Inzerce

Muže bolí hlava jinak než ženy

Muže často přepadá tak intenzivní bolest, že by nejraději tloukli hlavou o zeď. Rychle odezní, ale ráda se vrací... více ...

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jana

Dobrý den.Nevím,zda se jedná přímo o migrénu,nikdy mi nebylo řečeno,že trpím migrénou,přesto,že jsem byla na vyšetření u neurologa,který mě 2x poslal na EEG ,pak mi předepsal léky na migrénu ,které mi nezabraly a nakonec konstatoval,že je to vlivem hormonální antikoncepce.Tak když mě začne bolet hlava,tak vím,že zhruba tři dny bude.Snažím se ji alespoň tlumit léky na bolest,ale žádný zázrak,pouze lehce bolest otupí.

Robert
1x

Dobrý den, také mám ve svém věku 40ti let občasné potíže s náhlou a velmi silnou bolestí hlavy. Také jsem byl na EEG, kde mi řekli, že se nejedná o migreniozní ložisko a nic nenašli. Vyšetření u očního také nic. Jedná se o bolest za a nad pravým okem, kde nakonec konstatoval ortoped, že je to od páteře a sice trojklanný nerv, že je to způsobené zníčenou meziobratlovou ploténkou mezi 4. s 5. obratlem krční páteře a že to bude jen horší. " uklidnil " mě tvrzením, že jsou lidé, co s tímto žijí chronicky a naučili se s tím žít. Tak to bych asi nedal. Je to taková bolest, která se objeví bez varování, okamžitě ze sekundy na sekundu a v plné síle, kdy se nemůžu ani nadechnout. 4 Ibalginy 400 a snad usnu. ale nevidím to jako rozumné řešení. A to mi ještě neurolog s klidem řekl, že to nevidí na rakoviné ložisko, ale jistý si není. Fakt dobrý. Mějte se, Robert, Brno

Míša

Dobrý den, nevím jestli nás bolí hlava rozdílně než muže..každopádně já na bolesti hlavy trpěla a hledala jsem různé způsoby jak je odstranit. Velmi mi pomohl přísun hořčíku...takže doporučuji, můžete vyzkoušet. :)

Onndrej

Zdravbím a berete čistě jenom hořčík nebo nějakou kombinaci?

Míša

Já beru tento MAGNESIUM Biokomplex, doporučila mi ho kamarádka

Onndrej

Aha, prořože já hořčík beru na doporučení mého lékaře..ale nijak zvlášť nepociťuji změnu

Míša

A to berete přímo ten, o kterém jsem vám psala nahoře?

Onndrej

Ne, beru nějaký hořčík z lékárny, ale značku z hlavy teď nevím

Míša

Aha...no tak zkuste ten co jsem vám doporučila, protože on jen specální právě tím, že hořčík vstřebáváte oopravdu ve velkém množství oproti jiným

Míša

A navíc je obohacený o B6

Míša

Ok ok, tak díky za tip. Vyzkouším. :)

Radka

Taky už jsem o tomto hořčíku něco slyšela, asi do něho také půjdu. :-)

Jana

Jojo je výborný, nemůžeme si ho doma vynachválit, konečně pořádný hořčík :-)

Radka

Super, tak to jsem ráda za další doporučení. A dá se sehnat v lékárně? :-)

Jana

Abych byla upřímná, tak já jsem si ho objednala z internetu, ale řekla bych že beztak jo...poptejte se :-)

Natálka

A o jakém hořčíku je tady řeč? Já jsem teď totiž dost viděla chválu na to magnesium biokomplex. Bavíte se o tom?

Jana

jj bavíme se právě o tom magnesiu biokomplex. Nic jiného podle mě nemá vůbec cenu o pozornost. Všechno osotaní jsou totiž jen placeba. Jen magnesium biokomplex je skutečně fungující hořčík.

Natálka

Fakt? Mě přijde všechno, že je to na jedno brdo. Jak to že teda nestojí to ostatní za řeč a že stojí za řeč jen magnesium biokomplex?

Jana

Tak jako normálnímu člověkovi to asi všechno přijde na jedno brdo a že je to všechno stejné, ale ve skutečnosti to tak není.. Třeba klasický hořčík, který se dá koupit třeba i v kauflandu, tak ten je většinou vyroben třeba jen z nějaké horniny, takže je to vlastně jen na maličkaté kousky rozemletý písek a nikdy se v těle úplně nerozpustí. Kdežto to magnesium biokomplex je vytvořeno jakousi extrakcí hořčíku z různých rostlin apod. Takže se lépe rozpustí v těle a je tedy více účinný. Jinak jasně - hořčík jako hořčík.

Natálka

jo no přesně. Jako nejsem žádný odborník, takže asik v tom bude nějaký rozdíl. To je jasné. Ale já v tom prostě nevidím. =) Ale určitě si nechám poradit a určitě vyzkouším. Více lidí si to magnesium pochvaluje, tak na tom fakt něco musí být. =)

Šárka

Také ho beru a doporučují..nejlepší magnesium jaké jsem kdy brala :-)

Lucka

a ono to je dobré jen na bolesti hlavy nebo i na jiné problémy? díky za info

Šárka

Ne, ono má pozitivní vliv i na jiné problémy..počtěte si na netu :)

Radka

a na co má to magnesium ještě pozitivní účinky? díky

Onndrej

Teda ok ok, vyzkouším :-D sorry. :)

Onndrej

Jo holky, když už tu mám dvě na to...jak dlouho jste jej brali než nejste ucítili nějakou změnu?

Terka

MAGNESIUM Biokomplex, kdo ho někdy opravdu užíval či užívá?

Mirka

Tak zkus si pročíst diskuzi výše, jaj :D

Mirka

Já jej užívám a jsem maximálně spokojená :-)

Milan

A na co je to dobré to magnesium?

Klára

Hele, mě to doporučila kožní, bo se mi furt lámaly nehty a říkala že magnesium j na to supr

Sabina

Teri, i když už jsme to tady probírali několikrát, klidně ti ráda odpovím, tady to totiž evidentně některým činí obrovské problémy odpovědět na jednoduchou otázku. Já magnesium biokomplex užívám už několik měsíců a vždycky to bylo naprosto v pohodě. Křeče, bolesti hlavy či jakékoliv jiné problémy okamžitě vymyzely a už jsem více než tři měsíce naprosto v pohodě. Za sebe magnesium doporučuju a píšu to tu znovu - klidně si to kup. =)

Milan

Ahoj, také užívám tento druh magnesia vřele mohu doporučit dále.:)

Klára

Ahoj, dala jsem cca měsíc zpátky na doporučení právě v této diskuzi a jsem spokojená. Konečně mi odezněli bolesti hlavy.

anonym

je to jenom reklama :-)

Terka

Já chci slyšel nějaké aktuální názory :-)

Josef

Ano, já jej užívám už pravidelně a nemohu si ho vynachválit, konečně netrpím tolik bolestmi hlavy :-)

Luboš Mladý

Bolesti hlavy mám již asi 30 let.Asi jednou až dvakrát mám migrénu, kdy zvracím. Zjistil jsem, že některé bolesti hlavy jsou při počasí(nízký tlak). U lékařů jsem prošel všemi vyšetřeními a nic se nenašlo, proč mi hlava bolí. prášky nechci moc brát, pouze při větších bolestech beru indimetacín, který zabírá. Není to ale řešení a opravdu nevím co mám dělat. Sám nevím co dál dělat a jak by mi někdo poradil co dál.

Jean

mikroparaziti - chlamydie, to je jednoduchá dg. nikdo to neléčí, je to tabu :-)

Vendula

Já to mám úplně stejně, akorát já to mám o to horší, že to tak mám skoro každý týden. Jako dost mi pomohlo, když jsem začala brát magnesium biokomplex. Jako je pravda, že jsem se toho zatím úplně nezbavila, ale zase je to teď o dost lepší a není to tak hrozné, jako to bývalo.

Roman

Ahoj všem, bolela mě hlava ale jak jsem se tady dočetl, vyzkoušel jsem ten magnesium biokomplex a konečně už mám měsíc klid! Tuk tuk tuk!!! díky za skvělý tip

Kamila

A jak dlouho si ho romane užíval než si pocítil změnu?

Roman

Dávala jsem si tabletu denně, nebo dávám vlastně..ještě přípravek mám. :-)

Jitka

Mohu se vás zeptat, měl jste nějaké vedlejší účinky při užívání tohoto magnesia? Já už totiž měla při užívání jiných značek, tak mám teď obavy

Roman

Můžete být v naprostém klidu, nemusíte se ničeho bát. Právě na toto jsem byl také i upozorněn, že u tohoto doplňku stravy mi nehrozí žádné vedlejší účinky, je tím známý. :-)

Jitka

Tak do toho jdu, děkuji za tip! Mě sice tolik hlava netrápí, ale mám jiné problémy kvůli nedostatku hořčíku, tak to chci vyzkoušet

Šárka

A jaké další problém jsou kvůli nedostatku hořčíku? :-o

Milan

No co vám budu povídat, následky nedostatku hořčíku jsou hořké! :D

Milan

No ok, tak vážně. Podrážděnost, nervozita, nespavost, deprese, to vše jsou atributy, které mohou být spojovány s podzimem a nejedná se o nikterak překvapivou konexi. Spojení těchto problémů s nedostatkem hořčíku v organismu ovšem může být pro mnoho lidí mnohem překvapivější.

Šárka

No tak podrážděná jsem dost...takže to by mohlo souviset s nedostatkem magnesia?

Přidat nový komentář

Inzerce
Inzerce
Partner rubriky Bolesti hlavy
Partner rubriky Bolesti hlavy

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Anketní otázka

Zatím hlasovalo 427 lidí

Mohlo by vás zajímat

Máte některý z příznaků koronaviru nebo jste se setkal s nakaženým? Co dělat?

Jak se správně chovat, pokud má člověk příznaky koronaviru anebo se setkal s někým nakaženým?

Rakovina děložního čípku. Jediná rakovina, proti které existuje očkování

Rakovina děložního čípku je jediné zhoubné onemocnění ženských orgánů, kterému lze téměř ve všech případech předejít. Proč je tedy v ČR každoročně zjištěno u 800 žen, z nichž zhruba 360 nemoci ročně podlehne? Podle předních odborníků je na vině hlavně nízká proočkovanost proti původci této nemoci, lidskému papilomaviru (HPV), malý zájem žen o preventivní gynekologické prohlídky klesající s rostoucím věkem, a nízká frekvence využívání vysoce citlivých testů na průkaz HPV.

Jak je to s nárokem na bezplatné očkování proti chřipce a pneumokokům u seniorů?

Proměnlivé počasí podzimních a zimních měsíců přispívá ke zvýšenému výskytu onemocnění virového i bakteriálního původu – akutních respiračních onemocnění, chřipek a následně také pneumokokových infekcí, které mohou v závažných případech končit i smrtí. Riziko onemocnění lze přitom snížit očkováním, které patří k nejúčinnějším prostředkům prevence. Navíc obě vakcíny jsou pro lidi starší 65 let zcela hrazeny zdravotními pojišťovnami a očkování lze aplikovat současně při jedné návštěvě lékaře.

Největší omyly o rakovině děložního čípku

Rakovina děložního čípku je způsobena infekcí onkogenními typy viru HPV. Každé sexuálně aktivní ženě hrozí, že se nakazí HPV infekcí, která může vést až ke vzniku rakoviny děložního čípku. Asi jako úplně o všem kolují i o rakovině děložního čípku určité mýty.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.