Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Při běhání je třeba dát pozor na klouby

Pro hodně zaměstnaného člověka trávícího v práci většinu dne je běhání neboli jogging ideální sport. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jitka
1x

Aktivně běhám několik let a kolena mě lehce začala bolest přes 1 rokem. Vyšetření stanovilo diagnozu lehké artrózy a já na doporučení začala brát Chondrosurm 400 a pak přešla na volno prodejný doplněk Flex code 500ml sirup (silnější kloubní výživa). Sirup nyni beru dál a problémy se neozívají, musim zaklepat.....

Eva

Byla jsem na tom podobně jak vy, když můžu tak běhám, ovšem když vás bolí koleno, tak to je celkem nepříjemné. Na doporučení lékárníka jsem si koupila kloubní výživu Priessnitz, která obsahuje kolagen I a II, ten je potřebný pro správnou funkci chrupavky. Za necelý měsíc bolesti přestaly, teď jí beru preventivně, abych dodala kloubům potřebné látky

Jana

Zešílím běhala jsem i závodně při kontrolách u doktorky vše v pořádku v pořádku pak jsem měla úraz a šlo to všechno z kopce. Teď už běhám jen rekreačně a to díky přípravku Enzycol, který užívám asi tak rok v kuse a hodně mi pomohl.

Tereza

Ahoj, zkoušeli jste někdo na bolest kloubů Alavis? Někde jsem se dočetla, že je super, ale sama jsem ho ještě neměla.

Hana

Doporučovala mi ho kamarádka, závodně běhá a dost často si stěžuje na bolest kolene. Já měla problémy s bolestí kyčle, tak jsem ho taky vyzkoušela a opravdu zabral rychle.

Tereza

Právě si ho hodně takhle chválí, asi ho taky vyzkouším.

Sandra

beru ho a cítím velkou změnu k lepšímu!! akorát ta pachuť no, ale dá se vydržet :) hlavně,že funguje

Petr

Ja beru pripravek, Delatesistoureklamouprdel a musim rict, ze fakt zabira

Přidat nový komentář

Partner rubriky Bolesti zad a kloubů
Partner rubriky Bolesti zad a kloubů

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce