Inzerce

Lymfedém

Lymfatické (mízní) uzliny, slezina, brzlík a lymfatická tkáň roztroušená v játrech, plicích, střevě a kostní dřeni jsou součástí lymfatického systému, který hraje hlavní roli v ochraně organizmu proti infekcím a nádorovému bujení. [ více ]

Inzerce
Odpovědi
vladimíra5 poděkování

Dobrý den. v únoru 2010 se nám narodil syn s diagn. primární lymfedém Milroyova typu. Prosím stejně "postižené" aby se mi ozvali na mail vladka.sam@centrum.cz Ať na to nejsme sami. Dík

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. března 2010, 14:00:23

Lenka Baumrukova1 poděkování

Dobrý den. Já mám dvou letou dcerku,která se narodila s primárním lyfedémem nožiček(nártů a prstíků) Když budete mít chut napište mi ráda bude s někým v konatktu,kdo má stejně nemocné svoje zlatíčko. delfinek29@seznam.cz

30. dubna 2010, 14:15:36

Darina

mán sekundárny lymfedém a počula som, že pomáha i tejpovanie?

1. března 2012, 10:36:08

Karel

Dobrý den, vadí nějak užívání diuretik (na snížení krevního tlaku) při primárním lymfoedému? Případně jaké léky by se neměly při lymfoedému užívat? Děkuji za odpověď.

3. března 2016, 01:09:44

Jarmila

Dobrý den, najdu zde nové přátele z Prostėjova? Po úraze mám lymfedém na noze a je mi 50 let.

9. srpna 2018, 00:47:18

Alena

Dobrý den, někdo z ČB na výměnu zkušeností? Primární lymfedém dolních končetin. Mail lalafialova@centrum.cz

29. října 2018, 21:23:28

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 255 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • ABC (ElektroMyoGrafie neboli EMG) 16. září 2019, 18:40:31

Byla jsem na emg opakovaně (elektrody i jehly), jednalo se o emg ruky (1 x) a krku (celkem asi 10… Diskutovat

• Jana (Úzkost, deprese) 16. září 2019, 20:02:12

Dito, je prosím Persen na lékařský předpis, nebo koupím jen tak v lékárně? A za jak dlouho… Diskutovat

• Katarínka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 17. září 2019, 14:05:24

Tak to je super, presne nemozme to zakriknut :-) Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.