Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Létající mušky

„Zrakové podněty do oka přicházejí normálně z venku, ale mohou vznikat i z různých změn uvnitř oka, třeba ze zákalů ve sklivci. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Dave

"První pomoc neexistuje a hlavně ani není zapotřebí" ??? Vaše rada nad zlato vážená Mudr.,opravdu.

Filip

Taky by mě zajímalo, co mám dělat, když mám toho jakoby pavouka před okem již ve 20. roku života? Jak to bude vypadat až mi bude padesát?

Marie Bedrnová

Děkuji za vysvětlení, ulevilo se mi, že je to normální ale jak dlouho to bude trvat ?

Helena

Děkuji paní doktorce za její článek. Mušky mám tak, dost je vnímám,je to nepříjemné. Zkusím ta lehce zatmavená,diptická skla. Také mi bylo řečeno, že na to zatím nic není, jen dost riziková operace.

Jany

Aj mne to znepríjemnuje život a vobec neviem čo s tým !Ja to mám od vtedy ako ma pripojily na internet a hladel som tam celé hodiny!A myslím že už nikto a nikdy ma toho hnusu nezbavý!:(

jz

zdravím a hlásím se do party, 38 let, první muška cca dva měsíce, zatím mě to nijak extra neobtěžuje, takže psychika v pořádku

Matěj
1x

Dobrý den, chtěl bych vás poprosit o radu. Už delší dobu vidím na levém oku malou černou tečku. Nejhorší je, když s dívám na bíle pozadí. Dost mi to vadí a nevím co s tím. Byl jsem na očním a žádný zákal nemám. Tvrdili mi, že je to od páteře, že mám chodit na rehabilitace. Chodil jsem a nic. Pořád to samé. Nevíte jak tuto vadu odstranit? Děkuji. Matěj

nela

Díky,je mi to jasné a uklidńující-

Jitka

taky me tento clanek celkem uklidnil,takze nevim proc na to ten prvni clovek tak utoci.... Ja zase vidim takzvane pavuciny a to me najednou pres oci nebo spis oko projde takova tmava cmouha a to jakoby pak odplave.Mam jit za par dni k ocnimu lekari aby mi to prohlidl a poradil co to vlastne je,takze jsem rada,ze se to tu pise...uz jsem mela obavy z toho nejhorsiho.Clevek v dnesni dobe se uz vseho obava... Takze diky za clanek...lide si musi pomahat....nebo spis by meli.

Woodyx
1x

Zkuste prášky OCUTEIN nebo přírodní KUSTOMNICI ČÍNSKOU. Mám vyzkoušené a přijde zlepšení ovšem ne vyléčení....

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce