Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?

Psala jsem to už tady v jiném fóru. Od února je v ČR k dostání nový lék proti kouření - Champix. Je sice na předpis, ale předepsat ho může i normální doktor. Cena sice vyšší, ale snad se mi to tisíckrát vrátí na nenakoupených krabičkách :). Beru ho zatím tři týdny, chuť na cigaretu mám rozhodně menší než s náplastmi - tak doufám, že se mi konečně podaří s kouřením PŘESTAT!!! Máte někdo další zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
30_dohromady
28x

anonymní alkoholici www.imgbank.cz/images/anonymnial.jpg

Megan

Ahojky. Tak to vypadá, že s námi pojede i Miloš s vedlejší diskuze. Byl s námi i v Praze. Ještě dám vědět kvůli potvrzení.

Konča

Jé Milda, toho znám ze srazu z Karlových Varů. No to je veselá kopa:-) Haló neznámá/ý ten link nad Meganem, nelze najít :-( Ani když jej zkopíruji není tam něco špatně? Já se dneska opět chci smíchy válet po zemi. Smíchu není nikdy dóóst. Dneska večer zakončím 16 měsíc a začnu měsíc 17:-)

30_dohromady
28x

www.imgbank.cz/images/anonymnial.jpg

Jan Cidrych
6x

Zde jasně vidíte tu jiskru v oku .Děvče pujčené z vysoké školy a prima setkání. Moje maličkost měla první místo a druzí a třetí byli Poláci .Ale jak člověk stárne co,a ted si vezměte kde bych byl kdybych kouřil .Bane děláte dobře že jste přestali ,trochu Vás škorpím ale přitom Vám fandím. Hezky udělané co říkáte přátelé cha cha.

VIDLÁK

Z VIDLÁKOVA - TO TAM VIDÍM JÁ:-D

Jan Cidrych
3x

Jsi hloupý PRVNÍ MÍSTO JE A BUDE VŽDY PRNÍ MÍSTO A ty?

Jan Cidrych
4x

A d -návštěva z alkoholismus .Jedno řeknu kam se alkoholismus hrabete na tento server. At je to jakkoliv ,tak tito zde k sobě neztratili úctu a webmaistr zde je profík. Vždyt si klikněte na alkoholismus jak se tam baví .Akorát o h o v n ě doslova a do písmene

J Cidrych
4x

Pocit vítěze 1.místo mi na chvilku dal zapomenout ,že mi bude šedesát . Co se týká sportu ,tak ještě nějaký ten kilometr ten vidlák uběhne. Jsou mladí staříci a staří mladíci

BAN

BANere tobě zakázali další server? Kolikátý v pořadí, 5, 6? Ubožáčku co je ti, zakázali ti abecedu, tak ses natlačil sem? Přeji dobré zažívání adminovi.

30_dohromady
4x

Pán zřejmě neviděl. Jaká jiskra? jaké děvče? jaká škola? Tu je někdo slepý, tři normální norci chlastaj, jak hrdlo ráčí. Vidí někdo něco jinak? Bez škorpení, jestli někdo vidí něco jiného, tak kouří trávu, v lepším případě. Jinak chlastá doteď.

Jan Cidrych
4x

Oldo vrat se do hrobu a když se podívám na alkoholismus ,tak to je konec. Jinak každý kdo dobře vidí ,že cigáro je fotomontáž. Ještě dodám ,čtu na alkoholismus o h o v n e c h a to by zdejší slušný webmaistr netrpěl. Inu každý server má svého webmaistra a ne každý je dobrý. Hele a jedna připomínka .Oblek stál 7000 kč ,tak asi kvalita. a první místo je zkrátka první místo .Musím se smát jak se sem za mnou ze serveru alkoholismus táhnou . .Upozornuji ,zde musíte hovořit jenom slušně a ne jak na alkoholismus ,kde sprostě napadáte jeden druhého ,obzvlášt Olda a Věra s Janou.

30_dohromady
4x

Proč tě z abecedy vyhodili? Nebylo to právě kvůli tvého hulváctví a sprostých slov? Z těch 7tis. ti pupek ti čouhá, jako bys to měl z frcu.

Jan Cidrych
3x

Když si napíšeš jméno Jan Cidrych ,tak se Ti na seznamu objeví asi na páté pozici ubohý nápis ,Jan Cidrych je č.urák. Tento sprostý příspěvek přetáhl ze serveru doktorka Olda. Je tam datum a vše okolo. Zde se tyto sprostárny nedějí. Když si přečte každý sprosté příspěvky z minulých dní ,tak tam Jan Cidrych nefiguruje a jsem rád. Mě nevadí zákaz psaní tam ,kde vládne sprostota a podlost. Ty si dej odchod na alkoholismus kam patříš.Tam jsi doma Slušným přeji hezký zbytek dne.

Jan Cidrych

abeceda zdraví -alkoholismus -konec

30_dohromady
4x

Všichni byli sprostí, jen ty slušný, tak proč vyhodili jenom tebe?

Jan Cidrych
1x

Proč mne vyhodili ? Protože stejně jako VY nemají rádi 30+30

Jan Cidrych

Pomoz si a bůh Ti taky pomůže .Seberte se konečně a přestante hulit palce Vám drží Jan Cidrych nekuřák pře třicet let

Jan Cidrych

Výchova .Zde Vás přispěvovatelé z abecedy zdraví-alkoholismus vychovají k slušnosti.Zde nebudete moci sprostě druhého napadat .

30+30 Jan Cidrych
1x

Třicátý rok nekuřáctví a abstinence . Svěží dech a čisté svědomí.

Konča

Tak opět přes slzy nevidím na monitor. Link je v pořádku, jenom já jsem špatně kopírovala. Ovšem fotograf by se měl přihlásit do soutěže CZECH PRESS PHOTO do kategorie "každodenní život" a má jasnou první cenu:-DDD

Friduča

Dobré ránko, není to zbytečné ? Nač rozfoukávat ? Toť můj názor... Nerada se snižuju na úroveň někoho, kdo za to nemůže... Jinak nekouřím ( myšlenky na ten hnus nemám ), opět jsem nemohla spát, takže jsem po dlouhé době zobla půlku prášku na spaní, který jsem vyhrabala a vyl prošlej... Tak uvidíme dneska...Divné... Jdu pracovat, mám toho dneska hodně na objíždění... Držte se !!!

Jan Cidrych
4x

Nerad se snižuji na úroven lidí co si za to MŮŽOU FRIDUČO A SPOL Nekouřím TŘICÁTÝ ROK A VY? Kolikrát do roka recidiva?

Tomáš M.

Ahojte dnes najíždím na 2x půlku modré denně, později dám info...

Stenlák

Ahoj Tomáši mám v tom nepořádek ? Psal jsi nedávno že bereš půl - nebo jeden a půl ? . Vyjma toho si psal že si kouřil ono vcelku jedno zda šlukneš nebo ne tomu moc nerozumím . Já nehledám spor jen se ztrácím nad protichůdnými informacemi . Champix je na nobelovku -- potahoval jsem cigaretu protože díky Champixu můžu . Opravdu si to psal ? dík za vysvětlení . S

Tomáš M.

Ahoj Stenly, bral jsem 3x půl jak jsem jednou napsal v 8-12-18 hodin. Dneska jsem vzal jen jednu půlku ráno a vezmu další v 17:00. Takže postupně ubírám. A pokud dobře počítám jsem tedy na jedné celé modré denně. Jinak to jedno cigáro to byla recese, ne potřeba, to jsem zmínil jen tak na okraj v tom jednom příspěvku. A poznámka ohledně champixu měla být pochopena tak, že i když bych tu cigaretu šlukoval, nic by mi nedala, jen by mi bylo možná zle? Nesmíš mě brát v každém příspěvku za slovo, často jenom tak něco pronesu, bez podrobného čtení apředchozích příspěvků. Mám strašně málo času. Čauky

Tomáš M.

Pro upřesnění mojeho dávkování i pro ostatní: Startovací balení jsam bral jak se má dle předpisu, 2x denně bílou, následně 2x denně modrou / Následně plné balení jsem jel 7 dní 2x denně modrou a po žaludečních problémech jsem najel na 3x denně půlku modré, takže až do včera jsem bral 1a1/2 modré denně. Myslím, že mám teď třetí 56mg balední + startovací = cca 7200.kč

Stenlák

Ahoj Jasný já jsem se jen zeptal nemyslel jsem to vůbec špatně . Mě se zdálo že jsi psal půlku to je celé .Já já jsem vybral 2 startovací balení protože jsem je měl + teď jím druhé 56 ale jsem na začátku dávkoval jsem to jinak už dlouho jsem na 1/2 a sem tam 1/3 ( blbě se to cvaká i štípačkama ) :) držím ti palec ať to jde dobře . S

irena

díky za účast , snažím se ze všech sil se z toho vylízat, ten grog ze smetanou neznám ,tak si ho taky uvařím.Miloš pojede Ivi určitě tak ať se Tomáš nebojí. Jsem otrávená že je venku tak krásně a já musím ležet,je mi momentálně hrozně ,miluju podzim , ty barvy , kéž by to vydrželo jěště těch 10 dní.Mějte se všichni zdravě a nekuřte!! (nefoukat)

rimankaaa

ahoj, ahoj, asi sa pár dní neozvem - sťahujeme a neviem, kedy nabehnem normálne na net, no budem sa snažiť sem - tam nakuknúť. STENLÁK, ja už na nijakom metalíku nefrčím a kapelky, čo si uviedol - tak to nejak nemusím, to je skôr heavy, aj keď black je fajn (no ja som vyrastala na starých českých veciach - masters hammer, torr :) ) a potom asi ten ten trash, tiež od vás ako arakain, debík (debustrol). vlastne ono, keď tak rozmýšľam, je toho dosť, čo si vypočujem ešte aj teraz, ale asi nejde o kapely, ale o pesničky ;) to je na dlhé lakte toto :) chodíme často na koncerty, u nás v pube sa robia skoro každý víkend a fakt si tam každý nájde to svoje, našiel by si sa tam aj ty :)

Stenlák

Ahoj Rimankaaa Tak ať ti stěhování klapne ! Dej nám vědět jak se dostaneš na net. jak válčíš . Určitě bych si tam našel ale ty léta koncertů mám za sebou dávno tomu :) Já si sem tam dám nějaký bm . Pročistí to hlavu :) Ahoj S

Friduča

Tak to je super, že pojede i Miloš.. Tak dej vědět Megouši... Tomáši ty hezky zoběj a podávej hlášení...A ty Irčo vydrž a hezky se kurýruj, ať jsi zdravá na srazík !!! Tady je ponuro, pod mrakem...

30_dohromady
4x

P.S. první místo s nákupní taškou a rukou v kapse, to byly závody v nějakém marketu pro důchodce? To si měl vzít aspoň společenský oblek (hnědý nebo modrý) s kravatou nebo motýlkem. Pán nevidí, je oslepen světly kamer.

30_dohromady
10x

imgbank.cz/images/cirda.jpg

rimankaaa

A kedy to idete na ten zraz? tento či budúci víkend? bo sa mi podarí na net až ďalší týždeň prísť a aby som vám nezabudla popriať parádnu zábavu :) a samo, že bez niktotínu ;) verím, že nebudete takí slabosi ako ja a dáte to aj s tou kapkou alkoholu ;) no myslím, že väčšina z vás majú už tie najhoršie začiatky za sebou, nepoznám vás ešte všetkých :)

Friduča

Kde máme dneska konec Stenlimu a Končíí ??? Rimanko, srazík je příští víkend a i když je to mnohdy do rána, tak se ničeho neboj :)))) Taky jsme si jednou dělali srandu, že by byla bžunda, kdyby jsme odjeli jako kuřáci :)))) No, ale to nehor... Já jedu druhý měsíc a jsem ráda a stejně myslím jsou na tom ostatní :))) TY se taky hezky drž !!! A s alkoholem opatrně.. Viděli jste někdo Demi Moor v poslední době ?? To je mazec co dělají ty nervy... Je tak poloviční, než byla... TAkže přátelé, nežrat, nežrat a svičit :))) Ale ona je hodně - to není nic hezkýcho... těžko se bude vracet do normálu... Jdu ještě pracovat a něco sníst :))) A co Ládík ? Na srazíku s tebou počítáme... chlape :))

Stenlák

Ahoj Fridu . jsem tady ale dneska mám takový smutný den . Už jak jsem vstával tak jsem si říkal není to dobré a ani moc nebylo :) Byl jsem na jižní Moravě . Vrátil jsem se domů kolem 15h. Chvíli spal . Teď budu vařit

Friduča

Apropo já mám při měsíci a dvou dnech mám ještě větší polovinu balení... Ale pokud bude můj ,, naštvanej svět ,, pokračovat možná zase zařadím půlku za den... Nevím čemu to totiž přičítat... :( Chu´t na cígo nemám vůbec žádnou, ale to rozpoložení je fakt mazec...Stenli jak to čtrvtíš ???? :)))) To jsi šikula, nějak si to neumím představit ...:) Klobouk dolu...

Stenlák

Ahoj . No teď i já mám dny nevím co to . Čtvrtím to štípačkami na dráty :) jde to na tři díly . . Já mám skoro celé to 56 a rád bych aby mě vydrželo už . Nejde o peníze koupit další .... Spíš bych byl rád aby jsem to už nebral byť tedy beru málo . Já taky nemám chuť na cigaretu ani náhodou . Kouřit už nebudu znám se vím že je to velice nepravděpodobný tj kouřit . Ale nebudeme si nic malovat když už někdo kouří 40/50 den a to stabilně tak je jisté že se člověk mění psychiky, fyzicky mě to nevadí já to i vítám dokonce si to chvílemi i užívám . Ale boj to jako je .

Friduča

Neboj Stenli, zase budu lépe !! Ono to počasí nám taky asi nepřidává... A copak vaříš dobrého ??? Já každý den čučím na Prostřeno - ráda vařím i jím.. mlask :) A čekám zda se dneska normálně vyspím, nejsem na nespavost zvyklá a jsem z toho fakt nervozní.. Třeba je to podzimní únava...

Kamil

Kouřil jsem 20 denně někdy víc, teď ke konci už. a jak dlouho? začal jsem hodně brzy takže mi zbývá troška do 20 let kouření. Dnes 11 den bez cigarety a je mi dobře. Absťák žádný, sem tam příjde chvilka chutě ale je to tak krátký pocit u mě v otázkách vteřin. Prostě najednou a najednou to je zase pryč. Jako dobrý...

krutibrk
3x

Jan Cidrych lže s těmi třiceti lety nepití.Na fotečce je se sklenicí chlastu a před rokem či dvouma psal,že nepije 12 let.Lhář.Všem co se drží ať třeba den přeji výdrž .Nekouřím rok.A vím jak je těžké přestat a vydržet a jak je těžké tu číst toho chlubila.

Jan Cidrych
2x

Kdejaký závislí debil udělá přidělá cigaretu a ještě k tomu špatně .Cigáro jsem měl vždy v pravém koutku ůst cha cha

Jan Cidrych

krutibrku bud rád i za ten svůj rok nekuřáctví.No kdo umí ,tak umí.

Jan Cidrych
5x

Krutibrku 30+30 je historický fakt a ten NEJDE VYMAZAT.

Krutibrku
1x

ty z naší diskuze taky táhni , tvoje postřehy nás nezajímají , tato diskuze je o něčem jiném

Friduča

Kamile jen se drž - stojí to za to !!! Moje mamina nekouří taky už 6, nebo 8 let ( teď nevím ) a říkala, že ty nájezdy pokoutníku měla docela dlouho, ale je to jak píšeš pár vteřin.. Důležité je na to nemyslet a něčím se zabavit... Megane, takže mamina asi nepojede, Sylva určitě nejede, takže tě v sobotu nakládáme a valíme :))) Podrobnosti domluvíme po telefonu :)))) Už se na vás těším :)))

Stenlák
1x

Tak to je fajn Kamile drž se protože bez cigaret je to super . Jo Fridu taky se těším na ty hory . Doufám že nebudem nasazovat řetězy ale na rozdíl od vás Pražských já z Valaška se nebojím metru ba ani dvou :) Nevím jak přijedeme ale nějak kolem 10 vyjedeme z Olomouce ? tak to tam nebudeme dřív jak v 14:00

Friduča

Já myslím, že kalamita nebude.. Je to téměř za týden a po sněhu ani památka :)))) Jinak já jsem naplavenina, takže jsem taky připravena :)))) Mažu do peří.. padá to na mě, tak snad zaříznu.. včera to bylo to samé, ale pak nic :( Dobrou

Konča

Další voňavý den za mnou:-)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce