Inzerce

Mozková arachnoideální cysta, hydrocefalus, shunt

Zdravím Vás, hledám někoho, kdo prodělal operaci arachnoideální cysty stejně jako já. Cystu jsem měl 10x7x6 cm vlevo. Mám za sebou už 4 operace a mám stále bolesti hlavy. Po operacích se zmenšila na 5x6x5 cm, ale od té doby mi neustále píská v uších a mám bolesti hlavy. Mám zavedený cystoperitoneální shunt s antisifonovým zařízením.Vydržím sice bez bolestí déle spíše sedět, ale pak si musím lehnout, aby podtlak v hlavě povolil. Léky žádné neberu. Jsem už z toho hrozně nešťastný, nevím, co mám dělat. Jak se mám bolestí zbavit, abych mohl normálně fungovat v práci i v životě? Prosím poraďte mi. Díky moc.

Inzerce
Odpovědi
Gabriel

Bol si na magnetickej rezonancii po operácii? ..Nevytvára sa subdurálny hematóm ako dôsledok podtlaku v mozgu?

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. července 2014, 14:56:42

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex
Anketa
Znáte hladinu cukru ve vaší krvi?
Zatím hlasovalo 22 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Vašek (Chronicka prostatitida - pomohlo vam nieco???) 13. listopadu 2019, 12:02:57

Jano, jaké máš příznaky a co jsi vše dělal, aby se to zlepšilo Diskutovat

• Vlaďka (operace krční páteře) 13. listopadu 2019, 13:37:20

Leni, tak držím palce, ať to pomůže.  Diskutovat

• Dada (Obsedantní neuróza) 14. listopadu 2019, 07:35:58

Reaguji na Vas prispevek, protoze syn ma stejne ritualy OCD. Nyni, po 15 letech, kdy mu bylo toto… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.