Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Chci konečně shodit svoje kila, a to jednou pro vždy!

Dříve než se pustíme do diskuse na téma redukční diety, chtěl bych se pozastavit nad slovem, které si získalo u mnoha lidí špatnou reputaci - DIETA. Toto slovo je neodmyslitelně spojeno s hubnutím a je zdrojem každodenního stresu, pocitu slabosti a méněcennosti těch, kteří trpí nadváhou a marně se snaží zhubnout, ale i těch, kteří se domnívají, že potřebují shodit nějaké to kilo a nejsou ve svém úsilí úspěšní. více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Martina D.

Ahoj dlouho jsem se snažila zhubout v těhotenství jsem přibrala 22kg a hledala jsem všechno možné až jsem najela stránky zadala tam jen své jméno a mail a už se potom se mnou spojila konzultantka která se mnou probrala váhu kolik bych měla správně vážit jak se stravuji a podobné návyky poradila mě a potom to už bylo jen na mě zkuste to nebude Vás to stát víc než pár minut času. Pokud chcete vědět o jaké stránky jde napište mě na můj mail [email protected] ráda napíšu víc

Petra

Ahoj, snažila jsem se také shodit pár kilo, celkem 15, až mi přítel našel velmi efektivní způsob se kterým se mi kila nevrátila, pokud máš zájem, tak ti poradím, stačí mi napsat na mail. [email protected]

Alice

Nabízím unikátní japonský čaj, jeden šálek pokryje 10 šálků zeleného čaje, zrychluje metabolismu a můžete jíst normálně, vyváženě a shodíte daleko více, navíc příjmete daleko více antioxidantů, vitamínů, živin, jelikož pijete celý list a nejen výluh z čaje. Co se týče účinků, je nenahraditelný, detoxikuje, jelikož obsahuje chlorofil, napravuje tlak do normálu, upravuje nadváhu, pomáhá léčit kardiovaskulární problémy a je pomocníkem v cukrovce, rakovině. Krom toho zlepšuje náladu a pamět! Je přírodním antidepresivem. Čaj není složitý na přípravu, můžete z něj připravit teplý čaj, nebo jej jen nasypat do pokrmů, pochutit. V Japonsku jej dávají do čokolád, aby děti netrpěli obezitou a nemocemi s ní spojenou. Mohu doporučit koktejl, mléko, bnán, různá ovoce, oříšky a přisypat čaj a máte úžasnou snídani, kdy účinky se vám budou uvolňovat v průběhu dne a nemusíte dělat více šálků a složitou přípravu. V případě zájmu napište na mail: [email protected], mohu vám poslat bližší informace, obrázky i videa

Darina Málková

Děvčata, pár kilo se mi už podařilo zhubnout, ale chtěla bych doladit celulitidu na stehnech. Slyšela jsem, že mají nějakou dobrou rázovou vlnu v Petra Clinic. Máte prosím nějaké recenze? Přece jen to nestojí pár korun, tak bych ráda nějaké Vaše zkušenosti, abych nevyhodila peníze :) Díky, Darča

Olga Novotná

Je to super, rázovna je bezva. Poprvé jsem se trochu lekla, že mě to bude bolet, ale nebolí. A funguje to výborně krásně mi to vyhladilo nohy. A obecně teda Petra Clinic je podle mě jedna z nejlepších klinik v ČR.

Můžu doporučit

stím mi hodně pomohl slimax :)

Přidat nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce