Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

boule na zadku

Dobrý den, vím, že tohle nemá nic společného s konečníkem, ale nvm, kam se mám s tím obrátit. Prostě asi před 3 dny se mi na zadku(mezi dvěma půlky)obejvila tvrdá bolestivá boule a den ode dne mě bolí víc a zvětšuje se. Nemůžu ani normálně chodit, ohejbat se, natož si sednout.. strašně to bolí. Nevíte z čeho bych to mohla mít, ale hlavně jak se toho zbavit?? Prosím poradte mi. Děkuju Johana

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Honza

Udělal se mi ten samý problém, který tu mají všichni. Hrozně nechci jít ma řezaní a raději bych to vyřešil těmi homeopatiky. Za jak dlouho začínají působit? Snižují i bolest? Mám pocit, že tu bolest, horečky, zimnici, třesavku a zesláblost dlouho nezvládnu :((

Ver
1x

Takže už 10 dní bojuji s touto cystou. Minulý týden mi doktor riznul dostal ven něco, ale zřejmě to nebylo to správné ohnisko, takže za 4dny jsem cítila, že to zase natika a bolí. Měla jsem jít zas na kontrolu, tak jsem dal dělala převazy s betadinou a večer před kontrolou u Dr.to prasklo. Hnus, smradlavý hnis. Snažila jsem se dostat ven co nejvíc, ale bohužel ráno si na mě doktor vyřadil. Bolelo to strašně, brečela jsem a to já něco vydržím. Narval mi tam dren. Několikrát denně převazuji, čistím betadinou a višňakem, cucam od včerejška homeopatika. Zítra tudíž v pátek 11.11. jdu na převaz a další týden ve středu zase na kontrolu, tak jsem zvědavá. Držím všem palce kdo s tím bojují. Je to vážně hnus.

Niky

Ahojky, tak bohužel i ja patrim mezi ty co se jim udelala boule na kostrci.Byla hsem s tim na chururgii a o abces se jeste nejedna.Tak to mam mazat a mazat.Zatim se to nezvetsuje ale ani nemizi.Nejak extra ti neboli jen na dotek a sedet musim opatrne tak na pul a to same lezet.Mazu flegmatonem a vysnovkou na noc prelepuju naplasti at se to jakože zapari.Ted jsem si k tomu koupila wobenzym a homeopatika co psala tady Lenka a do toho piju caj na pročištění. Kez by to zmizelo.!!! Mam doma 5mesicni mimco :-(

Honza

Pomáhají Ti ty homeopatika?

Niky

Jo a ja si ji nasla asi pred dvouma mesicema..pak se mi trochu zvetsila a od te doby stoji..takze uz asi tri týdny jw to porad stejny ani horsi ani lepsi...

Niky

Jestli je to na me tak boulicla teda nezmizela, ale nemam to uz tak bolestivy kdyz si sednu nebu lehnu na to...tak nevim...ale jim k tomu ještě ten wobenzym.

Niky

Tak spis uvidim co bude dal...to to muze zakhle treba zustat a nic se nedit ? Nevo je pravidlo, ze se tam proste ten absces udela ?

Maty

Měla jsem to samé, pomazu to cernou mastí, druhý den to pichnu vydezinfikovanou jehlou a vymackam, jsem sadour, ale lepší pro mě je si to vyresit sama než ukazovat zadek u dr. Nesmite se zaparit...vyhřívané sedacky v aute, spatne prádlo...

Nnneli

Měla jsem bouli cca před 10 lety na kostrči....málem jsem umřela na otravu. Pořád mi všichni říkaly ať to nechám že to praskne a budu v pohodě. Pak mi kamarádka poradila nastrouhanou bramboru🤦nikdy víc.... Boule byla velká jak tenisák. Nakonec jsem musela do nemocnice ... Jenze teď se to vrací jaká koliv změna počasí znamená bolest ....nikomu bych to nepřála.a den co den se normálně modlim ať se to nevrátí.. je to horší než porod

Radek.f

AHOJ PŘED TÝDNEM MĚ ZAČALY BOLET TROCHU ŽÁDÁ,ŘÍKAL JSEM JSI TO JE Z POSTELE DEN CO DEN VÍC VÍC VÍC NECHCI STRAŠIT MALÁ BOULICKA MEZI PULKAMA PŘÍMO POD PÁTEŘÍ A UŽ TO ZAČLO ZVĚTŠOVÁNÍ DEN CO DEN VÍC JENŽE JÁ MAM ZA SEBOU DOST OPERACÍ HLAVY BOJÍM SE UŽÍVAT LÉKY TAKTO JICH MÁM DOSTI DOSTAL JSEM RADU ŽE PRY TO NIC NENÍ JEN VLK TAK JSI TO TŘIKRÁT DENNĚ MAŽU TEKUTÝM PUDREM.PREMISTILO SE MI TO NA LEVOU PŮLKU NE CELÉ,NIKOMU TO NEPŘEJI NEMOHU SEDĚT SPÁT OHNOUT SE NIC JEN MOHU CHODIT ZAČNU SE SNAD MODLIT MÁM TO VELIKÉ TAK 6-7 CENTIMETRŮ ŽÁDÁM NĚKOHO O RADU KDO VÍ CO BY TO MOHLO BÝT CO UŽÍVAT JAK SE K TOMU ZACHOVAT A TAK DÁLE NEMĚLO BY SE JSEM DÁVAT TELEFONNÍ ČÍSLO JENŽE JSEM ZOUFALÍ PROSIM KDO TOTO BUDETE ČÍST POPRIPADNĚ VĚDĚT VÍCE NAPIŠTE MI SMS OTRAVOVAT VÁS NEBUDU NEJSEM TÉ POVAHY RADEK.F DĚKUJI ZA VŠECHNY RADY 773673540

Anonymka
2x

Ahoj, našla jsem vaši konverzaci, protože mě trápí to samé už asi 10 let. Vyzkoušela jsem ta homeopatika co tu radila lenny a chci ji moc poděkovat, protože je beru druhý den a bulka je téměř pryč. Takže za mě to rozhodně funguje a minimálně bych to zkusila. Stojí 99,- a rozhodně lepší než jít opět na bolestivé řezání. Píši to sem proto, protože když bych šla hledat rady a našla tady tolik poziviniho hodnocení na homeopatika, tak bych je rozhodně zkusila. Takže Lenny, ještě jednou díky. 😊

Lenny

Děkuji za pochvalu.Potěšilo že jsem pomohla 😀

Irena

Dobrý den jak dlouho se bere ch15

Lenny
1x

Jak dlouho uznáte za vhodné, já brala dlouho. Dokud jsem cítila, že se v ráně něco děje.

Božena
1x

Dobrý den chtěla bych se zeptat jaký Homeopatika jste používala. Mám už celkem velkou bulku a sotva chodím. Na chirurgii se mi moc nechce už jednou jsem na čištění byla a tu bolest už zažít znovu nechci. Děkuji za odpověď

Tomas
1x

Vsechny zdravim. Nahodou jsem narazil na tuto diskuzi a tak se taky podelim s mou zkusenosti. Je mi 36 a lekare vyhledavam jen v opravdove nouzi. Zhruba pred sedmi lety se mi udelala bolestiva boule na kostrci cca 1cm. Po dvou dnech az tydnu zmizela a po mesici znovu. Takto se to opakovalo rok. Postupne se doba nez to zmizelo protahovala a kdyz nemizela ani po dvou tydnech a bolest zacala byt nesnesitelna tak jsem se rozhodl obratit se na lekare. Schodou okolnosti kdyz sem se naposledy podival v jakem stavu to je (2cm a zarudnuti zhruba 5cm) tak to prasklo... hnis, krev, zamotana hlava, vydeseni... Tak sem zajel na pohotovost. Variant mi bylo vysvetleno nekolik a posali me na chiru. Tam do toho hrabali lzickou a vymackali co slo, kolik nevim... kazdy den na prevaz a pak me poslali na fistulografii (je to na RTG - pumpuji do rany kontrastni latku, kterou pak sleduji rentgenem a zjisti jakej to ma rozsah uvnitr tela) Jenze tam me vzali az po tydnu kdy uz to bylo zatahle, takze se dovnitr nemohl doktor (asi 5mm v prumeru tlustou jehlou) dostat a jelikoz u toho neumrtvuji tak me nechtel tyrat (jeden pokus fakt stacil na to abych s ukoncenim toho vysetreni souhlasil a zmizel) a mam prijit az to bude vetsiho rozsahu. Jeste tyden prevazy a bylo zahojene. Po pul roce se mi to zacalo objevovat znovu a znovu, jen v mensim rozsahu. Zhruba po mesici a behem dvou dnu to je k prasknuti, takze to vzdy prasknu, trochu neco vymackam, namazu ruznyma mastickama a at pouzivam cokoliv, nebo i nic tak se to do tri dnu zahoji. Je to nepohodlne ale asi ne tak rozsahle, (hnis nesmrdi a podoba jako velky bedar) nez jak tu nekteri pisou, ale tak nejak sem si na to zvyknul a dokud to nebude vetsiho rozsahu nepujdu za doktorem. Na internetu je vic ruznych informaci a variant co to je a co to zpusobuje. Vetsinou uz je to lozisko v tele od narozeni, nekomu se probere nekomu ne. Nekdo to ma jako bedar, nekomu to hnisa hodne a smrdi to. Jsou i pripady kdy v tom roste cast tela, napr. kousky kosti, vlasy, zuby, nebo zhluk bunek ze kterych muze vyrust nador, nasel jsem i pripad, ze tam nekdo mel clanek prstu i s nehtem... u techto pripadu je vzdy nutne vyhledat lekare a nechat odstanit, bohuzel i opakovane, na to masti ani homeopatika ci atb nezaberou pouze zmizni zanet v tele... Preji hodne stesti a pokud mozno co nejmene starosti s touto neduhou lidskeho tela.

franta

mám po operaci tři roky dnes se mi to objevuje jednou až dvakrát do měsíce kůže je už slabá takže to praskne samo takže to neřeším

Ladislav Šterner
2x

Zdravím všechny co s touto nemocí bojují. První absces se mi udělal na zadku. nesnesitelné bolesti no znáte. Druhý absces na druhé půlce zadku a už se to opravdu nedalo vydržet. Začal jsem chodit po doktorech a dostával jsem samý mastičky a nic nepomohlo, pak mě poslali k chirurgii. Na chirurgii jsem nešel protože jsem se toho bál, bolest, dlouho by se to hojilo. Našel jsem na internetu experimentální lék, jmenuje se BPC-157, je to peptid který je primárně určen k léčbě vředů, umí léčit široké spektrum ran, taky jsem ho používal když jsem měl problém s žaludkem protože léčí zánětlivé onemocnění střev. Stačila jedna aplikace 2cm od místa abscesu a po dvou dnech úplně zmizel, je to až neuvěřitelné jak rychle funguje, už rok se mi absces nezvětšil nebo že by z něj něco teklo, je prostě pryč. Aplikace se provádí inzulínovou stříkačkou do tuku ne do svalu, bolest žádná, člověk to ani necítí. Pokud chcete poradit nebo pomoct kontaktujte mě na email, rád vám pomůžu. [email protected]

Tereza

Ahoj je my 14 let včera jsem byla na řezání a dnes na převaz a moc mě to bolelo teď už moc ne a mám strach že se my to bude obětovat...... Tak jestli jsou nějaké případy že se to prostě vylečilo a už se to neobevilo 😭😭😟😞

Lenny

Terezko zkus homeopatika merkurius solubilis, ředění 15 ch na urychlení hojení.Že se ti to nevrátí ti slíbit bohužel nemohu.

TEREZA

Ahoj lidi chci se zeptat predevcirem jsem byla s tou bouli na zakroku ze mi to rezali dal mi tam do vcerejska drén a pak mi to vyndal a prevazal a pak mi rekl ze si to mam hojit hermankem jenom ze nevim jestli je v poradku ze to mam takove natekle

Tomik

Pokud má někdo tenhle problém co tady resite také na jinych místech(podpaží,mezi trisli, tak si zajděte za zkušeným dermatologem.ps: Vyhledejte si co to je HS.snad je můj koment k něčemu.

Laďka
1x

Dobrý den, po přečtení této konverzace jsme lehce nervózní :D Byla jsem v úterý u doktora skrz hemeroidy a paní doktorma mě klasicky prstem vyšetřila, ale hned na druhý den se mi pod kostrčí (nahoře mezi půlkama) objevily dvě boule a den ode dne je to horší, nemůžu sedět, nemůžu stát, nemůžu nic .... :( chtěla jsem se zeptat, zda není možné, jeslti mi doktorka s hemeroidama nějak nepohnula a ony se neposunuly "výš" ...? Řezání bych se opravdu ráda vyhnula :( Děkuj za odpověď.

Martin

Taky mam problem a je to stale od ledna už to mam. Ale nic neboli. Nebyl sem s tim ještě nikde.

Eva
1x

Měl a sem to a nechalo to dlouho pak nemocnice chirurgie pod narkozou to rezali,dren týden sem si tam proletěla antibiotika kapackou protože se mi ten zánět ž toho dostal do těla.radim nepodceňovat

Bolavej zadek
1x

Co znamena prosím dlouho, mam tento problem 5 den. Davam na to visnak. Z teplot a bolesti mi ulevil ibalgin 400-3x denně, ale to už po první pilulce. Kontrolu mam za 2 dny a velikost je porad velikosti dětské pěsti. Taktez jako jine me tu zaujali homeopatika. Samozrejme vim ze se rezu nevyhnu a uz se tesim, az zase budu moct sedet na obouch pulkach. Jeste tu uvedu, ze vse zacalo bulkou pod kuzi na prave pulce hned nad riskou stehna pred 3 mesici o velikosti hrachu. Pred tydnem po 18 ti hodinach v aute to zacalo bolet a o 24 hodin pozdeji nateklo na 4x3 cm, jak uvedl chirurg.. Drzte pesti, at se z toho nepo.... :-0

Kristýna

Měla jsme podobný problém, udělal se mi absces mezi půlkami a nehorázná bolest.Nemohla jsem ležet rovně ani si sednout pořádně, myslela jsem si, že to klasická bolest zad. Hned jak jsem si nahmatala bulku, jela jsem na pohotovost na chirurgii, kde vzali injekci a umrtvili mi to a následně vyřízli a vymáčkli hnis.Příšerná bolest, ale jako fakt příšerná, ale jsem ráda, že jsem šla protože mi řekli, že čím to nechám dál zajít, tím to bude horší. Takže všem doporučuji, co nejdřív si s tím někam skočte a nepodceňte to.

LIBOR

HELE LIDI TAKY SEM TO MĚL CCA 3 ROKY ZPÁTKY ,A TED PŘED TYDNEM,VYROSTLO TO Z NIČEHO NIC BĚHEM DNE JAK POPISUJETE,NEMOHL SEM SEDĚT,OHNOUT SE ,NIC....VYŘEŠIL SEM TO KAŽDOPÁDNĚ TAK,ŽE SEM VZAL NUŽ S HODNĚ OSTROU ŠPIČKOU A PROSTĚ TO VYŘÍZL,SICE TO TROCHU BOLÍ A TEČE S TOHO CHVILU KREV SMÍŠENÁ S HNISEM A TROCHU TO TEDA SMRDÍ ALE JE TO LEPŠÍ VARIANTA NEŽ BĚHAT PO DOKTORECH,TEDA ASPON PRO MĚ

Šárka 32

Presne, v pondeli jsem to citila a ve ctvrtek jsem sla pod uplnou narkozu v Motole. Narizli mi to, dali dren a ted je nedeli a lezim th porad s tim drenem na zadku.. pry to vypada hezky ale je to na bkbem miste a maji strach aby se to nevracelo. Vsem radim nebat se a jit okamzite na chirurgii-proktologii.. zitra uz snad domu..

Honza
2x

Zdravím, i já přidám svůj zážitek. Furunkl se mi vytvořil nad kostrčí (přibližně v místě, kde vás tlačí pásek od kalhot, když sedíte) cca před 5ti lety. První pokus - návštěva chirurgie - lokální umrtvení a říznutí, výplach peroxidem, drén, převazy + rozbor obsahu v laborce a antibiotika. Samozřejmě bez většího úspěchu. I když se za úspěch dá považovat to, že od té doby váček vždy po několika dnech praskl sám a nemusel jsem na chirurgii znova. Takhle jsem dál fungoval asi 2 roky - zkoušel jsem obklady, bylinky, masti i biotroniku. VŠE BEZ ÚSPĚCHU Po dvou letech jsem byl donucen jít s tím na operaci. Prý jediná šance ... Operace pod celkovou narkózou, týden v nemocnici + cca měsíc neschopenka. Následně další cca 3 měsíce: 4x denně sprchování + přelepování sterilní gázou s dezinfekcí. Výsledek? Ani ne za půl roku se to objevilo znovu (mimochodem v nemocnici mi lékař sdělil, že se tento problém v 9 z 10 případů vrací a že jediné řešení je znovu operace...). Opravdu nehodlám každý rok x týdnů marodit a ani si nechci nechat celkovou anestezií oddělávat mozek. Nicméně aktuálně je poslední rok a půl stav takový, že mám cca 6 měsíců klid, pak se problém objeví (většinou když mě skolí nějaká nemoc) a do měsíce většinou zmizí… Myslím, že jediné co mi trochu pomohlo, bylo to, že jsem zhubl cca 10 kg – a to opravdu netrpím a ani jsem netrpěl nadváhou. Proč sem tedy píšu? Rozhodl jsem se zkusit ještě tu zde doporučovanou homeopatii. Pak dám vědět jak jsem dopadl… Tak držte place…

Peter

Prosim Vas, ako sa v sucasnosti citite? Pomohla Vam homeopatia, mne hrozi operacia a nerad by dom ju postupoval. Dakujem Vam za Vasu odpoved.

Leny

Peter. Cítim se super, nemám žádné potíže. Přeji brzké uzdravení. Ještě radu, jezte hodně česneku, je to přírodní antibiotikum.

Peter

Dakujem Leny, a ostala Vam tam nejaka jazva po tom abscese, opuch, pripadne sa Vam to uplne vyliecilo, ja som skusil tu homeopatiu, dakujem za radu, pomohlo to, hnis vytiekol, ale ta jazva sa nelieci a pocas dna meni povrch, velkost.

Leny
1x

Peter. Ránu musíte desinfikovat gázou s betadine desinfekcí a jíst česnek. Česnek pročistí tělo je to přírodní antibiotikum.Mě zůstala maličká boulička jako pupínek. Léčbu jsem završila dalšími homeopatiky, název tentýž ale silnější ředění ch 30.Ránu vysuší.

Peter
1x

Dakujem Leny za odpoved. A ten Mercurius Solubilis 30 na vysusenie, doliecenie ste tiez davali 3x 5gl denne?

Leny
1x

Zdravím Peter. Bohužel si už moc nepamatuji dávkování. Myslím, že jsem brala jen jednou denně 5 kuliček.

Peter
1x

Dakujem Leny a nepamatate sa kolko dni ste asi uzivala ten Mercurius 30, aby sa to vysusilo, vzhladom na to, ze v tom lozisku byvaju chlpy alebo aj zvysna koza.

Leny
1x

Peter, využívala jsem asi 3 - 4balení.

Tomas

Dobry den Honza, prosim Vas, skusili ste tie homeopatika? Pomohli Vam, alebo sa to znova zopakovalo? Dakujem Vam za spravu.

Leny

Honzo z vlastní zkušenosti mohu říci, že homeopatika pomohla více než lékaři. Rána zahojena, bez problémů a už se to nevrátilo.

Petr

Zdravim, jaký je rozdíl jestli si vemu ty: ch5, ch15, ch 30?? někde sem četl, rozdíl v dávkování jako že 3 kuličky 5x denně, někdě 5 kuliček 3x denně anebo to je na každem, co je nejlepší podle zkušenosti?? Děkuji..

Lenny

Petře Ch 5,15,30 to je poměr ředění přípravku.

Petr

no a kterej teda používate nebo byste doporučila?? Děkuji..

Lenny

Doporučila bych dlouhodobě 15 ch a pak, když budete mít pocit, že se v ráně už nic neděje tak 30 ch

Petr

Dobrá, děkuji. Pokud se mi to vrátí, tak to zkusim.

Katka

Tak taky trochu přišpěju. Už to budou přes dva roky, co mi operovali píštěl na kostrči. Šla jsem s tím mnohem později, než jsem měla. Měla jsem problémy už pár let - co chvíli se mi na kostrči udělal vřed, který časem vytékal, nejhorší byl tak jak asi půlka golfového míčku. No a díky tomu, že jsem si to pěstovala tak dlouho, se mi ta píštěl (kanálek) tak rozrostla a rozvětvila, že při operaci (v plné narkóze) mi museli rozpárat celý zadek a vybrat toho opravdu hodně. Je dobré podstoupit operaci v zimě, ale i tak se mi rána hojila od půlky listopadu do asi půlky února, není to tam lehké. Bylo to hrozný, ale čím dřív to vyřešíte, tím líp! Třeba to je ve vašem případě vřed, ale pokud se to opakuje, jdětě s tím na chirurgii... čekat mně hodně vytrestalo, o pooperačních bolestech, kvůli rozsahu, ani nemluvím. Prý je to nemoc, kterou mívali často vojáci v Africe, co jezdili na džípech, kde to s nimi furt skáče a ta místa jsou namáhána :)) Takže co nejmíň sedět!

Martin

Tak se taky pridam. Minuly tyden jsem lehce spadl na kostrc, zadna zavratna bolest, fungoval jsem normalne dal. Asi po trech dnech zimnice, teploty, nedalo se sedet, lezet nic, bulka mezi hyzdemi, proto se jelo hned na chirurgii, jeste ten den se to v celkove narkoze vyrizlo, den jsem stravil v nemocnici a pote domu. Operace sama o sobe a stav pote je ok. Co byl ale pruser, tak vymena drenu kazdy den po dobu peti dni, uprimne nic moc zazitek. Ted jsem tyden po operaci, jen proplachuji ranu vodou 5 krat denne, prikladam kryti a za par dni zase na kontrolu a cca za 3 mesice dalsi "hloubkovou" operaci. Ovsem po dvou dnech bez drenu uz zase citim v miste malou bulku, takze predpokladam, ze se to opet znovu dela. Takze zatim jsem tyden po operaci, jiz bez drenu, pouze sprcha a kryti a nejspis se to dela znovu. Pro inspiraci budu davat prubezne info, kdyby mel nekdo podobny problem.

Kakamil
3x

Uz to nevydrzim. Tak predne, nehledejte odpovedi na internetu, seberte se a mazte k doktorovi. U 90 procentech z vas vsech zde pisicich se jedna o absces. To se proste deje. Sedite neustale na zadku, hybete se jen sem tam a spina se dostava kam nema. Co je absces? Absces (abscessus) je ohranicena, chorobna dutina vznikla zanetem a vyplnena hnisem. Pri lecbe se vstreba, nebo naopak praska, pokud ani jedno, je potreba tomu pomoci a to je jiz lekaruv zakrok. Kdyz si to bude lecit po svem, muze dojit k prasknuti uvnitr a muze dojit k otrave a komplikacim. Pistel je onen umele abscesem vytvoreny kanal na odtok hnisu a to uz fakt neni vubec dobre!!!! Ostatni procento (zejmena muzi) zde mohou mit : Sinus pilonidalis. To si najdete v google. Oproti vyse zminovanemu se tomuto lajcky rika "dvojce". Obsahem tohoto pistelu byvaji chlupy, kustky, hnis, zuby. Jinak se to chova uplne stejne jako vyse psane. Kdyz to nechate byt, zacnete googlit a lecit se visnakem s 99 procentni uspesnosti vam mohu zarucit, ze budete mit velke potize. Byl jsem stejny hrdina, na konec jsem malem zemrel, jelikoz jsem dostal otravu jako prase. Nasledovali dve dost dlouhe operace. Toto se vyviji stejne jako jedinec - povetsine rodu muzskeho povetsine do 18 roku. Pokud se to vyjme a do 25 se to neukaze znovu, s nejvetsi pravdepodobnosti se jiz neukaze. Znam ovsem osobne cloveka, kteremu to odstranovali v jeho 37 letech. Tak ze: konec spekulaci a samolecitelstvi a hura k doktorum. Ze ma nekdo bulku na kostrci, nebo zadku jeste neznamena, ze do vas budou rezat. Happy day pratele ....

Petr

Dobrý den všem, tedy pokud tu někdo je ještě, musim říct, že velmi zajímavá diskuze, mě se to stalo poprvé předloni, pak loni, v obou případech tak po dvou dnech sem se nečekaně bouchnul na správné místo, prasklo to, smrdělo to a ulevilo se mi, o tom žádná a dobrý.. Bohužel min. týden už po 3 dnu jsem takový optimista nebyl, už sem nemohl nic a vzhledem k tomu že byla sobota a stále to nevypadalo zrale, takže ani k prasknutí, vydal sem se na pohotovost, kde mi nejdřív skoro vynadali že sem nepřišel dřív, pak mi to samozřejmě nařízli, vyčistili, jako z prvu bolest, ale tak to jen proto, protože už to bylo moc, řikal sem si, kdybych přišel dřív, rozhodně by to nebylo tak bolestivé, každopádně úleva přišla okamžitě, ale stejně ležet následují 4 dny na břiše a na boku mě už skutečně nebaví, dnes to vypadá dobře, stahuje se to, doufám že bude chvíli klid, každopádně homeopatika mužu zkusit pokud se to vrátí, samozřejmě nejsem doktor a nemyslim si, že je to řešení, ale pokud by to bylo jednou ročně jako doposud, proč ne, taky mi pan primář řekl: hned vás objednám na operaci, pokud chcete mít klid, musel sem mu říct, že ne, ale nechám si to projít hlavou, další věc zákrok může/nemusí pomoct nic není na 100 %, za mě je to 50-50, ale o pár lidech sem slyšel, že mají klid.. Každopádně mě nejvíc štve, že pokud na operaci půjdu, tak to hojení co tu čtu i sem někde četl se mě moc nelíbí, že je to tak dlouho, kdyby člověk věděl na 100 % že to bude dobrý neváhám, ale takhle.. Jistě vim, že u všech to není stejný, ale i já se trochu bojim, bohužel.. Představa že zas min., týden budu střídat boky a břicho a ještě týden na nemocničním lůžku to fakt nedám, leda že by mě na 14 dní uspali, pak bych šel hned.. :-)

Jarka

Dobrý večer, já ji tam mám, je to vnější hemeroid, lze odstranit. Chystám se tam, stydím se při sexu a chci to mít pryč. Neužiji si pak intimní chvilky s partnerem.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce