Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Cirhóza jater

Cirhóza jater je častá nemoc, která nepostihuje pouze alkoholiky, ale i abstinenty a děti. Pokud je cirhóza včas léčena, můžeme předejít řadě závažných, život ohrožujících komplikací. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Martin
1x

Dobre nastavena liecba furonom pomaha na cirhozu ma stim niekto skusenosti ?dakujem

Eliška

No, pokud vím, tak tento lék je na odvodnění, ne? To nevím, zda to souvisí s léčbou jaterních onemocnění...

Elisa
1x

Můj manžel je pár dni po transplantaci jater Stratil při zákroku 27litru krve jako zázrakem se probudil kdy už doktoři zoufaly on se nadechl proto všem doporučuji IKEM opravdu tam sou snad polobozi......bez transplantace by tu byl jen pouhých 14 dni

Iveta

Prosím, máte někdo takovou zkušenost, že by člověk měl cirhozu a přitom měl jaterní testy v pořádku? Tatínek dlouhodobý alkoholik, mám strach.....

zuza2
1x

Doporučuji - Liver care complex. Velmi pomáhá na regeneraci jater. Velmi účinný na detoxikaci a očistu organismu - těla

Kristy

Máte zkušenosti s nějakým podpůrným lékem na cirhozu?

Illa

Legalon je dobrý lék...

David

Na co všechno je ten lék dobrý? Děkuji za odpověď.

Petr 37

Dobrý den ,mněl jsem před asi 6měsíci pád na Břicho,mám pocit že mám stále nafouklé břicho i Játra,játra i bolí,,Přibral jsem asi 5kg,když ležím na boku mám celé břicho povadlé dolu,,předtím pádem jsem to nemněl,neřešil jsem to ale asi už bych mněl děkuji za jakokoliv odpověd

Darina
1x

Tatínek přítele má cirhozu jater, byl na tom už velmi vážně v nemocnici, nakonec už je naštěstí zase doma, ale problémy má, paní v bylinkářství mi poradila z čínské medicíny Pilulka hořce 014, tak se chci zeptat zda máte někdo s tímto zkušenost? A také zda je třeba to nutně konzultovat s lékaři, když to jsou "jen" bylinky... Děkuji

Martin
1x

V mládí jsem bral opiáty (heroin) po 10 letech jsem přestal. Abstinuji 12 let. Vše bylo v naprosté pohodě, ale ne tak moje životospráva. Stres, nadměrná fyzická zátěž, jedl jsem až pomalu v noci. Pivko samozřejmě taky, ale jinak žádná kvanta alkoholu. Jenže když se takto chováte k vlastnímu tělu, tak je pro vás 1 sklenka to co pro zdravého litr vodky. Tak teď ležím v nemocnici s ascitem a cirhózou. Naštěstí se to zlepšuje a jinak je mi celkem dobře. Je to nevyspytatelne, 10let heroin a játra jsem měl úplně zdravá, pak to co jsem popsal výše a je to tu. Takže lidi bacha na to, nikdy nevíte kdy a z čeho se to může rozvinout. Choďte na testy!! Když se na to přijde včas bude to z 99% OK, ale jak to necháte dojít daleko, nedej bože až ke krvácení z úst a nosu, máte minimálně život v háji. A to v lepším případě. Opatrujte se.

Pavel Beran

Ahoj,jak prosím tě poznám začínající cirhózu jater,také jsem byl celý život na drogách.

Pavel Beran

Ahoj, chtěl bych se zeptat jak poznám začínající cirhózu jater?

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce