Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

lipoxal

Četla jsem všechny úvahy od vás milé děvčata a musím říct,že neni nic horšího na světě než uvěřit zázračným tbl, vrazit do toho majland a čekat až to zabere. Proč si peníze utracené a za nesmysly nedáte radějí do zeleniny a třeba i permanentky do nějakého fitka. Píšu to z vlastní zkušenosti. Když jsem poprve podlehla reklamě s narafičenou hubenou modelkou a koupila si nejmenovaný přípravek, tak po nějakém čase přišlo zklamání. Tbl ubývaly a kila ne. Pak jsem otočila o 90 stupňu a začala čvičit. Cvičim i doma, i když se sejdeme s kamarádkami ve fitku. Výsledek? Pevný zadeček, břiško a stehna, dobrá nálada. Moje nevýhoda je, že dělám práci kvůli které nemám žádnou pravidelnost. Dělám 12 a pohotovost k tomu, ihned se to také projevilo na mém zdraví. Způsob života - buď ležím, nebo běžím se projevil únavou a také kilama navíc. Ale teď i když je to někdy těžký se přemluvit před službou si jít zacvičit, tak se seberu a jdu, protože vím,že nic jiného mne před kily navíc nezachrání. Totéž radím i vám, a nemusíte se bát,že by vám to zničilo játra,ledviny,nebo snížilo/zvýšilo krevní tlak jako skoro všechny přípravky na trhu. Musíme žít s přírodou a ne proti ni.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
názore
4x

souhlasim.Ale když už všechny ty připravky na trhu máme,tak by je na určitou dobu než zaberou mohli dávat za menší cenu, nalákali by tim víc lidí a pak by do toho ta žena ráda dala víc, pokud by měla jistotu,že to opravdu zabere. Jinak jsem také zklamaná, nic mi nezabírá na má kila. Ani ten zázračný lipoxal.

Eva
2x

ahoj. Chtěla bych se zeptat jestli by tento přípravek mohli používat i lidi kolem 15 let??. Moje kamarádka je oparvdu silná a je z toho zoufalá. tak jestli by jí to neuškodilo brát lipoxal Děkuju

LuckaK
17x

Ahojky Lipoxal užívám, mám dole 14 kilo. Na záčátku to šlo hodně rychle, nebyla chuť na sladké, jídlo jsem měla jednou denně a ještě s donucením. Kila šla rychle dolů, samozřejmě se mi to moc líbilo, ale dnes jsem v takovém stádiu hubnutí, že posledních 14 dní úplně každé jídlo vyzvracím a Lipoxal mně dohnal k doktorovi, protože jsem začala krvácet z konečníku, kvůli nadměrnému užívání kofeinu. Kávu nepiju, takže to je jen díky lipoxalu. Takže bych každému chtěla říct, kašlete na užívání léků na hubnutí. Buďte rádi za to, že jste zdraví. Já s Lipoxalem skončila ze dne na den a už nikdy víc nic podobného!

KATKA
7x

DOBRY DEN ja souhlasim stim ze nejde aby se vyzkousely vsechny tablety to by se clovek nedoplatil ale : LIPOXAL je velmi uciny lek ny spalovani tuků znam to ze sve zkusenosti je pravdou ze kazde telo neprime kazdý lek ,ale jinak je to opravdu uciny lek a neskodi na organismus.

Putuška
12x

Dobrý den, já užívám lipoxal dnes šestý den a mám dole 5.5 kg. Je to veliký fofr, ale když uvážím, že se za celý den jen nasnídám a kolem 16 - 17 hod naobědvám, zas tak strašně rychlé to není :-). Jinak piji hodně tekutin, jím spíše zeleninu, ovoce, libové maso, nízkotučné výrobky a spol. Každé ráno piji syrovátku. Samozřejmě bez cvičení to nejde. Žádné násilí...., cvičím denně tak půl hodinky, jak mi má fyzická kondice dovolí. Zatím se mi žádné vedlejší účinky neprojevily, jen jednu noc jsem měla velký problém se spánkem. Držím pěsti všem, kdo se snaží zhubnout jako já. Holky, dokážeme to!!

lalina

Tak to asi nebude jen tím Lipoxalem, když jste změnila stravovací návyky a začala jste cvičit. Nevím proč si tady motáte hlavy pilulema, když hlavní práci děláte vy sami a né nějaký Lipoxal.

kveta02
4x

Ale o tom to přece je! Lipoxal není zázrak jen pomáhá,například v omezení chuti na sladké. A také v tom že člověk nemá moc chut k jídlu. Tak že se začne stravovat normálně. Proto že pokud má někdo nadváhu, jako třeba já tak ,ze vzduchu to fakt není.

Marcela

Dobré ráno taky jsem si koupila Lipoxal a zatím žádné vedlejší účinky nemám a zatím 3 kila dole . Tak jsem zvědavá . Používám ho už druhý týden .

NATYS
6x

AHOJTE TAKY JSEM SI KOUPILA LIPOXAL ALE PO PRVNI TABLETCE JE MI NEJAK DIVNE JE TO NORMALNI????OPRAVDU FUNGUJE JSEM PO PORODU POL ROKU A KG NE A NE DOLU A TO JIM PRAVIDELNE A MALE PORCE ZADNE PREJIDANI OPRAVDU POMUZE????CHCI SE VDAVAT ALE TY SATY CO JSEM SI ZAMLUVILA JSO MENSI NEZ MUJ PAS MYSLITE ZE TO MOMUZE ASPON TROCHU????MATE NEKDO ZKUSENOSTI NAPISTE PROSIM [email protected] NEBO 739049625

Putuška
7x

Ahojky, já mám zatím dole skoro 8 kg, už to není tak ryhlé, jako ze začátku, ale zatím se držím. Občas se mi stane, že mám nával tepla, ale trvá tak minutu a zase je to oká. Jsem rozhodnutá koupit si další, doktor tu doporučuje braní alespoň 3 měsíce, aby nenastal jo-jo efekt. Třeba je to jen mámení peněz, ale třeba ne. Jak říkám, zatím jsem spokojená. Tak i vám hodně štěstí.

Lucka
4x

Jím Lipoxal už 3 týden,žádná kila dolů nešla.Přibrala jsem dokonce 3 navíc.To nechápu,jak teda někdo zhubnul..Poradí mi někdo?Díky [email protected]

Lucie
1x

No pokud se spoléhate čistě na pilulky tak je to jasné. Musíte si k tomu upravit jídelníček a trochu více se hybat(treba jen procházky nic násilného) a potom vám to POMUZE třeba s jedním kilem (když s upravenou stravou zhubnete sama 2) ale za vás nic hubnout nebude. Musíte tomu jít naproti :)

Gabriela

Zdravím, uvažuji o koupi Lipoxalu a nevím přesně jaký mám koupit každý má něco jiného do sebe a nevím který vybrat. Jaký užíváte vy? Děkuji

Je jasné,že samo to nepůjde asi nikdy ,dát dolů nějáké to kilčo,ale vím jak na to ,aby jste pro to udělali jen minimum a výsledky určitě budou.Jestli chcete poradit tak mi napište na maila.Budu se těšit

Jana

Dobrý den chtěla bych poradit ohledně diety lipoxalu radoval beru 3den a mám 3kg nahoře nevím čím to je mám těžší práci na fyzičku hodně chodim.jen mám nepravidelnou stravu poněvadž dělám v 3smenem provozu.Uz přes měsíc i po nebo po před prací chodím na rychlejší chůzí 5km ujdu za cca 48min.denne a po užívání lipoxalu sem přibrala to co sem už uhodila umíte mi poradit?moc dekuji

Lucie

Ano, problém je v té nepravidelně stravě. Jíst častěji a menší porce. To je základ. Chápu ze v každém zaměstnáni to nejde, ale to je bohužel kámen úrazu :/

Lenka
1x

Chtěla bych poradit jak dát kila dolů. Děkuji Lenka

ganyk
2x

Rád bych se s vámi podělil o zkušenosti s Lipoxalem extreme. Bral jsem ho přesně, jak je psané a musím vám říct, že je to pěkně k ničemu. Ne jen, že jsem po tom nezhubl, ale rozhodilo mi to celé zažívání!! Je vidět, že je to chemický přípravek. Nedávno jsem začal hubnout s kamarádkou. Ukázala mi přírodní produkty Herbalife, ale první jsem jí to nevěřil. Ona sama s touhle firmou spolupracuje a podařilo se jí zhubnout. Říkal jsem si, že už nemám co ztratit, tak jsem zkusil, ona mi řekla, co mám jíst, jak užívat koktejl a čaj na hubnutí a vše se mnou probrala krok po kroku... Investoval jsem do toho asi 2 300, začal dodržovat její zásady a za týden jsem zhubl 3 centimetry v pase. Jestli chcete taky zdravě a reálně hubnout, ozvěte se jí a určitě vám ráda pomůže, stejně tak, jako mně. Zdarma vám přes internet udělá analýzu stavby těla a dá vám potřebné informace. Email: [email protected]

Oriona
7x

No, ne zrovna moc inteligentně podaná "skrytá" reklama na sračku zvanou Herbalife. Brala jsem to půl roku, nezhubla jsem ani deko. A jestli někdo říká, že Lipoxal je chemie (jasně, že je!), tak se koukněte na obal Herbalifu. To vám budou vlasy vstávat na hlavě hrůzou!! A to ti lháři distributoři tvrdí, že v tom žádná chemie není. Ha ha ha!

gaggu

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Janus
1x

Plosím, jaké máte náory na lipoksal extreme?? http://vitalizio.cz/lipoxal-xtreme-ii-120-tbl/

lalina
1x

Co takhle nutriční porace, než utrácet za pilule aj., které vám stejně nepomůžou, nebo naopak škodí a pokud shodíte tak je to třeba jen psychikou, jako tomu bývá u placeba.

Lucie
2x

Zdravím jím lipoxal 5 den bolí mě žaludek mám s toho průjem. Asi před 3roky jsem užívala lipoxal ten klasický a nebolel mě po něm žaludek a bez střevní potížích .nechápu pro to na mě takhle působí... :'(

Kamila
1x

Možná je moc silný na tebe. Zkus to vydržet třeba si zvykneš. Já jsem teda neměla žádné problémy a první měsíc jsem zhubla 4 kg, což je samotnou překvapilo.

Radka

Já jsem neměla s Lipoxalem žádný problém. Krásně mi pomohl zhubnout a váha je zatím stále ok :)

Kamila
1x

To já právě taky se držím, protože jsem nehubla hladovkou, ale poctivým cvičením a jídlem. Plus teda lipoxal, jako důležitý doplněk :)

Kamila
2x

Je to nejrozumnější. U hladovek se pak diví, že přiberou zpět, většinou ještě víc.

Hunka

Přesně tak jsou z toho akorát jojo-efekty a deprese, že to nejde a je to na nic.

Maga

To je pravda, že trenér donutí. Ale důležité jsou i suplementy, aby byl výsledek co nejlepší. Není to sranda je potřeba se zakousnout a potom to jde :) jinak na fitness4u si taky nakupuji.

Žaneta
2x

No začátky jsem měla docela krušné, chtěla jsem hodněkrát přestat.

Martina

A co ti pomohlo, že jsi to nevzdala a nepřestala?

Jana

Sibutramin je tutovka holky

Nika
1x

Prosim tě a dá se Sibutramin někde sehnat?

Aňa

Nedá, aspoň co sem hledala, dle všeho jen padělky :-(

Žaneta
1x

Kupovala jsem si lipoxal, takže mě to nutilo nevzdat, když jsem za něj dala peníze. Já jsem taková, ale jsem opravdu ráda, že jsem to vydržela.

Dana

Mamka jedla lipoxal, když chtěla zhubnout na sestřinu svatbu. Do toho cvičila a byla kočka, teda vlastně pořád je, protože váhu si drží :)

Žaneta

Kolik mamka celkem zhubla na svatbu sestry?

Dana
1x

Skoro 20 kilo. Vypadala úplně jinak, ale fakt jí to seklo.

Žaneta

Tak to věřím, že musela být kočka. Kolik měla předtím kilo, pokud teda neměla nějakou závratnou hmotnost, ale to asi ne že.

Petra
1x

To máš super maminku, když pro ni byla svatba dcery taková motivace, aby zhubla. A daří se jí to držet? Jak dlouho má sestra po svatbě?

Dana
1x

Teď to byl rok a drží si pořád stejně dobrou postavu. Je prostě dobrá a jsem na ni pyšná, že to dokázala :)

Pavla

Dobrý den, můžu se zeptat může dcera používat lipoxal(effect) když jí ke 17? Díky za odpověď . 😃

Eva
2x

Beru Lipoxal 14dni, vzdy po jidle, omezila jsem jidlo po 17hod a opravdu jsem zhubla 2kg, potrebuji uz jenom dalsi 2kg a jsem spokojena. Za mne Lipoxal ma pochvalu, funguje.

Vanda

Co používáte na celulitidu? Jsou na to třeba krémy, které opravdu pomáhají?

Terez

Ahoj děvčata. Když jste začali brát lipoxal. A pak zase vysadili pribrali jste ty kila zpět?

Maky

Jen vyhozené peníze. Chtěla jsem mít štíhlejší postavu, shodit pár kil. Do toho jsem i dost cvičila, snažila jsem se zdravě jíst a stejně žádná změna. Produkt nedoporučuju.

Jitka
1x

Lipoxal už nikdy více. První týden úplně v pohodě. Ráno ajsem v poledne 2 tablety a večer 1. Ale dnes - je mi špatně,strašně zvracim,litam na záchod a je mi spatne od žaludku. Nikdy vice

Daniel

Ahoj tyto přípravky fungují přečtěte si složení je to všude stejné zelený čaj , kofein , l-creatin , pomerančová kůra ale pouze za předpokladu že máte vyvážený jídelníček a pravidelně cvičite

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce