Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Lymfedém

Lymfatické (mízní) uzliny, slezina, brzlík a lymfatická tkáň roztroušená v játrech, plicích, střevě a kostní dřeni jsou součástí lymfatického systému, který hraje hlavní roli v ochraně organizmu proti infekcím a nádorovému bujení. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
vladimíra
6x

Dobrý den. v únoru 2010 se nám narodil syn s diagn. primární lymfedém Milroyova typu. Prosím stejně "postižené" aby se mi ozvali na mail [email protected] Ať na to nejsme sami. Dík

Lenka Baumrukova
1x

Dobrý den. Já mám dvou letou dcerku,která se narodila s primárním lyfedémem nožiček(nártů a prstíků) Když budete mít chut napište mi ráda bude s někým v konatktu,kdo má stejně nemocné svoje zlatíčko. [email protected]

Darina

mán sekundárny lymfedém a počula som, že pomáha i tejpovanie?

Karel

Dobrý den, vadí nějak užívání diuretik (na snížení krevního tlaku) při primárním lymfoedému? Případně jaké léky by se neměly při lymfoedému užívat? Děkuji za odpověď.

Jarmila

Dobrý den, najdu zde nové přátele z Prostėjova? Po úraze mám lymfedém na noze a je mi 50 let.

Alena

Dobrý den, někdo z ČB na výměnu zkušeností? Primární lymfedém dolních končetin. Mail [email protected]

Mirka

Dobrý den.Již více jak rok mám otok horního pravého víčka.Již jsem byla u PL,chyrurga, očního lékaře u lékaře přez štítnou žlázu,ale všichni jen krčí rameny a neví. Nejvíce se mi otok objeví po ránu,když se umyji a na víčku mi naskočí jako puchýř.Myslím si že by mohlo jít o lymfu co mi poradíte??? Kam se mám obrátit.Stačí se objednat u reh.pracovníka,který se limfou zabívá?? Děkuji za odpověd

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce