Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

potrebuji zhubnout....rady pls piste na maily..

Ahojky...Jsem mlada ... Jsem vysoka 168cm a vazim 67 kg. Stale se snazim drzet diety.. ale vzdy to nevydrzim... a snim vse na co prijdu, .. CHci byt konecn hubena a zhubnout 10 kg.. v nejkratsi dobe. prosim,pomozte mi a piste na muj mail... [email protected] diky vsem

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Mirka

Já jsem s nim velmi spokojená...člověk nemusí moc dřít a hubne ..což je super..protože nemám na nějaké šílené cvičení čas :)

Míša

No a kolik jste zhubla? a je to teda pro ženy po přechodu?

Mírka

Je to pro ženy od 40 let, to neznamená že v té době už musí být ženské v přechodu...já třeba ještě nejsem :)

Míša

Ouky douky, to jsem potřebovala vědět..tak děkuji :)

Andrea

Ano, také mám s tímto doplňkem stravy osobní zkušenost, doporučila mi ho kamarádka, protože s nim byla spokojená, nyní jsem i já :-)

Hana

Cvičení za podpory slimaxu mě vynáší úplně do obláčků, protože si konečně plním svá přání a předsevzetí a hubnu!

Majda

Cha, taky? Taky jsem si dala předsevzetí, že zhubnu a zatím si to držííím :-) jen tak dáál :)

Jarka

JOjo, slimax jsem si koupila na doporučení a čekám co se bude dít :-)

Pavlína

tak ze dne na den to sice nebude, ale když si k tomu trochu pomůžeš cvičením a upravou jídelníčku tak se můžeš těšit na výsledky :-)

Jarka

Jo tak, to je jasný, nejsem naivka, že bych si myslela že to bude ze dne na den a bez nic nedělání :-)

Pavlína

Tak to je fajn, já jen pro jistotu, protože někteří si to takhle myslí a pak nadávají, že to nefunguje, že to je k ničemu :-)

Jarka

No joo..tak je přitom nechte :) Víte jak to je, ten kdo chce zhubne, je zapotřebí mít také silnou vůli si myslím :-)

Pavlína

Tak samozřejmě, bez silné vůle by spousty věci nešlo :-)

Bára

Čautě, mám podobnou postavu jako ty - výška i váha, ale ikdyž jsem cvičila, tak mi vadily ty moje vnitřní stehna, kterých jsem se nemohla zbavit. Potom jsem na Interbeauty viděla přednášku oaní Řehořkové a za akční cenu jsem si v jejich stánku koupila dvě ošetření na vnitřní stehna, podstoupila jsem je a jsem naprosto spokojená. Tak taky můžeš vyzkoušet některý z neinvazivních ošetření :))

ytong

Nejlepsi je metamfetamin.

Hana

Nedělej si srandu :D Podle mě nejlepší je piperina

Amelie

z osobní zkušenosti můžu doporučit tablety Piperine Forte. nezapomen také na sport, zdravé jídlo a pij hodně vody!

jule

Piperine nejlepší! :D díky tím tabletám rychlé vratila jsem do formy po porodu!

linda

vyskoušel někdo ty koktejle z citronem a pepřem? myslím že ve výsledku by mělo být jedno, přece piperina je výtažek z pepře...

Amelie

pozor na takové koktejle! můžou víc poškodit než pomoct. mletý pepř není efektivní. tablety obsahují vysoce koncentrovaný výtažek z pepře a jen v takové formě funguje na hubnutí.

helena

na mužské břicho také piperina pomůže??

tereza

myslím že je to jedno, mužský nebo ženský tuk ;)

Anna

mému chlapovi takové tablety pomohly se zbavit břišního tuku

Marta

možná koupim je svému manželovi, pije hodně piva a jen přibírá...

Honza

takové tablety fungují na hubnutí, ne na alkoholismus. samozřejmě pomohou ztratit břicho, ale doporučil bych především omezení alkoholů...

Dagmara

Já osobně doporučuji k hubnutí pohyb a změnu stravy! Zdravá strava je opravdu důležitá. Co se pak týče pohybu, tak doporučuji něco, co vás bude bavit, abyste u toho vydrželi. Já jsem si třeba zamilovala EMS tréninky :)

Mucha

Já su chlap. A přiznám sa že dost líné. Ale chcu se sebo něco začat dělat a tak sem si řek proč si nenajít odborníka a nenechat si poradit. Ale kde takovýho hledat poradíte mě?

Harnová

Pavlínko vy ste tam snimi hubla?... Dařilo se? Mě se moc diety nedaří dodržovat se přiznám... :/

Pavlínka

Ano přiznám se že mám zkušenost, kdysi jsem tam docházela a pomohli mi

Harnová

To jste fakt dobrá, já se hrozně bojím že dám peníze a potom to nevydržím.. Čím vás motivovali že ste vydržela?.. Uvažuju že se na ně možná taky obrátím protože si už fakt nevím rady co jinýho semnou

Pavlínka

Mě například hodně motivovalo to, že když jsem tam týden co týden docházela na konzultace a kontrolovali se výsledky jak jsem na tom, tak vždycky byl vidět nějaký pokrok a to pro mě bylo fakt hodně velká motivace když jsem viděla že to někam vede

Harnová

aha, no je pravda že když bych viděla na sobě že opravdu hubnu tak mi to určitě dodá elánu abych vydržela..

Pavlínka

Já osobně hubla tři kila za měsíc

Martina

Tři kila měsíčně??? To mi zní skoro jako sen..tak to budu muset určitě vyzkoušet se do toho jejich programu přihlásit

Síma

Ty brďo, tak to kllobouk dolů. mohla bych vědět, jak dlouhý program si u světa zdraví zvolila ? Na jaké váze si prosím začínala a na jakou se chceš dostat ? :) Moc se v tom upřímně neorientuju, proto tak vyzvídám, protože když už bych se do toho chtěla pustit, tak abych am přišla s určitou představou.

Maria Vargas

* BY STE CHCELI ÚVER INVEST * * Ste v noci spat, ako môžete získat pôžicku? * Hladáte pre osobné pôžicku? * Hladáte pôžicku na zacatie vlastného podnikania? * Hladáte pôžicky pre velké projekty? * Hladáte pre investicná pôžicka? DNES, E-MAIL: [email protected]

Markéta

Snažím se poslední dobou dávat si do těla kvalitnější potraviny… snažím se i maximálně omezit cukr, přesto bych ráda alespoň nějaké zdravější mlsání… co například nějaké zdravější džemy, kupujete?

Jindřiška

Občas koupím svátečně džem relax z ovoce, je moc dobrý a má v sobě 100% podíl ovoce. Slazený pouze jablečnou šťávou, přidaný cukr tam není

Markéta

A kde bych tento džem koupila? Seženu ve všech obchodech?

Jindřiška

Viděla sem v albertu, bille… dokonce i u mamky když sem byla na návštěvě na malym městě, tak měli i v obchodě Hruška tyto džemy… nebo ještě tedy pokud vám vyhovuje objednávání potravin, tak mají tady https://www.rohlik.cz/hledat/Relax%20z%20ovoce?_ref=whisperer&companyId=1

Milena

Lidi a co liposukce? Máte s nějakou zkušenost?

Jarka

Já mám za sebou liposukci podbradku a sem moc ráda že sem do toho šla.

Milena

Jari na jaké klinice jste byla prosím?

Jarka

@Milena: Na klinice Aesthevita v Praze. Klinika se mi moc líbila

Aranka

Máte po té liposukci podbradku nějakou jizvu? A jak dlouhé bylo hojení?

Jarka

Jizvu nemám skoro žádnou, není ani vidět. jinak hojení... to bylo něco kolem dvou až tří týdnů

Tereza

Mám nedávnou zkušenost s klinikou Aesthevita. Jsem vážně spokojená, setkala jsem se tu s velmi vstřícným jednáním, necítila sem se vůbec jako na klinice ale opravdu příjemě. Všichni se tu ke mě chovali moc hezky, a plastik moc šikovný

Doubrava

Jindřiško děkuji za doporučení na ty džemy, dneska sem zkusila poprvý a sem z toho fakt nadšená!

Markét

Na žádné odsátí bych nešla .. to mi přijde jako hrozně zbytečná věc, když má možnost to člověk dát pryč sám .. akorát je to makačka, že co si budeme ..

Jaroslava

Rozhodně je nejlepší se vyvarovat nějakých drastických diet, ale spíše volit cestu kvalitní a pestré regionální a sezónní stravy a také vhodné cvičení, třeba na stroji. Udělat si doma tak trochu domací posilovnu.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce