Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

potrebuji zhubnout....rady pls piste na maily..

Ahojky...Jsem mlada ... Jsem vysoka 168cm a vazim 67 kg. Stale se snazim drzet diety.. ale vzdy to nevydrzim... a snim vse na co prijdu, .. CHci byt konecn hubena a zhubnout 10 kg.. v nejkratsi dobe. prosim,pomozte mi a piste na muj mail... [email protected] diky vsem

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Lucyš

No taky jsem tomu nevěřila. Silná vůle a chuť zhubnout ale byly silnější, tak jsem to vyzkoušela a jde to. Jsem mnohem štíhlejší, i na váze se to projevuje a taky jsem mnohem spokojenější.

Lucka

Taky mám na něho zálusk :-) uvažuji že po Vánocích začnu brát...snad splním svoje převevzetí, které si plánuji na silvestra :D

Olinka

Už bereš nebo ještě pořád jen zvažuješ? Taky totiž nad slimaxem femi uvažuju, ale potřebuju takové to popostrčení, abych se skutečně rozhoupala.

Jojinka

Dobrý den, popostrčení vám můžu dát já. Nejdříve jsem zkoušela takové ty obyčejné věci, jako jsou nějaké koktejly z lékárny, nebo něco, co jsem viděla v reklamě, například XL-S medical apod. Nic mi ale nepomohlo ať už jsem dělala co jsem chtěla, furt jsem vážila stejně a na váze ani na postavě žádný rozdíl. Pak mi ale známá řekla úplně náhodou o slimaxu femi. Tak jsem to vyzkoušela a byla jsem nadšená. Skutečně to fungovalo.

Lucyš

Reaguju tady na Jojinku. Stejně to mám i já. Úplně jak přes kopírák. Taky jsem se strašně dlouho snažila zhubnout, a to je na tom vlastně to úplně nejhorší, protože tě to pomalu přestane bavit. Nakonec jsem ale i já objevil slimax femi a konečně jsem zase dostala energii do žil. Hubnutí jde jako po másle, výsledky vydím cvičení po cvičení a neustále hubnu. Už i přítel říkal, že se bojí, aby mě neklofnul někdo jiný.

Olinka

A holky, za jak dlouho jste na sobě viděly první výsledky? Jak dlouho se má tedy člověk trápit?

Lucyš

No já asi za dva týdny. Samozřejmě nějaké výraznější chvilku trvaly, ale jinak to byla celkem rychlovka. A navíc každý to má jinak, takže třeba u tebe to může trvat jen třeba týden. :-)

Olinka

Tak to je celkem rychle, já jsem čekala že třeba napíšeš že až za měsíc. Dva týdny to je naprosto v klidu doba. :-) Já už jsem toho vyzkoušela tolik a vždycky jsem nad tím, strávila tolik zbytečného času, že mi dva týdny přijdou jako naprostá pohádka. :-D Hlavní je už ale neztrácet čas s neúčinnýma přípravkama a vsadit na jistotu, kterou jednoznačně vidím ve slimaxu femi. =)

Lucyš

Jo takhle. No právě mě všechny kamarádky říkají, že je to dlouhá doba, že by tak dlouho nevydržely, že potřebují vidět výsledky hned skoro druhý den. A pokud je nevidí, tak toho okamžitě nechávají a nezáleží na tom, kolik do dané přípravku napráskaly peněz. Tak jsem si právě říkala, že možná řekneš, že je to pro tebe taky dlouho.

Olinka

Ať si tvoje kamarádky říkají co chtějí, ale dva týdny skutečně není dlouhá doba. Někdy to totiž trvá třeba i několik měsíců a furt nic. Pak se zvážíte a ještě zjistíte, že jste o pět kilo těžší, takže místo hubnutí vám vlastně ten přípravek přidával na váze. Jako nejsem hloupá a vím, že i se slimaxem se budu muset hýbat a že to bude chtít víc, než jen brát nějaké prášky, ale dva týdny je skutečně parádní doba a alespoň to člověka motivuje do dalšího snažení. ;-)

Zuzka

Ahoj, máte někdo zkušenost s nějakým dietním plánem? Jestli to funguje a jak to funguje?

Anežka

Ahoj, já jsem měla 15 denní dietní plán a zhubla jsem 6 kg. Byla to pro mě velká změna jídelníčku. Ale na štěstí jídlo bylo chuťově dobré. Dietní plány jsou fajn, myslím že tě tak nějak nastartují a ukážou co jíst a nejíst a hlavně jaké porce. Teď se snažím vařit si zdravě a jíst pravidelně menší porce. Stále zařazuju do jídelníčku poteinové nápoje a tyčinky. Jsou fajn místo svačiny na odpoledne. Tak to střídám.

Anla

Jako nevím no...dietní plán...jako zřejmě to funguje všechno..ale prostě bude to těžké dodržovat...raději jsem dala na slimax femi a čekám jestli to nějak zapůsobí na mě

Ivanka

Zuzi, hubnutí není vůbec jednoduché. Chce to více než dietní plán. Taky doplňky stravy a cvičeníčko. Není to prostě jenom o stravě nebo jen o cvičení. Všechno je propojené a chce to dodržovat spoustu pravidel, abys zhubla. Díky ale třeba slimaxu to budeš mít mnohem rychlejší a pohodlnější. Ale ani samotný slimax to nepomůže... Chce to myslet hodně dopředu.

Tereza

No jo, sice to bude slimaxem rychle, ale prosím vás nezapomeňte ptoom ještě alespoň rok dodržovat střídmé jedení. Vy totiž rychle zhubnete a budete za krásnou, ale pokud se pak zase spustíte, tak vám to bude úplně k ničemu.

Ivanka

Jo, to já vím a myslím na to. Ale potřebuju už skutečně zhubnout. Takové ty bezvýznamné pokusy mě už nebaví. Alespoň to bude se slimaxem rychle a nebudu muset na výsledky čekat jako smilování boží. ;-)

Tereza

To je naprosto zdravý a správný přístup. Takto postupujte i do budoucna a budete mít krásnou postavu přesně podle svých představ. Na druhou stranu to se slimaxem nepřehánějte. Ono je totiž známé, že jakmile jednou začnete hubnout, že pak už se strašně špatně přestává a z člověka se hodně rychle stává anorektik nebo bulimik a už to vlastně ani není ku prospěchu věci.

Ivanka

To bych ani nepřeháněla. Moje motto je vždy s mírou. Nic se nemá přehánět. Můj cíl je z 80 kg zhubnout na cca 60 kg při výšce 168 cm. To už pak budu spokojená a pak se budu rozdělovat s mojí zkušeností se slimaxem. ;)

Jindřiška

Tak a je to tady - konec roku a já zase budu mít předsevzetí, že budu chtít zhubnout. Tentokrát ale opravdu. Četla jsem si tady, že ten slimax je fakt dobrý. Tak to teda tentokrát zkusím s ním a snad to bude OK a snad mi to půjde.

Terka

To nesmíte tak hrotit. Chce to postupně pomaličku hubnout třeba až do dalšího silvestra, kdy se na sebe podíváte do zrcadla a uvidíte ten rozdíl. :-) Za sebe ale ten slimax normal schvaluju. Ten pomáhá a půjde vám to s ním mnohem snáz! :-)

Babička

Taky beru slimmax normal s dcerou a teď se k nám bude přidávat i má čtyřiadvacetiletá vnučka. Tak uvidíme. Já už to beru nějakou dobu a i když jsem moc nezhubla (zatím to max. 3 kg), tak mám mnohem víc energie, síly a elánu. :-D Jako zamlada :-D

Simona

A když budu přitom chodit do posilovny, tak to bude mít ještě lepší účinek, že? Chci si totiž slimmax normal koupit po vánocích, tak teď zjišťuju informace.

Terka

jj ten výsledek by měl být ještě lepší - nejen, že budete rychle spalovat tuky, tak budete rychle zpevňovat celou postavu.

Simona

Tak to je super - tak to si hned nakoupím slimaxů celou zásobu a pak budu furt krásně hubnout! Jůůů já už se moooc těším, až budu krásně hubeňoučká!

Romana

:D bože...beztak nebudeš :-P

Terka

To jo, ale zase nečekejte, že budete hubená ze dne na den - chce to trpělivost a čas, což se ale vyplatí!

Simona

Jo, to já vím a ani neočekávám žádné zázraky. Na druhou stranu ale zase doufám, že mi ten slimmax normal pomůže k vysněné postavě.

Daniela Prokopová

A už jsi zkoušela žvýkačky Anti-Hlad? Není to špatná věc, je to na přírodních produktech postaveno a hlavně ti to pomůže udržet ty chutě. Já to třeba používám hlavně po obědě v práci, protože pak jsem dycky odpoledne před večeří měla chuť hlavně na sladké a to nebylo dobré a pak jsem přišla tedy na toto. A jsem docela spokojená. Dám si žvýku po obědě a vydržím nejíst do cca 18 hod, než přijedu domů a udělám si večeři.

Markéta

Nemáte tady prosím někdo zkušenost s dělenou stravou?

Jojinka

Jo, já jsem to zkoušela, ale nakonec jsem to opustila. Nebylo to totiž úplně dobré... :-( Neměla jsem vůbec žádnou energii, byla jsem furt nervní a neměla jsem z toho dobrý pocit. Stejně jsem nakonec ani moc nezhubla... :-( Teď jsem přešla na slimmax normal, o kterém tady holky taky píšou a jsem mnohem spokojenější.

Pupíček

Mám úplně stejnou zkušenost. Nedávno jsem navíc o tom viděla dokument, že je to úplně blbost a že to takhle nefunguje. Být váma bych do toho ani nešla. Zbytečné. Lepší je fakt slimax a posilovna. S tím budete hubená raz dva.

Julie

Slimax femi jsem si teď objednala..Vánoce za dveřmi, tak po Vánocích se vrhám na dietu :-)

Magra

No to máte pravdu! :D Na silvestra si dát zase nějaké předsevzetí a pak už stačí ho jen dodržet :D

Smoulinka

Stejná výzva jako každý rok..ale se slimaxem to snad tentokrát už výjde :-)

Romana

Se slimaxem femi to jde opravdu mnohem lépe...už jsem začala a těším se na pořádné výsledky :)

Eliška

HIhihi, taky jsem si dala předsevzetí a zatím ho držííím!!! Tak jsem zvědavá...do léta chci mít postavičku jako lusk :))))

Heďa

Jo, to jsem si dala taky..ale už jsem ho stihla porušit..ta slabá vůle to je děs! :( asi si taky koupím ten slimax či co to je

nasmith

Dobrý den všem, jsem panu james Edwarda podle jména, jsem občanem of Maryland USA, jsem se těšil na skutečné úvěr společnosti za posledních 6 měsíců, a vše, co jsem dostal, byla skupina podvody, kteří mě provedených jim věřit a na konci dne, které podvedeni mě o $ 6,000.00, aniž by něco na oplátku, všechny mé naděje byla ztracena, dostal jsem zmatený a frustrovaný, já ho najít velmi obtížné nakrmit svou rodinu, nikdy jsem chtěl mít něco společného s úvěrovými společnostmi na síti znovu, protože jsem nikdy důvěřoval jakýkoli úvěr společnosti, protože jsem byl podveden, a tak jsem šel půjčit nějaké peníze od přítele, jí řekla jsem všechno, co se stalo a ona řekla, ona mě nemůže pomoci, že ví o půjčce společnost, která mi může pomoct, že se právě dostal půjčku od nich, ona mě režie na tom, jak požádat o půjčku, Udělal jsem, jak jsem byl poučen, jsem se, když jsem nikdy nevěřil, ale já se snažil, a k mému překvapení největší můj úvěr byl poskytnut ke mně do 24 hodin, nemohl jsem uvěřit svým očím, jsem šťastný a bohatý znovu a já jsem děkoval Bohu, že Na tomto podvody po celém místech stále existují skutečné společnost, jako je tento, prosím, já poradit všichni tam venku, kteří jsou v potřeba úvěru a mohou být spolehlivé, důvěryhodné a schopné splatit v řádné době finančních prostředků je kontaktovat prostřednictvím e-mailu: [email protected]

Milena

Dobrý den,chci se zeptat jak dlouho by se meli uzivat prasky Slimax abych zhubla? dekuji za odpoved

Andrea

Cauky Mileno, hele tak ja je beru uz skoro půl roku a zhubla jsem dost...ale brat je neprestavam..uz tak preventivne

Pavla

Tak dlouho? :-O a nemůže Vám to nějak uškodit?

Pavla

a kolik jste zhubla?

Antislimax

Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv FDA varoval před produktem slim max. Prý ohrožuje zdraví a kdo ho má doma, má ho okamžitě vyhodit. http://www.fda.gov/Drugs/ResourcesForYou/Consumers/BuyingUsingMedicineSafely/MedicationHealthFraud/ucm375961.htm

Mirka

Co to je za blbost? Už ho beru půl roku a jsem v pořádku ;)

Pavla

Nápodobně :-)

Pavla

asi to napsal nějaký závistivec, :D

Antislimax

Ježišmajá, tak honem přestaň, vždyť ta věc je podle názvu je genotoxická!

Míša

Ahoj ženy, má tady někdo opravdu zkušenosti se slimaxem pro ženy po 40?

Mirka

Ano, já mám :-) půl roku už ho beru

Míša

no a jaké pozorujete výsledky a je to teda nejvhodnější přípravek pro ženy po přechodu?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce