazivo a trochu krve ven.Nic nepodceňujte a takové alternativní léčení co tady píšete je k ničemu.Chirurgický zákrok je opravdu na místě!!!!Nebojte se, následky můžou být daleko horší.

Leny

Bohužel u homeopatik,ani u podstoupení operace není jistota,že se problém neobjeví v budoucnu znovu.Je to nevypočitatelné.

Martina

Dobrý den,pročítám tu vaši diskusi ohledně homeopatie.To co udává číslo za názvem léku znamená v jakém ředění je daný lék.Čím vyšší číslo tím je daný lék účinnější.Homeopatiky se nelze předávkovat.A také to co pomůže jednomu nemusí pomoci druhému tzn.každému pomůžou,ale každý má svá homeopatika na míru.Stejně tak jako každý nemá stejné bolesti při tom či onom,tak je to i s homeopatií.Akutně homeopatika užívejte než se změní vzhled nebo bolestivost píštěle v dávce stačí 3 kuličky 3x denně,ze začátku možno i 5x denně.Pak můžete dávkování snižovat podle vývoje problému až do úplného vymizení.Po té je třeba navštívit zkušeného homeopata,který vám dá konstituční lék,který pokryje zdravotní a celkový stav celého člověka.obecně platí,že účinek homeopatie se dostaví nejdéle do 48 hodin..jakmile nevidíte žádnou změnu..je třeba homeo změnit...podotýkám u akutního podání ne u konstitučního....

jaaaa
1x

no mne to zacalo bolestou kostrce neprijemne sa mi sedelo a rastlo to a rastlo nesiel som k doktorovy.no a raz ked som nastupoval do auta som si sadol ono to prasklo a ja mal pocit ze som sa pos*al. :) neskutocne vela hnisu este doma som to vytlacal. no spravila sa chrasta zahojilo sa to. odvtedy sa mi to vrati niekedy ale nie do takej velkosto ako predtym ale zatial to vzdy same zmyzne

Míša

Ahoj, mě se udělala boule na zadku mezi půlkama, kousek od řitního otvoru, začalo to v sobotu, ještě ke všemu jsem byla v lázních, zhoršilo se mi to po procedurách v horké vaně, byla jsem zoufalá, nevěděla jsem co to může být, pak jsem se propátrala k této diskuzi a věděla jsem co mě čeká. Nechala jsem to dva dny, nemohla jsem vůbec chodit, měla jsem zvýšenou teplotu a zimnici. V pondělí už jsem jela na chirdu, kde mi to zmrazili a řezali, ale všechno jsem cítila, bolest šílená, nic horšího jsem nezažila a že jsem zažila už věcí ( mám revmatoidní artritidu a oční záněty ) brečela jsem jak malá, ale opravdu se mi ulevilo, sice si nemůžu sednout a pořádně dojít na záchod, ale ty další převazy a čištění se dá už vydržet. Co tady čtu, ja se vám to vrací, tak určitě půjdu na operaci, pokud to zhodnotí v proktologické poradně jako píštěl a doufám, že mi zaberou i homeopatika, o kterých jsem se tu dočetla. Pro ostatní, komu se to stane, jeďte okamžitě na chirdu, nenechávejte to zajít tak daleko, uleví se vám, nečekejte na to, až vám to praskne.

Leny

Míšo,vím jak je ta bolest strašná a co jste si vytrpěla.Zažila jsem!Do té doby jsem netušila,že může něco tak strašně bolet.Proto, když se mi boule udělala podruhé nechtěla jsem na chirurgii za žádnou cenu.Dodnes jsem vděčná za homeopatika a zatím naštěstí dobrý.Držím Vám moc palce ať jste v pořádku.

Peter

Prosim Vas, mozem sa Vas spytat, ako sa citite teraz, ci Vam homeopaticka liecba pomohla? Dakujem

Míša

Ještě se chci zeptat, šel někdo z vás na kolonoskopii nebo na rektoskopii? Jsem objednaná do proktologické poradny a nevím, co všechno mě tam čeká..

Leny
1x

Já byla na kolonoskopii a ještě na něčem co si nepamatuji.Znělo to jako fistulografie???Obojího jsem se příšerně bála po zážitků na chíře,ale vůbec nebolelo.Slovům Vašeho syna rozumím ,řekla jsem totéž když se mi boule udělala znova.Držím palce :)

Lili
1x

Zdravím Můj syn na tom byl dnes ...na chirurgii mu to rozřízli a vyčistili dali dren....to zánětlive ložisko se mu udělalo nad hýžďovou rýhou...mělo to rychlí spád...nejdříve pociťoval bolest bez většího otoku...druhý den se mu zarudla hýžďova rýha otok na levé straně se zvětšil nemohl si pomalu ani sednout ...a dnes už v návalu bolesti mazal na chirurgii...vůbec nás nenapadlo ze by to mohlo byt tohle...sinus polinudalis sacralis abscedenc...jak tu všichni zmiňujete operace bude následovat... při další regresi..slova mého syna ...cituji už mě tam nikdo nedostane ...přes všechny injekce na znecitlivění všechno cítil...sestři to bude chtít polévkovou lžíci paní doktorka tomu dala korunu a sestra to se musíte potit na tom miste co mu dělali zákrok...nepoťte se...☺a Můj syn nevíte jak to mám udělat...no okamžitě zítra jdu koupit a vyzkoušíme Homeopatika tady zmíněná a s modlitbou aby pomohly vyzkoušíme...

Maho
1x

Je to z potu. Je potreba zajit na chirurgii, podle doktora nema smysl oddalovat. Musi to vybrat. Kazdopadne se pridavam k nazoru, ze vetsi bolest (pri tom zakroku) jsem doted nepoznal, tak pevne nervy vsem :)

Zdravím všechny, pročítala jsem vaše komentáře a chtěla bych vám k tomuto něco napsat, jelikož mám s tímto problémem dost velkou zkušenost. Jednou se mi na pravé půlce zadku udělal pupínek, jako celkem běžně, ale pak přerostl v hooodně velkej a bolestivej pupínek, skončila jsem s tím na chirurgii, kde mi to prořízli a vymačkali nemalé množství hnisu s krví, dostala jsem antibiotika, párkrát zašla na převaz a v pohodě, po cca 10 dnech, co jsem dobrala antibiotika (Amoksiklav), se mi vedle toho předešlého boláku udělal další a takto celkem 3x na zadku, poté v nose a 2x na rameni...po tom, co už mě nebavilo do sebe nechat neustále řezat a cpát se antibiotiky (měla jsem asi patery během 3 měsíců), jsem to začala řešit s infekčním...ze stěrů zjistili, že se jedná o rezistentního ZLATÉHO STAFYLOKOKA (celkem běžná bakterie na kůži, ale když se přemnoží, vznikají takové boláky - bohužel přenosné pouhým dotykem a nebezpečné pro člověka se slabou imunitou), po asi rok a půl dlouhém boji jsem se ho zbavila tak, že mi infekční odd. vytvořilo autovakcínu a docházela jsem čtvrt roku na injekce, zatím mám klid a doufám, že to tak bude i nadále...takže DOPORUČUJI, abyste si, pokud se vám to stane opakovaně, si nechat udělat STĚRY, aby zjistili, co to je a zda to není právě stafylokok :)

Ifka

Jak to čtu, tak mám něco podobného, možná to samé. Začalo to bolestí kostrče a včera jsem objevila malou „bulku“, pod kterou (směrem k řitnímu otvoru) se mi jakoby propadá kůže dovnitř. Máte s tím někdo takové zkušenosti?

trnkyč

Před pár dny se mi objevilo to samé... Vše začalo nevinnou bolestí mezi půlkami... Jak se říká ,,na ocásku,,. Po dvou dnech jsem si nahmatala bolestivou bulku. Hned jsem jela na chirurgii. Popravdě jsem nikdy u doktora nebrečela.. Tohle bylo výjimkou... Horší bolest jsem v životě nezažila.. Obávám se, že se mi to objeví znovu, podle komentářů, které tu čtu... Nechci podstoupit operaci pod narkózou, ale také nechci podstoupit řezání na chirurgii... šílenost.. Opatrujte se všichni a ihned po nálezu jděte na chirurgii!

Ivana
1x

Ja som sa vratila z dovci so segrou z Talianska, Cesta v autobuse 14 hodin, Ked sme sa vratili sestra mala na stehne hrcku, velku a bolestivu, ktora jej praskla a vytvoril sa jej krater velky ako blazon Vytekalo jej mnozstvo hnisu.. Isla na chrirugiu kde jej to vycistili vydrenovali a dali antibiotika. Mala horucky a zimnicu a vytekalo mnozstvo smrdlaveho hnisu. Bolest neskutocna. Asi po tyzdni ked sme sa vratili som si na zadku nahmatala cervenu bolestivu hrcku. Myslela som ze to prejde. Neskor zacala hnisat a vytlacala som z toho neskutocne vela hnisu a stale a stale. Strasne to bolelo, Vcera som sa rozhodla ist ku doktorke, hned ma poslala na chirurgiu. Tam mi to hned rezali, dost to bolelo, ale hned som citila ako sa mi po stehne a zadku rozlialo mnozstvo hnisu. O dva dni mam ist na prevez, dufam ze to bude uz dobre, necitim ziadnu bolest. Antibiotika mi nedali. Asi som to nemala tak hlboko ako sestra. Nabuduce ked sa mi to objavi, budem utekat hned k doktorke. Je to vsetko dost bolestive a nechcem si tym znova prejst. Takze radim hned k doktorovi a radsej to vsetko vytiahnut a bude pokoj :) Takto obe lezime s obviazanymi zadkami :)

Simona

Ahoj, asi před půl rokem se mi udělala boulička na hýždi. Nijak mě nebolela a všechno bylo v pořadku až asi za 4 měsice, takže někdy v dubnu začala bolet a černat. Tak jsem s tim šla na chirurgii, tam jsem chodila dva měsíce, každý týden na kontrolu a na vyměnění drénu. Jednou se doktor rozhod,l že bude nutné, aby mi tu ucpanou cistu odstranil, protože v tom byl stále zánět a pak mi to hned zašil. Už je to asi tak měsíc a jizva vůbec nevypadá dobře, je kolem ní velké rudé kolo a je celkem nateklá, navíc celkem i citlivá. Nedavno se mi na té jizvě udělala malá bílá boulička, která pak samovolně praskla a vytekl z ní hnis. No nevím, jestli je to úplně v pořádku. Myslíte si, že bych s tím měla jít zase na chirurgii? Mam totiž dost strach z doktorů.

Benny
1x

Simona- Měla by jsi tam asi zajít na kontrolu přeci jen za zkoušku nic nedáš a kdyby chtěli provádět zase nějaký zákrok tak bych to konzultoval s tím doktorem nebo nejlépe s primářem aby nedělali něco když by věděli že se ti to vrátí, pak bych asi zvážil teda plastickou chirurgii. Ale jak říkám bylo by dobré tam zajít alespoň na kontrolu.

mirek

mam na pulce zadku bouli a 10 cm vyrázku jak to léčit

Kačka

Dobrý den. Mám 16 let. Asi před 3 měsíci se mi na pravé půlce zadku vytvořila boule, ne mezi pulkamj, ale přímo na té půlce, menší červenofialová boule. Nejdřív jsem si myslela, že je to jen beďar, tak jsem to čistila, jenže to pořád nemizelo. Tak jsem to zkoušela vymáčknout, vytékala z toho jen nějaká vodička z trochou krve a asi za týden se na tom vytvořil strup, pak se boule začínala zmenšovat, ale stále nemizela a jen se zhnusovala. Nijak to nebolí když sedím, nebo ležím. A já už si s tím nevím rady, navim co to je a nevím jak se toho zbavit. K doktorovi se stydím jít, protože to není nic hezkého. Jsem strašná stydlivka. Pořád doufám, že to nějak samo vymizí. Poradite mi prosím někdo?

leny

Kačko,vyzkoušej homeopatika.Dají se koupit v lékárně ,která se na ně specializuje nebo přes internet.Název je merkurius solubilis 15 CH.Užívá se 5 kuliček třikrát denně.Rozpustit v ústech.

Jana

Ahoj Leny. Ubehol nejaký ten rok...vrátilo sa ti to ešte niekedy alebo homeopatiká stále fungujú?

Lenny

Dosud se to naštěstí nevrátilo! Občas mám pocit jako kdyby se tam začínalo něco dít, tak ihned zaléčím homeopatiky, desinfekcí, konzumací česneku. Boule se mi už ale neudělala😉.

Standa

Ahoj jsme zrovna na dovolené před dvěma dny mě začala bolet kostrč , myslel jsem že jsem se někde bouchl ale ne , dnes už nemůžu ani ležet na zádech, sedět jo mám tam přesně to co popisuje Lenka. U doktora jsem byl naposledy už ani nevím , zítra skusim homeopatika snad to přejde . Jsme tu autem a já řídím , ty jo jsem z toho docela mimo. Dnes je to druhý den a boule je větší a docela to začíná i bolet. V neděli odjíždíme a máme před sebou tisíc km tak se modlím aby to zabralo.

Jean
1x

homeopati jsou šarlatáni !

Leny
1x

Nevím zda jsou homeopaté šarlatáni.Co ale vím,že mi absces splasknul a hojí se.A nemusela jsem absolvovat řezání a čištění kysličníkem což je horor.V současné době jsem bez potíží.Doufám, že kdo vyzkoušel dá mi zapravdu je to zázrak.

Strašný Ála

Jedna z možností, co by to mohlo být, je tzv. džípová nemoc. Vyroste boule na vrcholku hýžďové rýhy. Zčervená to a bolí to jako sedum čertů. Jestli jsem doktorku pochopil správně, tak se do vývodu ze zad dostanou částečky kůže, z které mohou vyrůstat i chlupy a ten vývod to zacpe. Vznikne tvrdá a velmi bolestivá boule. Většinou to během týdne uzraje a dá se to prasknout, vyteče z toho ukrutně smradlavej hnis. Tuhle variantu ale ze tří důvodů nedoporučuju. Jednak to svinsky bolí, jednak si můžete zadělat na nějakou infekci a za třetí se Vám to vrátí. Nikdy to v domácích podmínkách nedostanete ven všechno. Já si to prasknul a vyteklo mi dobrýho půl panáku hnisu. Pak jsem pro jistotu zašel k doktorce, ta mi do toho řízla a vyteklo toho ještě dvakrát tolik. Řízla mi to tak do dvouapůl centimetrový hloubky, samozřejmě pod lokálkou. Pak jsem chodil ještě na převazy a to se mi v tom vrtala lžičkou. Zní to hůř, než to je. Samozřejmě to bolí, ale proti tomu, když to necháte nebo si to prasknete sami, je to balada. Každopádně se to musí odstranit. Pokud se to i po tomto zákroku vrátí, tak je to na operaci pod plnou anestézií. Takže žádný bobulky, ale pěkně pod kudlu. Tohodle se bonparama nezbavíte.

Lenny

A vidíte já se zbavila.Bez řezání,mačkání,lžičky,neschopenky,antibiotik i operace.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce